• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Čau holky, to mě mrzí, že máte problémy s jídlem :confounded: to já s bobešem neznám, cpe se jak zjednanej pořád za všech okolností zaplaťpámbů...máme jinej problém opět se nám vrátil zánět do ekzemu (už potřetí během dvou měsíců :angry: ) jsme na ATB (sirup+mastička) a možná máme zlatého stafylokoka, to se uvidí v pátek po výsledcích...hrůza, už nesmím ani ven (kvůli zimě) a na cvičení(abych nechytl ještě něco jiného) no hrůza a malej je kvůli tomu pěkně protivka, tak si to docela vyžírám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to vypadá hrozně, chudáček malý :frowning2: Bolí ho to?
31. led 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine No ty brďo, tak ať je malej brzy fit, je to hrůza, když těm prďolkům něco je a člověk jim moc nemůže pomoct.
31. led 2012 v 15:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Tak u nás občas pomůže to, když při jídle vidí taťku. :slight_smile: Taťka dělá kraviny a odvádí pozornost od jídla a já to tam futruju :grinning: . Ale to samozřejmě jde jenom o víkendu. Mě teda problémy s jídlem většinou nedělá,ale při zavádění prvních příkrmů jsem tu rozebírala, že malá prostě zamkla pusu a nedostala jsem do ní nic. Tak jsme dělali všelijaká blbosti, aby jedla. My pro změnu nesnášíme kaše a dr. mi dneska řekla, že ať jí je tedy vůbec necpu, že bude holt nekašová :unamused: a na noc jí mám dávat normálně naředěnejj obýdek, takovou jako polívku, ale spíš bez masa, když už ho bude mít k obědu. No to se tedy navařím. Jsem myslela, jak si vklidu rozpustím jenom kašičku ve vodě a teď budu vařit jako vzteklá furt.
31. led 2012 v 15:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Dáváme Fenistil a naštěstí si to neškrábe, ale je protivnej, což se nedivím, já bych asi byla taky :confounded:
31. led 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Jo přesně tak...akorát, že já můžu už 6 dní držím bezmléčnou, bezvaječnou a skoro bezlepkovou dietu, tak snad to pomůže :slight_smile:
31. led 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka No tak to závidím, u nás tedy ve škole tvrdý režim. Navíc u syna ve škole má učitelku, že nám každej takovej výlet (a že jich moc není) dává pak tvrdě "sežrat" ve známkách :angry: . No prostě fest naznačuje, že od výletování jsou prázdniny. :unamused:
31. led 2012 v 15:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jéžíši a můžeš jíst vůbec něco ? :wink: Tak hlavně ať je líp :slight_smile:
31. led 2012 v 15:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my dnes na poradně v 8mi měs. 8300g a 71cm. Můžeme jogurty a místo kaše, který nesnáší mám na noc dávat polívku bez masa :frowning2: .
31. led 2012 v 15:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je sranda, malej dneska trenuje "R" ....a uz asi hodinku jede "drnda" "drnda"....
31. led 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ach jo, chudinka Stepik! Ja s nim soucitim, po porodu se mi rozjel ekzem jako prase, to si vubec nedovedu predstavit, jak to musi byt strasny pro tak maly telicko! A ja se teda skrabu furt i v noci me to bude ze spani! Tak at je brzo lip! Drzim palce, pesti a vsechno, co jenom jde!
31. led 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak to ho lituju drobecka, a tos nedavno psala ze se to zlepsuje, uz je to zas horsi?
31. led 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana tak to máme úplně stejný, přesně takhle vyvádí, je to na silný nervy, někdy úplně šílím a to jsem jinak klidné a mírumilovné povahy, musíme vydržet a doufat, že to bude zase jako dřív:slight_smile:
31. led 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana974 on je každý jiný, no vidíš, u nás zase prostě jen ty kaše a vše co se týká mlíka, ale asi je to i tím, že ještě kojím a ty kojený děti si prý hůř zvykaj na zeleninu a ovoce, tak uvidíme co bude dál :slight_smile:
31. led 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak kontrola v 8.měsících 74cm a 8760g, leze, sám si sedne a je to neposeda :wink:
31. led 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka
@ikopretinka
@dostyna holky moc děkuji všem za rady, vše postupně zkusíme...naštěstí jsme byli na váze a přibral 8dkg za dva dny, tak jsem už trochu klidnější, ale to problém neřeší, musí si zvyknout na zeleninu a ovoce, krásný večer všem.
31. led 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bizonka1 :grinning: Tak to mi vůbec neříkej, že s takovou váhou řeší váš doktor přibírání! :angry: To je fakt mameluk, já myslela, že je malej nějaká žížalka hubená... váhu má krásnou, tak to je prima. A teď jen aby přestal dělat ofuky s papáním... a nerostou mu zoubky? Jinak mě Aguš odmítala ovoce, tak jsem jí ho pár dní vůbec nedávala a pak ho najednou jedla, tak nevím, jsou to malé vybíravky... Hlavně se z toho nenervuj, já když byla z váhy na prášky, tak jsem asi měla nějakou negativní auru, neboť mi dítko pak jedlo méně...
31. led 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 My jsme taky pořád kojený :wink:
31. led 2012 v 17:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda ona je naše dr. zároveň tchýně, takže řeší, dokonce na mě byla dost hnusná, ale dnes se opět uklidnila, ach jo, někdy je to pro zlost...žížalka rozhodně není:slight_smile: Já už se snažím na to moc nemyslet a hlavně se snažit být pozitivní, ale když pak vidím jak se v tom jídle nimrá:grinning: to je mi do breku, dnes i slza ukápla...ale snad se to zlepší, zítra mu uvařím brambor s mlíčkem a dám mu tam kuřecí masíčko, tak to chci vidět ten boj :wink:
@jana974 ahá, tak to je super, jste teda šikulky, že jí hezky:slight_smile:
31. led 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jejda chudacek, tak at ho to moc neboli.takhle mali prdosci a uz takovy problemy:frowning2:
31. led 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka TDěkuju...tak měly jsme zlepšení po Fucicortu a týden po vysazení je to dvakrát horší... :angry: naštěstí si to neškrábe, jen je jaksi protivnější. Nyní jsme dostali dvoje ATB a uvidíme, zda ten zánět zlikvidujeme...
31. led 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Díky, jo je to dvakrát horší, než jsme to měli,,,ale byli jsme u dětské a konečně jsme dostali normální ATB a udělala stěry, abychom věděli proti čemu vůbec bojujeme, tak snad bude líp... :slight_smile:
31. led 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Jo, to je nejhorší, že mu zatím nemůžu pomoct...i když, jsem na docela "drsné dietě" :grinning: ale aspoň zhubnu.
31. led 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Jo, můžu hlavně brambory, rýži, květák, brokolici, mrkev, krůtí, jehněčí, telecí, dva druhy koření a čaj roiboos...a zapomněla jsem kukuřici, ovec, jáhly, proso apod :grinning:
31. led 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana u nás je ted taky asi 3dny bojkot jídla, ale přišítám to zubům, klube se nám 4.zoubek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine cece to je husty, ale jsou to jidla co se celkem daji. tak hlavne co bysme pro ty prcky nase neudelaly ze?

holky ja mam veget, mala spi, pritel je s kamosem na pokecu a ja sama doma:slight_smile: snad to nezakriknu:slight_smile:
31. led 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Jo, tak nějak...akorát mi chybí pečivo, tak jsem pekla už druhou buchtu :grinning:
31. led 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, a chocensky jogurt pro maly taky dobry ?
31. led 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ja myslim ze jo ale nevim jestli pro ne nebude kyselej.
31. led 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Choceňský je smetanový, smetanové by měly nejdřív po roce...

@bizonka1 Jejda, tak to je tchýně mameluk :grinning: Tak to holt musíš půlku řečí druhým uchem pouštět ven, jak už se to u tchýní dělá :grinning: A zítra držím palce, ať malému pěkně chutná.
31. led 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek