• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek
@aajda dekuju , tak ji to dam o neco dyl :slight_smile:
31. led 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek me zas ta activia prijde trochu divna, ta se taky teda muze ?
31. led 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ja ji jednou davala tu neslazenou, je tekutejsi nez ta holandie, ja teda kupuju jen tu holandii, chutna i nam tak ji kdyztak dojidame:slight_smile:
31. led 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda A co vy s pribiranim? Uz jste byly na tech testech kvuli vylouceni nesnasenlivosti lepku? Myslim na vas!
31. led 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to, co vy tady popisujete, ze vam prcci delaji u prikrmu, tak to me Vitek dela u prsa....asi se fakt uz chce odstavit nebo co! Chvilku pije, pak se zacne propinat, vztekat a dokud ho nedam na zem, tak se certi....ale to byste mely videt ty trty, kdyz ucuje, ze se chystame neco jist, to i prekona svou pohodlnost a sape se do stoje jen aby byl jidlu co nejbliz!!A huci tak dlouho, dokud ho necim neuplatime (zatim jakz takz funguje kukuricna krupka, jeho baby susenka nebo banan, ale nevim nevim, jak dlouho:slight_smile:...nenecha se jen tak osalit a chce to, co mame my ! Dnes jsem ho musela pul hodiny po kojeni osalit pulkou jogurtu, protoze nas videl u vecere a zacal se vztekat, ze chce taky jidlo!
31. led 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ja davam Bio Olma nebo tu Hollandii
31. led 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Activia se prý může, ale mně se taky nezdá, se mi zdá, že moc teče... a ani mi nechutná :grinning: ta Holandia mi přijde moc dobrá...
31. led 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Jé, to jsi hodná. Aguš mi přibrala za ten týden do kontrolního vážení 400g !!! Takže už má 7320g a tím, že se přehoupla přes 7kg, tak se doktorka zase hodila do klidu a dala nám 3 týdny oraz do dalšího převážení. A ještě nás poslala pro jistotu na krev, ale naštěstí to taky dobře dopadlo. Teda krevní obraz se jim nepodařil, takže na ten půjdem znova, ale jaterní výsledky dobré. Takže já mám zase 3 týdny pohodičku :grinning:
31. led 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1luciferka1
@bizonka1 může to být fakt i těma zoubkama, malej sice zatím žádný nemá, ale tak čas na něj už teda jo...a mamka říkala, že brácha vždycky dva dny přestal jíst a klubal se zubák. A fakt je, že dneska měl Ondra pořád pátráčky v puse, tak třeba už něco fakt vyleze a zas přestanou s jídlem dryje. Jako to je fakt šílený...já jsem naopak hroznej cholerik a fakt se strašně rychle nasírám, když něco nejde podle mých představ, takže tohle je opravdu zkouška mých nervů, vím že na něj nesmím zařvat, natož s ním zatřást atd., takže jsem při tom krmení fakt jak natlakovaný kotel :pensive:
31. led 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo ja misto abych si uzivala klidku (dite spi, pritel je s kamosem) tak se nudim. asi potrebuju furt neco delat jak sem si na to navykla za poslednich 8 mesicu:slight_smile:
31. led 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se vás snažím postupně dočít, jste toho dneska napovídaly.
@germaine jejda, chuďátko malý, tak ať ty atb rychle zaberou a má pokoj. A to jsem si myslela, že na kožní problémy tady trpíme jen asi my. Malá má někdy od cca tří měsíců seboroickou dermatitídu, ze začátku to měla hodně škaredý - na krku a na obličeji, pak se jí to přesunulo i na hrudníček. Dost jí to svědilo, já už propadala beznaději, že se toho už asi ani snad nezbaví. Nejhorší bylo, když si to škrabala do krve a byla nervózní. V dnešní době teda má obličejík krásně čistej, ale sem tam se jí to objeví ještě pod bradou. Zrovně teď má to období, kdy se jí to pod tou bradou zase udělalo. :frowning2: Pořád si to škrábe a nejhorší je, že to nejde moc ničím namazat, nebo jde, ale ihned to setře do oblečení.
Držím vám palce, aby to hodně rychle vymizelo. :wink:
31. led 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Ahoj, určitě nejste samy :wink: máme problémy od 2m :cry: ale v listopadu s příchodem zimy se to zhoršilo na neúnosnou mez a už potřetí máme ekzém infikovaný zánětem :angry: musím doufat, že se všechno zlepší minimálně tím, že držím dietu, která by měla odhalit, z čeho má malý ekzém.
31. led 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem během dočítání musela 2x za malou - sice už spí, ale během půlhodinky co usnula se stihla 2xprobudit s obrovským hysterákem. :frowning2: Co to zase je?
31. led 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Ty brďo, to bych chtěla taky někdy ještě zažít - nudit se. Aspoň na chviličku. Užívej si to, je to vzácná chvilka. :slight_smile:
31. led 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda holky, co vám ty vaše dětičky tak špatně papkají - přeji vám aby nastal co nejrychlej obrat k lepšímu. Musí to být dost na nervy, vžívám se do vaší situace a asi bych to psychicky nezvládala..... Držte se. A co vám radí dr.?
31. led 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme dneska taky byly v poradně v 8měsících a malá má 7900g a 67,5cm.
31. led 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak nám dr. ještě jogurt nedoporučuje. :frowning2: Skrz ty kožní problémy. Tak jsem si myslela, že bude mít zase nějakou změnu v jídelníčku a ono ne.
31. led 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 hm, ted jsi me nahlodala, se budu muset zeptat doktorky, taky mame porad ty suchy fleky a nechtej zmizet
1. únor 2012 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tyyyyy jo, tak jo je sikulka! Jak to dokazala?! To je super...skoda jen, ze vam doktori nedoprejou dele klidu :slight_smile:
1. únor 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 zkus ten excipial kids, my ty suchy fleky meli taky a ted jak ji mazu tak je krasne promazana a heboucka a to byla hodne sucha.
@lolla79 jj skoncilo to jak sem ulehla do postele mala se pred 11 probudila jakoze je rano a do 12 sem ji nemohla uspat chtela si povidat:slight_smile:
1. únor 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek me tedka dala doktorka masticku linola fett , to je jak masticka, tak nejaky olejicek do vody na koupani. nevim jestli je dobry v blizky dobe kombinovat vic masticek :frowning2:
1. únor 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a hlavne me prijde ze se ji jeste rozsirujou... mela to jen na jedny nozce, ted uz to ma na obou
1. únor 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka No tak to nevím :grinning: Doktorce to přišlo podezřelé, tak nás pozvala ještě po týdnu na kontrolní vážení, to už zase bylo bez přírustku, ale to skoro půl kilčo navíc udržela a potvrdila. No a jelikož se i tak držíme na té spodní hranici, tak zase v 9m, ale to už bude dobré...

Jinak tedy musím zaťukat, alespoň kožní problémy nás míjejí, to vám holky vůbec nezávidím...

A klube se nám první zub, tak jsme se taky dočkali :grinning:
1. únor 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já myslím že střídání mastiček nevadí, když se hledá ta správná, u které se zůstane. My vystřídali Excipial Lipolotio s ureou, ten nezabral vůbec, naopak to ještě zhoršoval, potom Lipobase, to docela bylo dobrý, ale pořád ne super a nakonec jsme skončili u Excipial masti s mandlovým olejem a tady už zůstanem. Sice ráno i večer musím mazat, vysušuje se stále, ale už nemá ty červený nepěkný fleky po celým tělíčku. A jinak koupem občas taky v té Linole Öl, ta je dobrá.

ono taky ne každý suchý flek je ekzém...teď je zima, tak pokožka má sklony k vysušování, to je i u dospělých, že se musí v zimě někteří třeba po sprše dost mazat, jinak se můžou udrbat. Počkáme na léto, věřím, že se to zlepší :wink:
1. únor 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Moc děkuju:slight_smile:
1. únor 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ahojda, je to opravdu náročné, po pěti lžičkách začne brečet a je s krmením konec:frowning2: musíme to nějak zvládnout, dr.radí zkoušet to, prostě jinak se to řešit nedá:frowning2:
1. únor 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 my je máme taky, ráno je to ještě docela dobré, ale večer červené. Taky to nějak nemizí. Po promázání je to lepší, ale máme to na břichu , na nohách a kolem loktu. :frowning2: Ta lavera na to funguje,ale zmizet to ne a ne.
1. únor 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 a nejvíc viditelné je to po koupání
1. únor 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já si nemyslím, že kvůli suchým flekům by bylo třeba přestávat dávat bílý jogurt. My máme seboroickou dermatitídu, to je něco jiného. Takže se nestresuj, nechtěla jsem nikoho vyděsit, jen jsem poznamenala, že my ho ještě nemůžeme.
1. únor 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to je zákon schválnosti, že prcek spí krásně a jen co ulehneš do postele, tak se probudí a ne a ne usnout. Já už to raději dělám tak, že chodím spát zároveň s malou, ať se aspoň trochu vyspím. :slight_smile: Ale jinak si nestěžuju, malá spí celkem dobře. Chodím kolem půlnoci dělat mlíko a pak ráno jak kdy někdy v 6, jindy v 7 hodin.
1. únor 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek