• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@bizonka1 tak to je mi líto, že máte takové trable s jídlem. Ještě mě napadlo, po jaké době malýho krmíš? Má alespň ty tři hodiny mezi jídly?
Mě malá taky někdy dělá problém u jídla - teda spíš u svačiny, ale nenutím ji, dám jí to třeba za půl hoďky a pak už jí krásně.
1. únor 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že krátké, možná je to tím, zkusím to prodloužit a uvidíme, krmím ho po dvou hodinách, nakonec to bude tím:slight_smile:
1. únor 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88
@elana my taky zkouseli excipial lipolotio i krem, krem zabral jen trochu ale ted na ten detskej nedam dopustit, nozicky ma uplne jemnounky
1. únor 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka to mi na brichu ne, poprvy jsem si vsimla ze to ma na riucickach, pak na jedny nozicce a predevcirem se to objevilo i na druhy, jinak mi to ale cely den prijde stejny, ale zas az tak jsem to nezkoumala
1. únor 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak jsem se ptala doktorky a nevadi to pry, mam teda zacit po 3 lzickach jak na to bude reagovat ale to musi asi vsichni
1. únor 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak me doktorka rekla ze jeste asi 14 dni mam zkouset tuhle masticku a jestli nezabere tak rikala neco o necem s mandlovym olejem, nebo s necim takovym :slight_smile:
1. únor 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda skoro bych tipla, ze Agus vytvorila ten povinny prirustek proto, aby mela doktorka radost a dala vam chvili pokoj :slight_smile:!
1. únor 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.vietnamtravel.cz/index.php/clanky/257-porodnice-moje-nova-cerna-muza.html
teda nevim jestli jste to dne videli na MK , ale docela sila :astonished:
1. únor 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Tak já to dočetla a mazec, a my si vymejšlíme nadstandardy apod :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 No to je teda dost hustá realita... :grinning:
1. únor 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
@aajda ze jo, u nas v liberci se resi jestli je lepsi jablnecka porodnice nebo liberecka a jinde jsou takovyhle podminky :grinning:
1. únor 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 No a tam řešej, jestli přežijou nebo ne :sweat_smile:
1. únor 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak to je mazec. Já se měla jako v luxusním hotelu a ještě se mi to moc nelíbilo :grinning:
1. únor 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 kurna, tak ten clanek mi vzal dech....neni divu, ze jsou ti Vietnamci tak dravi, protoze kdo prezije takovou peci, tak musi byt sakra houzevnaty!!! Se stydim, ze jsem brblala nad sluzbami nadstadardu :(
2. únor 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no ja kdybych byla tim chlapem tak supajdim s ni do CR, myslim si ze ve zdravotnictvi to tam asi budou mit celkove divny
2. únor 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Oni to všechno maj celkově "jinak"...moje mami hlídala od 3/4 roku holčičku víc jak tři roky, pak šla do školky a nyní jim prodává v krámě :wink:
2. únor 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@dendy88 ono těch Excipialů je hodně druhů, ten lipolotio je mlíčko, krém je krém a mast je mast. Já používám Excipial mast s mandlovým olejem (to je asi to, co dostane potom Nikolka, jestli si nezvykne na to, co má). Je to fakt hodně mastný (94% mandlového oleje), používá se to i jako základ do lékáren na výrobu mastiček (že oni do toho přidávají třeba ještě další účinné látky, oleje atd.).
2. únor 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tak to máme stejně sní 5 lžiček a konec,ale neřve,jen neotvírá pusu,otáčí hlavu a strká si tam ruce.víc do ní nenacpu.zkoušela jsem na ni různý fígli,ale není blbá a vše zabere jen jednou.zato po prsu jde jak divá.a chce i po hodině,vždycky ke mě přileze klekne si a začne kňourat.až ji vezmu jde na jisto když prso nevytáhnu tak to zkouší přes tričko nebo když mám výstřih tak se přisaje na jakoukoliv část prsa a zkouší jestli něco poteče.a je protivná dokud ji nedám.nezabere ani čaj ani nic jinýho.jsem si říkala že ji zkusím dát k mamce a někam jít jestli když nebude mít možnost prsa nebude líp papat,ale zas aby se na mě po tom ještě víc neupla.
2. únor 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je mazec ten Vietnam. :frowning2: Si člověk ani nemůže stěžovat, co tu má za luxus :sunglasses: Se nedivím, že je jich tu toooliikk.

Tak jsem po čase stahovala fotky do počítače, tak jen posílám tu naší smečku :wink: Amálka má ode dneška třetí zub a od minulého týdne sama sedí, u všeho klečí a v kuchyni u šuplíků už si stoupá na jednu nohu :unamused: , pak se s ní šuplík rozjede a padá na záda, no mám co dělat :confused: , abych byla hned ve střehu. JInak jsme se rozhodly, že v sobotu do těch Alp tedy asi vyrazíme. No jsme zvědavá, nejradši bych nikam nejela, ale naši mužský o tom nechtěj ani slyšet . Tak snad to s těma mrazama nebude tak "horký".
2. únor 2012 ve 12:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
2. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 tak to je drsný s tím Vietnamem!
2. únor 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 krásná rodinka. :slight_smile:
2. únor 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tedkom ctu tu vietnamskou porodnici no mazec
2. únor 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak takhle probiha dnesni den:slight_smile:
2. únor 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@hribek Ty jo, tak dalsi detatko uz tapa po svych :slight_smile: To je Isabellka sikovna! Gratulace!!
2. únor 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek My měli podobné složení :grinning:
2. únor 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@germaine Sikulka Stepik!
no téééda, holky, tak vidim, ze budeme opet jedni z poslednich, co se postavime :slight_smile:...no, alespon muzu nabrat trochu sil nez to zacne :slight_smile:
2. únor 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 mate moc hezkou rodinku :slight_smile:
2. únor 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka neboj my teprv před pár dny začali plazit a zatím nevypadáme ani na lezení :rolling_eyes:
2. únor 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@germaine
teda holky vy mate sikovny ditka :slight_smile: my zatim teda krome plazeni nic :slight_smile:
@pupicka
2. únor 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek