• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@pupicka Zrovna jsem ti chtěla napsat, že můžeš být ráda, že Víťa ještě nestojí :wink: mi, co jsme se postavili tak už neděláme celej den nic jinýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: zrovna předevčírem spadnul :confounded: stál u židle a strhnul jí na sebe, to bylo maso padnul totiž na dlažbu a z docela velký vejšky :sweat_smile:
2. únor 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Jak píšu, není kam spěchat :grinning:
2. únor 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak zrovna na stani se netesim :slight_smile: to verim ze bude mazec, a porad budu muset po ni pokukovat....ale aspon lezt po 4 by mohla :grinning:
2. únor 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Neboj, ona to pak všechno dožene až se budeš divit :wink:
2. únor 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak ja prave ani nevim jestli bude po 4 lizt :slight_smile: priteluv tata se plazil uplne stejnym zpusobem pry, a s plazeni rovnou presel na chozeni
2. únor 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Jo, to je taky další možnost :grinning:
2. únor 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no, neco na tom bude :slight_smile:...Vitek mi zatapi az az jen s tim plazenim. Dnes se zase chtel podivat do mycky a jak u ni klecel, tak hodil zada a bouchl se hlavou o dlazbu...to taky bylo revu :slight_smile: Takze tusim, ze to stani bude dost na enec :slight_smile:
2. únor 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak pry ze budete posledni :slight_smile: nikolka ani klecet jeste neumi ....taky dotedka ji muzu mit jeste v kolibce :grinning:
2. únor 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka
@dendy88
@germaine joojo ono je to stoupani super pro deti ale pomalu si ani nesednes pac furt nekde stoupa a zrovna na tech nejnevhodnejsich mistech. ach jo vsecko tak strasne leti:frowning2: od prosince co se zacla plazit to leti silene:frowning2:
jo a my taky nelezem, izulde staci plazeni a perovani na kolenou ale lozit jaksi nehodla, takze to mozna preskoci. zatim to vypada na sezeni behm 14 dni...
2. únor 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jee mycka je nejoblibenejsi vec prcku koukam. uz nekde sem cetla ze div mrnous nevlezl do mycky. Isabella mycku zboznuje:slight_smile: idealne naplnenou a hlavne pribory:slight_smile:
2. únor 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Tak mi nevynechali vůbec nic, děláme vše tak jak se má, ale přijde mi to všechno tak nějak moc rychle :angry: jo a zapomněla jsem napsat, že se snaží i chodit (za ruce) takže budeme muset vyrazit koupit první botky :grinning:
2. únor 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, už jste přemejšleli o dárku k prvním narozeninám? Za tři měsíce to uteče jako voda...
2. únor 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine odbehnu od tematu ale zkouseli sme malou davat spat asi 3x s mlikem v posteli a super, pockam jak dopije vymenim flasku za dudlik ona se otoci na bok a spi:slight_smile: jupi. sem rada ze s tim nemame problemy.
no o darku sem vubec nepremyslela. hracek ma dost a dostane urcite od nasich i brachy a spol a ja premyslim ze ji spis koupim nejaky zlato na pamatku. privesek ve tvaru srdicka nebo neco takovyho a necham ji tam neco vyryt. urcite se taky pudem fotit takze tak. nejakou malickost ji koupime na hrani taky ale nebudem to prehanet, na to uzije babicku:grinning: je to prvni vnouce tak je obcas jak urvana z retezu:grinning:
2. únor 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek Tak mi asi zlato kupovat nebudeme :grinning: ale já uvažovala o houpacím zvířátku něco takového
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=2946515 taky je nás jak Hujerů, takže bysme se složili třeba s prarodičema a jinak fakt nevím, hraček máme taky dost...
2. únor 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine krasnej.ten teda fakt je o tom zacnu premyslet:slight_smile:
2. únor 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Tak mi stále kojíme, takže tak třikrát za noc se štěpí vzbudí, cucne si z prsíčka a taky hned vytuhne a spí :grinning: :grinning: :grinning: rozdíl je akurát v té flašce :wink:
2. únor 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek U kamarádky se stejně starým synkem jsem bobíka posadila do takovéhle housenky a docela se mu to líbilo...než upovat pět kravinek, radši jeden pořádnej dárek
2. únor 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to jo, jako u nas vedou hracky typu - zip u tasky, pet lahev atd. takze uz hracky nekupuju. ted navic spis jen lozi takze hracky ju moc nebavi
2. únor 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Tak mi si hrajeme, ale jak toho máme zřejmě moc, tak u ničeho moc nevydrží...všechno má na pět minut. A mi zas rádi víčka od přesnídávek do plastové misky a vyhazuje je ven a tříská s nima o podlahu :grinning:
2. únor 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine my na ten hluk mame kostky z fisher price:grinning: ale jo cim vetsi bugr tim lip:slight_smile:
2. únor 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Ty tři, co do sebe zapadnou a něco se na nich točí?
2. únor 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ne je to takovej snek a do nej se hazou do tech vyarezu kostky a ty se daji na sebe skladat. mam ho v albu
3. únor 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jo, tak takovy kostky mame taky...jsou tri, stavi se na sebe a na kazde z nich se neco toci...a libi se nam pac delaji randal:slight_smile:!
3. únor 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek
@pupicka Tak mi máme ty tři kostky stavící se na sebe :wink:
3. únor 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi začnu být odvážnější?Chci se zeptat na Váš názor a na skušenosti?Máte chodítka?Od kdy asi?Kamamrátka mi říkala ať jí nedávám,aby se jí nepokřivila zádíčka.Teď jsem byla na Slovensku a kamarátkyna holčička v ní lítá.Malá už nechce ležet jenom sedět a koukat,atd.Tak mám teď dilema jestli přece jenom koupit.Myslím,že když je dost silná na to aby vydžela sama sedět tak by chodítko neměl být problém.Fakt nevím.Chci si v tom udělat jasno.
3. únor 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reklamu na křupy dnes v telke dávajúú,každý z nás spozornie len čo zbadá ju.Reklama na křupky ten súčastný hit.Krásnymi křupkami napňme svoj byt.... :dizzy_face: (Relkama na ticho-Habera)
3. únor 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andilekjoja já teda moc pro chodítka nejsem,ale věc každýho.osobně se budu snažit i nevodit za ruce jestli to bude možné,to také škodí zádům,mojím i jejím.myslím že je lepší nechat tomu volný průběh.toť můj názor
3. únor 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co vám už děti stoupají stojí vám na celém chodidle?Dorinka pořád stojí na špičkách.od toho pak i ten problém co už jsem tu řešila,nesedí ji botičky (nedostanu je na patu)
3. únor 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@dendy88 my zas nějak přeskočili plazení,par dní bylo něco mezi plazením a lezením a pak hned lezla,a když vidím jak Isabelka leze na schodek tak nám to i chybí mi nezdoláme ani práh u dveří (teda mě to nechybí mě to vyhovuje),ale to je otázka času než příjde jak na to
3. únor 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
k narozeninám ještě uvidím co bude aktuální.zatím mám v merku takové to gumové zvířátko-hopsadlo,a tatru (já si ji jako dítě mooc přála :wink:),no a asi nějaké odrážedlo,tak se nějak s babičkama podělíme.jen doufám že už se do té doby přestěhujeme jinak nevím v tom jednopokojáči jak se sem vlezem.
3. únor 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek