Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
germaine
2. únor 2012
@pupicka Zrovna jsem ti chtěla napsat, že můžeš být ráda, že Víťa ještě nestojí 😉 mi, co jsme se postavili tak už neděláme celej den nic jinýho :-p zrovna předevčírem spadnul :-S stál u židle a strhnul jí na sebe, to bylo maso padnul totiž na dlažbu a z docela velký vejšky :-N
germaine
2. únor 2012
@dendy88 Jak píšu, není kam spěchat 😃
dendy88
2. únor 2012
@germaine tak zrovna na stani se netesim 🙂 to verim ze bude mazec, a porad budu muset po ni pokukovat....ale aspon lezt po 4 by mohla 😃
germaine
2. únor 2012
@dendy88 Neboj, ona to pak všechno dožene až se budeš divit 😉
dendy88
2. únor 2012
@germaine tak ja prave ani nevim jestli bude po 4 lizt 🙂 priteluv tata se plazil uplne stejnym zpusobem pry, a s plazeni rovnou presel na chozeni
germaine
2. únor 2012
@dendy88 Jo, to je taky další možnost 😃
pupicka
2. únor 2012
@germaine no, neco na tom bude 🙂...Vitek mi zatapi az az jen s tim plazenim. Dnes se zase chtel podivat do mycky a jak u ni klecel, tak hodil zada a bouchl se hlavou o dlazbu...to taky bylo revu 🙂 Takze tusim, ze to stani bude dost na enec 🙂
dendy88
2. únor 2012
@pupicka tak pry ze budete posledni 🙂 nikolka ani klecet jeste neumi ....taky dotedka ji muzu mit jeste v kolibce 😃
hribek
2. únor 2012
@pupicka
@dendy88
@germaine joojo ono je to stoupani super pro deti ale pomalu si ani nesednes pac furt nekde stoupa a zrovna na tech nejnevhodnejsich mistech. ach jo vsecko tak strasne leti😞 od prosince co se zacla plazit to leti silene😞
jo a my taky nelezem, izulde staci plazeni a perovani na kolenou ale lozit jaksi nehodla, takze to mozna preskoci. zatim to vypada na sezeni behm 14 dni...
hribek
2. únor 2012
@pupicka jee mycka je nejoblibenejsi vec prcku koukam. uz nekde sem cetla ze div mrnous nevlezl do mycky. Isabella mycku zboznuje🙂 idealne naplnenou a hlavne pribory🙂
germaine
2. únor 2012
@hribek Tak mi nevynechali vůbec nic, děláme vše tak jak se má, ale přijde mi to všechno tak nějak moc rychle ]-( jo a zapomněla jsem napsat, že se snaží i chodit (za ruce) takže budeme muset vyrazit koupit první botky 😃
germaine
2. únor 2012
Holky, už jste přemejšleli o dárku k prvním narozeninám? Za tři měsíce to uteče jako voda...
hribek
2. únor 2012
@germaine odbehnu od tematu ale zkouseli sme malou davat spat asi 3x s mlikem v posteli a super, pockam jak dopije vymenim flasku za dudlik ona se otoci na bok a spi🙂 jupi. sem rada ze s tim nemame problemy.
no o darku sem vubec nepremyslela. hracek ma dost a dostane urcite od nasich i brachy a spol a ja premyslim ze ji spis koupim nejaky zlato na pamatku. privesek ve tvaru srdicka nebo neco takovyho a necham ji tam neco vyryt. urcite se taky pudem fotit takze tak. nejakou malickost ji koupime na hrani taky ale nebudem to prehanet, na to uzije babicku😃 je to prvni vnouce tak je obcas jak urvana z retezu😃
germaine
2. únor 2012
@hribek Tak mi asi zlato kupovat nebudeme 😃 ale já uvažovala o houpacím zvířátku něco takového
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=2946515 taky je nás jak Hujerů, takže bysme se složili třeba s prarodičema a jinak fakt nevím, hraček máme taky dost...
hribek
2. únor 2012
@germaine krasnej.ten teda fakt je o tom zacnu premyslet🙂
germaine
2. únor 2012
@hribek Tak mi stále kojíme, takže tak třikrát za noc se štěpí vzbudí, cucne si z prsíčka a taky hned vytuhne a spí 😃 😃 😃 rozdíl je akurát v té flašce 😉
germaine
2. únor 2012
@hribek U kamarádky se stejně starým synkem jsem bobíka posadila do takovéhle housenky a docela se mu to líbilo...než upovat pět kravinek, radši jeden pořádnej dárek
hribek
2. únor 2012
@germaine to jo, jako u nas vedou hracky typu - zip u tasky, pet lahev atd. takze uz hracky nekupuju. ted navic spis jen lozi takze hracky ju moc nebavi
germaine
2. únor 2012
@hribek Tak mi si hrajeme, ale jak toho máme zřejmě moc, tak u ničeho moc nevydrží...všechno má na pět minut. A mi zas rádi víčka od přesnídávek do plastové misky a vyhazuje je ven a tříská s nima o podlahu 😃
hribek
2. únor 2012
@germaine my na ten hluk mame kostky z fisher price😃 ale jo cim vetsi bugr tim lip🙂
germaine
2. únor 2012
@hribek Ty tři, co do sebe zapadnou a něco se na nich točí?
hribek
3. únor 2012
@germaine ne je to takovej snek a do nej se hazou do tech vyarezu kostky a ty se daji na sebe skladat. mam ho v albu
pupicka
3. únor 2012
@germaine jo, tak takovy kostky mame taky...jsou tri, stavi se na sebe a na kazde z nich se neco toci...a libi se nam pac delaji randal🙂!
germaine
3. únor 2012
@hribek
@pupicka Tak mi máme ty tři kostky stavící se na sebe 😉
andilekjoja
3. únor 2012
Asi začnu být odvážnější?Chci se zeptat na Váš názor a na skušenosti?Máte chodítka?Od kdy asi?Kamamrátka mi říkala ať jí nedávám,aby se jí nepokřivila zádíčka.Teď jsem byla na Slovensku a kamarátkyna holčička v ní lítá.Malá už nechce ležet jenom sedět a koukat,atd.Tak mám teď dilema jestli přece jenom koupit.Myslím,že když je dost silná na to aby vydžela sama sedět tak by chodítko neměl být problém.Fakt nevím.Chci si v tom udělat jasno.
andilekjoja
3. únor 2012
Reklamu na křupy dnes v telke dávajúú,každý z nás spozornie len čo zbadá ju.Reklama na křupky ten súčastný hit.Krásnymi křupkami napňme svoj byt.... x-) (Relkama na ticho-Habera)
badik
3. únor 2012
@andilekjoja já teda moc pro chodítka nejsem,ale věc každýho.osobně se budu snažit i nevodit za ruce jestli to bude možné,to také škodí zádům,mojím i jejím.myslím že je lepší nechat tomu volný průběh.toť můj názor
badik
3. únor 2012
holky co vám už děti stoupají stojí vám na celém chodidle?Dorinka pořád stojí na špičkách.od toho pak i ten problém co už jsem tu řešila,nesedí ji botičky (nedostanu je na patu)
badik
3. únor 2012
@hribek
@dendy88 my zas nějak přeskočili plazení,par dní bylo něco mezi plazením a lezením a pak hned lezla,a když vidím jak Isabelka leze na schodek tak nám to i chybí mi nezdoláme ani práh u dveří (teda mě to nechybí mě to vyhovuje),ale to je otázka času než příjde jak na to
badik
3. únor 2012
k narozeninám ještě uvidím co bude aktuální.zatím mám v merku takové to gumové zvířátko-hopsadlo,a tatru (já si ji jako dítě mooc přála 😉),no a asi nějaké odrážedlo,tak se nějak s babičkama podělíme.jen doufám že už se do té doby přestěhujeme jinak nevím v tom jednopokojáči jak se sem vlezem.

Začni psát odpověď...

Odešli