• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@andilekjoja Též jsem proti chodítkům, ne jen kvůli zádům, ale podporuje se tím i špatný styl chůze - přes špičky a se špatně rozloženou vahou. Stejně jako @badik mám v plánu nevodit za ruce a nechávám všemu volný průběh - možná už by chtěla sedět, ale nezájem, neposadím, dokud si sama nesedne. Stejně tak s chozením. Ale je to každého věc, beztak ti mraky lidí řeknou, že jsme v tom taky vyrostli a přežili jsme.

@badik Mně Aguš stoupá, první den stoupala přes špičky, ale to bylo tím, že se spíš přitahovala rukama nahoru. Ale teď když už stojí, tak na celém chodidle. Ale trénuju s ní, že když si u něčeho stoupá, tak jí tu nakročenou nožku zafixuju svou rukou do země - právě aby stála celou délkou chodidla. Tak jí zkus taky napovědět ten správný způsob, třeba se chytne :wink: Jinak mě Agáta teda plazí, klečí, ale neleze a nesedí - a už si bohužel stoupá...
3. únor 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Júúú a je to tady.Skončili mi zlaté časy čistoty v obýváku.Nevadí však ona si to odmaká až bude větší! :grinning: :grinning: :grinning: Doufám :wink:
3. únor 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andilekjoja taky pro chodítka vůbec nejsem (ostatně až budeš mít moooře času :sweat_smile: , řešily se tu tak před dvěma týdny odhadem, hezký příspěvek k nim psala Dostyna). Viděla jsem chodítko u kamarádčiny dcerky, holčička lítá jako drak a tlačí to před sebou, bohužel úplně blbě, běhá po špičkách (a chodí tak i za ruce, prostě to má tak naučený), takže za mě určitě ne. I kdybych náááhodou to od nějakého nerozumného příbuzného dostala, okamžitě prodávám nebo vyhazuju, to mi fakt nesmí do bytu. Můj názor.
3. únor 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no tak s posazováním já trochu hřeším.malá už k tomu měla pěkně našlápnuto,ale pak se naučila vzpřímit se v kleče a už nemá potřebu zkoumat jak si sednout.já si říkám že je to vlastně stejný jen má jinak nožky,tak by jí to nemělo škodit,nebo myslíš že jo?nedělám to teda často.ale už se naučila ze sedu zpátky na 4 tak snad pochopí že to jde i obráceně.
3. únor 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja my choditko mame po synovci, mala je tam tak 2 min a pak se ji to nelibi, takze ji tam nedavam. hodne sem slysela ze je to nezdravy. ona hlavne nevi jak na chuzi tak asi proto ji to nebavi. lepsi je to plazeni a stoupani a tak.
@badik ja ji boticky jeste nekupuju, kdyz vstava tak nekdy na spicku a nekdy na celou nozicku, az bude stat pravidelne a na cele nozicce pudu pro papuce ale zatim jak rikas nedostanu to na patu. mame teda po zname "papucky" kozeno-hadrovy sou meky takze neco na noze ma.
3. únor 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já myslím, že už to teď není takové drama, jako posazovat třeba ve 4m. Právě tím, že už se vzpřimují samotné... ale dávala bych stejnak jen na chviličky, spíš aby viděla, že to tak jde a zkoušela si na to přijít sama. Já jí zkoušela posadit bez opory párkrát, ale je pořád vratká, takže jsem jí zase hned položila. Kdyby seděla a měla rovná záda, tak by to bylo jiné... jinak ona klečo sedí - klekne, dosedne na patičky a tak to bez držení umí. Takže podle mě taky nemá moc motivaci se učit ten překážkový sed.
Já bych jí spíš potřebovala rozlézt po 4, ona na 4 dělá všechno, ale jak chce vpřed, tak zalehne a plazí.
3. únor 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
odvolávám že neumí zdolat práh,tento vrchol byl dnes pokořen
3. únor 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek ahojky,četla jsem,že máš ty koženohadrový papučky promalou. Neviš kde by se to dalo sehnat?To totiž snad už ted neexistuje.tonda botičky nemnůže mít,nedostanu mu do žádných patu a tyhle "po nás" nikde nejsou :unamused:
3. únor 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek máš ho tam. Teda doufám, že jsem to udělala správně. Stačí dát "to se mi líbí"?
3. únor 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ja je koupila v baliku od zname ale mrknu se jestli tam neni nejaka znacka a napisu
@lolla79 jojo dekuji moc. pochybuju ze vyhrajem ale snazit se muzu:grinning:
3. únor 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak sem to nasla http://www.capacky.cz/katalog/14-prima.html ani nejsou moc drahy - 190 kc
3. únor 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tady mají taky dobrý,ale ta cena-fuj http://www.prvnikrucky.com/prestashop/
3. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://www.petice24.com/petice_za_znovuobnoveni_prodloueneho_rodiovskeho_pispvku
tam kde jsou peníze potřeba se šetří a nepřizpůsobivým se rozdává ve velkým
3. únor 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek moooc díky
3. únor 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ty jsou kouzelný,děkuju :slight_smile: ,chjo,ty prachy :frowning2:
3. únor 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,řeším ted neskutečný dilema.A to je golfáč pro Toníka.Prvně jsem měla vybraný golfáče kolem 7 tisíc,ale to mi přijde zbytečný.Poraďte nějaký hezký.Případně jaký máte třeba vybraný vy.jsem z toho na větvi.Koukám na ně už dva týdny :frowning2:
3. únor 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já asi moc neporadím. Mám po první dceři Peg perego pliko P3.
3. únor 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je on, akorát s tím rozdílem, že já za něj dala před třema rokama kolem 9tisíc.

http://kocarky.heureka.cz/peg-perego-pliko-p3-compact-completo-2009/
3. únor 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 a spokojená?na něj jsem totiž mimo jiné taky koukala.
3. únor 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no je to mazec s těma cena.A jak už není novej,tak jde cena dolů.No já jsem v pasti
3. únor 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo jo, já jsem s ním spokojená a už se moc těším, až do něj přelezeme z hlubokýho. :slight_smile: Tak pokud za něj nechceš dát takovou nehoráznou sumu, tak si kup ze starší kolekce - např. ten co mám já, je rok 2009 a stojí už místo devíti tisíc "jen" 4.500Kč. Ty nové kolekce např. letošního roku jsou stejné, jen mají jiný barvy.
3. únor 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no přiznám se,že víc se mi líbí ty novější,ale cena je sakra rozdílná.Potřebuju hlavně,abych s nima byla mobilní.Složila,nasedla do vlaku,malýho do náruče a hurá na výlet.Což se sporťákem je cestování vlakem pasé
3. únor 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Já si říkala, co budu řešit na golfkách, to budou jen nouzovky, koupím něco lehkého do 2 tisíc, ať mi není líto, až mi je zničí v letadle... A už jsem na 5i :grinning: Bohužel, jsem otrokem designu, což obvykle nejsem, ale jak jsem viděla své favority, tak už polevit nemůžu :grinning:
3. únor 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no práááávě,tak nějak :grinning: tak jakýpak?neboj,jsem od Kolína,to se potkávat nebudeme :grinning:
3. únor 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Mám zatím favority v albíčku, nicméně úplně nej je pro mě Pliko Mini... skládá se fakt levou zadní a je lehounký... a hlavně ty proužky :grinning:
3. únor 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Taky nechápu, proč ty novější verze stojí o tolik tisíc víc než starší verze. Přitom si myslím, že jde opravdu jen o design než o vybavenost. Ale jinak jak říkáš, jsou skladné, složit se dají v cuku letu a mě osobně se s nimi dobře jezdilo.
3. únor 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jéojo,koukala jsem.no v mnohém máme stejné tipy :slight_smile: Já teď hodně pokukuju po Cybex Callisto
3. únor 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jde mi hlavně o to,aby byly trochu pevný a něco vydržely.když pojedeme k babičce na dva dny,tak abych nemusela tahat sporták.Do vlaku potřebuju fakt něco,co hodím do ruky a nezaseknu se ve dveřích :grinning:
3. únor 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Ten Cybex je krásný, ale zase trochu dražší... A holt musím mít rozum, bude to fakt kočík na přejíždění do garáže a na letiště :grinning:
3. únor 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek