• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Ahoj holky, moc děkuju za podporu, jste úžasné aspoň mě to uklidnilo. Zítra o půl 9 ráno se to rosekne. Budu Vás informovat. Zatím papa :slight_smile: :wink:
5. říj 2010 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@spymike už se těším na dobré zprávy :slight_smile: tak pak dej vědět.
5. říj 2010 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj těhulky, teď jsem dojela do kanclu od doktorky. Všechno je vpořádku a mimi je tam kde má být. Na další kontrolu jdu 26.10. a to už vypíšem i těhotenskou průkazku. Jsem strašně šťastná. papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2010 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je super :slight_smile: . Jen mě tak holky napadlo...taky se teď tak hrozně hlídáte? Já čekam první a jsem z toho hrozně nervózní, každý píchnutí v podbřišku mě hned vyděsí.
6. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lisha No to víš že se hlídám. Když jsem čekala první tak právě vůbec nic prostě jsem nic neřešila. Ale teď už z toho blbnu, ale doktorka řekla že je všechno vpořádku tak si prostě budu užívat těhotenství. Pobolívání v podbříšku je úplně normální dnes mi to i doktorka potvrdila.takže pokud nekrvácíš a nemáš bolesti že bys nemohla chodit tak je určitě vše O.K.
6. říj 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženy,je něco nového? Já jsem teď dojela z práce a chystáme se s přítelem zavolat budoucí tchýni že jsem těhotná. Naposledy když jsme tam byly a řekli že se budem snažit tak už začla vytahovat zavinovačku a ohřívačku na flašku atd. tak bude mít asi velkou radost.
6. říj 2010 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda těhulky, co to s Váma je. 6ádná nenapíšete třeba co je nového. Mě začíná občas být trochu špatně, nezvracím jen někdy prostě šoufl. A co Vy měníte se nějak?
9. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
všechny jsou na červnovkách :slight_smile:
9. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, ráda bych vám nabídla nějaké oblečení na mimi-kloučka 0-3m J :slight_smile: e tam pár věciček i pro holčičku a neutral :wink: Pokud máte zájem napiště mi do IP a já vám pošlu fotečky. Je mi to líto někam hodit . Nabízím i peřinku do kočárku 2x
21. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Rada bych se k vam pridala a delila se s vama o prubeh tehotenstvi.Nam se podarilo po 2letech snazeni,kterym predchazelo mimodelozni tehotenstvi.Tentokrat je mimi tam kde ma tak snad uz nas cekaji jen prijemnosti.
28. říj 2010 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
http://sk.aukro.cz/listing.php/search?string=sada+do+autosedacky&category=0&sg=0

Ahoj pokud by nekdo chtěl mrknout a měl zájem...
takovou sadu do autosedačky jsme si vyrobila pro moji dcerku, bo na trhu jsem nic takového nenašla a tak jsem si musela vyrobit...a hodně maminek se mě ptalo,kde jsem to pořídila...takže jsme se pustila ve volných chvílích do vyrábění...takže pokud by nekdo měl zájem, budu ráda
Ahoj a díky..
1. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky. tak se přidávám k Vám. Jsem těhotná podruhé. PM: 15.9. a ovulace byla 26.9. test jsem si udělala 11.10. tedy jeden den po vynechání MS a do 10 vteřin tam byla krásně pozitivní čárečka. Na utz jsem byla včera. Jsem v 7tt, srdíčko krásně bilo a termín porodu mi dr vypočítal na 22.6.2011 tak uvidíme. Se jménem máme trochu problém. Manžel by chtěl strašně holčičku, protože už máme první dítě syna a chce strašně Natálku. Já bych zase chtěla pokud by jsme měli holku tak Vanessku. Kluk se mi líbí Tadeáš nebo Tobiáš, ale manža s tím nesouhlasí. Tak musíme vydržet do 5. měsíce než nám dr řekne pohlaví :slight_smile: A pak se budeme hádat o jména :slight_smile:
2. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulla1 - jsme v soukromé skupině,napiš vzkaz "saminomimino",ona ti umožní vstup ,rádi tě mezi námi uvítáme :wink:
3. lis 2010 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, taky bych se chtela pridat ale nevim jak na to? :slight_smile:
3. lis 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky tady to moc nezije.Myslela jsem ze se tu dozvim nejake dobre typy a rady a tady nikde nikdo :frowning2:
4. lis 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
kdo chce rady,musíte do červnovky 2011,je to soukromá skupina,kdo tam chce ať mně napíše zprávu a já mu umožním vstup :wink:
4. lis 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino ja chci ja chci :wink:
6. lis 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu úplně nová...jsem prvotěhule v 11. týdnu, TP je 30.5.2011. Budu ráda, když si budu s váma moct sdělit nějaké novinky a pocity. :wink:
10. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vitam te tu,ale asi tady budem jen my dve :frowning2: Vidim ze mame terminy dost po sobe :slight_smile:
11. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik
Ahoj...včera jsem se zaregistrovala, ale v tomhle fóru nás asi bude fakt jenom málo....ale to neva. Jinak jsem Katka. Zrovna se válím doma s virózou. A jak se máš ty?
11. lis 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
.
@germaine S virozou?Tak to ti nezavidim.Miminko to zvlada dobre?Ja se mam dobre az na nevolnosti a unavu,ale to k tomu patri.I kdyz jsem si nemyslela ze zrovna ja budu patrit mezi unaveny tehule.No ne nadarmo se tomu rika jiny stav :wink:
Tak snad se k nam brzo nekdo prida.
11. lis 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik
Ahoj ahoj,
už je mi líp, mimču taky, spíš mám starostlivýho pana doktora a přikázal být doma. Jinak jsem normálně chodím do práce a přece jenom jezdím domů až na šestou a o únavě taky něco vím....teďka jsem doma 10 dní mno a vstávám kolem desátý hodiny, což bych si normálně mohla nechat jenom zdát....Jo a nevolnosti zdá se jsou trošku na ústupu... :sweat_smile: ale abych to nezakřikla....a jak ty? Normálně chodíš do práce?
12. lis 2010 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak já taky čekám mimčo v květnu :slight_smile: už druhý a teda první těhotenství v pohodě, ale tady to druhý už je horší, bývá mi ještě pořád zle, naštěstí nezvracím, to tak většinou jednou za týden nebo 14 dní hodím večer grcku, jinak dobrý, ale už by to mohlo skončit :confounded: je to dost nepříjemný, prostě mě vždy odpoledne začne bývat zle od žaludku, takový tlačení a pocit na zvracení a nepomůže vůbec nic, ani čípky od doktorky, ani lízátka, cola, heřmánkový čaj :confounded: jak je vám a už přibíráte ? Já zatím nic, jen sem nabrala kilčo, co jsem shodila, no už jsem říkala, že najedu asi pořádně na sladký, aby to začalo aspoň trošku stoupat, mám strach, aby pak něco nebylo s mimče, jinak screening v pořádku :slight_smile:
14. lis 2010 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé tak se dočítám, že jste tu jen dvě :slight_smile: a můžu se přidat a sem tam za váma juknout :wink:
14. lis 2010 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@many
Ahoj...jo vypadá to, že květen zatím nic moc....spíš to žije v červnu. Moje těhu je první a celkem si ho užívám....myšleno ironicky, spíš než, kdy je mi blbě bych mohla počítat na prstech chvíle, kdy je mi OK. A zatím jen všechny poslouchám, že to po třetím měsíci přejde....mno uvidíme, snad jo. Navíc, když člověk normálně chodí od práce a já si k tomu ještě před časem přibrala autoškolu, tak teda řeknu, že nic moc..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@many ahoj vitam te tu myslim ze se to casem rozjede.Kvetnovy tehule se teprv vspamatovavaji ze sveho stavu pak se pridaji :wink:
14. lis 2010 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine ja uz jsem doma, chodila jsem na smeny na 12tihodinovky a tam tahala tezky veci a delala s nejakyma sajrajtama takze jsem si radej hned vzala neschopenku.Navic to dite je fakt vymodleny takze jsem nechtela ryskovat jen kvuli penezum.Jinak zvracim pravidelne kazdy rano hned jak vylezu z postele,cely dopoledne mi pak jeste byva blbe obed do sebe nasoukam,ale vecer je mi hej a nevim co bych snedla.Proste do obeda jsem jak po draku.Ale bylo uz i par totalne problitych dni.Ale zase si rikam ze je vse o.k. kdyz zvracim.Jinak jsem jeste nepribrala co se tyce vahy,ale kalhoty uz bych potrebovala novy.Ale pri mych 79kg si myslim ze je na pribirani cas,dite si ma ze me co vzit.I kdyz tenhle vikend jsme meli zabijacku tak mozna na me neco pribilo.
14. lis 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno těhulky :slight_smile:
já byla už i u prvního těhu brzo doma, protože jsem dělala se dřevem a tahala těžký :slight_smile: tak jsem musela a utíkalo mi to na koníkovi :grinning: jinak u Ladíčka jsem měla jen motáky, celý těhu, to byl hnus a teď mám motáčky jednou za čas, naštěstí, ze začátku to bylo furt, tak jsem se bála, že to bude jako u Ladíčka , musím zaťukat :grinning: ťuk ťuk :slight_smile: ale za to mi je zle, ale nějak nezvracím, to jednou za čas večer hodím grcku, je to dost nepříjemný, ale je líp jak bylo :slight_smile: ze začátku měsíc i dýl jsem ležela jak lazar, už od rána mi bylo zle, Ladík je naštěstí hodný, takže si vydržel pěkně hrát sám a odpoledne šel s tatínkem ven a pak to ustupovalo na odpoledne a teď už mi začíná být zle vždy kolem té 4-5 hoďky no někdy dřív a je mi zle, dokud to nezaspím :confounded: prostě mě tak divně tlačí žaludek a je mi na zvracení :confounded: už by to teda mohlo skončit a vám taky, tak moc držím pěstičky ať už máme klid holky :slight_smile:
jinak Ladík byl taky květen :grinning: a Lukášek byl plánovaný , aby byli oba květňáčci :grinning: takže jsem se chránila a pak šup a vyšlo to :grinning: holky, tak hlavně to zdraví, ať jsou mimča i my v pořádku :slight_smile:
15. lis 2010 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
badig - tak my ty nevolnosti máme naopak co :slight_smile: akorát já teda nezvracím, to tak jednou za týden za 14 dní hodím grcku, když už to fakt tlačí, jinak na jiné diskuzi mě holky uklidnily , že nevadí, že ještě nepřibírám, že pak se to rozjede :grinning:
jéé já už o těch nevolnostech jednou psala :slight_smile: tak se opakuju :grinning:
15. lis 2010 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@many ahoj.divala jsem se ti do alba,(Ladicek je krasnej)ze jste byli i s malym pod stanem.Jak to zvladal?My totiz nejsme vubec na more a luxusni hotely,jsme spis na prirodu,tak by me zajimalo,jak se to s takovim prckem zvlada.Ale to je asi individualni co.jinak vidim ze jsi nekde od Olomouce tak to je za rohem.
15. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek