• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@realgs no jo ale zas ho v tom trochu musím nechat ono to má i výhody když mě občas obskakuje a stará se o mně :wink:
7. led 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo to je jasný že je fajn že chlap uvaří a něco doma udělá, já to mám normálně tak to neznám od začátku těhu, ale ruku na srdce, kdy si pak s mimínem půjdeš zaházet? Asi až bude pupík velkej tak taky nepůjdu, ale zatím se dopředu nepřevažuju. Ale já bych stoupla i na lyže když bych se vešla do kalhot, jsem prostě živá a nechci pak brečet u porodu že nemám sílu.
7. led 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím holky, jak to tak čtu,tak jsem oproti vám asi opatrnější, na bowl. bych už asi nešla, nejde ani tak o to jak je ta koule těžká,ale ten pohyb kdy se háže mi přijde takový trh a to si myslím, že by mohlo na něco mít vliv. Já jsem zase pro to, nepokoušet zbytečně jestli to jde nebo ne, nebo na lyže bych teda nešla. vím, že stačí jednou spadnout a může být po všem a pak si vyčítat, že to byla moje vina a že jsem to nevydržela, to mi za to nestojí. Podle mě až bude mimčo, tak život nekončí a ještě si takových aktivit užiji. a co se týče pohybu kvůli porodu, jsou jiné a bezpečné aktivity jak si to tělo připravit. ale to je jen můj názor a chápu, že to můžete vidět jinak.
7. led 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no pro to chodím aspoň na balony a na plavání protože chci taky trošku být ve formě.No uvidím když neprojde bowling tak vymyslím něco jinýho možností je dost.Jinak já moc výpomoc doma neznám,né že bych měla gaučovej typ,ale má toho dost na baráku a na zahradě takže by bylo i dost nefér ho zapřáhnout ještě doma.Ale je milý když mě vidí nýst nějakou krabici která je akorát velká a ne těžká a už mi ju bere z ruky a pomáhá :wink:
7. led 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija však na ty lyže mám taky jen chuť, ale nešla bych na ně. Ani svoji práci už nedělám kvůli mimínkovi, ale ruce a nohy slouží stejně tak zase proč nejít na bowling a mimčo je chráněno v břiše moc dobře
7. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija tak trochu z tebou souhlasím,je pravda že naše dítě je hodně vymodlený takže nechci nic riskovat proto se vždy na vše ptám.Ale zase jsem zvyklá něco podnikat a teď sedím doma do práce nechodím bavím se jen s maminama a mám tak trochu pocit že hniju :frowning2: Takže vlastně nevím co chcu.
7. led 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik my dům nemáme a práci máme stejně namáhavou, možná já i o něco víc takže já to znám už dlouho a navíc ho vaření baví a dokáže z ničeho uvařit výborné jídlo :angry:
7. led 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no kdybych bydlela v paneláku tak ho rozhodně šetřit nebudu nesnáším povaleče.Nedívali jste se třeba teď na výměnu manželek? bylo to sice opakování,ale já když toho chlapa viděla asi bych mu nafackovala potkat ho někde.Slizoun jeden.A když jsem viděla jak tam ty děcka trpěli strachy,jedno se počůralo druhý schovalo do skříně třetí nosilo 5 ze školy tak bych naliskala i té ženské že ho nevyhodí a ještě kolem něj skáče.
7. led 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no budeš muset vymyslet nějaký program :slight_smile: já jsem taky doma, jsem na nemocenské od začátku těhu, téměř 4 měsíce jsem problila, takže jsem byla doma zavřená a chvilku i v nemocnici. Teď už je to docela dobré,ale taky mi chybí takový ten život, nemůžu jen tak někam jít kvůli vycházkám a někdy mi to leze na mozek. Nejvíce mi to chybí když vím, že naši přátelé zas něco podnikají a někam jdou a já zas budu doma. Ale říkám si,že to prostě za to stojí. a taky se těším na jaro až bude teplo, sluníčko a bude hned více možností co dělat.
7. led 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jj na to jsem se dívala a byl to příšernej chlap, hnus. Já doma mám spíše šidlo i když se občas na programu neshodneme. Není to povaleč ale ani sporotvec a to já bych zase pořád sportovala. Hodně hraje na hudební nástroje a když zkouší tak to vážně nejde být v jednom bytě a poslouchat po 50 tu samou melodii :confounded: tak utíkám za sportem a jsme spokojení oba.
7. led 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija já se taky snažím dodržovat vycházky, ale večer s kamarády už bych šla, po 8 hodině mě může kontrola vlézt na hrb, stejně bych neotevřela když bych byla sama doma.
7. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija no rozhodně máš pravdu že stojí za to se spousty věcí vzdát.A jak říkáš život nekončí naopak začíná.
7. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mám vycházky neomezený takže pohodička :wink:
7. led 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to se někdo má, já jsem chtěla taky, ale neprošlo to i když mi nic není tak stejně nějaká diagnoza tam být musí :rolling_eyes:
7. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic kočky, včera jste mi udělaly chutě tím grepem tak jdu na něj a přeji hezkou a klidnou noc.
7. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu vařit zeleninovou plívčičku, mám na ni chuť a za chvíli je tu manža z práce tak aby měl teplé do bříška :wink:
7. led 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs vařit tak na večer? no ale polívčičku bych si taky dala jsem hrozně polívková.
7. led 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já vařím klidně i večer, mě to nevadí a už je hotová, pes mezitím vyvenčený a může začít pohoda. Taky jsme polívkový
7. led 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Čekám chlapečka a termín máme až 23.6. Takže jsem tady asi poslední co? Hezký víkend přeji :wink:
8. led 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se taky pridat? Termin mam v prvni pulce cervna. Nejak jsem jsem zatim byla opatrna s prezentaci tehotenstvi, ale mam uz po amniocenteze a doufam, ze ted uz si to budu vsechno jen uzivat a konecne zacnu s nakupovanim veci pro mimco :slight_smile:
Tak at je vam vsem dobre a pekny vinekd.
8. led 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcifer @patty1 obě vás tady vítám :slight_smile: víkendy bývají slabší všichni je tráví s rodinami,ale v pondělí se to tu zas rozjede :wink:
8. led 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak jsem tady odepisovala,.... sekl se mi net, pak vypadl a je tu prd :confounded: takže znovu se mi do toho už nechce :grinning:
vítám tu mezi náma další těhulky :slight_smile: pěkně se rozrůstáme :slight_smile:
8. led 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ten bowling, ten bych raději nehrála :frowning2: je to na vás, ale já ho nehrála raději ani u Ladíka, protože ty koule něco váží :confounded: a třeba teď mám doma taky pohodičku, s Ladíkem se netahám,...... a mám tu podrážděnou dělohu a doktorka jak říkala klidový režim - tak si myslím, že to brala tak, že to můžu mít z nějakýho tahání,......
ale je to na vás, nic se třeba stát nemůže, ale neriskovala bych a raději se jen dívala :slight_smile:
8. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau vespolek, a vítam nově příchozí...tak co dneska jak je u vás? U nás svítí slunce a je skoro deset nad 0 :sweat_smile: vidím to na prochajdu...
8. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak u nás je teda škaredě a sem tam prší :confounded: procházka nehrozí :grinning:
8. led 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé už je nás tu hodně :slight_smile: a je tady nějaká šikulka, která se i dost nudí :grinning: že by udělala třeba tabulku se jménama, termínama,................ :wink: pak by se tam mohlo dopsat, která kdy porodila, míry miminka :grinning:............................
8. led 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla by to v albíčku a my vždy k ní jukly :wink: :wink: :wink: jo a taky co čekáme třeba :wink: :wink: :wink:
8. led 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no to už mě taky napadlo já sice čas občas mám ale nějak na to nemám talent tak snad se do toho někdo pustí aspoň by byl přehled,bylo by to super.
Jinak u nás leje jak z konve,ale je teplo.Bylo by super kdyby už to byl začátek jara,být na mně tak už mrznout nemusí :wink: Teoreticky letos začlo brzo sněžit tak jsme měli možnost se vyblbnout,tak už to stačilo ne :wink: teď může začít jaro ať můžem hezky vystavovat pupíky a obout pohodlné sandálky.Místo zimních bot který se tak blbě šněrujou a s přibývajícím pupíkem už to začíná být fuška :frowning2:
8. led 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jsem pro takovou tabulku, ale já se teda s dvou a půl letým prckem - spíše teda s čerticí rozhodně nenudím. Takže by si to mohla vzít na starost nějaká těhule co má zatím jen mimíska v bříšku. :wink: Jinak u nás (v Brně) je celý den pěkně hnusně, prší a je mlha.
8. led 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, u nás taky nic moc, skoro celý den pršelo, tak třeba bude zítra lépe a pořádně se vyvětráme.
8. led 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek