• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@aajda teď koukám na tvýho favorita - hm pěkný. :slight_smile: Koukla jsem i na youtube na video a neukázali tam, zda se dají dát do úplného lehu?
3. únor 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Do těch 150i stupňů cca :wink:
3. únor 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna a nemohly by byt jenom kozeny:slight_smile:? Ja mam vybrany pro Vitka tyto, teda az to bude aktualni .-)
http://www.capacky.cz/produkt/855-pirat.html?katID=29
3. únor 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aajda a ty planujes tak casto cestovat s letadlem? jak stary ditko muze v pohode do letadla?
3. únor 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zatím o golfkách vůbec nepřemýšlím.vzhledem k tomu že když někam s malou vyrazím je to na celý den,chci aby byl kočár pro malou pohodlný a dobře se jí tam spinkalo,aby tam nebyla nějaká polámaná.a takový golfky už jsou dost drahý.sice fakt že by to bylo super do auta.takže letos ještě poslouží sporťák.příští rok až nebude tolik spát tak možná,ale asi bych řešila už použitej kdyby se naskytl nějakej v dobrým stavu.
3. únor 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Neplánuju :grinning: Právě hrůza, že se mi nemohly zalíbit nějaké za pár kaček... A myslím, že letadlo je o povaze mimča, zdravotně by to neměl být problém... tak věřím, že Aguš to zvládne... poletíme jen do Řecka. A v tu dobu už bych ráda byla zase těhotná, takže počítám, že další rok už zase nikam nepoletíme...
3. únor 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak to jste mi teda nasadily brouka do hlavy! Ja schvalne kupovala trojkomibaci kocaru, pac jsem myslela, ze golfky nebudu potrebovat, ale cim dal tim vic premyslim, ze budu muset taky poridit golfky, protoze pri predstave, ze budu porad skladat do auta tu konstrukci, co mam ted, me trochu obliva hruza. To jsem byla teda naivka :slight_smile:, kdyz jsem si myslela, ze golfky neuziju:slight_smile:. Ja zvazuju golfky Inglesinu Zippy nebo tak nejak se to jmenuje, jeste jsem to poradne neokoukla, ale mam na nej dobry reference a na popojizdeni po vsi tady mame taky Inglesinu (starej sportak) a jsme spokojeni. Ale je fakt, ze ty ceny jsou neuveritelny, na to, ze to par trubek a kus hadru :slight_smile:. jo a dobry hodnoceni v D-testu melo kdysi CHicco Multiway...to me ten muj chlap asi nepochvali....obcas mam pocit, ze vydelava jen na moje rozmary .)
3. únor 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka pěkný,ale taky pálka jako na chodících botech šetřit nehodlám,ale tohle mi příjde za ty prachy zbytečný
3. únor 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no na to, ze neplanujes mas dobrej plan :grinning: !
3. únor 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ten co mám já - viz. odkaz na předešlé stránce - tak u něj se dají polohovat záda i nohy do úplného lehu. To byla taky podmínka, když jsem tehdy ten golfáč kupovala. A myslím si, že většina golfáčů to dneska už umí.
Ale jinak pokud máš sporťák a nepotřebuješ něco skladného, tak jasně není co řešit.
3. únor 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jo už letos?tak ať se zadaří.já mám kámošku co má chlapečka 9m a už je ve 2m,teda neplánovaně.ale malej je hrozně šikovnej už i chodí a vypadá to že se i brzo naučí na nočník tak snad to bude mít jednodušší.jinak já už taky stresovala že se zadařilo.stala se nám "nehoda"a pak jsem to nedostala,zkusila jsem 3 testy a všechny negativní tak jsem klidnější,ale né moc neboť jsem to pořád nedostala.už je to asi 3týdny to zpoždění.před tím jsem to měla 2x,ale nebylo to úplně přesný,tak si říkám,že je to prostě tím kojením.navíc dřív malá spala celou noc a teď se budí na mlíko tak asi je to tím.Doufám :confounded:
3. únor 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi to bude ještě náročný výběr :slight_smile: Ráda bych co jde do úplného lehu,což to peg perego umí. Je tak obrovskej výběr,že prostě nevím
3. únor 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna, badik jinak Vitovi jsem koupila na vanoce tyhle a docela to jde, ale on ma porad skrceny prstiky, tak to taky trochu sjizdi z paty http://www.benito.cz/backurky-pro-deti-i-dospele/deti/backorky-s-kozenou-podesvi-jezek-2-[id-SX.5571.B0.35G.3031].html
3. únor 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no,ale cenově vyjde jak co mě stál celej hlubokej se sporťákem.no skladnější by se mi zaručeně hodil,bydlíme v hrozné díře kde lišky dávaj dobrou noc.jako klídek je tu super,ale když člověk potřebuje mezi lidi,na plavání,k našim,tak hold musím všechno napakovat do auta.ale máme kombika tak to nějak vydržíme.Spravujem barák,už se blížíme do finále,tak teď přichází ty největší investice (kuchyň,koupelka,kotel,nábytek)takže dobrá každá kačka.takže asi tak :frowning2:
3. únor 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Už jsem chtěla gratulovat :grinning: My zas ne tak rychle, až v srpnu:grinning: Chceme děti tak ty 2 roky od sebe...a ági je zatím zlatý dítě, takže nás to nějak neděsí...no uvidíme později.
3. únor 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak ty jsou božííí,a cena úplně luxusní
3. únor 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ale koukám žádnej hezkej holčičí motiv co by mě zaujal
3. únor 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak to chápu to vás čeká ještě výdajů až až.
3. únor 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já takovýhle bačkůrky mám pro malou v holčičím motivu Hello Kitty. Kupovala jsem je tuším v H&M. Ale kupovala jsem je někdy v létě jakože na podzim do vajíčka, aby ji netáhlo na nožičky a do dneška je na nohách neměla a teď už jsou asi i malý.
3. únor 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no Dorinka je taky zlatíčko,ale nějak si to nedovedu představit.Asi hlavně kvůli tomu že jak už jsem psala bydlíme v díře takže hodně jezdím do města a to je většinou na celej den,takže bych asi musela pořídít sourozeneckej kočár,kvůli spaní.to je další problém člověk se s nima nikam nedostane :frowning2: ,jinak jsem na vše sama,manža věčně v práci,na baráku,nebo si dává oddych u svých koníčků,tchýně to k nám má sice 1km ale v baráku má jednoho vnoučka,takže za Dorinkou nemá potřebu chodit :frowning2: no a moje mamka nemá řidičák aby se sem dostala (bus jezdí 4x za den)a když má možnost sem jet tak nemá čas.Ale od obou babiček poslouchám kdy jim ju přijedu ukázat (jezdím k oběma cca 2x týdně).takže místo aby mi babičky byli nápomocny jezdím malou ukazovat jako cvičenou opici a mě práce doma stojí.ale jak říkám malá je poklad takže to nějak zvládám,ale to druhý nevím nevím,no musela bych to zvládnout,stejně to jednou příjde.možná i 2x :wink:
mimochodem tenhle týden jsme obě nachlazený,ale s žádnou babičkou to nehlo že by přijela.dnes jedu na víkend k sestře a naši bydlí cca 200m od ní a mamka už mi volala jestli příjdem.jsem jí řekla že ne ať dojde ona.a prý že nemá čas.tak nevím jak si to představuje,že já v tom mrazu budu kvůli kousku cesty oblíkat děcko pak zas vyslíkat jen aby znalo babičku.už mě to začíná vytáčet.vždycky si říkám že už na obě kašlu a nebudu tam chodit,když oni k nám netrefí,ale kvůli malé nakonec jdu,jsou to přece jen babičky
3. únor 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik http://www.piccolino.cz/detail.php?zbozi=2226888 to jsou ony, akorát teda koukám na cenu a zase je to jednou tak drahý, než ty co má pupicka. Já si už nepamatuji co jsem za ně dala.
3. únor 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tak to je teda rodina na tečku... to by mě pěkně štvalo... k nám chodí naši tak 2x týdně, a 1x týdně vídáme manželovo rodiče. A rozhodně nejsou líní si přijet.
3. únor 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik tak to mi je líto, že to máš s těma babičkama takhle.... :frowning2:
3. únor 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo jo, to znam....taky bydlime v male dedine (je to teda coby kamenem dohodil od Brna, ale s busama to neni moc slavny) a moje mamka by i rada prijela, kdyz ma cas, ale kvuli tomu obtiznemu dojizdeni nejezdi (to si pro ni musime dojet) a druha babicka ma auto i ridicak, ale asi nema zajem :(. Takze ja jsem porad na cestach a kdyz uz jedu do Brna, tak se tam snazim zaridit co nejvic, aby ta cesta byla vyuzita! Obcas si rikam, jestli jsme udelali dobre s tim presunem na vesnici :(...nez bylo dite, tak se mi to zdalo jako super napad, ted uz to tak jednoznacne neni!
3. únor 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, kdyz jsme tu kdysi resily rymicky, tak nektera z vas psala o nejakem spreji od Justu - koukala jsem na ty jejich stranky a neni mi jasne, jak se to da zakoupit?
3. únor 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda
@lolla79 no a to jsem se bála že tchýně tu bude víc než je zdrávo,protože přesně tak je u švagrový.u nás byla za celých 8m 3x+2x sem došla když šla na procházku se synovcem a to ju malá ani nezajímala jen pozdravila a zase šla,a 2x mi vozila když jsem ji poprosila to je vše.mamka ta tu ze začátku byla denně,ale už ju to omrzel,z malé je sice posraná,ale ségra která bydlí za rohem čeká tento měsíc hočičku takže už bude asi úplně mrtvo
3. únor 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka to já,myslíš ten eukasol?to je stylem jak avon a tak,musíš znát někoho kdo to prodává.
já teda stěhování na ves nelituju,ale pár věcí jsem si představovala jinak.naši bydlí v bytě takže sem ze začátku hodně jezdili na grilovačky a tak,ale ségra pak taky koupila barák takže jsou pečení vaření tam.
3. únor 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tak to je fakt smutné... tchýně má už vnouče od její dcery, ale stejnak jsou z Aguš potento a nejradši by jí viděli pořád. A mamka by mi jí nejraději ukradla. A to mě to taky štvalo, že jsou tu moc... ale po tom, co píšeš ty, začínám být za ten zájem vděčná.
3. únor 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se s našima vídám 1x do týdna a to taky teda jezdím s holkama spíš k nim než oni k nám, ale třeba teď jak jsou ty mrazy tak s holkama nevylízám a oni přijeli k nám když ne my k nim. A s rodičama od přítele se vídáme tak 1x za3týdny až měsíc (naštěstí) - nějak se vzájemně nenusíme.
3. únor 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik aha, ja jsem si to myslela, diky za info:slight_smile:. No ja nemuzu rict, ze bych uplne litovala, ale je fakt, ze je to komplikovany,ze musim porad tahat malyho s sebou a autem i pro sebemensi blbost, co jsem zapomnela koupit, ale je fakt, ze az dodelame zahradu a bude hezky, tak bude lip, mame tu za humny les, kousek prehradu, takze si myslim, ze ty vyhody se objevi pozdeji :slight_smile:...doufam. Jeste kdyby mi tu pak vzali malyho do skolky, tak to by bylo labuzo:slight_smile:
3. únor 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek