• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
tak koukám že největší "mamánek" jsem tu asi já :sweat_smile: , co se prcek narodil, tak jsem u našich vždycky nakýblovaná tak dva týdny a dva týdny zas doma a tak to pořád střídám. Je to 60km od sebe, takže pohoda, naši mají barák a mamka navíc 3x týdně končí už v poledne, takže mi s malým hodně pomáhá. Kdežto doma-bydlíme ve 3. patře bez výtahu, bez balkonu, ve 2+1 (ano, nevím čím jsme přemýšleli, když jsme byt kupovali), manžel chodí 5x týdně domů po 17:00. Když jsme doma, tak vždycky sobotu odpoledne trávíme u tchýně, žije s ní ještě její maminka, tak aby si užily vnoučka (pravnoučka).

jinak žasnu, že řešíte už golfky...to já budu nejdřív v létě. Teď mám malýho ještě v hlubokým:slight_smile: Těsně, ale vejde se:grinning:
3. únor 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana coz o to ja bych byla taky mamanek....ale mamka bohuzel, ac v duchodu, tak se nechala uvrtat znova do prace, nejprve chodila jen 2-3x tydne,ale ted musi pracovat kazdy den, takze se s ni vidime aspon o vikendu, ale holt nedojede za nama :( Ale kdyz se malej narodil, tak tu byla, jesteze tak, skoro nepretrzite 10 dnu,ale byla z toho jaksi vyrizena a pak jsme si ji pravidelne vozili, aby mi pomohla s varenim a peci o dum a ja jsem se snazila malyho nakrmit (coz jsem delala prakticky neustale :slight_smile: ). S tchyni me to docela mrzi....pritom to vypadalo, ze se na malyho silene tesi, vzdycky kdyz ho vidi, tak se zda, ze je z neho uplne poprdena, ale taky se neprijede podivat :(!! Ale uz na ty pribuzny asi prdim, protoze ted uz to zacina byt docela problem jezdit na navstevy nekam, kde to neni uzpusobeny lozicim vsetecnym detem (holt blbe se vysvetluje hostiteli, ze musi pred nasim prijezdem odstranit vse do vysky cca 60 cm od zeme a zabezpecit zasuvky, domaci mazlicky apod. :slight_smile: )
3. únor 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee holky ted jsem jeste pri brouzdani na netu objevila "analyzator detskeho place" ....teda zasnu, jaky blbiny ty firmy nevyrobi. To by me teda zajimalo, jestli to funguje :slight_smile: . A jak by to zanalyzovalo Vitkovi nove projevy -uz druhy den nam kraka jako vrana, ale jako to je vazne mazec...vzdycky se leknu, ze je to vrana z venku :slight_smile:...a vubec nevim, kde k tomu prisel :slight_smile:
3. únor 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka to je mamka hrdina, v důchodovým věku ještě takhle pracovat. My teda nikam jinam než k našim a druhé babičce nejezdíme, občas ho vezmem k mojí tetě, ale to jen na pár desítek minut.

to je dobrý, že kráká jak vrána :grinning: Ondra zas teď řve jak lev...normálně se nadechne, zařve a ještě se u toho celý napne, zatne svaly, vypadá to fakt srandovně. A potom se "diví", kde se v něm ten zvuk vzal. Jsou to takoví šašci malí :wink:
3. únor 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo já už rodiče nemám takže za nima jezdit není kam.Na Slovensku teď byli příbuzní z malé paf tak aspoň tak.V Praze žijí Honzovi rodiče a k ním chodíme vždy ve čtvrtek.Totiž Honzova ségra chodí na spěv a necháva u babičky "velkého" Áju-3roky.Ale on je kuchařka takže furt vaří a s Ajou je děda.Ale když má babi čas tak si jí užívá.
V letě jedeme znova na Slovensko tak já jsem už golfky do vlaku koupila.3,000,- mají aretovací kolečka,dají se poskládat do "tyče",polohovatelné ležení-sezení,dost dlouhá opora pod nožky.Měli by bejt ok.
3. únor 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky diky za hlasy zatim sme prvni s 9 hlasy, tak kdyby se vam chtelo kliknout jeste tak tady je odkaz http://www.facebook.com/photo.php?fbid=316165848421352&set=a.315003135204290.63836.266992066672064&type=3&theater

jinak ja pomalu na golfky taky zacnu koukat, zatim nam staci sportak je i docela skladnej tak uvidim jestli budou potreba
4. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek kdyby to šlo, tak bych ti klikla znovu, ale já už nemůžu. :frowning2:
4. únor 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek poslala jsem hlas :slight_smile:
4. únor 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ja vim dekuju:slight_smile:
@dostyna hodna dekuju moc
4. únor 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja a co to je za golfky?
4. únor 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek mas tam hlas :slight_smile:
4. únor 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja holky asi ani golfky kupovat nebudu, mame velky auto ( dacii) takze kdy sundam strisku (kterou sundavame jen kvuli tomu aby jsme videli pres zadni okynku) tak se mi tam vejde cely sportovni kocarek. Jako pres leto budeme jezdit kazdych 14 dni na chalupu ale to zas mame pujceny tereni kocarek takze mi golf potrebovat myslim nebudem
4. únor 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ohledne tech rodicu, moje mama nezajem, kdyz k ni prijedu tak spokojena ale sama se tu objevila jen jednou , ale suprovej je priteluv tata,ten sem chodi kazdou chvili nebo mi k nemu a kdyby pradeda a prababicka Nikolky nebydleli az v Praze tak by tu taky byli kazdou chvili :slight_smile:
4. únor 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana jj my jsme taky ještě v hluboké,sice je tam dost na fest navís teď v těch mrazech jsem tala ještě deku pod ní a teplou deku na + fusak takže se tam nehne,ale nestěžuje si vypadá spokojeně i když je teď tak zababušená že nic nevidí.Takže než pominou mrazy,zůstane v hluboké.snad nebudou trvat věčně.
4. únor 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 jé nenechávala sis náhodou na fb na malované dělat pro malou polštářek?zaujalo mě to jméno a datum :wink:
4. únor 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik nechavala :slight_smile: jaky je tvoje jmeno ? :slight_smile:
4. únor 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Máš ho tam :wink:
4. únor 2012 v 17:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 dekuju!
@jana974 dekuju!
4. únor 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Barbora Stiskálková,nechávala jsem si tam dělat bodyčka pro segru,paní je přímo od nás z přerova takže jsem ušetřila poštovný.teď jsem si nechala udělat i pro Dorinku dala jsem tam obrázek z našeho svatebního oznámení (možno vidět na bereme se) a pod to vyrobeno ze 100% lásky.už se na něj těším :slight_smile:
5. únor 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ja taky :slight_smile: bohuzel me postovny nemine :slight_smile: ale i tak moc hezky, se pak mrknu na bereme se
5. únor 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee holky ja bych se tak vdavala:slight_smile: je toho zenicha sehnat
5. únor 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Prosimtě jak jsi na to přišla? :grinning:
5. únor 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine na co na svatbu? no vdavat se chci uz dlouho jen pritel se vzdy potutelne usmiva kdyz to nenapadne nadhodim:slight_smile:
5. únor 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Já když jsem zjistila, že jsem těhu padla zmínka s přítelem o tom, po kom se bude jmenovat...no a já řekla, že pokud ho budu 9m nosit a pak ho porodím, tak bude nosit moje jméno...nevim proč bych se jen já měla jmenovat jinak :slight_smile: a on na to, že to v žádném případě, že si mě radši vezme :grinning: a když jsme byli v té diskusi (tehdy jsem byla ve 2m) tak jsme mluvili jako kdy to uděláme...bylo září a on, že se vezmeme na jaře (já nato, že to už budu mít pupek a to nechci) tak prý v létě (na to já zas že bude malej ještě hodně malej, to že taky ne) a čekat další rok do léta nechci a víš co mi řek? Prej tak si to naplánuj a zařiď a já si tě vezmu hned :grinning: takže za tři neděle byla svatba :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@germaine jee no vidis, tak to ja byla "blba" a nechala malou pojmenovat po nem v domence ze casem si me veme:slight_smile: nejlepsi byla jeho babicka tak se vemte na radnici jen tam bezte spolu se svedkama, dalsi napad byl at se necham prejmenovat. no tak budu doufat ze treba na vyroci v dubnu se mu to rozlezi v hlave. jako ja to k zivotu nepotrebuju ale libilo by se mi to:slight_smile:
5. únor 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Tak pro mě to bylo docela důležitý a mě nešlo o tu svatbu a bejt vdaná, ale nebejt jiná než oni...ale manža stejně tvrdí, že jsem ho chytře donutila :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Tak si občas rejpni a až se vyjádří udělejte si svatbu v létě, na podzim to bude už Izi větší a něco z toho bude mít...
5. únor 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine :slight_smile: no ja bych svatbu delala az za rok kdyztak. chci si to uzit a tak nejak si to udelat podle svyho a asi by me to trvalo dyl tak abych na to mela vic casu,promyslet co vubec chci a tak. takze letos to nebude. treba si ji nakonec udelame k 10 letymu vyroci:slight_smile:
pry si me jednou veme ale kdo vi kdy:grinning: az to bude tak se urco pochlubim. jak tu prochazim beremko tak jen slintam nad vecma:slight_smile:
5. únor 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to máme stejné, akorát s tím rozdílem, že když se zmíníš, tak se přítel potutelně usmívá jak píšeš. To můj se ani neusmívá a tváří se dost vážně a jasně srozumitelně, že ne!
Když jsem s ním čekala první, tak mě řekl, že se vezmeme až bude malá chodit, dneska jí je 3,5roku a dodneška nic. Jinak taky dostala jeho příjmení. No a když jsem teďka při Verunce v těhotenství pronesla, že jí dám příjmení po mě, (ač mě to přišlo blbý, že by jedna dcera byla po něm a druhá po mě), ale přeci jen jsem to nadhodila, tak měl zase plnou hubu keců, ať se nebojím..... Takže opět druhá dcera je po něm, no a na žádné vdavky to teda fakt nevypadá! Takže pokud se nerozhoupe než první dcera půjde do školy, tak mě hold asi nezbyde nic jiného, než se opravdu přejmenovat. :frowning2:
6. únor 2012 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Jednomu chlapovi jsem naletěla hnedka 2x. Jsem opravdu pěkně blbá! :astonished:
6. únor 2012 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek