• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
to ja holky budu mit svatbu v lete :slight_smile: nastesti nedelal zadny problemi jediny co jsem si musela pomalu vynutit ze bude svatba i s oslavou a nepujdem jen podepsat papiry na radnici jak to chtel on
6. únor 2012 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 :grinning: no ale hlavne ze se mate radi, ona ta svatba jakoby nic neznamena jen to ze muzes dedit a zjistit zdrav stav a nepripadas si u dr jako pitomec kdyz se predstavujes jinak nez tvoje dite....:slight_smile:
6. únor 2012 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 koukala sem na beremko gratuluju. uz se tesim na fotky
6. únor 2012 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek dekuju :slight_smile: no snad se u vas taky pritel rozhoupe a budete mit svatbu ...jak jste uz dlouhospolu ? :slight_smile:
6. únor 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, koukám že jsem tu proti Vám opravdu konzerva :sweat_smile: pro mě je dítě větší závazek než svatba, takže bych do dítěte s chlapem, co s ním nejsem sezdaná, nešla. My se brali už 2005, snažit jsme se začali až 2007. No a Ondra se rozhodl k nám přijít až 2010...2011 se narodil :slight_smile:

jinak kdybych vdaná nebyla a zadařilo se, tak dítě bude mít příjmení moje, to jsem měla srovnaný už dávno, v tomto podobně jako Germaine.
6. únor 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak to krásně naplánujte, gratuluju :wink:
6. únor 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Jsem ráda, že v tom takhle nejsem sama :grinning: já bych si tehdy prosadila svojí a manža to věděl, takže radši ustoupil rozumně on :grinning:
6. únor 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana nene, ja jsem taky konzerva...mam to uplne stejne. Pro me by chlap, kterej se boji si me vzit nebyl moc perspektivni tatka :slight_smile:. Takze u nas svatba 2007, snazeni ihned, Vitecek az 2011 :slight_smile: Akorat u nas ten, kdo svatbu zdrzoval, jsem byla ja :slight_smile:...ja jsem se bala toho zavazku :slight_smile:. Ten muj chlap ma se mnou holt svatou trpelivost :slight_smile:
6. únor 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mam otazku na vas, co mate chlapecky : "co s predkozkou - pretahovat nebo nepretahovat?" Svagrova s tim mela u synovce docela velky problemy - mel fimozu....ale ja nevim
6. únor 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že řešíte svatbu :grinning: , tak to jsem tu úúúúplněj veterán :grinning: :grinning: My jsme se brali z lásky :wink: ,mě bylo 19 a Verča se nám narodila, když mi bylo 21,5 a teď už jsme spolu přes 18let :sunglasses: :sunglasses: To to letí :confounded: A neměnila bych :slight_smile: , tak Vááám držím všechny palce, ať to máte tak jak to chcete :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2012 v 10:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana ja nevim me bylo tohle nejak jedno, svatba pred nebo po diteti, jsme spolu pet let, 3 roky jsme nad tim nejak neuvazovali pak jsme rok splaceli auto po 10000kc mesicne ,pak jsme cekali malou takze dalsi finance a uz jsme zacali uvazovat o svatbe ale ted uz byla prekazka zas ve financich . Nikolka se jmenuje po tatovi, prislo mi zbytecny ji davat svoje jmeno kdyz vim na 100% ze ta svatba bude :slight_smile: a ted uz mame i termin tak se snad nic nepokazi.
6. únor 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 tak to gratuluju 18 let v tyhle dobe je pomalu zazrak me uz prijde :slight_smile: teda ale v 19 jsem jeste o svatbe nepremyslela :grinning:
6. únor 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zas holky, kdyby to nebylo zvykem radsi bych nechala maly svoje prijmeni :grinning:
6. únor 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka koukám že jste si na Víťu taky počkali :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, hlavně že jsme se dočkali :wink:

ad předkožka: nám řekla doktorka nepřetahovat násilím, ale každý den při koupání to lehounce zkusit, prostě aby si to "zvyklo", že to jednou má jít. Ale když to nejde, tak to holt nejde (u nás to zatím opravdu nejde vůbec). Ještě je ale plno času.
6. únor 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.babymax.cz/autosedacka-cybex-isisfix-2011-936kg-purple-potion-detske-zbozi-9304.html
co říkáte na tuhle ?Já mám strašné dilema jakou koupit :frowning2: pomoooooooooooooooooct :grinning:
6. únor 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana jo jo pockali, ale hlavne, ze ho mame! Jujda, tak teda zkusim opatrne pretahovat. Ja jsem totiz zase cetla, ze je tam nejaky ochranny mazek ci co a je to od prirody slepene a melo by to tak zustat a naopak kdyz se pretahuje, tak mohou vzniknout male trhlinky (tzv. fisury) na te predkozce a tim padem se ta tkan zjizvi a zuzi a fimoza je na svete :slight_smile:. A ja blbec jsem se zapomnela zeptat Mudry, kdyz jsme tam ted na te osmimesicni kontrole byli!
6. únor 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Cybex je velmi dobrá značka na autosedačky.Já nakonec pořídila Romer. Každopádně mi bylo doporučeno, že kupovat hned tu velkou není dobrý.Jako mezistupen brát spíš tu do 18kg
6. únor 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka musí se opravdu jen naznačit lehounce, v žádném případě nepřetahovat a už vůbec ne tak, aby to nějak drhlo. Já myslím že jak ten pinďa poroste, tak se to trochu uvolní, ono to (aspoň co tak čítám na těhle diskuzích) jde málokterému chlapečkovi a ve skutečnosti nakonec fimózu indikovanou k operaci má mizivé % dětí, takže tomu zbytku se to poddá samo.
6. únor 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 my sme spolu uz 8 let jednou se vemem kdyz sem zjistila ze jsem v tom tak zrovna pritel resil problemy v praci a ja se tehotna vdavat nechtela a nutit ho nebudu az se mu bude chtit tak to bude nechci aby citil povinnost si me vzit jen kvuli diteti
6. únor 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 my kupovali koncem roku pro starší dceru taky od Cybexu tuhle http://autosedacky.heureka.cz/cybex-solution-x2-fix-2012-candy-colours/

a pro Verunku taky plánuju nějakou od Cybexu. Ale zatím se bez problémů vejde do vajíčka, takže to až tak neřeším. Ale do té značky půjdu určitě.
6. únor 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna a řekl ti někdo proč nekupovat hned tu velkou?mě to totiž příjde jako obchodní tah.
6. únor 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem na tom stejně jako @elana @germaine u nás se mluvilo o svatbě i o dítěti dlouho,ale pořád se to nějak odsouvalo.pak jsem řekla že když by jsme ještě nebyli svoji a zadařilo se že sedítě bude jmenovat po mě a že těhotná se vdávat nebudu.tak byla svatba a dítě (teď to zjednodušuju svatbě dost dopomohli moje zdravotní problémy a na malou jsme si taky počkali)
6. únor 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik No vidíš, a já se zas nikdy nechtěla vdávat kvůli tomu, že jsem těhu a nakonec jsem tak dopadla :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, to jsou celí chlapi, neví co chtěj a nedaj pokoj, dokud to nedostanou :grinning: (ano, říká se to o ženských, ale podle mě je to naopak). Na jednu stranu tvrdí, jak je pro ně svatba jen papír...a na druhou stranu dělají, jak kdyby ten papír hořel a bojí se ho jak čert kříže :wink: Naštěstí obvykle teda ta "hrozba" že dítě se nebude jmenovat po nich, většinou zabere.
6. únor 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elana Nejlepší na tom je, že já to tehdá vůbec nemyslela jako donucovací prostředek, já chtěla dítě a to jsem čekala :grinning: papír pro mě nebyl důležitej a tak nějak jsem čekala, že prostě když ho porodím, tak bude po mě pojmenovanej :slight_smile: no ale mužská ješitnost zafungovala aniž jsem tušila, že můj muž ješitnej je :grinning: :wink:
6. únor 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dostynatady Tady jsou obrázky i recenze: kocarky.heureka.cz/chicco-multiway/?gclid=CM2iv7yKi64CFYKEDgodi3DK4Q Nevím teda jestli to některé maminky s těma požadavkama nepřehánějí. :confounded: Píšou že košík je malý na nákupy.To je ale kočárek a ne nákupní košík.Sorry ale na co máme ty naše chlapy?Nevím v jakém terénu jezdili,ale i když jsem ve měste není to tady všude bez bariérové a mne to tady jedeee :wink: Mne přijde,že na delší tratě lepší už pak šátek.Ale to je o zvyku.Jinak něco podobného měli v Pompu i za 5.000.-Nánožník mi vůbec nepřipadá krátky.Ale problém může být ten chránič na sucháč a madlo. Proto si to chce vzít dítě sebou a vyzkoušet. :slight_smile: .Nejdúležitejší je si myslím aby člověk vědel na co ty golfy chce,že jo? :slight_smile:
7. únor 2012 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine úžasné takhle to budu muset asi vymyslet na našeho tatínkaaž budu mít 2 mimo :wink: :grinning:
7. únor 2012 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 To teda nejseš.To mi věř!!!A ani nechci vědet proč :frowning2:
7. únor 2012 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řešíte svatby.Ten můj říkal jestli mě má požádat o ruku u máminho brata.Já mu na to,že samozřejmě.A teď když jsme byli na Slovači tak nic.A když jsem se ho na to ptala tak řekl,že prej až v létě na bratrancové svatbě.Tak jsem se ho ptala jestli už má prstínek?Tak prej jo.No to jsem zvědavá.Ještě o tom nebyla řeč před našima tak to tam řeknu.A v létě uvidíme.Jinááák čihi-puhi kung-fu. :angry:
7. únor 2012 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek