• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
jj, dneska je moderni, prvni dite a pak svatba a ta svatba jestli vubec :astonished:
7. únor 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
když mě právě přijde, že to je taková spíš komplikace, tenhle nový trend...protože vcelku je na tom bitá hlavně ta ženská. Dobrý je to pro ni jen ve chvíli, kdy chce dítě - a má dítě. Ale potom uteče rok, dva, a jí většinou začne vadit, že se dítě jmenuje jinak (a já fakt snad neznám žádnou, která by tu hrozbu, ať vyslovenou nebo ne, dotáhla do konce a dítě po tátovi nepojmenovala. edit: jo, znám, jednu), nejdřív u doktorů, později ve školce, potom o tom začne víc uvažovat a "přijde na to", že vlastně nejsou tak nějak rodina v pravém slova smyslu a začne víc či míň na svatbu tlačit. Což chlapi jak známo nesnáší, navíc to jde hustě proti jejich logice ("přece jsi vždycky tvrdila, že na lásku papír nepotřebujem, je nám dobře, nikdy ses vdávat nechtěla, tak proč to teď měnit"?). Skoro všechny moje kamarádky, který měly jako nesezdaný dítě, tak se vdaly nejpozději než šlo dítě do školy-ale nějak jsem z toho pořád měla pocit, že toho chlapa tam prostě dotlačily.
7. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Tak to znáš už dvě :grinning: já jsem totiž dost tvrdohlavá a jdu si za tím, co řeknu a manža to věděl, proto si mě vzal radši hned :slight_smile: já bych to dotáhla a moje dítě by se jmenovalo po mě! Jo ještě vzpomínám na jednu historku právě ohledně mé svatby a mojí tvrdohlavosti...před obřadem si nás a rodiče vzala stranou matrikářka a říkala, jak to bude probíhat...já jsem svého otce z různých důvodů nepozvala a matrikářka, kdo mě prý vede k oltáři - já na to, že nikdo, že půjdu sama(mohl mě vést nastávající tchán, ale ten nám do svatby dost kecal a málem ani nešel na toho jsem byla naštvaná a nechtěla jsem, aby mě vedl...taková pocta) a matrikářka, že to nejde, že mě někdo vést musí :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se na ní s ledovým klidem koukla a povídám, ať mi ukáže nějaký předpis či zákon, kde se říká, že nevěsta nemůže jít sama :grinning: přesto, že paní vypadala, že dělá svatby 25 let asi tam nikdo nikoho takovýho neměla...dodneška se tomu s manžou smějeme pozn. a kolegyňka z práce, co znala veškeré info ke svatbě mi jen řekla, že věděla naprosto přesně, že já tam nakráčim prostě sama :grinning: prostě to jsem já!
7. únor 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@germaine tak ještěže matrikářka nebyla ze stejnýho těsta jako Ty. Kdyby totiž ona řekla "tak slečno, buď Vy s tchánem nebo já neoddávám", tak to bych chtěla vidět :grinning: :grinning: :grinning:

vlastně matrikářka neoddává. No tak nic, no:grinning:
7. únor 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana No maximálně by nám nevystavila oddací list :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak to čučím,že s tím dělala caviky,nás se ptala jestli přjdem společně s ženichem,nebo mě povede tatínek.já si vždy vysnila jít s tatínkem špalírem,ale naše matrika tomu není uzpůsobená a zámeček kde se svatby běžně dělají se opravoval.no a jelikož jsem taky paličák tak jsme se nakonec vzali v kostele :grinning:
@elana já znám dvě co dali příjmení po sobě a obě udělali moc dobře.shodou okolností sestry.prvnímu tatínkovi to ani nevadilo už se dááávno rozešli a o malýho nemá zájem.druhýmu to hodně vadilo,protože malou miluje,ale co já vím co se týče partnerství tak na něj není spoleh.nevím jestli já bych dostála svého slova protože vím že i kdyby jsme to nestihli před dítětem tak by svatba byla.ale kdybych měla chlapa u kterýho si tím nemůžu být jistá tak nejspíš jo.ale s takovým nevím jestli bych zakládala rodinu.no jak už tu někdo psal,jsem taky konzerva :slight_smile:
7. únor 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky kolik vám po jídle děti vypijí čaje nebo vody?
7. únor 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik me mala vypije horkyho caje max 50 za celej den ale kdyz ji tam dam stavicku od hippu tak 250 a kdyz ji dam redenou tavu od hippu s vodou tak vypije i 450 za den, po jidle jak kdy nekdy 20 nekdy 50, jak ma zizen. ja ji flasku vrznu kdyz ji prebaluju abych mela volne pole pusobnosti
7. únor 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mně po jídle nepije prakticky vůbec (nabízím ředěnou šťávu jen po ovocné svačině), fakt to jen párkrát zadudlá a vyplivne...přes den mu nabízím semtam, mám to ve 125ml flaštičce a tak nějak to do něj většinou za ten den nasoukám, žízeň mívá třeba když se probudí). Stejnou flašku mám na noc a tu většinou taky vypije (už mi nepije v noci mlíko na hlad, ale tuhle šťávu na žízeň). S vodou jsem nepochodila vůbec, čaj už jsem dlouho nezkoušela (jako maličký mi fenyklový blinkal), takže nakonec jsem skončila u ředěných jablečných Babydreamů z Rossmanna.
7. únor 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
me mala za den vypije asi polovinu ze 150 ml, delam ji cajicek od 6 mesice nejakej bio... ale myslim si ze ji to snad staci, cura casto a hlavne krome obeda ji vzdy dokojim...coz otazka pro vas dokrmujete deti jeste po kasi, prikrmu, presnidavce nebo ne ??
7. únor 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě malá za celý den vypije cca 50ml vody nebo čaje, popřípadě šťávičky HIPP - střídám to. Faktem ale je, že to do ni liju po lžičkách.

@dendy88 malou nedokrmuji po žádném jídle. Má mlíko jen ráno a kolem půl noci. To si dá max. 120ml. Toť vše.
7. únor 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 po těch dvou příkrmech, co zatím má, tak po jednom dokrmuju (oběd, nabídnu 120ml UM, většinou podle toho, jak je sytý, vypije tak polovinu, někdy ale i celou) a po druhém ne (ta ovocná svačina, nechce mlíko už dávno, ale ani tu šťávu). Kaši dělám nemléčnou do flašky s UM, takže tam už by byl dokrm zbytečný, má to 2v1. Samotné mlíko pije ráno a odpoledne ke svačině.
7. únor 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik me Vítek vypije za cely den cca 50 - 150ml vody nebo redene stavicky (te asi vic) za den
7. únor 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 my v tom mame takovej chaos, ze se to tezko odhaduje, ale rekla bych, ze krome obeda dokojuju furt :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a jak jste tu nektera resila, ze vam ditko nechce jist ty prikrmy, tak se mi zda, ze nas to taky postihlo:(. Vitek papal krasne, ale ted najednou dela hrozny fory, dostanu do nej tak 100g masozel. prikrmu...a kdyz nabidnu ovoce,tak to da treba jeste dalsich 100g....tak nevim co se deje:(
7. únor 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no aspon nekdo :slight_smile: ja mam 3krat denne pevnou stravu, rano presnidavku nebo jogurt, k obedu prikrm a k veceri kasi, a jen k obedu ji nedokrmuju mlikem jinak jak k veceri tak k snidani ano
7. únor 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě malá moc nejí takže dokrmuju vždy.když sní 1/4 masozel.příkrmu a půl přesnídávky nebo jogurtu slavíme.s kaší je to lepší,ale před spaním tak jak tak kojím ještě z obou.z tekutin má zatím největší úspěch holá voda
7. únor 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi dnes zblaznilo dite, je vzhuru priblizne od tri rana :rolling_eyes:
8. únor 2012 ve 04:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka to bylo u nás, ale už je to zase ok, už hamá hezky, bylo to jen období, tak se neboj, přejde to :slight_smile:
8. únor 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 ufff, tak to me vlivo trochu optimismu do zil:slight_smile:...jeste by to ale chtelo dost trpelivosti:slight_smile:
8. únor 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jéé, my míváme mezi 2 a 3h ráno čas povídání :slight_smile:
8. únor 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka souhlas, to zlobení bylo přechodný, už nebulíkuje a skoro netočí hlavou s pusou omatlanou jídlem a neotírá mi to o svetr :sweat_smile: . Už se na mě jen směje, povídá, kope nohou, chytá lžičku a mezi každým soustem následuje půlminutová pauza, kdy má zamčenou pusu a přemýšlí, jestli ještě jó nebo už né :grinning:
8. únor 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no to by me trefilo :grinning: doufam ze to dnes byl jen vyjimecny stav
8. únor 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky tak ja mela dnes neplanovany vylet:frowning2: v 8 sem byla nachystana ze skocim do sparu pro presnidavky v akci maji ji odedneska tak abych vzala hned kdyz budou mit vetsi vyber. v 8.30 kdyz uz sem se chystala vyjet a tchyne hlidala malou mi vola pritel ze je v praze a ceka na odtah auta ze mu prestalo jet. tak sem se nachystala a s malou jela k me mamce pac tchyne hlidala jeste synovce a ti dva dohromady to jaksi v 1 cloveku nejde:slight_smile: takze malou sem vyhodila u mamky s tim ze behem 5 hodin se pro ni stavim. odfrcela sem do prahy a tam mi pritel oznamil ze jeste musi na mereni do plzne, ze max 2 hodiny tam a pak pojedem no super nakonec to byly 3 hodky a dom sme i s vyzvednutim male prijeli po 8:frowning2: sem docela KO
8. únor 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tyy jo, tak to je pekny prekvapko! A jak to zvladla Isa bez Tebe cely den?
8. únor 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek A copa měřil v Plzni? Ste se mohli zastavit :grinning:
8. únor 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím, že v Rossmannovi maj nyní akci na Pampersky to velký zelenomodrý balení za 299,- to je nejnižší cena, za jako jsem je kupovala :wink:
8. únor 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka
@germaine mala uz bez nas byla i pres noc ted o vikendu takze v pohode a ja byla klidna ze byla s mou mamkou:slight_smile: no v plzni merili na rozvodne nejaky pristroje, no jako rikala sem si ze sem rada ze si udelam vylet ale v 8 sem se vracet nechtela.
9. únor 2012 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine týýý jo, supe cena, jdu do nich:slight_smile:!!
9. únor 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to klobouk dolů, že to malá tak v pohodě zvládá bez tebe. Já si pomale nemůžu dojít ani na wc, jak mě malá nevidí, tak je zle. No doufám, že to je jen přechodné období. Protože tak bych potřebovala si odskočit na melír a zatím to nepřipadá v úvahu. :frowning2:
9. únor 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek