• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@lolla79 no my to zacli praktikovat brzo a sem rada, sice nekterym maminam sem byla trnem v oku ze jak si dovolim nechat mimino ve 3 mesicich babickam ale aspon nemam problem kamkoli jit kdyz potrebuju. ja sem asi takova akcnejsi matka:grinning: ale oni sou ty decka ruzni nekomu to tak jde a nekdo je zas mamanek ikdyz se rodice muzou rozkrajet aby nebyl takze tak. uvidime casem jak to bude
9. únor 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek To je dobře, že jí zvykáš odmala..u nás to ze začátku bylo tak, že jsme byli oba záislý na Štěpánovi :grinning: a nechtělo se nám od něj :wink: na hlídání přes den byl už dvakrát na 5h a zvládnul to v poho. Před 14 dny jsme vyrazili na ples, a jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistilia, že do té doby vůbec nekrmili (měl připravené dvě varianty - UM nebo kaši) on normálně hajzlík spal 5h v kuse, aniž dostal najíst...napřed trochu zlobil, tak s mojí mamčou koukali na TV :grinning: v devět zavelela, že se jde spát no a žádná scéna nic a spal jak zabitej namáčklej na ní :grinning: za týden jdeme na další ples, opět bude hlídat mamča akorát nespíme doma ale u ní a myslím, že to opět bude v pohodě - snad...
9. únor 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hribek Mě to začala malá dělat až teď cca 3týdny nazpět. Do té doby to bylo v pohodě. Tak snad to bude jen přechodné období.
9. únor 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no snad jo doufam ze nam to mala delat nebude.
9. únor 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ahoj, tak to máš bezva, že je kdo hlídat. My jsme taky dost akční rodiče, ale musíme všechny akce zvládat s dětma. I s tou nejmenší. Na ples jsme si vyrazili taky, akorát nadvakrát. No vlastně to nebyl pless,ale prodloužená a závěrečná v tanečních , takže šel nejdřív manža, aby stihnul solo s dcerou, já mezitím uspávala malou a v 21h jsme se vystřídali a bylo. Co člověk nadělá. Tchýni mám v baráku, ale jako kdyby nebyla, tak je to stejný. Pochovala si jí od jejího narození cca 6x, pokaždý se Amálka po chvilce rozeřvala a byla nám po pár minutách vrácena, že snad až bude starší. Ha ha, to známe :confounded: . No a moje mamka bydlí 50km pryč a chodí do práce, takže ta jí vidí tak 1x za měsíc a to ještě tak na ukázku a frčíme domů. :wink:
9. únor 2012 v 15:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme hoĺky nikam nakonec do těch Alp nejeli.Furt jsme řešili ty mrazy a nakonec vyřešil Adámek. Přitáhl domů spálu, takže tak. :wink: Ale už je dobrej. Si pěkně užívá jarní prázdniny. :frowning2:
9. únor 2012 v 15:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine díky fakt super cena, dnes jsem udělala útok na rossmanna a nakoupila rovnou 4 balení :grinning: :grinning: :grinning: a ještě mě k tomu dali sklenici s kočkou zadara :grinning: . NO ale zase 1200,- v háji, slušně řečeno :grinning:
9. únor 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Já se chystám na nákupy v sobotu :wink:
9. únor 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee tak ja delala nalet na spar a prikrmy 1600 letelo oknem taak rychle ze sem ani nemrkla
9. únor 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a ty pamprs jsou asi na jak dlouho v akci ? :slight_smile: ja mam moznost jit az zitra
9. únor 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, dnes ja nevim asi okolo 5 hodiny jsem prebalovala malou a uplne tekuta stolice (od ty doby nekakala), mam s tim jit za doktorkou ?
9. únor 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Měla by bejt zřejmě do konce března :wink:
9. únor 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 No podle barvy a jestli je jinak normál spokojená, tak bych zatím neplašila.
9. únor 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine dekuju :slight_smile: no az na to ze je jako obvykle mrzuta,, tak je v poradku :slight_smile:
9. únor 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 může to být od zoubků pokud to nebude nějak častý tak bych to neřešila
9. únor 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ze by konecne zoubky ? :slight_smile: je tu nekdo jeste bezzubej ? :slight_smile:
9. únor 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
řešíte maminčáky,tak nám se to poslední týden hrozně zhoršuje.je zvyklá na cizí lidi,ale beze mě nikde pořádně nebyla a nějak ani nemám možnosti ju někde dát aby si zvykala i na jiný.I s tatínkem je to těžký má toho moc,práce barák....no co už ještě na to jednou budu vzpomínat jak pro ni maminka byla nej
9. únor 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 náááš je bezzubec :sweat_smile:
9. únor 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož jsem si dneska došla pro nové brýlky (po 4 letech) a taťka mě potěšil s tím, že prý mě rozšiřují ksichtík :frowning2: to fakt potěší.
9. únor 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 mala mela dneska taky tekutou a hlavne byla takova brcalove hnedozelena. mala byla jen trochu mrzuta coz ji ale nebranilo v tom aby si vesele vylizala po spruslich do stoje. ale docela me to vylekalo. snad to bylo treba jen od zubu
9. únor 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine taky se chystám na nový,mám je celý pokřivený a malá jim taky dává zabrat.ani mi moc nesedí a sjíždí.teď nosím čočky,ale i tak kdybych zas chytla nějakej zánět ať nechodí s těma hrůzama
9. únor 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tak já si min, týden objednala nový a v neděli mi štěpíno srazil nohou při přebalování moje starý a jedno sklo vypadlo a prasklo, tak jsem dneska v optice musela do starejch objednat další skla...no vyplatí se mi chlapeček, 1200,- navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine tak to ja radsi chodim s pritelem at ohodnoti jak mi ty bryle slusi, prece jen je to pekne draha investice, a s tim rozbitim to by me nikolka moc nepotesila, ale uz mi je taky hodila na zem , nastesti to prezili bez uhony
10. únor 2012 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
@hribek tak dnes rano uz mela tuzsi, ne az tak jako normalne, ale vcera ji mela uplne tekutou tak to bude snad dobry :slight_smile:
10. únor 2012 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik
@elana a zuby najednu stranu chci, nadruhou zas ne :slight_smile: kdyz porad kojim
10. únor 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 jj u nas uz taky dobry, treba jim jen neco nesedlo...
10. únor 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlasim, uz mame za sebou vcera prvni cviceni...a docela to slo, jsem z toho teda vyrizena...mavat s osmikilovym (nastesti jsme strizlici) ditetem ve vzduchu neni nic pro me bicepsy :(...skoda jen, ze jsme tam skoro nejstarsi a vetsina cvica je koncipovana pro cca 6 ti mesicni deti :(....Vitek se tam asi trochu nudil.
Jinak jsme postoupili na dalsi level...z naseho dobre naladenyho milacka se stalo strasne umrceny dite :(....nemuzu zatim prijit na to, proc to dela, ale od rana pomrcava (unava to asi nebude, hlad, zizen, mokro v plene taky ne...tak nevim....takze to bude asi tim, ze mu nejde to, co by si predstavoval - sezeni a chozeni anebo je to nudou :slight_smile: )
10. únor 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Když mi máme dost zaměstnanýho taťku tak chodím sama :wink: a malej mi brejle skopnul už několikrát, vždycky přežili, naposled bohužel nee :grinning:
10. únor 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, taky bych potřebovala nové...tyhle už mám x let a i když silnější nepotřebuju, tak upgrade by to chtělo. Bohužel by to taky chtělo vyhrát deset tisíc na ně, těch se nám momentálně nedostává na podsatnější věci než je moje paráda :grinning:
10. únor 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana U mě to byla už nutnost a brejle jako takový přišli na 3500,- a na skla jsem měla slevu a příspěvek od VZP a celkem jsem platila necelý 4000,- což je super za tenčený plasty s antireflexem :wink: jinak jsem čekala tak sedmičku.
10. únor 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek