• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@germaine nojo, kdyby to byla nutnost, tak holt nutnost...ale jen tak, že už mě nudí 6. rok jedny brejle, to by mi doma asi neprošlo :sweat_smile: Já si kupuju drahý, ono málo platný, ale zas docela potom vydrží, fakt je, že na skla už bych asi zas měla nárok, tak uvidím, začnu si pomalu připravovat půdu, ale dřív jak na Vánoce to moc reální není :sunglasses:

jako Tvoje cena-super :dizzy_face:
10. únor 2012 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka nejste sami u nas to samy a vymrcuje si pozornost nebo bruci ze ji to nejde
10. únor 2012 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Máš je na fotce?Skoukneme zhodnotíme :sunglasses: :wink:
10. únor 2012 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tak taky 1000kc, v ... :slight_smile: nakoupeny 3 baleni plen , to zas na nejakou dobu snad vydrzi.
@germaine taky bych potrebovala druhy brejle, kdyby se mi tyhle rozbili tak jsem nahrana mam dioptrie 7 druhy oko 8 ,takze bez brejli vidim hodne spatne, ale ty penize no, hlavne bych si mela poridit i novy sklicka ty co mam jsou uz pekne poskrabany
10. únor 2012 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak postupne davam pryc 68 a dneska vytaham asi 80 velikost , zas bude mit mala novejsi satnik :grinning:
10. únor 2012 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Maminky!Tak jsou za náma 3 noci hrůzy.Malá mi nastydla.A to prosím pěkně doma,protože nám blbnul kotel a vypínal se.Řeším to už od řína..mimochodem.A ne ne nám poslat kominíka aby to skouknul až teď jak jsem řekla,že malá je nemocná.Měla horečky až k 39 :frowning2: ,kašlala suchý kašel a měla soplíki.tak dneska spala 1x celou noc do 9,30-luxus
10. únor 2012 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekjoja chudinka tak snad uz bude v poradku, to mi nastesti meli jen slabou rymu pres kterou mohla dychat i nosem, a kasel uz vubec nemela :frowning2:
10. únor 2012 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Pečete někdo domácí piškoty?Mne se nějak nechce dávat za bio 44,-
10. únor 2012 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekjoja tak prejeme brzke uzdraveni!
10. únor 2012 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek no, tak to jsem rada, ze v tom nejsme sami :slight_smile:...ale nevim, jestli je to tim....dneska od dvanacti, co se probudil, tak v podstate skoro celou dobu az doted, s malyma prestavkama, pobrekava, obca si pojeci!...tak nevim.
10. únor 2012 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a muze byt prcek ubrecenej pres den z toho, ze ma rymu nebo je nastydlej?!
10. únor 2012 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak malá nás asi sežere. Ráno měla na snídani 130 kaše+ 120ml moštu a po 2h. vypila 370ml sunaru a potom znova po 2 h měla 250ml :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2012 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky, kdyz tak sleduju ty "brylove" problemy (taky je mam - jedno oko 3,45 a druhe 4,15 dioptrie) a ceny za ty bryle, tak me napada, nepremyslely jste o operaci oci? Ja uz jsem byla nahlodana - z dlouhodobeho hlediska by to totiz vyslo o moc levneji nez bryle - ale ocarka na tehu prohlidce mi vysvetlila, ze by se mi to nevyplatilo...pry . tehu + kojeni = 2 roky, pak druhy dite a zase tehu+kojo = dalsich cca 5 let, kdy nema cenu s ocima pry nic delat, protoze tehotenstvi i kojeni muze na zaklade hormonalni nerovnovahy zhorsit zrak, takze tak zhruba v 38 bych mohla na tu operaci a to uz se pry nevyplati, protoze zacnu mit stareckou vetchozrakost, takze bych pry vymenila bryle na dalku za ty nablizk:slight_smile:. Jako prislo mi sympaticky, ze me tu operaci nenutila, ale zase nadruhou stranu nevim, jestli to neni moc extremni ten nazor:slight_smile:. Co si o tom myslite vy?
10. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 my máme už 14dní 86 , fakt mazec
10. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ikopretinka tyyy jo, ze by zase nejakej spurtik? Nebo se jen zacla vic hybat?! :grinning: ..to je peknej apetyt :grinning:
10. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka to my zatim v pohode vystacime s 74kou :(...no jsme holt prcci....tak to me dost veci zustane nenosenych..ja jsem zakoupila par zimnich veci dopredu nebo jsem je dostala a Vitovi budou tak v lete :grinning: ...ty deti jsou nevyzpytatelny
10. únor 2012 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Tak já jsem se zrovna ptala očařky a vysvětlila mi, že se vůbec nejedná o to, kolik máš dioptriií, ale o to, jak je silná rohovka na to je spešl vyšetření a teprve po tomhle ti řeknou, zda ti nějaký dioptrie zůstanou :confounded: já si celou dobu myslela, že prostě bych byla bez brýlek ale to ne...já mam 7 a 6,5 dioptrie takže kdyby mi třeba měli zůstat jedna, dvě dioptrie tak to pro mě nemá smysl, protože stejně neušetřím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2012 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka Tak mi máme 80, ale asi vás za chvíli taky doběhneme...je dlouhej jak tejden před vejplatou :grinning:
10. únor 2012 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak se musím pochlubit...už mám objednaný první dárek k prvním narozeninám :grinning:
http://www.kidscompany.cz/drevene-hraci-choditko-kidkraft-p-1740.html
Štěpímu ho koupila babička ...já našla, že už se skoro neprodává, tak jsme radši objednali hned.
10. únor 2012 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pupicka to mi taky bez problemu 74, i nejaky 68 jeste nosi, ale ty jsem uz probirala :slight_smile: a jako prcek mi nikolka teda nepripada :grinning:
10. únor 2012 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tyjo, Ondra nosí některý bodíčka ještě od léta :fearful: , přitom je dlouhej, ale jak je hubenej, tak mu to prostě je, takže my máme oblečení velikosti 3-6 měsíců, 6-9m, 9-12...vše v permanenci :sweat_smile: Pyžámka (overálky) 3-6m už jsou mu teda malý, nasoukám ho do toho, musí-li to být, ale už je fakt vyřadím, je to hrozný lámání ho do toho dostat.

ad operace očí...já se přiznám, že o ní neuvažuju, zatím určitě ne, hlavně proto, že se mi zdá, že se to pořád ještě dělá jen moc krátkou dobu a nevím, co ta seřízlá rohovka udělá s okem třeba za 30-50 let. Navíc mám vadu kombinovanou s astigmatismem, tak tam by to asi bylo trošku horší. A já si na ty brejle už tak zvykla, sama sobě se bez nich nelíbím, vypadám jak krtek (a ještě mi ujíždí jedno oko když je nemám).
10. únor 2012 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine ja uz mam doukoupeny , jen jeste jednu vec koupim a konec :slight_smile:
10. únor 2012 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana Tak já uvažovala, ale 36000,- volnejch furt nějak nemáme :grinning: a po tomhle, co mi řekla očařka se na to ani nechystám.
10. únor 2012 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dendy88 A pochlub se, cos nakoupila...pro inspiraci.
10. únor 2012 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak koukam, ze vy uz mate vyreseny i darky k 1.narozeninam :slight_smile:! Tak to jste dobry! Ja planuju koupit nejaky hopsadlo nebo tak neco a snad nej darek bude, jestli se nam podari dat konecne dokupy zahradu a na ni Vitovi chci udelat piskoviste a skluzavku - vic se tam nevejde :slight_smile:
10. únor 2012 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Děvče povídá tatínkovi:
Tatíííííííí... Jeden kluk ve škole mi říkal
něco, čemu nerozumím... Povídal, že
mám pěkné čelní sklo, překrásný kufr,
super karosérii a moje nárazníky jsou
bezchybné... Otec na to:
Řekni mu, že jsi ještě v záruce a jestli se
opováží zvednout kapotu, aby
zkontroloval hladinu oleje, tak mu urvu
výfuk!!! :D
10. únor 2012 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@germaine no toho slona co jsem tu davala nedavno odkaz, toho pejska od fischer price, ten polstarek se jmenem a datumem narozeni, a dnes jsem koupila takovy ty krouzky jak se davaj na ten kuzel...a posledni ale uz pouzivany ,koupim ten stolecek hraci od fischer price :slight_smile:
10. únor 2012 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pupicka my bohuzel zahradu nemame, akorat pres leto budem jezdit na chalupu, ale tam ma mala takovejch hracek ktery dostala nikolky babicka od sousedu ze se tam ani nechystam nic kupovat
10. únor 2012 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 Tak ten stoleček je boží. Koupila jsem ho Amálce k vánocům a je z něj hotová. Je u něj celej den, furt něco mačká, u písniček tancuje, jsem ráda, že to nebyly vyhozený peníze :slight_smile:
10. únor 2012 v 16:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 to jo no :frowning2: na novej bych uz nemela, je to pekna palka
10. únor 2012 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek