• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@dendy88 Jo jo, my jí dávali akorát jen tenhle dárek, tak mě to ani nevadilo. My máme doma hraček po dětech. :wink:
10. únor 2012 v 16:49  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Akorát si tedy taky lámu hlavu , co k prvním narozeninám :unamused: . Tak nějak taky nevím. Až budu mít čas, tak si musím sednout k netu a začít něco hledat. Zatím není kdy, máme do března uzávěrky a to mám hlavu jak nafukovací balon :confused:
10. únor 2012 v 16:55  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana my sme na tom s tim oblecenim stejne jeste neco 3-6, pak hodne 6-9 a teplacky 9-12.
10. únor 2012 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě teď malá tak špatně spí přes den. Nějak nezabírá tchýnina teorie, počkej až bude lézt nebo chodit, to prospí půl dne :sunglasses: . Amálka čím víc leze a šmejdí po bytě, tím hůř spí. Ještě před měsícem mi dala tak hodinu dopoledne a hodinu odpoledne, teĎ vstává v 7h, pak usne po 11hodině sotva na 20minut a pak ještě tak v 17h zase na 20minut. A večer usíná po 21h. No pracovat už mi u ní teda zrovna moc nejde. Ty dvě starší mi prospaly dopoledne i odpoledne tu hodinu a půl, takže práce fakt paráda. Tahle je nějaká moc akční :confused:
10. únor 2012 v 17:14  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
My nosíme tak tu 74, někdy i 80, to hlavně zimní věci. 68 jsme odložily už po vánocích :wink:
10. únor 2012 v 17:16  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek jestli 3-6 je 68, ted si nejsem jista , tak jsem na tom podobne
10. únor 2012 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 ja si ji poridim od sestry a dam ji za to 500kc
10. únor 2012 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 Tak to je dobrá cena. Určitě si s tím dost vyhraje :slight_smile: :slight_smile: Já ho koupila za 1199Kč novej a ještě jsem měla nějakej slevovej kupon, takže ještě 100Kč dolů. Jinej dárek neměla, museli jsme šetřit pro ty dvě starší, tam už je to horší se šetřením :angry: :angry:
10. únor 2012 v 17:24  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás asi spurtík jinak nevím. za dnešek má celkem (včetně zeleniny a kaše) už v sobě 1310ml a to je půl 6 . Nebo chce dohnat tatínka, který měl v roce 12,6kg :grinning:
10. únor 2012 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jana974 a kde jsi to koupila ? :-O ja to vidam vetsinou okolo 2000 kc
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=2371163
10. únor 2012 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka to je sikulka :slight_smile:
10. únor 2012 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 No já ho měla odsud, ale to ho měli v akci za těch 1199, teď už ho mají za 1589Kč a protože jsem tam nakupovala předtím něco pro neteřinku, tak jsem měla slevový kupon na další nákup. http://www.hrackanek.cz/baby-a-miminka/podle-znacek/fisher-price/zpivajici-stolecek-od-fisher-price-p7530.html
10. únor 2012 v 18:07  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 Za 2tis bych ho nekoupila :confused:
10. únor 2012 v 18:08  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 tak to je krasna cena :slight_smile:
10. únor 2012 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky máte někdo ten Mluvící hrnec od Fisheru? Je to pro roční dítě, baví je to?
10. únor 2012 v 18:11  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 nemam ale taky chci poridit casem, sestry holky si s tim hrali :slight_smile:
10. únor 2012 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 já ho pro malou mám, ale zatím jsem jí ho nedala. Čekám až bude sedět sama, takže asi moc neporadím....
10. únor 2012 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 díky, nevadí, já jsem jen zabrousila mezi hračky na netu a tohle mi padlo do oka, času je ještě dost :sunglasses: :sunglasses:
10. únor 2012 v 18:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi mame od FP toho mluviciho pejska, ale Vitka to moc nebavi.....tak snad pozdeji....hrnec jsem puvodne taky chtela koupit, ale kdyz ho neba ten pes, tak asi ho nebude bavit ani ten hrnec!
10. únor 2012 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak se tu ukazuju zase po delší době :slight_smile:
teď Lukyšek spinka a Ladík si hraje, tak mám čásek :slight_smile: jinak furt noci šílený a nahoře má teda nalitých 6 zoubků, tak jsem zvědavá, kdy co vyleze :unamused: jinak už pěkně papká i rohlíček a chleba s lučinou :grinning: už se skoro vůbec nedáví z kousků :slight_smile: tak mám radost, dnes jsem mu dala poprvé loupáček :grinning: ten mu jel :grinning:
jinak zatím nechodíme a staví se jen na kolínka a nebo když je na čtyřech, tak na zadní, no sranda :grinning:asi si stoupne ze země :grinning:
12. únor 2012 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 my koupili na vánoce pejska a moc se mu líbí :slight_smile:
@hribek jééé to máte ještě malé velikosti :grinning: my už nosíme 12-18 a 80 - 86 :grinning: tak je fakt, že Lukyš je obr :grinning:
jinak já přemýšlím, že k 1. narozeninám bysme mu koupili nějakýho chodícího, štěkajícího pejska na baterky :grinning: z toho by měl radost i Ladík, ten bude mít teda 4, takže oslava a dárky se budou kupovat dohromady :grinning: tak musím taky pomalu jukat :grinning:
12. únor 2012 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine manžel na tebe dostane vrácené daně, třeba to udělá těch 36 :grinning:
@andilekjoja jak je malé, už je zdravá ? Z toho suchýho kašle mám hrozný strach :frowning2: skrz tu laryngitiu :frowning2: teď taky rýmujeme a kašleme, naštěstí je vlhkej, jinak už bych byla zase na nervy :frowning2: jinak 3 týdny po sobě, má vždy jednou týdně horečku a teda ve středu to byl nářez, od 22.00 do 23.30 jsme sráželi 39.5 dělali zábaly o 106.... a od půl 3 do půl 4 opět 39.5 a zase to samé, další den už zase bez teplot, no nářez, asi fakt ty zoubky, ale jak byla tak vysoká horečka, tak už jsem čekala teda 6 nemoc a nic, Ladík jí měl v 10 měsících, tak jsem si říkala, že může být i dřív a třeba bude a ne
12. únor 2012 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@many ahojky, teda to koukám a závidím, že už ti malej baští rohlík a chleba. Já to teda ještě nezkoušela, protože se dáví když jí špatně rozmixuju jídlo, tak předpokládám, že u rohlíku a u chleba by se taky dávila. Ale budu to muset taky vyzkoušet, třeba mile překvapí. :slight_smile:
S těma velikostma oblečení, malá zatím v pohodě oblíkne bodyčka 3-6měsíců, ale dávám i 6-9měsíců.
Narozky budeme taky řešit s oběma holkama zaráz, mají to kousíček od sebe o 11dní.. :slight_smile: Ale co koupíme za dárky, teda zatím vůbec netuším.
12. únor 2012 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tééda dočítat dál už nebudu, je toho moc :grinning:
jinak ty pampers v rosmanu budou v akci do odvolání :slight_smile: takže super :slight_smile: taky furt chodím tam a zbírám bodíky, už mám nalepený dvě karty, tak zítra poletím klukům pro sklinečky :grinning:
jinak už mi pěkně pije Lukyš i čajík z pitka :slight_smile: a teď zrovna od Lerosu jahůdkový a chutná mu, jinak bude teda jede dost fenyklový :grinning:
12. únor 2012 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 kluci jsou od sebe o 20 dní :slight_smile: no hraček máme dost a taky bych chtěla třeba stoleček s židličkama do pokojíka :slight_smile: tak se taky musím na netu juknout :slight_smile:
jinak Lukyš se taky ještě tak před týdnem dávil, dávala jsem rohlík pomalu,ulamovala a když se začal z kousíčka dávit, tak honem napít..... no i křupečky ty kukuřičný mu vadili a obídek někdy taky - Hami skleničky :slight_smile: někdy byla trošku hustější, tak jsem tam stříkla mlíko a pak to v klidu snědl :slight_smile: no a včera jsem dala poprvé chleba s lučinou a krájela na malý kostičky a šup do pusenky a téééda to byla bašta :grinning:
12. únor 2012 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
musím mizet :frowning2: snad se tu ukážu dřív :slight_smile: pa
12. únor 2012 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak my uz mame doma velkou holku, uz sme nasadili backurky s pevnou podrazkou a kotnickovy. uz se pomalu uci chodit podel ohradky. kotrmelcu a padu nespocet..:slight_smile:
12. únor 2012 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@many těch samolepek je třeba nasbírat všech 10 nebo 9 a ta desátá je bonusová? Je tam napsáno na ní ZDARMA, tak si nejsem jistá (Interspar někdy dává jednu sám). Jsem nějaká natvrdlá, ale potřebuju poradit, ať tam nenaběhnu jak blboun pro skleničku a nemusím extra něco kupovat :sweat_smile:
12. únor 2012 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana musis mit jich 10 ...nevim teda co je tam napsany, nejak jsem to nezkoumala ale dostala jsem jich 9 a rekla mi ze jeste jeden musim dostat a daji mi sklenicku
12. únor 2012 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dendy88 děkuju :dizzy_face:
12. únor 2012 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek