• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@elana nemas zac :slight_smile:, si koupim fotky ktery dam maly do jeji knizky a taky dostanu sklenicku
12. únor 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 jo, fotky jsou bezva nápad...já pořád čekám na akci, loni na konci září měli fotky za 1kč, to bylo super, tak jsem myslela, že udělají letos něco podobnýho po Vánocích, ale už se asi nedočkám :angry: A hromadí se mi tu jich plno, já se snažím, když to jen trochu jde, fotit malýho každý den, aspoň jednu, dvě fotky, ale i tak jich mám hodně a už by to fakt vyvolat chtělo.
13. únor 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana ty chces vsechny vyvolat ? :-O to by jsme se nedoplatli...ja chci jen par fotek do ty knizky kde pisu maly vahu, jeji pokroky... :slight_smile:
13. únor 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jojo, všechny...já nemám ráda digitální fotky ve foťáku, miluju sednout si za dlouhých zimních večerů, nalít si vínko a obložit se fotoalby a vzpomínat...to s ntb na kolenou nějak ztrácí tu romantiku :sweat_smile: Ale jak říkám, nejsem fotomaniak, že bych jich měla 1000, prostě každý den jednu, dvě povedené nechávám ve foťáku a vím, že pak můžu celou kartu vzít a nechat vyvolat. Ale právě čekám na tu akci, poslední fotky mám z konce toho září a to už je přece jen nějaký ten pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana to me se to k ty 1000 mozna i blizit bude :grinning: ja fotim docela rada
13. únor 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ted koukala a mam asi 1300 fotek :grinning:
13. únor 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 já taky a ty děti hrozně rychle rostou a mění se a člověk to vůbec nepostřehne. Když si vezmeš, jaký kus cesty urazí od porodnice k prvnímu dortu...to už se nikdy nebude opakovat, taková rychlost proměny, tak to chci mít zachycený. I když prvních tak čtyři, pět měsíců jsem fotila docela málo, teď mě to moc mrzí.
13. únor 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana tak to ja fotim uz od narozeni dost, me to bavi, vymyslet i kde malou vyfotit nebo jak aby to nemela porad stejny :slight_smile: a s tim casem je fakt ze hrozne rychle utika...zrovna nedavno jsem si procitala kdyz jsme ty deti jeste meli v brisko a psali si tam kdo driv porodi :grinning:
13. únor 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 souhlas, mě to taky baví fotit v různých akcích atd., fakt nevím, proč jsem to ty první měsíce tak flákala. No právě, já tuhle přendala vyřazený věci do větší krabice a narazila jsem tam na dupačky, co v nich šel z porodnice-to jsem nemohla věřit, že mu byly a docela volný, přitom takový prťavý :confused:
13. únor 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak si ted s malou hraju tak ze si zkrizim nohy a mala mi na nohy vyleze a asi neni samotny sezeni kdyz spadne a sedne si na zadecek a udrzi se v sede, co ? :slight_smile:
14. únor 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 proc by ne? kdyz se v tom sedu udrzi...to je jen otazka casu, kdy prijde na to, jak se tam dostat sama!! Sikulka
14. únor 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kousou taky vase deti do vseho, co najdou :slight_smile:? Vita ma dnes uplnou okusovaci manii - kouse nohy od stolu, oblozeni u krbu, moje nohy...ale jako fakt kouse, jako by byl hlodavec a brousil si zuby:(? Mam docela strach, ze si je vyrazi nebo tak neco!
14. únor 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka dobre :slight_smile: tak ji v tom nebudu branit ....a s tim kousanim me mala dela to sami uz asi tyden, ale me nekouse jen ozuzlava, nema zuby
14. únor 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka :grinning:okusujem taky celkem dost veci ale nohy od stolu urcite ne:grinning:
14. únor 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kupovala jste nektera nekdy neco na slovenskym modrym konikovi ?
14. únor 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc ty srdicka neukazou kdo to poslal...myslim si ze je to skoda
14. únor 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, tak nám konečně dorazila zima :slight_smile:!! Asi zkusíme s Vítkem saně, ikdyž ještě nesedí....máte někdo zkušenost s tím, jak tam dítě upoutat :slight_smile:?
15. únor 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no, tak to mame doma asi labuznika:slight_smile:!!
15. únor 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka :grinning: asi jo. tak dneska rekord mala usla ve 12. ve 13 byla vzhuru a vydrzela az doted. usla a je to cca 10 min takze skoro 8 hodin bez spanku:frowning2: ja uz pomalu padam na hubu.
15. únor 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny po delší době!! tatínek měl díky mrazům dva týdny dovolené, tak konečně strávil s \Kubou víc času, než dva dny v týdnu :slight_smile: , tak jsme se mu věnovali :slight_smile: Kubíček okusuje všechno, co nesmí- hlavně kabely od všeho! taky už okusoval návštěvě i palce u nohou :grinning: a nebo si klekne ke konferenčnímu stolku a jede- je jak veverka :grinning: jinak ještě pořád nesedí- nebo spíš už asi jako normální děti sedět nebude :grinning: on sedí , ale paty má u zadku a :grinning: takhle si v klidu vyhraje :slight_smile: no a jinak když ho pozoruju, tak se asi brzy postaví- začíná vyndavat nožku dopředu a snaží se na ni vyhoupnout..... ježiš to to letí !!!! si pamatuju, že 23.prosince jsem se radovala, jak se posunoval jak žížala a já čekala, že každou chvíli poleze.... no a teď neposedim :wink:
16. únor 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a taky semusim pochlubit...... asi před dvěma týdny jsem ochutnala, jak vypadá spánek!!!!! jenže mu to vydrželo dva dny a pak zase nanovo- vzhůru každou hodinu :frowning2: tak už chodíme spát jen na hodinku dopo a hodinku odpo. a dneska jsme vstávali jen 4x - no prostě bomba!!!
16. únor 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 ufff, tak to jsem rada, ze v tom ohlodovani neni Vita sam - palce navstevam i nam ohlodava taky, drevo, kov...proste vsechno (vybiravy neni :slight_smile: ). Mimochodem "sed" mame stejny, proste si kleci na patach, tak nevim.....a doufam, ze stat jeste dlouho nebude, protoze uz ted za nim litam jak hadr na holi a porad ho zvedam a premistuju:slight_smile:!
S tim spankem s Tebou hluboce soucitim...moc dobre to znam...a nejhorsi je, kdyz to den nebo dva jde, malej te necha vyspat, ty se namlsas a pak zase vsechno jinak a clovek nevi proc!
16. únor 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek tyyy jo, tak to je sila! Ale melo by to, podle tabulek, takhle byt :slight_smile:...nam dr. na neurologii rikala, ze takhle stare dite by melo spat pres den jenom hodinku po obede....takze Iza je dokonale tabulkova :slight_smile:.
16. únor 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka už jsem taky přemýšlela, že to zkusim posunout a nechám ho spát jen jednou přes den.... jenže pro vlastní pohodlí se mi zatim moc nechce, ale zase kdyby pak spal celou noc, tak proč né. teď chodí spát tak v půl jedenáctý dopo a vstává na oběd a pak doma usne kolem čtvrtý, což je dost pozdě.( v kočáru usne i dřív-včera mu fouklo do kočáru, takže toho moc nenaspal a v noci docela dobrý- i když udržet ho pak do těch osmi je taky umění). tak jsem myslela ho třeba přetáhnout přes oběd a pak ho teprv dát spát po o a pak až večer....jinak si s nim na tu hodinku pěkně dopoledne lehnu a dospim se.... takže až se jednou pořádně vyspím, tak to zkusim, co to udělá. když by vydržel třeba do půl dvanáctý, tak by se mohl dýl vyspat po o a třeba by noci byly ještělepší :grinning:
16. únor 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jezis nestras! jako dopoledne spi 2x jednou asi pul hodky a podruhe tu hodinku, odpoledne spava aspon 1x, ale vcera sme byli u babicky a tam nemela cas spat a kdyz uz sme ji chteli dat spat doma tak prijel bracha se svagrovou a bylo po spanku ale aspon byla tak unavena ze spala celou noc az do 6.20:slight_smile:
16. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
taky hodim fotky :slight_smile: zatim nikolky prvni pokusy, neni to pravidlem porad se ji vic libi na brisku a plazi se :slight_smile:
16. únor 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka to ma 8 mesicni dite spat jen hodinu po obede ? tak to mam netabulkovy dite :slight_smile: zrovna ted mi usla, a behem dne mi jeste tak na 2 hodky usne....zrovna vcera byla z neceho tak vyrizena ze mi usla v 6 vecer, na 9 jsem ji vzbudila nakrnila presunula do loznice a chrnela dal :slight_smile:
16. únor 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jeste fotecku co jsem nechala udelat maly k narozeninam :slight_smile:
16. únor 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 to se mi s tím spaním nějak nezdá..vždyť hodinu po obědě spí i děti ve školkách :confused: a to je teda hooodně rozdíl, osmiměsíční mimino a čtyřleťák :angry: Podle mě má na i dopolední spánek ještě klidně nárok.
16. únor 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek