• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
No holky, mně už Agátka spí jen jednou denně... někdy před obědem, někdy hned po, vždycky zhruba hodinku. A tím, že si u všeho stoupá a nemá žádný pud sebezáchovy, tak je ten den celkem hoňka. Ale je to legrace, teď už tolik nepadá, ale zase už dosáhne opravdu skoro všude...

Jinak ten sed na patách je v pořádku, aly špičky nožek by měly směřovat k sobě a neměly by sedět prdkou na zemi, ale na těch patách. Agáta samozřejmě sedí na zemi, jak jinak... Klasicky sedět taky neumí, a teď teprve začíná trochu lézt, i když pořád radši plazí.
16. únor 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
A s tím okusováním - taky strčí do pusy co potká, ale úplně vysazená je na ty palce u nohou :grinning: A teď má taky období, že sbírá smítka ze země a snaží se je sníst...
16. únor 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako tabulky jsou dneska na všechno...ale zrovna spánek (resp. jeho potřeba) je tak individuální záležitost, že to mi přijde už přehnaný, říkat, kolik BY toho MĚLO (nebo snad dokonce nemělo) naspat dítě, dokonce ještě v kojeneckém věku. Vždyť i dospělí-někomu stačí na naprosté občerstvení 5 nebo 6h spánku, jiný potřebuje 10h, někdo je zvyklý hodit chrupku po obědě, jiný ne (a nejde o lenost, prostě jsou lidi, co když se nevyspí, tak jsou nevýkonní, naopak někdo preferuje aktivní odpočinej, záleží na povaze, na tom celkovém vyladění)
16. únor 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda holky je normalni ze od ty doby co jsem tu psala ze mala mela prujem tak mi kaka treba 5-6 krat za den ? ale neni to prujem....to mi naposled delala jen kdyz byla kojena
16. únor 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me mala spi cca tak 3-4x denne ale neni to pravidlem spis jak je unavena, my uz stojime u vseho, sedime, ted se ji dari prejit z konce stolku na zacatek takze fakt akcni obdobi. clovek musi byt porad ve strehu. takze docela unava:frowning2: jinak uz sme nasadili papucky aby mela nozicky v pevnym a nenicily se.
@dendy88 me mala obcas kaka 4x denne a z toho je treba den kdy kaka jen 1-2x. takze neboj pokud neprujmuje tak si myslim ze ok
16. únor 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky, tak asi nestihnu dočíst, ale jen přidám náš spánek. Přes den tedy nic moc, jak tak čtu Vaše děti. Ráno vstává v 7hod, pak usne v 10.30 tak na 20min a pak ještě tak v 16h na dalších 20min. Mezitím jezdíme celou dobu venku a v kočáru prostě neusne :frowning2: Večer usíná po 21h a spí celou noc. Přes den jakožto pracující matka teda fakt moc nenapracuju :unamused: . Máme nějaký moc aktivní dítko :wink: A s kakáním - většinou jednou denně ,někdy jednou za dva dny :wink: .
16. únor 2012 ve 12:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná bych taky zkusila dávat jí spát jen jednou za den po obědě, ale jestli mi dá zase jen tu dvacetiminutovku, tak to by mě asi šlehlo :confused: Někdy vyzkouším, až budu mít míň práce přes den :wink:
16. únor 2012 ve 12:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek Tý jo, tak to je šikulka, takhle už ťape :slight_smile: Amálka zatím tedy sedí vpohodě a zkouší si stoupat na obě nohy,ale postavit se to zatím ne.
16. únor 2012 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 no jo vzala to behem 14 dni od sezeni pres stoupnuti az k tapani. prijde mi to naky moc akcne rychly:frowning2: ale ja pry v 9 mesicich taky chodila okolo nabytku
16. únor 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No jo, jsou to šikulky, starší dcera byla spíš pohodářka, stoupla si v 10ti měsících a chodila sama až ve 13ti měs. Náš malej byl na odstřel. Postavil se v 8mi měs. a od 9-ti měs. lítal jako blázen :confused: Od dr. jsem tenkrát dostala vynadáno, že ho nemám postavovat, že sám chodit ještě nesmí :angry: . No nevím, jak jsem to měla asi tak udělat. Postavil se sám a sám taky lítal. To bych ho musela svázat a přivázat k židli asi. On ani v kočáru neseděl, my jezdili přikurtovaný na stojáka, jednou rukou jsem řídila kočár a druhou držela jeho :sweat_smile: . Z postýlky mi vylejzal od 10-ti měsíců volným pádem dolů a stejně tak z ohrádky. V kuchyni si vysunul šuplíky jako schody a vylezl vpohodě na kuch.linku, takže fakt hrůza.No nesedla jsem si vklidu asi tak do jeho 4let, než šel do školky. To jsem si vklidu sedla v práci :grinning: Tak kdyby Amálka vydržela s chozením klidně do roka, tak bych se vůůůůůbec nezlobila. :sunglasses: :sunglasses:
16. únor 2012 ve 13:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana974 ty vadooo nestras! takovyho sebevraha doma nechci:grinning: me by to taky nevadilo kdy by se jen plazila
16. únor 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek neboj, holky bývají klidnější :grinning: :grinning: Tím se aspoň uklidňuju :grinning: :grinning: Takhle balancuje zatím naše Amča :wink: On byl tak nějak Adámek věrná kopie tatínka , ten prý v roce utíkal ven z paneláku :grinning: . No to sice nechápu, že mohl odejít z bytu, ale jsem ráda, že tchýně mi děti nehlídá :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2012 ve 14:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana974 :grinning::grinning: no ja pry v 9m chodila aq v roce sem byla nerizena strela:astonished: tak nevim no...
16. únor 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No ono je to právě tím, že v těch 9-ti měsících když děti začnou chodit, tak jsou jak neřízené střely, prostě ještě na to nemají "v hlavě buňky", dělají to dřív než jsou k tomu zralé i mozkové buňky, takže nemají ten správný pud sebezáchovy. :frowning2: :frowning2: I když někdo ho nemá ani v dospělosti :sunglasses: Náš Adam z toho vyrostl až tak v 5-ti letech. Sice je pořád co se pohybu týče dost hyperaktivní, musí mít každý den nějaký sport, aby byl vybitej :wink: ,ale v hlavě má ten pud sebezáchovy už srovnanej :grinning: :grinning:
16. únor 2012 v 16:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Ahoj, můžu vědět co to máte za pultík na zemi? Značku a co to umí? :grinning:
16. únor 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska se Kubík poprvé postavil ke skříňce...... psala jsem ráno, že to brzy přijde, ale že takhle brzo jsem teda opravdu nečekala :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine Zpívající stoleček - Fisher price . Sice trošku dražší záležitost, ale je fakt boží. Malá je u něj furt, spousta písniček, učení číslic, barev, zvuky zvířat, telefonní vytáčení,když u něj chvíli není, tak se za chvilku sám ozve "haloo, já si chci taky hrát" . Je to česky a dá se přepnout i na učení angličtiny.jsou k němu i nožičky, ty jsme zatím nenandaly, až se postaví. Měla jsem strach, aby to nebyly vyhozený prachy a fakt mě Amálka překvapila. http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=2311409
16. únor 2012 v 17:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 Tak to je Kubík šikula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2012 v 17:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana @dendy88 no prave me se to taky nejak nezda!! Ted uz par noci Vitek spi docela hezky, ale stejne je uz dve az tri hodky po probuzeni tak unavenej, ze usne a spi dve hodky a pak odpoledne jeste zhruba kolem treti tu hodku da, tak si vubec nedokazu predstavit, ze by spal jenom jednou denne. Ta doktorka rikala, ze dat mu obed uz treba kolem jedenacte, kdyz nevydrzi dyl a pak na hodku, max. dve spanek a pak vydrzet az do vecera! To by teda Vitek nedal ani nahodou! ...nevim, kam na ty moudra ti doktori chodi?!
16. únor 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 týýý jo, šikulka! Asi Tě nechtěl zklamat nebo nabyl dojmu, že se nudíš :slight_smile:!
16. únor 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja vim ze jsem uz dnes fotky davala ale to jsem nafotila dnes :slight_smile:
16. únor 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jj, jak rikas, me by mala byla tak protivna kdybych j nenechala spat...ted mi spi znova
16. únor 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jéé, ty máš doma čtenářku:slight_smile:
16. únor 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jste me tak navnadily s tim premyslenim nad darkama k prvnim narozeninam, ze jsem koukala a taky nasla neco, co by se libilo me :slight_smile:....ale nevim, co na to Vitek....co myslite vydrzi to aspon rok nez se to rozpadne? http://www.detskyraj.cz/vozitka-a-odrazedla/smart-trike-odrazedlo-3v1-all-in-one-stage-4
16. únor 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jj, po mamince :slight_smile: knizky co ctu ji neodolatelne pritahujou
16. únor 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka taky se mi libi, mozna k vanocum koupim ? ted k narozeninam uz urcite nee :slight_smile:
16. únor 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka
@dendy88 Čauves holky, já mám doma taky vášnivého čtenáře :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem se dnes stala tetou.neteřinka Melanie se narodila 1:10 má 2680g a 48cm.ségra to měla docela rychlý a pohodový.Jelikož máme doma zamrzlou vodu a už týden bydlíme u nich mohla jsem to prožívat s ní a poradit kdy je čas odjet do porodnice.už se na ni zítra moc těším.
17. únor 2012 ve 03:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine tak to se mi nastesti stat nemuze, knizky mam sice az na zem ale na sebe tak napasovany ze je nikolka nevytahne :grinning: taky rada ctes ? :slight_smile:
17. únor 2012 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik gratuluju ,drobecek malej, tak at jsou co nejdriv z porodnice :slight_smile:
17. únor 2012 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek