• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dendy88 jjjo, akorát teď vůbec ale vůbec není čas, mám dojem, že si zase počtu až v důchodu :grinning:
17. únor 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Taky gratulace, takový pinďátko :wink: můžu se zeptat, jak se ségra jmenuje příjmením? Mě vždycky totiž ty cizí jména nutí k zamyšlení a Melanie je dost exotický :grinning:
17. únor 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik gratulace!:slight_smile:
17. únor 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Sojková-oni jsou mezinárodní švagr je slovák :grinning:
17. únor 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka naprostý souhlas s tím spaním...Ondra se probouzí ráno v 7 (usíná ve 20:00, v noci bývá 1x vzhůru, tak na hodinu), do 8 ho ještě udržím odpočívat v postýlce, pak se nasnídá, hraje si...a kolem 9:30 už je kolikrát tak unavený, že ho dám do postýlky a usne než ho přikreju-a spí třeba do 11. Pak se nasvačí, zas si dvě hodiny hraje a jde třeba na půl hodiny spát, pak je oběd ve 14 a po něm jezdíme ven a to si většinou zas na půl hodiny v kočáru schrupne...a potom už většinou teda vydrží než jde spát (ale někdy taky usne třeba kolem 18:00 ještě).
17. únor 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
neco pro pobaveni, nase mala strasne proziva pocasi v televizi:grinning: http://www.youtube.com/watch?v=VyeAsgfGKBE&feature=g-upl&context=G2db7978AUAAAAAAAAAA
17. únor 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hribek skoncilo pocasi a muze se jit spat :grinning:
17. únor 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 jojo spala ated uz zas kramari v posteli
17. únor 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek bomba,pobavilas mě :grinning: takhle naše malá prožívá vše co se hýbe.stačí před ní mávat prstama,nebo panenkou a je hotová :grinning:
17. únor 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik A na Slovensku je Melanie normální jméno? Mě to moc k Sojkovům nejde :grinning:
17. únor 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Pěkný :wink: mi takhle prožíváme všechny znělky, hlavně ty na Nově...
Koukám, že nejsme jediný, kdo má chodítko :grinning: já tam malýho občas šupnu, když ho potřebuju zabavit...tak deset :grinning: minut denně, někdy ani to ne.
17. únor 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no asi ne já nevím,chtěli něco neobvyklého.Mě ta kombinace docela sedí.Kdyby měli nějaký typicky český příjmení jako třeba novákovi tak by to bylo asi horší.
17. únor 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jj ja ji tam taky supnu dohromady 10-15min denn zalezi jak ma naladu ale spis ji to bavi na zemi
17. únor 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dnes bya mrknout na Melinku,je to takovej maluškej drobek,no hned bych do toho šla znovu :slight_smile:
17. únor 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik Ne, tak mě je to jedno, každej ať si pojmenuje svý dítě jak chce :grinning: ale přijde mi, že za chvíli tady český jména vymřou a budou samý Arnové, Mellisy, Cassandry apod :grinning:
17. únor 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jůůů super, tak to jsem se pobavila :slight_smile:! ... a jak zaníceně "řadila" :slight_smile:...tipuju to na vášnivou řidičku nebo meteoroložku :slight_smile:
17. únor 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik gratulace k neteřince....je jen o 300g lehčí než náš Víťa když se narodil, jinak délka stejná....tak ať je zdravá a roste do krásy!
17. únor 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka to bude meteorolozka po tchyni:grinning:
17. únor 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to Vítek sice na telku taky sem tam koukne, ale nemám pocit,že by tam cíleně něco sledoval, tak mě překvapilo, že je Iza a zřejmě i Štěpík tak nadšená z nějakýho pořadu :slight_smile:. No jo, holt to asi bude tím, že máme doma živýho pejska, a to je Vítkovo number one :slight_smile: asi je Agátka lepší než telka :slight_smile:
17. únor 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no vidíš to, geny neošulíš :slight_smile:. Víťu zase extrémně zajímají kabely a el. přístroje, takže asi bude pokračovat v elektro tradici jejich rodiny....ale na druhou stranu ho docela zajímá i koš s odpadky...tak nevím nevím :(
17. únor 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka :grinning: a ten kos ma z ci rodiny:grinning: no sem zvedava po kom to nase ditko bude. dneska vecer sedim u ni hlidam ji a ji podklouzla nozicka a narazila se celem na rukojet od supliku. boule se ji udelala hnedka a docela barevna tak to bude zitra vypadat....:frowning2:
17. únor 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no my měli 3080 a cm stejně 48 ale řeknu ti že je to sakra rozdíl,hotová baby born.
17. únor 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek s tim kosem nevim...to bude asi nejaky zbloudily gen :slight_smile:, ale co popelar je dobre placene a potrebne povolani a kdyz by ho to melo bavit, tak proc ne :slight_smile:! Ja bohuzel uz asi vim, po kom to nase decko bude...vypada to, ze ero bude po me, vzteklej taky a po tatkovi bude pohodlnej a malo cilevedomej :slight_smile:
17. únor 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka tak u nas to sami jak u vas , vedou kabely a kdyz ji od nich davam pryc tak to jsou hysteraky :slight_smile: , a kos ji taky laka ale to zas me tolik netrapi protoze kos je v kuchyni a tam se nikolka dostane minimalne
17. únor 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka teda ty mu predpovidas vyhlidky do budoucna :grinning:
17. únor 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka no po me uz je ted vztekla, opatrna je po pritelovi, vzhledove po tchyni no takze samy lepsi:grinning: jojo popelari o praci neprijdou :slight_smile:
17. únor 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak Štěpán není vybíravej vůbec v ničem, strčí do pusy cokoliv...máme u ledničky koš a vedle takovej stolek a pod ním máme džusy, šťávy, vody apod...většinou si hraje s džusama a minulý týden koukám, s čím si to hraje :sweat_smile: mám tam misku s bramborama no a frajer jednu velkou špinavou v puse a už mlaskal :grinning: :grinning: :grinning: no stihnul jí ocucat, tfuj...
17. únor 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine spravnej kluk :slight_smile:!
17. únor 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka No já když ho viděla, tak jsem něvěděla, zda se smát anebo si dát facku :grinning:
17. únor 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak ja nevim, dnes me ten nas chlapik zase tak pokousal....tak jen doufam, ze nema vzteklinu :slight_smile:. On fakt nevi uz co by ohryzal....bezne kouse i do psa (jesteze je ta nase pejska tak trpeliva, ja byt v jeji kuzi, tak ho zakousnu uz davno :slight_smile: ), ale ted fakt docela drsne hryze i nas....myslite, ze ho to prejde?
17. únor 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek