• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@patty1 ahojky, musela jsi jít na odběr plodovky nebo to byla tvoje volba?
8. led 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak vidím, že skoro všude hnusně :confounded: třeba zítra bude líp :wink: no mně dnes nějak často odpoledne tvrdla děloha :frowning2: ale teď už je tak hoďku nebo dvě, bych kecala klid :slight_smile: a malej hrozně řádí dnes , ale taky jsem dost ležela, teď jsem si sedla k netu a je klid :grinning:
8. led 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy vidím, že jsi z Jindřichova Hradce :slight_smile: tam já bydlela jako malá :wink: narodila jsem se tady na moravě, ale ve dvou letech jsme se stěhovali do čech, taťka byl voják z povolání a pak v 9ti jsem se opět stěhovali zpět na moravu :slight_smile: bydleli jsme na sídliští Vajgar :slight_smile:
8. led 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 máme stejně staré děti co :wink: kolikátýho je května Lucinka :wink: Ladík 26.
8. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Lucka je 8.6. - ale teda pěkně divoká. Doufám, že to druhé bude klidné. Jak je to u vás? Ladík je klidnej nebo taky divoch? :slight_smile:
8. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy Ahojky, v podstate oboje, minule jsme ukoncovali tehot. pro vyvoj.vadu, taky z amnia, a tedka nam znovu nevysly dobre prvotrimestralni testy, tak opet doporucena amnio. Vysledky budou pristi ty, ale urcite to bude ok! :slight_smile: Dneska jsem uz ukoristila v Tesku a C&A prvni veci pro mimco ve vyprodeji :slight_smile: Dik vsem za privitani.
8. led 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já bydlím u j. hradce v chlumu u třeboně,ale hradec znám dobře mám tam přátele a chodila jsem tam na střední :slight_smile:
8. led 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patty1 já jdu v pondělí na genetiku kde se mám rozhodnout jestli si mám nechat udělat odběr plodovky, u nás dopadli tripl negat. ale posílají nas tam protože mi je 35 a manžel je 46? a věk se mi nezdá dostatečný duvod proč si to nechat udělat,ale uvidím až co řekne doktor.
8. led 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy Jando, a prvotrimestralni screening ti nedelali? spolehlivost zhruba 90%, u triplu jen 60%. Jestli jste jinak v rodine bez jakychkoli problemu, zatizeni, vek by se mi take nezdal jako dostatecny duvod... Ale uvidite.
8. led 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patty1 dělali nám Nt v 1trimestru a to dopadlo dobře a v rodině je taky vše ok.
8. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patty1 tak držím všechny pěsti ať je vše o.k. ale určitě ani nemusím a mimčo je úplně zdravé :slight_smile:
8. led 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many co ti to dělá když ti tvrdne děloha?já občas mám na dotek když ležím tvrdý břicho,ale jinak mi to nic nedělá tak si myslím že je to v pohodě,ne?
8. led 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem při neděli....tak už se vaří a já mám chvilku pohody...dokud tedy nezačnej ten malej prcek řádit v břichu:slight_smile: Dnes mě vzbudil ve 4h ráno.Nečekala jsem,že i tak malej prďola může tak divočit.A občas jsou to pěkně velký rány:slight_smile: Až si říkám,jestli není moc divokej :slight_smile: je to u mě první těhotenství,tak jsem z toho vykulená :slight_smile:
9. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna docela ti ty rány závidím já cítím jen občas takový zašimrání a ani si nejsem jistá jestli je to ono :frowning2: ,ale asi až mě ty rány budou v noci budit budu ráda vzpomínat na šimrání :wink:
9. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik neboj,to přijde :slight_smile:
9. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

@lolla79 jéé tak mimi je taky plánovaný na červen jako sourozenec :wink: no Ladík je od mala zlatíčko, fakt si to sním užívám , ale teď už taky začíná řádit, už z něho kouká sem tam šibal :slight_smile: snad se to ještě nezhorší :grinning: :grinning: ale vypadá to, že asi jo, už začíná zkoušet,.............. :wink:
@patty1 držíme moc pěstičky ať jsou výsledky suprový :slight_smile:
@janadudy držíme pěstičky taky ať je zítra vše ok :slight_smile:
@badik když tvrdne děloha, tak je to takový nepříjemný a trošku to i bolí někdy, máš břicho jak kámen, chvíli a pak to poleví, už u Ladíka mi říkala, že si klidně můžu dát místo jednoho hořčíku dva, když to bude nepříjemný, ale teď mi řekla ať beru furt 6, jak mám tu děložku podrážděnou :confounded: včera jsem měla chvilkama strach, bylo to dost často a malej celý den dost řádil, ale dnes dobrý a zase mi začala tuhnout teď na večer, vždy chvíli a pak přestane
@dostyna to je krásný kopání co :wink: ze začátku jsem měla i slzičky dojetím na krajíčku :grinning:
9. led 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nikdo nikde, tak pomizím :slight_smile:
odpoledne koník nešel asi nikomu že :wink:
jinak Ladík začíná pěkně kašlat, v noci to byla síla, tak jsme zvědavá jak dnes :confounded: měl i zvýšenou teplůtku :confounded: tak snad bude ok a nějak se to nezhorší a já to nechytnu :confounded:
takže ven ani na krok :confounded:
9. led 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, nechte si dařit, pááááááááááááá
9. led 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak předevčírem a dnes jsem zase blila :frowning2: doufám že se to nevrací :frowning2:
10. led 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taková blbá otázka.Nemůže mít PC špatnej vliv na vývoj plodu?Já teď u něj trávím hodně času.Máme noťas připojení přes wi-fi takže ležím v posteli a mám ho na břichu.Jelikož nevím jak vlastně to wi-fi funguje tak si říkám jestli nějaký ty vlny nemůžou uškodit.
10. led 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik nemělo by...kolem je tolik záření,že tohle by nemělo vadit...každopádně asi ne celej den :slight_smile:
10. led 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se teď vrátili z genetiky a vše máme v pořádku :slight_smile: dokonce zvítězila zvědavost a nakonec jsme si nechali říct pohlaví.Bude to holčička :slight_smile: .Bylo to mé tajné přání :slight_smile: Tatínek sice tvrdí že pro něho byli důležitý všechny ostatní informace a to že je malá zdravá,ale vím že by raději kluka.Tak jsem mu řekla že další dva už budou kluci :grinning:
10. led 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím vám napsat jak jsem blbá.Já zapoměla minulej měsíc odevzdat papír na peníze.Našla jsem ho až teď mezi těhu průkazkou a žádankou na UTZ.Takže teď budem bez peněz :frowning2: doufám že ne dlouho a dají mi to co nejdřív :frowning2: jen doufám že se nemůže stát že by mi to nedali vůbec :frowning2: .No jo tak se lidi vlastní hloupostí dostávají do sraček :frowning2:
10. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Ahoj, koukám, že řešíš chůvičky, my máme emgeton mimi2, původně jsme měli jiné, ale ty nám v paneláku nefungovaly, rušily se s wifi a chytali cizí dítě... Ty emgeton se mi líbí, cena byla dle mého ok, jsou malé, ta rodičovská se dá nosit jako hodinky, mají hodně kanálů a hlavně jsou dvoucestné. Zkoušíme je s manželem jak doma, tak na zahrádce a zatím super. Ale s mimčem ozkoušeno nemáme :slight_smile:
A gratulace k holčičce :slight_smile:
10. led 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda to že se to dá dát na ruku se mi líbí člověk to má pořád u sebe,takže když bych třeba okopávala zahrádku nemusím to pořád poponášet.A jak je to s nabíjením?A ta pro dítě je i na baterky i do zásuvky?Některý totiž bývají jen do zásuvky což je mi na houby když bude malá na dvoře :frowning2: a jak dlouho vydrží baterka?
10. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Člověče, na to ti budu muset mrknout večer, ta dětská je určitě na dvě malý nabíjecí, ale dá se dát i do zásuvky. A ta rodičovská nevím, jestli je na baterky... ta má takovou dokovací stanici, ve které ti to leží, když to nemáš na ruce. Takže bych spíš myslela, že má uvnitř nějakou spešl baterku, která se nabíjí právě v té dokovací stanici. Ale na kalsické baterky asi nepůjde. Já jí právě chtěla na ruku, kvůli skleníku a zahrádce :slight_smile: A výdrž ještě otestovanou nemáme, ona asi bude jiná, když se bude používat. Ale můžu jí zkusit zapnout a zjistit, jak dlouho vydrží...
10. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jinak jsem se dočetla že velným prostoru má dosah až 250m.Asi jste nezkoušeli o kolik se to zmenší přes zdi,když bude dítě doma a já na zahradě.My máme totiž velkou zahradu.Mám moc otázek co,ale docela mě tenhle typ zaujal,tak chci vědět co nejvíc.
10. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik No bohužel, to my taky otestovat moc nemůžeme... my bydlíme v paneláku, tam přes zdi všechny funguje v bytě úplně na jedničku... no a na zahrádce máme jen menší chatičku a do skleníku je to z domečku tak 30m :grinning: Takže tam dosah taky v klidu. Ale napadlo mě, že zkusím půjčit dětskou jednotku našim (vedlejší panelák kolmo k nám) a odzkoušet, jestli dosáhne :slight_smile: To bude tak těch 250m :slight_smile:
10. led 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak to bych ti byla moc vděčná i když si myslím že přes zdi to tak daleko nedosáhne já jen že nevím na kolik se to utlumí.
10. led 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Zkusím vyzkoušet, asi zítra, a dám vědět... případně jí můžeme otestovat na konci ledna na horách, kde bude i malá neteř a v jiném domečku než my...
10. led 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek