• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@pupicka no tak to je šílený...já se přiznám, že jssem to zatím nezjišťovala, jak jsme na tom kapacitně tady my...ale obecně ten problém je asi známý, místa nejsou. A já nechci vyvolávat nějaký konflikty, nevím jaký na to názor máte Vy...ale osobně bych v téhle době, kdy je kapacita tak napnutá, nebrala do školky dětičky maminkám, které jsou znova na MD s mladším dítětem. Chápu jejich důvody, ale prostě toto bych omezila. Nejdřív umístit děti lidem, kteří se vrací do práce a hlídání nemají a až potom brát ty, které mají doma péči v pohodě zajištěnou.
22. únor 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, když tady píšetet o těch školkách.Tak u nás na vsi je školka, a totálně našlapaná.Prý ve třech letech mi malýho asi nevezmou :slight_smile: To je docela vtipné. jesle tu také nemají, takže ikdybych chtěla jít už do práce, tak jsem nahraná.
Máme tu ale soukromou školku a platí se 7 tisíc měsíčně :slight_smile:
22. únor 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak se skolkou mi vcera rikala kamoscina mamka ze si nemam delat starosti:slight_smile: dela na magistratu odd.skolstvi tak ze mi to kdyztak sezene tak snad do te doby tam jeste bude. jinak by nam zbyvalo dat malou stridave prababickam a do soukrome
22. únor 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna u nas tady kousek je skolka za 6000 od 7 do 17 hodin
22. únor 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no a u nás až od 8h-17h.Takže kdybych chtěla dát malýho tam,tak nevím jak stíhám práci.
Jinak prostě nám nezbyde nic jinýho,než našetřit na sponzorský dar a snad nám ho pak umístí
22. únor 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tady už se řeší školky :grinning:

Já se ptala dneska na rehabkách na ty botičky. Tak prý rozhodně až když začnou děti dělat samostatné kroky vpřed, že botičky teď by jí kazily lezení a nemohla by tak posilovat chodidýlko...
22. únor 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no tak 7000 je teda sileny!! Ja Vitka nemam komu dat na hlidani, ale u nas v praci se rozjizdi firemni skolka za 600 kc mesicne + strava,takze prinejhorsim :slight_smile:
22. únor 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jojo,firemní školka , to je jiný kafe.No u Vodafone firemní školku nemáme,takže mám smůlu :slight_smile:
22. únor 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Co děláš u Vodafonu smím-li se ptát? :grinning:
22. únor 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jee to bych brala vsema 10:slight_smile:
23. únor 2012 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaky je vubec spravny prvni stani u deti, na spickach nebo na celych chodidlach ? na chodidlach,ne ? ale nejsem si jista
23. únor 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka teda tak to zavidim s tou firemni skolkou..jinak sestra dava svoje holky u nas v liberci do soukromi anglicky a pres 12000 mesicne za jedno dite :astonished:
23. únor 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 určitě na chodidlech, špičky jsou špatně... stejně tak vstávání přitažením rukama, kdy nohy jdou přes špičky...
23. únor 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak to stoji mala dobre :slight_smile: ale to druhy jsem nepochopila , myslis ze bych ji takhle pritahovala ja ? mala vstava z kleku
23. únor 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ahojky,můžeš :slight_smile: Poskoka v podobě vedoucí prodejny :slight_smile:
23. únor 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 Nene, nemyslím přitahování rodičem... Správné postavení je z kleku, kdy dají jednu nožku před sebe (říká se tomu na rytíře, nožka by měla být na zemi celým chodidlem, ne jen špičkou) a přes tu nožku se postaví. Ale některé děti se staví tak, že se samotné přitáhnou rukama o něco, např. o gauč. A jdou zároveň přes obě nožičky, jakoby je propínají a táhnou obě vpřed najednou přes špičky, ne přes to nakročení přes rytíře. Tak to jsem myslela a to je špatně.
23. únor 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak to zacina snad delat taky dobre, jsem ji prave kvuli tomu sledovala protoze uplne ze zacatku dalal to ze si klekla a kdyz zacala vstavat tak tu jednu nozicku jakoby propinala jak rikas ty , ale vcera delala to co jsi ted popisovala :slight_smile:
23. únor 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 gratulujem
23. únor 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 gratulace, to je teda sikula!
23. únor 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 coze tolik penez za skolku? Hruza, to me i na soukromou prijde moc!
23. únor 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no jen, aby se tam nenakazil a nebyl z nej pak taky povestny uredni siml :grinning:
23. únor 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 hmmm, tak nevypada to spatne, ale ta palka je fakticky silena! A taky jsem si vsimla, ze tam decka chudaci maji jen 45 min pobytu venku za cely den!! To se mi zda teda hooodne malo!
24. únor 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak malá už si stoupá okolo nábytku a vyleze na gauč
24. únor 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky tak hlasim novinky: mala ma 9 mesicu, chodi kolem nabytku, vola mama baba tata. v plavani se umime potapet a my sme definitivne bez miminka:frowning2: ach jo uteklo to nejak strasne rychle:frowning2:
25. únor 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka no tak to gratulujem, skoncila ti dovca:grinning: ted to zacne hlidat aby nepadala atd.
25. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek mi povídej :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak Vitek ma devet mesicu dnes a hlasim, ze jedinou novinkou je, ze se zacina silene vztekat :(, nemuzem mu sahat do nosu, do oka, do pusy a tim padem jaksi nezvladame ani cisteni zubu :slight_smile: a vubec hysteraky vystrihne i u prevlikani, prebalovani a kdykoli delame neco, co se zrovna mlademu muzi nelibi:slight_smile:!
Mam dotaz - cim odsavate detem nosanky? My mame odsavacku na vysavac, ale to se uz neodvazim, protoze to by me u toho Vitek asi omdlel vzteky....protoze se zacal bat i vysavace, se kterym byl kamos :slight_smile:....tak nevim, doufam, ze je to jen nejake obdobi, ze se to nebude treba jeste horsit !!
Jinak nechodime, nesedime, nestavime se...ale pekelne rychle lezee :slight_smile:
26. únor 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka gratulace! my odsavame rucni ale nastesti uz dlouho nebylo treba.
http://www.youtube.com/watch?v=8CczVxE1-CI&feature=g-upl&context=G2db7978AUAAAAAAAAAA
26. únor 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no doufam ze nas nic takovyho neceka :astonished: s odsavackou neporadim mame na ten vysavac ...jinak gratuluju k 9 mesici :slight_smile:
26. únor 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek