• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@hribek teeeda to jen koukam jakou mate sikulku :slight_smile: jak uz suverene chodi :wink: me se vcera suverene nikolka pustila kresla ale kdybych ji nedrzela tak zuchne na zem, nevim co ji to obcas napadne, vi ze to boli kdyz spadne a takhle se pousti veci :slight_smile:
26. únor 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nevedel byy nekdo o hezkych satickach velikost 86 na svatbu od overenyho prodejce ? schanim ale nemuzu najit :confused:
26. únor 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Co myslíš tím od ověřenýho prodejce?
26. únor 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no aby bylo u neho napsany aspon par hodnoceni ze dodava veci bez problemu, tady na MK koukam ale zatim zadny co by se mi fakt libili :slight_smile:
26. únor 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Večer se ti podívám na MMB, viděla jsem fakt krásný a za super ceny :wink:
26. únor 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine dekuju :slight_smile: budu rada
26. únor 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikolku rekni mami, mami,mami....tata tata tata tata , no je to mozny ja ji to proste nenaucim :angry:
26. únor 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak jdu za váma po delší době :slight_smile: furt není času :slight_smile:

@elana opožděně odpovídám :slight_smile: já lepím těch samolepek v rosmanu 10 :slight_smile: už máme 3 skleničky

no pokusím se vás dočíst :slight_smile: jinak Lukášek už se staví ,ale zatím u nábytku nechodí,jen si stoupne a stojí :grinning: a v postýlce už mi nechce spát vůbec a usínat -- u prsa :unamused: takže nejlepší je ho obléct a jít do kočárku, teď pořád vstáváme v 5 hodin, po 7 jde do kočárku spát a spí mi až 3 hoďky v kuse, pak jde kolem té 13.00 a pak v 19.00 a v noci se pořád budí, někdy 2x někdy 5x jak kdy, ale už jsem si zvykla no :wink: jinak krásně už papká i chleba s lučinou a rohlíček s přesnídávkou,.... už se nedáví :slight_smile: ale jako piškot třeba do ruky nedostane :slight_smile: to by se dávil určo :wink:
26. únor 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek jéééééééééééééééééé šikula veliká :slight_smile: krásný videjko :slight_smile: já furt čekám, kdy se rozejde a on nic :grinning: asi bude pomalejší než brácha :slight_smile: no uvidíme :slight_smile:
@pupicka já odsávám klasickou odsávačkou za 30,- co používaly naše mamky :slight_smile: je super :slight_smile: jsem spokojená :slight_smile:
@ikopretinka jéééé vyleze na gauč :slight_smile: šikulka :slight_smile:
26. únor 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 my teď jsme furt nachlazení celá rodinka, pořád se střídáme a Lukyškovi dávám libenar - na čištění nosánku - je to super, používala jsem i u Ladíka a když je větší rýma , tak pak nakapu kapičky a na kašílek ,když kucká trošku tak bilinkový sirupy - třeba jitrocelový nebo teď mám od Apotheke - s lípou a na podporu pocení od 9. měsíců a když kašle na sucho víc, tak začínám teda mucosolvanem, no fakt to u nás teď furt řádí :frowning2: už rýmujeme 14 dní v kuse :unamused:
@lolla79 jojky malou tak trápí ekzémy :frowning2: my jsme měli taky každou chvíli nějaké osypání i Ladíček i Lukyšek - u Ladíka doktorka říkala, že v zimě je to normální , že je suchý vzduch,.... ale taky už jsme párkrát byli na kožní, vždycky to zmizne, pak třeba zase udělá, tak mázneme a furt dokola, teď je nějakou dobu klid, je to hnus no :-/
26. únor 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, končím s dočítáním :grinning: hodiny utíkají :grinning: jdu vařit :grinning: dneska bude teda rychlovka - bramboráčky :grinning: tak holky nechte si dařit a dětičky ať jsou zdraví a vy taky :slight_smile:
26. únor 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. únor 2012 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88
@many holky diky ale je to fakt na palici, at uz chodi sama a nepada pac to meziobdobi je fakt des:frowning2:
26. únor 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek me teda jeste nechodi, ale pro me je uz des to stani :slight_smile: kazdou chvili na zemi
26. únor 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no my už zase teplůtkujeme :frowning2: už snad vylezou jedničky nahoře, už jsou úplně nakraji, ty zoubky, to je fakt trápení :frowning2:
a to stání u dětí, jo,jo hlídám taky o 106, protože už párkrát flákl :unamused:
26. únor 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Tak už to nepotřebuješ :wink:
26. únor 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, stalo se nekomu z vas, ze by dite melo jeden den teplotu, bez nejakych dalsich vyraznejsich obtizi a druhy den bez lecby nic....Vitek mel jeden vecer 38, tak jsem s tim nic nedelala, a do rana nic...jen ma teda trochu rymu, ale prijde mi divny, ze mel tu teplotu...ta u rymy nebyva nebo jo?
27. únor 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek pekny viedo....mala je fakt sikulka a jaky delala pekny tanecni kreace:slight_smile:!
27. únor 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem chtela rict, ze jak vas tady tak ctu, tak jsem vlastne rada, ze Vita jeste nestoji a nechodi, ale nez jsem to napsala a odeslala, tak si prave poprve stoupnul v postylce :slight_smile:
27. únor 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka gratuluju. A máš po lenošení mamino :grinning: :grinning: . Tak šup šup hlídat :grinning:
@dendy88 moc pěkné šatičky
@many nám se klubou dvě 1 dole, zatím má vidět tak milimetr
27. únor 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka muze to byt teplota k zubum, me zas mala ublinkava ikdyz uz to nedelala. no bud rada, ja uz doufam ze ted bude chvilku klid bez tech novinek....
27. únor 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka no, tak to jsem zatim v klidu....on se postavil jen v te postylce, jinak si porad jen kleka u vseho, ale u toho taky pada....takze bych rekla, ze u nas nebude zadna velka zmena:slight_smile:!
27. únor 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jsem tak rada, ze uz vykouklo slunicko...hned je na svete veseleji!!!
27. únor 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek to me taky napadlo, ale uz se mu jich vyklubalo 6 a teplotu nemel....to me zarazi!
27. únor 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všechny vás zdravím. Tak mám holky zase nemocný. :frowning2: Obě mají rýmu jako trám a do toho kašel, Verunka už druhou noc toho moc nenaspala - a já s ní,.... no už aby to blbý nachlazení pominulo. A to je Verunka objednaná zítra na kožní, přeobjednávat to nechci, celkem to hoří - tak nevím jak to zvládneme, když ji mám každou chviličku "připojenou" na vysavač a odsáváme.

@dendy88 teda máš na výběr tolik krásných šatečků, že teď si vyber, co? :slight_smile: Jo a gratulace Nikolce k dnešním devíti měsícům. :wink:

S tím hlídáním dětiček je to boj - u nás to teda zatím je v pohodě, Verča si ještě nestoupá a ani to nevypadá, ale u první dcery jsme měli celkem hnusný úraz. Začala teda chodit kolem nábytku až v necelým roce, ale šla takhle kolem stolku v obýváku a já se jen otočila, ona spadla a bradičkou to vzala o stůl a kousla se hodně do jazyka. Dlouho jí to dost krvácelo tak jsme jeli na pohotovost a tam jí to chtěli šít. Ale Lucinka doktorku pokousala :grinning: takže šití se nekonalo. No byla tam tenkrát hrozná doktorka - nepříjemná, zlá - nedokázala pochopit, že roční děcko neposlechne a neotevře pusu na povel - svázali jí prostěradlem nebo co to bylo, mě vyhodili za dveře - já se nedala. Pak teda byla pokousaná a poslala nás domů - to bylo v pátek, že v pondělí máme přijít na kontrolu a pokud to nebude lepší, tak že ji vezmou pod narkózu a tam ji to sešijí.... Naštěstí to dopadlo dobře a šít to nemuseli. Ale byly to nervy. Takže fakt chce to hlídat a hlídat a ani na vteřinu neotočit hlavu jinam.
27. únor 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda chtela jsem se te zeptat, jak jsi psala o tom kleku, jaky je spravny a jaky ne...tak se chci zeptat, co se stane, kdyz dite sedi mezi tema nozkama v kleku...tedy prdkou na zemi? Z toho asi budou iksuvky nohy, ze?
27. únor 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Já myslím, že následek to nebude mít žádný, je to jen možný příznak hypotonie, ale žádný drama... A pokud když klečí na patách (než se rozjede a dřepne na zem), má špičky k sobě, tak to je ok.
Jinak prý iksáky jsou hlavně z toho, když děti začnou lézt a chodit zároveň, nebo jdou z plazení rovnou do stoupání a lézt neumí... teda to říkala teď rehabka švagrové. Ty nelezly vůbec, jen píďalkovala a pak chodila a iksáky má.
27. únor 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jejdamane, to je hrozny, ze jsou holky nemocny a zrovna kdyz je venku tak krasne! Tak at je brzo hej!
S tim urazem je to sila....nekteri ti doktori by asi potrebovali papiry na hlavu!! Nahodou udelala Lucka dobre, ze ji rafla:slight_smile:!!
27. únor 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda ufff...diky moc za info....no on si asi zpocatku sedne na ty paty a pak se mu to rozjizdi, jak se otaci v tom kleku a natahuje se pro neco....tak snad dobry...zkusim se 13teho zeptat jeste te nasi hvezdy rehabilitacni....ale cekam, ze mi rekne, abych ho nenechavala klecet (coz je rada nad zlato...asi jako by mi rekla, at mu vysvetlim, ze nema dychat :slight_smile: )
27. únor 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek