• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
tak nas milacek uz se normalne umi dostat i do tuby s kremem...vcera ochutnal trochu mesickoveho od Weledy do sychraveho pocasi :slight_smile:...to fakt nechci videt az bude sam chodit....to asi budu potrebovat Chocholouska:slight_smile:
A kdyz uz je rec o kremech, tak me napadlo, jestli holky mazete detem i ruce? Vitek ma takovy jakoby sloupany mozoly na dlanich, ale i na prstikach...a tu kuzi takovou suchou.....tak nevim, jestli je to normalni. Me se to zda brzo mu mazat ruce :slight_smile:
27. únor 2012 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Tak se zeptej a pak mi schválně napiš, co ti na to řekla. Ale tyhle rady jsou fakt bezva, mně řekla, ať Agátu nenechávám stát, dokud nebude víc lézt než plazit - zatím víc plazí, leze jen když potřebuje na krátkou vzdálenost. Takže tu za ní pořád běhám a nutím jí si kleknout zpátky na zem. Fakt zábava.
27. únor 2012 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Jo a ruce nemažu. Já teda ale všeobecně nemažu vůbec. Ale kdyby měla suché ručky, tak bych asi sem tam mázla.
27. únor 2012 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: malej chrupe v kočárku a Ladík si hraje, tak jdu juknout :slight_smile: jsem i Ladíka nechala doma, ať se té rýmy už konečně zbavíme,..... a Lukášek furt teplůtkuje :frowning2:

@pupicka 3 týdny po sobě pravidelně jeden den v týdnu vysoké horečky a další den nic , jednou jsme dělali dokonec zábaly :frowning2: měl večer furt 39.5 to byla síla - no na stopero jsou to zoubky :unamused: jinak hodně dětí má při růstu zoubků rýmečku a kuckání a tu teplůtku, doktorky tvrdí že ne, a hodně mamin se zhodlo teda , že jo :wink:

@ikopretinka ty jedničky dole už máme venku a veliký :grinning:

@pupicka někdo má u zoubků klid :slight_smile: tak to buď ráda :slight_smile:
27. únor 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak včera začal krásně Lukyš dělat - tááák budu veliký :grinning:

tak jsem vás dočetla :grinning: moc toho tu není :grinning: ale tak venku je líp, tak jste spíš venku, že :slight_smile: my teď nevytáhneme paty, ať se z toho vyhrabeme a stejně je i ta teplota :unamused:
27. únor 2012 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak čtu,že vaši miláčci už lozí.ten náš zatím nee.umí se skvěle kutálet a přemistovat,ale není to plazení ani lezení.Říkám si,že má ještě čas,ale jak čtu,že vaši prckové už chodí podél nábytku,tak jsme krapet znervozněla :slight_smile: Dává si asi na čas.jsem ale ráda,aspn ušetřím síly na pozdeji :slight_smile:
27. únor 2012 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dostyna jasan, času má dost a brzo všechny dohoní :wink:
27. únor 2012 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna Buď v klidu, u nás se lezení taky nekoná a plazení taky nee. Kutálí se doslova - když někam chce, tak válí sudy a je naprosto spokojená. :slight_smile:
27. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@many ahoj kočko,tebe jsem tu dlouhoneviděla.No já se taky uklidnuju,že není kam spěchat :slight_smile:
27. únor 2012 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 přesně tak je to i u nás.Občas mi přijde, že mu to tak vyhovuje.Ale strašně pořád mele,pořád si vykládá,huláká a vydává krom máma,táta,pápá a podobných slabik šílený zvuky.Takový chrčení jak když ¨zpívaj ti metal zpěváci :grinning: :grinning: Je to děs,už to ukázal i v obchodě a ne jeden kolemjdoucí se chcechtal :grinning:
27. únor 2012 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
cau holky, uz tu dlouho nebyla Mony, copak asi dela? ja doufam ze uz mame ted s tema novinkama utrum a na chvili se to ustali. na vic nemam ted nervy kdyz musim obskakovat i tchyni. tchyne ma zlomenou nohu tak se o ni „staram“ resp. sem po ruce… des bes ja myslela jak mam prace s malou ale s tou se zastavim kdyz de spat a ja relaxuju. s tchyni ne. sotva mala usne tak chce donest to a tamto a pomoct umyt hlavu atd, ze sotva se posadim (a nekdy ani to ne) tak se mala vzbudi a je to nanovo. uz sem mela dneska fakt dost. tom pracuje takze toho tim otravovat nemuzu ale uz sem mu dnes psala sms ze dostanu svatozar za tu trpelivost. tak je na me tedka tak milej…ja snad zalozim cestovni agenturu s vyletama k mori pro tchyne bez zpatecni letenky
27. únor 2012 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@hribek Budu první zákazník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2012 ve 22:35  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hribek Jinak tedy věřím, že je člověk úplně vyplivnutej. Ty mrňata alespoň zatím neumějí nadávat a radit, co :wink: :wink: :wink: A zlomená noha bývá na X týdnů :confounded: :confounded: :angry: , to si tedy užiješ , držím palce :confused: :slight_smile:
27. únor 2012 ve 22:36  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 jj jeste 14 dni bude doma (minimalne)
28. únor 2012 v 06:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek ještěže nemám tchýni :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2012 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lolla79 dekuju za gratulaci :slight_smile: uz se nam ten prvni rocek blizi :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak taky vam gratuluju k vcerejsim 9 mesicum :slight_smile:
28. únor 2012 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem!Takmáme konečně 3 zub venku.Jo a něco zajímavého pro ty,ktr. chtějí další :slight_smile: http://www.mamaaja.cz/ActiveWeb/Article/2816/cinsky_lunarni_kalendar_k_urceni_pohlavi_ditete.html
28. únor 2012 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: jedno dítě spí a druhý čučí na poníky :slight_smile: tak jdu juknout :wink:

@dostyna jééé u vás už jede máma, táta,.... tak u nás to nehrozí, sem tam říká babababa.. ale už nejede ani gigi,.... :grinning: teď mele nesmysly :grinning: akorát říká ka ka, tak si kolikrát říkáme, jestli neříká tak bráchovi, Ladík mu říkal báko , báka, tak jestli tak neříká :grinning: nevíme a akorát na balon říká ba :slight_smile: jinak nic, jako pacici, tak budu velikej a mává to jo, ale mluvit, to neee :grinning: no každý umí něco a zachvíli na tom budou všeci stejně :grinning:

@andilekjoja jéééé třetí zubák venku, u nás snad už každým dnem :-/ je úplně na kraji a ten další taky tak vypadá, no uvidíme,jinak ráno měl teda 37.2 tak kééžbysme už byli bez teplotky :frowning2: na odkaz hned juknu :slight_smile:
28. únor 2012 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekjoja jinak já teda další neplánuju :grinning: už jsme zkončili :grinning:
28. únor 2012 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Čau jsem tě neviděla ani nepamatuju :wink: hlásím, že po dnešním cvičení po víc jak měsíci nechození padnul za vlast a spal přes dvě hodiny :grinning: to jsem nezažila :slight_smile: by cvíčo mohlo bejt obden :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2012 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek to nevim, jestli by ti proslo....kde by byla ta "stastna zeme" kde by se hromadily tchyne :slight_smile:?
28. únor 2012 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jinak ekzem máme trošku lepší, i když ne zcela, ale oproti těm otevřeným ranám na tvářích je to super, mažeme akorát zinkovkou a Biodermou, máme 7 zubů a asi se něco dalšího klube, leze jako ďas, prostojí půl dne a občas se i zapomene držet :grinning: a u nás nejvíc frčí mam a baba, což mu říkám, že je frajer, když pozná, že maminka je ještě baba :grinning: :grinning: :grinning: jinak neposedí, furt je někde v luftě, dvakrát na sebe už shodil židli a jednou dokonce vysokou barovku :unamused: ale říct si nedá...jo a minulej týden sněd kus papírkapesníku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2012 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Já jsem spíš zvědavá, jaký budou jednou tchyně z nás :grinning: :grinning: :grinning: vzhledem k tomu, že je zatím maman, tak se bojim, že k tomu dospěju taky :grinning:
28. únor 2012 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine my bychom taky cvico potrebovali, ale denne :slight_smile:...taky je ve cvicu spokojenej jako zelvicka a jak miluje tetu, co to cvico vede!!!
28. únor 2012 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Dneska nás bylo asi 12, jindy jsme tam byli v 5 dětech, bylo to takový akčnější a uřvanější :grinning: a já spala hodinu s ním, ono ho 3/4h tahat a lítat za nim...
28. únor 2012 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Kdo to vede śnad ještě nezaregistroval, on moc nespolupracuje, leze a lítá si tam :grinning:
28. únor 2012 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna to si umím dost dobře vybavit, jak ti malej baví lidi kolem. :slight_smile: Si vzpomínám, že první dcera na tom byla dost podobně, akorát že ona pištěla a hnedka po každým pískotu se culila jak měsíček. :slight_smile:
28. únor 2012 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek jejda chudáku - musí to být šílený obskakovat ještě tchýni. :frowning2: Tak ať máš brzy pokoj.
28. únor 2012 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 děkujeme. :wink:
28. únor 2012 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Verunka je zatím bezzubá, nějak se jim nechce vylézt....

Byla jsem dneska s oběma holkama u dr., skrz ty jejich rýmečky a kašel, Lucka navíc ještě dost chraptí - tak dostala antibiotika. :frowning2: Tak jen doufám, že se to nezhorší i Verunce.
28. únor 2012 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek