• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@jana974 Teda tak vy si taky užíváte ... Ale že sportuje, tak to je jen a jen dobře, aspoň nemá problémy s dechem. Já mám právě astma - a sebemenší kopec nebo schody mě dělají problém - jsem zadýchaná. Vím, že by to chtělo taky začít něco dělat, ale nemůžu se dokopat. :unamused: Jinak si taky foukám spreje už několik let - ale zase mám tu výhodu, že to mám nealergický, ale taky jak píšeš, zatím. Držím vám palce, aby mu to v pubertě vymizelo.
28. únor 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 No my jsme s manžou alergici oba, takže u nás děti mají bohužel dost šancí ,že si to taky schytají, ale jak říkám, jsou horší nemoci :sunglasses: . Důležité je taky kojení - Adama jsem kojila 1,5roku, tak jsme to astma možná trochu zastavili :wink: Verča nemá alergie zatím žádné, Adamovi to začalo ve 4letech a Amálka zatím neměla ani jednou rýmu, zatím se drží holka :slight_smile: ťuk ťuk.
28. únor 2012 v 17:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 tak jen tak dále - držte se a buďte zdravý.
Musím pro dnešek končit, došel chlap z práce do toho se Verunka probudila ... takže chystat jídlo, jít vykoupat holky.... no do večera mám co dělat. :slight_smile:
28. únor 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja nevim, koukejte se ji to tedka rozsirilo i takhle na zadicka, to je des :frowning2: prvni rucicky ted nozicky a ted tohle
28. únor 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Tak punčocháče máme taky dvoje modrý a červený s kšandama :grinning:
K moři jsem uvažovala, ale bylo mi řečeno, že míň jak tři týdny nemá z terapeutických důvodů význam :unamused: no uvidíme, možná mu to nepomůže, ale ani nezhorší...

@jana974 Nemohla jsi poslat odkaz dřív :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ? Já jsem je kupovala v pátek už podruhý v Lindexu za 199,- :cry: už druhý...a tady maj takový krásný.
@jana974 Taky jsme oba s manžou alergici, takže zdědil to nejlepší :confounded:
@dendy88 Zítra mazej k doktorce, vypadá to jako výražka po nějakým jídle...citrusy apod...může to bejt ale cokoliv.
28. únor 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to ja prave uz nejim, priteli se to zhorsovalo prave po citrusech tak jsem prestala je jist :frowning2:
28. únor 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 může to být reakce na jídlo,je to celkem hodně rozsáhlé. nebo to může být voda.přidali víc chloru a je to hned. Ale raději bych zaskočila k doktorovi.A nebo je to pátá nemoc.
28. únor 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 To může bejt po čemkoliv, třeba po mlíku prostě čemkoliv...tohle jsme měli jeden čas taky...a jedtli sleduješ naše fotky, tak víš..
28. únor 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine a jinak vubec nevim po cem by to mohla mit,ji ted jen to co jedla i jindy
28. únor 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine prosimte nestras, me to tak vytaci ja uplne zdrava zadny alergie,ekzemy nic a mala vsechno zdedi po priteli:frowning2:

@dostyna jj, k doktorce jdu zitra urcite, byla nemocna tak tam jdu na prohlidku , ji to rovnou ukazu
28. únor 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Nebyly jste na nějakým očku?
28. únor 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jj, koukam na vase fotky, chudak malej
28. únor 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine nn,az na roce dalsi,naposled na 6 mesicich
28. únor 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Neboj, uvidíš, že vám DR něco napíše a bude to po tom dobrý...my s tím bojujeme s přestávkama od 2m :unamused:
28. únor 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine dekuju, snad jo, no hlavne ze ji to nesvedi
28. únor 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine nezavidim :frowning2: porad si hlidat co muze a co ne
28. únor 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine NO jo, tak to promiň :grinning: , dřív jsem na to nevzpomněla :grinning: :grinning: Ale s tímhle obchůdkem mám hrozně dobré zkušenosti. Jeden den jsem objednala a druhý den jsem měla doma. :slight_smile: A poštovný mají také normální. Kolikrát dá člověk více za poštovné než za zboží :angry:
28. únor 2012 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 My měli podobný fleky cca před měsícem a taky plný záda. Mazala jsem Excipial Kids několikrát denně a po týdnu paráda, kůže jak dětská prdelka :sunglasses: A taky nevím po čem to mohlo být. Moc dlouho nekoupat, žádné mýdla, jen tak opláchnout spíše sprchou ,aby se to nepromáčelo a šup z vody. Třeba to pomůže. Držím palečky. :frowning2:
28. únor 2012 v 19:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 No budiž :grinning: :grinning: :grinning: jo, já tam koukám a asi něco objednám na léto...jinak pro všechny, když narazej na slušný ceny, šup sem s tim :wink:
28. únor 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Jo vidíš, Jana má pravdu teď koupej jenom ve vodě, bez jakejchkoliv přísad :wink:
28. únor 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 jj, ja ji koupu uz jen s tim olejickem, to mi doktorka rekla hned na zacatku ze ji nicim jinym nemam mazat, ve vode je asi 10 min. aby se vstrebal trochu ten olejicek co ma ve vode :slight_smile:
28. únor 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 No já bych teď asi vynechala i olejíček...
28. únor 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak on promazava , dala mi ho doktorka, jmenuje se Linola Fett olbad, zas kdyz to doktorka dala
28. únor 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Jo, máme ho taky a ještě Balmandol, ale aby jí to spíš nerozdřáždilo víc...já bych ho dva, tři dny nedala. Navíc ti ho DR napsala, když jste tohle neměli, ne?
28. únor 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no na tech zadickach nee :frowning2:
28. únor 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 mě dnes říkala koupat v solamylu nebo oillatum, takle moc to ale nemmáme. A mazat excipialem kids
28. únor 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak včera nám začal Lukyš chodit u nábytku :grinning: tak asi tomu roku taky uteče jako brácha :grinning:
jdu dočíst :slight_smile:

@germaine kam chodíte cvičit, to je nějaké cvičení pro malé děti ?

@lolla79 jojky, ať jste brzo fit, já včera taky LUkyšovi nasadila zase mucosolvan, má furt rýmu a chrčí, tak snad se to víc uvolňí jak z těch bilynných sirupů
29. únor 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 krásná fotečka holek :slight_smile: máš krásný holčičky :slight_smile:
29. únor 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek