• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
holky jinak čtu, že řešíte botečky, segře tenkrát říkala doktorka, teď si nevzpomenu na název té doktorky, no jezdili cvičit vojtovku a říkala, že botečky dát až bude stát tak půlku toho dne co je vzhůru, jinak nedávat, je dobrý, že lezou a masírují si ten nart......
29. únor 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jojky, chudáček Nikolka :frowning2: pane Bože :frowning2: bobíšek, zkus jinou kožní , ať jí sakra pomůžou :frowning2:
@germaine jojky a u vás taky :frowning2: tak to je síla :frowning2: bobánci :frowning2:
29. únor 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já pořád malýho koupu v linole - nechávám si to už od porodu psát od doktorky a když dojde jako zrovna teď tak koupu v Nivei a dobrý, teď už se nějakou dobu neosypal ani jeden, ale my míváme takový osypání, jen tak na ručičkách nebo bříšků a kožní vždy něco napsala a hned to zabralo a necháváme to i dýl v lednici a když se něco objeví, tak opět mázneme, teda to jsou chudáčci a mají to tak moc :frowning2:
29. únor 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many je pravda,že Tonda měl suchý zádička a zadní část paží a co mažeme Linolou tak to má pryč :slight_smile:
29. únor 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many Ja chci taky jenom 2 mimina
29. únor 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dostyna
@germaine
@many
@jana974 tak mi na to doktorka dala locoid, mam tim mazat jen zadicka a postizena mista, a rikala ze to muze byt tim jak mala byla ted nemocna ze se to zhorsilo, rucicky a nozicky mam porad mazat tim mandlovym olejem
29. únor 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak držíme pěstičky ať máte co nejdřív klid
jsem se dívala co máme my doma a od paní doktorky jsme jednou dostali na ta suchá místa Calcium pantothenicum a od kožní máme např. Lipobase
29. únor 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many To je cvíčo pro děti od 8m :wink:
29. únor 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 To jsou kortiko?
29. únor 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many dekuju :slight_smile:
29. únor 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jj, myslim ze jo, myslim ze rikala kortikoidy nebo tak nejak
29. únor 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many koukam ze toho je hromady, kazda doktorka dava neco jinyho
29. únor 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 A jak dlouho máte mazat?
29. únor 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine 10 dni, pak mame zas jit k doktorce, dvakrat denne, rano a vecer
29. únor 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 To je docela dlouho, nám nyní při posledních kortiko DR na kožní klinice řekla, že u malejch dětí se maže so nejíň..nyní jsme mazali 3 dny 1xdenně...ale zas jsme měli jiný kortiko.
29. únor 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak ja budu asi doktorce duverovat...ale muzu se zeptat v lekarne jeste co si mysli oni, zas kdyz to rekla :confounded: ja se v tom vubec nevyznam
29. únor 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Jo, důvěřuj...ale přečti si příbalovej leták.
29. únor 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many jj, tohle nedávno také říkali v televizi, že botičky ani na doma nedávat. Jen prostě takové ty silnější ponožky s protiskluzovou podrážkou na to první pochůzkování. Až když začnou chodit sami bez držení, tak nasadit pevnější botu.
29. únor 2012 v 11:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak hlavně, aby to zabralo. :slight_smile:
29. únor 2012 v 11:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 Tohle je psáno v příbalovém letáku.

LOCOID se nanáší na postižené plochy kůže obvykle 1 x až 3 x denně, pokud lékař neurčí jinak. Jestliže nepozorujete žádné zlepšení během 5 dnů, navštivte znovu svého lékaře. Obvyklá délka léčby činí 2 až 3 týdny, někdy i déle podle pokynů Vašeho lékaře.

Opakované lékařské kontroly jsou nutné zvláště při užívání na rozsáhlých kožních plochách a u dětí.
29. únor 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine jj,presne to tam je napsany , takze jsme v norme , zas az tak casto to mala nema
29. únor 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky uz vas nemam ani silu docist. jak obskakuju tchyni tak sem z toho tak vystavena ze uz nemam silu na nic. je to tak unavny. furt jen lezi a ja skacu jak piskne. tak sem rekla ze zitra na to prdim a jdu po plavani s malou k me babicce na kafe a pak s mamkou a svagrovou na kafe nebo caj. hlava mi tresti no co vam mam povidat ze? kazda mame tchyni...
29. únor 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda holky, co to vidim?! Nejak se tu rozmahaji kozni neduhy....to je sileny....ja sama mam atop. ekzem, tak si nedovedu predstavit, jak to musi byt hrozny pro takovy maly telicka! Tak hlavne at to brzo zmizi!
@germaine to me zaujalo, jak jsi psala, ze kozarka z prstu na ruce pozna, jestli je to ekzem...rekla ti k tomu neco blizsiho? Vitovi se totiz ted objevili na prsticich takove jakoby podkozni pupinky a svedi ho to a pak uz to tam neni a je tam je takova jakoby sloupana kuze...me takhle zacal ten muj ekzem...tak se obavam, ze po me taky zdedil vlohy :(
29. únor 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to jo, ale nektere z nas maji tchyne daleko anebo (to je muj pripad) takove, ktere se o nas moc nezajimaji :slight_smile:.....ale dokazu si to predstavit....bych se na ni vyprdla...vzdyt mas tocky kolem male, tak bych to s peci o tu velkou moc neprehanela :slight_smile:!!
29. únor 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Nene, tos pochopila špatně...mluvila i o lupénce a ve spojitosti s ní mu koukala na prstíky, ale pak řekla, že je moc brzo na nějaký soudy...
29. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no v porovnani s malou je s tchyni vetsi prace, to podej to bych potrebovala atd....:frowning2: a zakladni slova jako prosim a dekuji tam chybi a me uz to s..e:frowning2:
29. únor 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Počkej, ale má nohu jenom zlomenou? Nebo snad amputovanou? :grinning: :grinning: :grinning: Máma měla nohu v sádře víc jak měsíc a byla doma sama :confused:
29. únor 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky jeste me napada, mate nektera z druho a vicematek zkusenosti s tim, jak deti snasi zmenu casu ? Ja jsem z toho teda vzdycky tak tyden strasne domotana :slight_smile:
1. bře 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no nekdy mi prijde ze ji amputovali mozek :slight_smile:
1. bře 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine aha, ale stejne by me zajimalo, jak z prstiku pozna lupenku?! :slight_smile:
1. bře 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek