• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
ahojky holky :slight_smile: tak jsem Lukyška uspala v kočárku v kuchyni a Ladík si hraje, tak jdu za váma juknout, včera jsme vyrazili odpoledne na prochajdu a dnes už má Lukyš zase teplotu :frowning2: ááách jo, už ať ty zuby vylezou :frowning2:
1. bře 2012 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
takže dnes je tam opět tak krásně a budeme sedět doma :unamused: tak budu mít víc času se tam na vás juknout, pokud tu některá budete :slight_smile:
1. bře 2012 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@many jo,u nás je to samé trápení.Pořád zvýšená teplota a zuby pořád nejsou venku.Dásně má nateklé a pořád nic.Už je mi ho chudáka líto,musí ho to strašně zlobit :frowning2:
1. bře 2012 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna jo jo ani nemluv :frowning2: na stopéro mu vyjedou snad brzo ty dvě jedničky nahoře, ale má jich tam vyrytých 6 :frowning2: tak nevím nevím :frowning2: nechce mě tam pustit moc :frowning2: no měl 37.9 tak jsem mu dala i tak sirup Nurofen, je to i od bolesti a teď měl teda 37.0 tak ještě mu dám gelík, jsem ještě nemazala dnes, jdu na to, ale teda umrčenej umí být pěkně :frowning2: no bolí to :frowning2:
1. bře 2012 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
už ať jsou zuby venku , že
1. bře 2012 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@many chudáček.No já mám obavy,že nám pak vyjede několik zubů na ráz.ted má teda klidnější noci,ale někdy se budil i destkrát za noc.To mi naštěstí pak zabraly homeopatika a ulevilo se mu.Jinak do pusy mě nepustí tak,je jak šílenej,zamče pusu a mám smůlu :slight_smile:
1. bře 2012 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna taky poslední dobou spíme lépe, musím zaťukat, předevčírem mi spal od 20.00 až do 1.30 a včera teda spal od 19.00, pak se probudil za půl hoďky a plakal, lehla jsem k němu a hned usnul a spal do 23.00 a pak jsem kojila vždy po dvou hoďkách, ach jo, je to trápení no a homeopatika ??? Jaká ?? Normálně v lékárně ?
1. bře 2012 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
no teď už mi spí hoďku a půl zase v kuchyni v kočárku :slight_smile: tak je ticho, ale ať hajá, ale na druhou stranu už dostávám hlad :grinning:
1. bře 2012 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@many jojo,v lékárně.Akorát je více druhů a jsou specifická na různé projevy.Já mám Chamomilu vulgaris a Phytolacu.Ale chce to poradu s homeopatem,jsou fakt různé projevy se zoubkama
1. bře 2012 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@many to mě spává Tonda dopoledne někdy 20 min,někdy hodku.Ale po obědě spí 2 hodiny venku v kočáře.
1. bře 2012 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna jo,jo to si pamatuju u Ladíka,kámoška mi to tenkrát dala,ale ani jsme to pak nevyužili, takový malý tabletky v malé skleničce, že, pokud už není změna, ale ten název si pamatuju a dost to chválila
jinak my spíme jak kdy, teď máme Ladíka doma, takže všelijak - jinak ráno vstáváme v 5 a po 7 razíme do školky a to vydrží v kočárku až 3 hoďky, jak kdy , takže spí třeba do 10 a pak ho dám kolem 1 a spí jak kdy půl hoďky, hoďku, ...... a pak jde večer buďto v 19.00 nebo ve 20.00 záleží jak je unavenej
a teď jak jsme doma a nemůžeme ven, tak spí každý dvě hoďky, předtím spal od půl 8 do půl 9 a za dvě hoďky šel zase, takže teď spí od půl 11, už má za sebou hoďku a půl a zatím chrni a pak půjde určo ještě jednou, jak mu není dobře a podle hodin, by nevydržel a pak usnul třeba v 18.00 ikdyž jednou usnul v 18.00 a vydržel až do půl noci :slight_smile: to jsem šla zrovna zapařit :grinning:
1. bře 2012 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
a jak musím do školky, tak prostě kolem té 1 razíme opět ven do kočárku :slight_smile: a pak o půl 3 pro brášku :slight_smile: i s tatinem :slight_smile: no a vyhovuje mi to, protože on prostě ani za Boha nechce do postýlky, řve v ní jak blázen :frowning2: takže v posteli mám nervy, kdy mi z ní spadne
1. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@many no já jsem chvilku bohjoval,abych ho nevzala do postele.Ale jak píšeš,měla jsem strach aby mi nespadl.takže ted už je v postýlce vpoho a tak si ho beru akorát ráno když vstáváme.
Jinak tonda pořád neleze,pohybuje se výborně,válí sudy a je divokej,ale nějak mu to vyhovuje a nehoní se :grinning:
1. bře 2012 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna však času dost , zachvíli budou na tom všeci stejně :grinning: no a ta postýlka :frowning2: to je škoda, ale zkoušela jsem ho nechat vyřvat a nedalo se, prostě řve, řve a řve, už si stoupne a stojí a řve, takže postýlka už je útrum, nevěřím, že by do ní později šel :frowning2:
1. bře 2012 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@many jéé koukám, že Lukášek je na tom stejně jako náš Víťa s tím spinkáním v postýlce....ještěže ji vezme na milost aspoň v noci, že :grinning: ?! A musíš s tím kočárkem jezdit, aby Ti usnul?
1. bře 2012 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@many to mi jsme se teploty,rymi a kasle konecne zbavili, po dlouuuuhy dobe jdeme ven :slight_smile:
2. bře 2012 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@many
@dostyna to mi jsme porad bezzubi, nas to teprv ceka , se mam na co tesit :slight_smile:
2. bře 2012 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak ditka tech co stoji uz, jak jim jde slejzani treba kdyz stoji u stolu ? nikolka se teda docela boji a radsi stoji a stoji a rve u toho kdyz chce dolu
2. bře 2012 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 ahoj, no já Kubíka trénovala na hačí-hají (tak jsme si hráli) a teď když začal stát, tak mu říkám hačí a on tak nějak pochopil, jak se dostane bezbolestně ze stoje na zem :grinning: :grinning:
2. bře 2012 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 no a taky se nechá strašně rád chválit, takže o to jednodušší je, ho něco naučit. :wink:
2. bře 2012 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 Taky vpohodě, jukne, co je pod ní, jak je to daleko k zemi a sesune se na zadek nebo do kleku. :slight_smile: :slight_smile: Chce to s ní asi pomalu dělat, ukázat jí, co má dělat. :wink: My už takhle naučily Amálku i na slejzání z gauče a už jí jde i sesun po schodech. :slight_smile:
2. bře 2012 v 08:11  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evinka85 tak me zacala sedet a stat priblizne na stejne, a predtim jsem ji do sedu nedavala tak tohle jsme bohuzel nacvicit nemohli :slight_smile: ale je sikulka ze to tak chape, ja maly taky snazim rict ze si ma hacnout, ale nejak nechape :sweat_smile:
2. bře 2012 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
nedávno jsem to tady řešili..... jednoho dne koukám a kluk v myčce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2012 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@jana974 po gauci to zvladne sama tam se ma celou dobu o co oprit, ale ten stul je kamen urazu :slight_smile:
2. bře 2012 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 necháš ji párkrát, párkrát si natluče a ona to pochopí!!! :wink: :wink: :wink: i když náš Kuba třeba ještě nepochopil, že nemá strkat ručičky do šuplíků- a to už si je tam zavřel několikrát :grinning: a to mu to říkám pořád! .......¨(a říkáš jim to Karle???- říkám jim to pořád Karle!!!!- tak proč ty podšálky nevracejí, když jim to říkáme pořád.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
2. bře 2012 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
holky a jak to máte s dudlíkama?? Kuba se bez něj ani nehnul. jak mu vypadne v noci, tak to je cirkus!!! teď se mi daří mu ho nedávat na dopoledne.jen na spinkání a odpoledne jen do kočáru a pak zas na noc. už aby se to odnaučil!!! je to peklo v noci!! šplhat se pod postýlkou s telefonem, abych našla aspoň jednoho :angry: a on ho do půl hoďky zase zahodí!
2. bře 2012 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka ahoj, co Vítek? už spinkáte líp??? nám se teď po 3.zoubku dařilo čtyři dny- vzbudil se tak ve 22.00 pak v 1.00, ve 3na přebalení v 5 na mlíko a kolem sedmý jsme vstávali....ovšem dnes strašíme od třech od rána :frowning2:
2. bře 2012 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 dudlika ma porad, zatim neuvazuju ze bych ji ho vzala, a v noci to neni tak hrozny, mame vysoky mantineli takze ji zustavaj v postylce a mala bez dudliku klidne i v noci zustane, ji je nejak jedno jestli ho ma v pusince nebo ne...teda jen kdyz spi, kdyz jde spat tak ho musi mit...a s tema suplikama jsem to vyresila ze jsem ho zalepila izolepou :slight_smile: ale mi do toho supliku moc nechodime, mame tam jen ruzny papiry dulezity :slight_smile:
2. bře 2012 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 taky jsem přemýšlela, že koupim nějaký ty zarážky, jenže jeho lákají šuplíky hlavně v kuchyni a tam se musí pořád..... jen skříńky, co šly, tak jsem svázala a i tak je to dost otravný pořád rozvazovat :frowning2: vim, že existujou nějaký šikovný spínáky na to, ale zatim jsem po tom nepátrala......
2. bře 2012 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 přes den, když je vzhůru, tak mu ho vůbec nedávám...mně se to nějak nelíbí, ty děti když chodí s dudlíkama, tuhle jsem potkala takovýho velikýho kluka, snad 4 mu mohly být-a měl v puse dudu, to vypadá fakt nehezky; takže jsem se snažila, aby se přes den zabavil bez něj, navíc on si pořád něco povídá, brumlá, tak by mu i překážel. Dostává ho, když ho potřebuju uspat, ale většinou si ho obratem vyndá a hraje si s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na noc ho má, ale usíná často bez něj, spíš když procitne a začne povrzávat, tak mu ho dám. Objevili jsme dudlíky, který mu a) nevypadávají b) jsou to noční svítící, takže jsme zabili dvě mouchy jednou ranou (jsou to MAM Night, jiný MAM nechce, ale tyhle mu krásně drží), jinak na ten den když už nebo do kočáru (aby si nehlodal tkaničky od čepice) má Nuk a Babydream, ty udrží, ale nemiluje je tolik jako ten MAM, takže závislost snad až tak nehrozí. Jinak nevím jaký dudlíky má rád Kuba, ten noční svítící dělá ještě Avent a Lovi a je to fakt vychytávka.
2. bře 2012 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek