• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@elana dík za tip- zkusím pokouknout- i když kupovat další dudlík je spíš krok zpátky, že? :unamused: jinak Kubajs taky může jakýkoli-i když Nuk má nejoblíbenější. to mi tenkrát pani v obchodě poradila, ať koupím různý tipy, že jinak až jeden ztratí, tak se zblázním, abych sehnala stejnej- a pravdu měla :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 právěže u nás taky vyhrál ten Nuk (Babydream je stejný, Nuk to pro ně dělá), MAM jsem mu koupila takový krásný ortodontický extra drahý a on je vůbec nechtěl, tak jsem tuhle značku zavrhla. Ale pak ke mě přistál jeden ve věcech od švagrový (dává mi oblečení pro malého, synovcovi je rok), tak jsem mu ho ze srandy dala a on si ho nechal :sweat_smile: No a ten den jsem v Tescu viděla ten svítící, savička mi přišla podobná, tak jsem ho koupila-no a objevili jsme tudíž 6. světadíl. Je to podle tvaru MAM Original, jen prostě se jmenuje Night, protože má svítící to kolečko, takže se dobře v noci hledá. Protože, jak my dudlíkářky víme, dudlík se musí do pusy vrazit hned jak se dítko ozve-jakmile se nechá rozeřvat, je konec se spaním :grinning:
2. bře 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás taky vede dudlík MAM night - ten máme na noc, a přes den používáme Avent. Zrovna před dvěma dny jsem dudlíky vyměňovala za nové - měla doposud velikost 3-6měsíců a jaká zrada pro malou byla, když jsem ji dala velikost 6-18měsíců.... Dudel na ni nezvykle velikej, tak chvíli dělala ofuky, ale pak jej vzala na milost. :slight_smile: A přijde mi, že dřív, když ji ze spaní dudel vypadl, tak řvala, že ho nemá, ale teď co má ten "velkej" tak dokáže spát i bez něj, jen s ním samozřejmě usíná.
2. bře 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana jojojo. s tim souhlasím... a právě že než ho najdu, tak pak chvilku trvá, než zase usne.
kamarádka mi koupila drahý aventy a ty teda u nás moc neuspěli - ale ne že by je úplně nechtěl
@lolla79 ty jo, pravda- máme nejoblíbenější ten je na 6m a ještě jeden od mimina..... no tak asi budu muset stejně zakoupit!! vždyť to mé dítko už má 10m za chvíli :astonished:
2. bře 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 týýý jo, to je fakt hrůza! No, nechci to zakřiknout, ale my poté, co jsme aplikovali důsledně vyřvávací metodu, tak hlásím zlepšení asi o 1000% :slight_smile:. Usíná sám a většinou i bez řevu a spí teď poslední dobou cca do 4 nebo 5h, a pak dame kojo a vetsinou jeste cca do sedmi spíme :slight_smile:. Takže nááádhera, ale dneska třeba vstával už ve 3h, ale po koju to ještě do půl sedmé zalomil :slight_smile:. Sice to pořád ještě má nějaké výkyvy, nemůžu na to přijít proč (možná na tom, kdy a kolik toho naspí přes den), ale to neva, i takhle je to úúúúžasné :grinning: Jo a co asi nejvíc pomohlo (teda kromě té vyřvávací metody, kdy musel přijít na to, že mamka s taťkou už nepřiletí na každé zakviknutí), dát mu do postýlky plyšovou hračku - on se k ní (má takovou žabu) přitiskne, jak ho ukládáme, začně se s ní šmudlat po obličeji a asi se ušmudlá ke spánku :slight_smile:
Jinak krásná fotka Kubika v myčce, my jsme taky myčkomaniaci, ale takovýhle kousek se Vítkovi ještě nepodařil, ale poctivě ji několikrát denně ochutnává :slight_smile:
3. bře 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, koukám, že dudlíkování je věda :slight_smile:. Tak to nás netrápí, těžko říct jestli naštěstí nebo bohužel :slight_smile:
3. bře 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky ja si rikam jak vsem tady rostou zuby, a porad si rikam ze by uz nejaky mohli byt i u nas a ted kamarad se kterym si pisu se dnes radoval ze jeho 15 mesicni holcicce rostou prvni 2 zuby ze vypada jak veverka :slight_smile: a pak jeste dodal ze jemu poprvy vyrostli az na 2 letech...to si nedokazu predstavit 2 letyho kluka bez zubu :grinning:
3. bře 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky hlasim ze mame doma obdobi mamankovani, tatka uz je z toho krapet nesvuj a ja nevim co s tim. vecer kdyz neco potrebuju udelat tak mu ji dam a ona u nej rve a rve a vola mamama. tak je z toho chudak nervozni atd. ach jo. co tech 14 dni hlidani v kuse jen ja udela s tak malym prckem...:frowning2:
3. bře 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Táák poslušně hlásím-nám jde ven 4 zub.Je to první zub od středu v pravo. Třetí se už prodral ven úplně a ten čtvrtý je vidět jenom takový trojúhelník.
Já počítala s tím,že jí vyrostou další 2 přímo uprostřed nahoře.No zatím jsme se posunuli v pravo.Ale myslím si,že hned za tím polezou další 2 vedle a na konec budou nahoře 4 ks.
Já jsem byla "nachcýplá" :frowning2: teploty 37,3 dusivý kašel a ucpaný nos.Už je to konečně za mnou.Tak snad dnes vyrazím do ulic. :slight_smile:
4. bře 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja tak izulka ma zatim jen 2 zubaky spodni a na dalsi to zatim nevypada....
5. bře 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondra je zatím pořád bezzubec :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já už se tak dlouho těším na králíčka a furt nic :sweat_smile: Ale už zoubkuje fest, přes den bývá mrzutý, posledních pár dnů je při každém přebalení pokakaný, dásničky nalité, tak snad už se vyklube-i když to vypadá, že mu polezou spíš nejdřív horní jedničky než spodní.
5. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunka je zatím taktéž bez jediného zoubku, a zatím to ani na žádný nevypadá, žádné nalití dásní, zkrátka nic. Ale vzhledem k tomu, že je ve všem "pomalejší", zatím nesedí a neleze, jen se koulí, tak mě to ani nevadí. Užívám si ještě miminka. :slight_smile: Umí se posadit zatím jen v postýlce, když se přitáhne za šprušle. :slight_smile:
5. bře 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak už nám vylézá třetí zoubeček, tak snad se brzo vydere brzo ven a jeho kámoši taky :grinning: spaní už se lepší, zkouším dávat místo kaše chleba se sýrem, tak uvidíme
5. bře 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana jestli má pokakaání něco společnýho ze zoubkama, tak to se dočkáme brzy plný pusinky :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many už taky nedáváme kaši večer- dá si tak dvě sousta a už nechce- takže taky nahrazujem chlebíkem s něčim, i když dneska ho taky moc nedal- za to se těšil na mlíko, jako blázen

no jinak mi to moje dítko začalo bojkotovat obědy!!! k obědu žádný maso ani zelenina....... :angry: :angry: takže když už mi je ho líto, že musí mít hlad, tak dostane jogurt a ten zblajzne raz dva
5. bře 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no u synovce je to spolehlivý-3 dny srajda a vyleze zub :grinning: , tak jsem doufala, že u nás to bude taky, ale nevím nevím, tyhle kakací sekvence mívá tak po 5ti týdnech a furt nic :sweat_smile:
5. bře 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 teda tak nevim, ale to same mi ted uz asi 10 dnu dela Vitek. Proste k obedu da cca 5 lzicek a zamce pusu a nic....akorat ja jsem na nej tvrda a nedam mu nic jineho...kdyz nechce, tak ma holt smulu, za hodinu po obede dostane prso a pak za dalsi 2h dostane svacinku (jogurt) a ten teda zblajzne jak malinu! Fakt nechapu proc ten bojkot tak najednou. A jestli prestane jist i kase, tak jsme v haji....myslim, ze ani nepribral...jsem zvedava na 26teho v poradne :(
5. bře 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a my mame zubu uz 6 (vylezly behem 3 tydnu) a ted se mi zda, ze se mu klubou dalsi dva :slight_smile:
a mimochodem, uz druhou noc spani zase na enec:(...dnes vzhuru v jednu, od tri hulakal a vstaval v sest :(
5. bře 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka vždyť ono je to pořád dokolečka..... vzpomínám, jak to bylo s kojením a tak...... chvilku je vše v pohodě a člověk si myslí, že už přišel na systém, jak na dítko a ono si to zase rozmyslí a všechno jinak a maminka aby zjišťovala, co teda novýho, aby to zabralo.... a ono na to přijdeš a zase začne bojkotovat něco jinýho :angry: :astonished: :grinning:
5. bře 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 nic si z toho nedělej.... když jsem byla těhu, zašla jsem ke kámošce, co měla malýho -tenkrát asi 13měsíců, a ptala se mě, jestli nepozoruju něco divnýho u toho jejího syna- no vůbec mě nenapadlo, že je mu tolik a nemá ani jeden zoubek.... ale je fakt, že u dvouletýho prcka už si toho člověk asi všimne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 čo je to šprušle? To slovo nepoznám :frowning2:
6. bře 2012 ve 04:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 přesně tak
6. bře 2012 ve 04:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Chamomilu dávám taky ale to druhé neznám.A jak je to z návštěvami u homeopatika platí se za to něco?
6. bře 2012 ve 04:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 hezké koupání mimi...že bych si taky koupila :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2012 ve 04:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja To sou šprycle u postýlky nebo ohrádky :wink:
6. bře 2012 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 a kdy mu pak ty zoubky vyrostli ? :slight_smile:
6. bře 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jé tak to bych kecala, ale myslim, že v létě, takže tak v 15měsících..... ale na to máte ještě času dost.......
věř že jí určitě narostou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 to je fakt, ale kdyz me to tak depta!! Ja potrebuju vecem rozumet :grinning: a diteti nerozumim vubec :frowning2: ! No, dnes hysterak od jedne do dvou a jeste me u toho malem vyrazil zub, definitivne vstaval v pet a ted se tady na me tlemi jak jojo :slight_smile:
6. bře 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

@evinka85 já mu včera udělala na véču pomazánku - dušenou šunku vepřovou s lučinou a bílým jogurtem a na rohlíček :slight_smile: si dával :grinning: jinak obědy - nesní celou sklinku, jen půlku a dokojím, ale nevadí, ale sleduju , že je z něj čím dál větší baček :grinning: pěkně se mu dělají špíčky všude :grinning:

@pupicka někdy dělám to , že obídek dojí na véču, tak mu zkus pak místo té sváči - jogurtu dát obídek, jestli už mu vyhládne třeba a dá si, uvidíš, zkus

jinak my máme dnes 10 měsíců :slight_smile: to to letí :slight_smile: 13. jdeme do poradny,tak jsem zvědavá, ale nedávno jsem vážila a měl 11 kg :grinning:
6. bře 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka my vstávali v 4.45 :grinning: a teď jsem ho teda uspala před pár minutama :slight_smile:
pak půjdeme snad na prochajdu, teď je tam pěkná kosa
6. bře 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek