• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@pupicka no my taky vstávali v šest- a to někdy vydržel i do půl osmý.jak je ráno brzy světlo, tak se mu nechce spát.... no ale snad půjde spát dopoledne dřív. a já s ním :grinning: :grinning: :grinning: ale nechci vidět, co bude, až bude světlo ve 4 :frowning2:
6. bře 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andilekjoja jojo,poradna u homeopata se platí.
6. bře 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jó tak my se dospinkali od devíti do 10.45, takže dobrý!
no a oběd zase na nic- i jsem vařila :grinning: a stejně si dal tři lžičky a trochu rýže a kuřete jsem do něj dostala rukama....no takže zase jogurt :sunglasses:
6. bře 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 copak,nechce papat příkrm? :slight_smile:
6. bře 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no prave, z toho mam taky strach, protoze ja sama mam problem spat, kdyz je venku svetlo:(.
6. bře 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many týýý jo, tak to bych fakt nedala vstavat tak brzo!
6. bře 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ja vas nejak nestiham. co hlidam tchyni a malou je to nahoubelec. nase mala stava tak 5.30-6.30 uz sem si nejak zvykla ikdyz nerada....
6. bře 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dostyna no vůbec už asi týden..... zatim si z toho hlavu nedělám, ale přestal jíst i kaše, takže nemám moc na výběr, co mu dát......pečivo v kočáru pěkně papká, ale doma mu nejede....teda jede, ale v jiný době než má jíst, takže k večeři ho do něj taky nedostanu. tak dostal přesnídávku a tu zblajznul. :unamused:
jdem na 10ti měsíční během týdne, tak se poradím.
6. bře 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 aha.No mě malej jednu dobu totálně bojkotoval mléko a kaši.Vůbec to nechtěl,rozčiloval se a hubu zavřenou.Pak jsem mu zkusila dát mlíko v postýlce a tam to vypil.Takže vidět aspon chvilku do te jejich kebule.Postaví si hlavu a nehneš s tím :slight_smile: . Možná mu nevyhovuje krmení v židli či lehátku, zkus mu to jídlo dát někde jinde.Za pokus nic nedáš. Zkus dát i jinou misku a třeba ho to bude zajímat, že je to nové
7. bře 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, koukám že bojkot jídla je teď nějaká moderní novinka... u nás to samé. Akorát mně přestala jíst tak nějak všechno celkově. Od všeho sní sotva pár lžiček. Teď jí asi 2 dny honím po zemi se lžičkou, když otevře pusu, tak jí tam něco strčím. Ale rozhodla jsem se, že už to dělat nebudu... Prostě co sní, to sní. A jíst se bude v židličce. Příští týden jdeme zase vážit, tak snad alespoň nezhubla.
Ale jinak má taky blbou náladičku a řídké kakání, tak snad budou další zuby.
7. bře 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak u nás žádnej bojkot neprobíhá, dlabe pořád stejně a všechno, i mlíčko...jinak je protivnej jak činže, nemůže se beze mě ani hnout, stal se z něj solidní maman :frowning2: si nemůžu dojít skoro ani na záchod bez řevu chjo.
7. bře 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine To raději rychle zaťukej :wink:

Já teda zase nemám mamánka, včera jsem byla u zubaře, malou si vzal manžel do práce, já si pro ní přijela a přes sklo jsem viděla, jak si jí vevnitř podávají úplně cizí lidé a Agáta těžká pohodička, ukazovala jim jak je veliká, znakovala jim světlo :grinning:
7. bře 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Ťukám :wink:
Ještě donedávna to bylo taky tak, přes den může bejt u kohokoliv a i moje kámoška si ho půjčuje na prochajdy, ale nyní hlavně večer chce jenom a jenom mě, to řve i u Davida v náručí...no jo, daň zato, že jsme s nima doma samy :confounded:
7. bře 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jo jo, tak to mame taky...dokonce bych rekla cim vic lidi, tim lepe....Vitek holt spolecnost miluje. Ve cvicu delame vzdycky takovej krouzek a decka si posilame, pak je dame doprostred, aby nasly svou maminku a co myslite, ze Vita? Bud jde ke komu ma zrovna nejbliz anebo za cvicitelkou, tu totiz uplne miluje.....a vsechny ostatni decka (pokud se vubec nechaji poslat k jine mamce), tak k ni vali okamzite, jak jsou na zemi. Tak si nekdy rikam, jestli neco nedelam spatne. Jo a samozrejme cely den Vita provolava "tata" ..a kdyz tata prijde, tak je blazenej:slight_smile:
Jo a kdybyste videly holky, co dela Vitek u foceni ....okamzite se nastavi a hodi filmovy usmev....asi mame doma exhibouse:slight_smile:
7. bře 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
s focením to máme stejně! jak ucejtí foťák, tak začne pózovat, takže vtipných momentekmoc nemáme :grinning:
7. bře 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše Olivie Ines

foceno s bleskem takže nic moc kvalita
7. bře 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já to sekla v Vám :astonished: ale snad neva,konečně důvod vás pozdravit,nějak nemám času takže snad se máte všichni dobře :dizzy_face:
7. bře 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, tak s focenim to mame naprosto stejny. jakmile se objevi nekdo s fotakem tak na nej izulda haze pohledy, naposled na ciziho tatinka v plavani :grinning: co se tyce mamankovani - je to des, uspavat musim ja, pokud teda nejsem na cviceni to veme na milost i tatinka:slight_smile:a celkove se tak nejak uklidni u me a u pritele breci:frowning2:snad je to jen kratsi obdobi a bude lip
@saminomimino ahojky. krasna holcicka gratuluju. a vybrali ste pekny jmeno!
7. bře 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka u nás to smé když malá vidí mobil a já řeknu usměj se tak okamžitě nahodí úsměv a čeká na kliknutí :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Ahoj mimino a vítej a hodně hodně papej ať si velké :slight_smile: :zipper_mouth:
8. bře 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo abych nezapoměla! VŠECHNO NEJLEPŠÍ VŠEM CO SLAVÍ MDŽ :slight_smile:
8. bře 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj ženy!!!! tak jsem se zase pobavila.....náš kubík okusuje co se dá, ale teď se pustil do toho skleněnýho podstavce u plazmy- docelakomický, jak se snaží na tom nábytku skroutit pusinu!!
no a spaní zas na ho....uby,takže doufám, že zalehneme co nejdřív.na oběduž jsem si připravila. budou kapustový karbanátky nebo sekaná :grinning: no ale na to že na lince mám uklizeno, tak ten bordel okolo, co dokázal udělat Kuba za tu hodinku,co si "hrál"sám, to budu uklízet týden......
taky tonaše dítko začalo pěkně vetešit, prohrabe jakoukoli tašku a hlvně začal vytahovat odpadky z koše :astonished: :grinning:
8. bře 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak taky vše nej k MDŽ...... já to tedyneslavím,ale květina neeurazí-a vzhledem ktomu, že chlapi na to prdí, tak si musíme popřát samy :grinning:
na valentýna na otázku kde mám květinu, mi přítel odpověděl (samozřejmě v legraci) : vždyť jsme to slavili vloni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - takže už raději nic nečekám :wink:
8. bře 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jééé,čekáte miminko.Tak to je nádhera,gratuluju..A to bylo plánované?
8. bře 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem mainkám přeji krásný den. U nás od 4h chumelí,prostě je vidět, že se příroda chystá na jaro :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, potřebuji radu či konzultaci.toníkovi ted lezou zoubky a včera 4x kakal a všechno průjem.Dnes opět už dvakrát.to už byla celkem vodový.Jinak mu nic nechybí,bez problémů papá a náladu má v mezích normy.Co myslíte, mám se znepokojovat a nebo je to k těm zoubkům?
8. bře 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Tak jestli je veselej a v pohodě, tak bych to neřešila :wink:
8. bře 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 hele, buď klidná.U nás se na svátky a podobný výmysly nehraje, takže já se kytky dočkám jednou za sto let.Začínám si zvykat, ikdyž to občas trochu zamrzí :slight_smile:
8. bře 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna děkuji,nene nebylo,před vánocemi se k nám dotsavilo velmi nečekané překvápko,ale jsme rádi,sice je to brzy ale je to malý zázrak a je náš :wink:
@germaine nevypadá že má bolení, teplotu mu ted změřím jak vstane a uvidím.Ale jeví se jako zdravý chlapec :slight_smile:
@dostyna Tak pokud je to tak, tak to vypadá fakt na zubiska :wink: my jsme mívali jeden čas docela dost průjmy ale ptž byl naprosto v poho, nijak jsem to neřešila...
8. bře 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek