• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@aajda jo to mi bude stačit,jelikož tenhle měsíc si ji nebudu moct dovolit když jsem si to posrala s těma penězma :frowning2: ale snad příjdou co nejdřív.
10. led 2011 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Tak držím palce, ať to s těma penězma dobře dopadne... Já mizím z práce, mějte se prima.
10. led 2011 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojjjjj všichni,tak jsem na genetice dopadli dobře,plodovku mi nebrali,nemusela jsem, ale řekli nám že budeme mít CHLAPEČKA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. led 2011 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadudy gratuluji hlavně k dobrým výsledkům a že jste nemuseli na plodovku :slight_smile: to že bude chlapeček je už jen bonus :wink:
10. led 2011 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jeden tu pár dní není a tolik novinek :slight_smile:)). Všem gratuluju k dobrým výsledkům taky se přídám. V sobotu jsme se brali a okolí mi začalo říkat paní, připadám si jako důchodkyně :slight_smile:)) (nechci nikoho urazit).
V pátek jsme byli na ultrazvuku a všechno v pořádku.
Ale řeknu vám, ještě týden a do těch bílejch šatů se nevlezu ani náhodou :slight_smile:))).
10. led 2011 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak můj pracovní týden nezačal vůbec vesele. Dopoledne jsem zjistila, že malinko špiním.. není toho moc, ale je to světle hnědý výtok :frowning2: Jsem z toho docela špatná.. křeče nemám žádné, jinak mě nic netrápí.. teda kromě drobného nachlazení. Nemáte s tím někdo zkušenost? Jestli to bude i zítra tak povalím na gyn..
10. led 2011 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadudy Moc, moc gratuluji :slight_smile:
10. led 2011 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec gratuluji ke svatbě :slight_smile: já když se vdala taky my to oslovování přišlo divný a taky se představovat jiným příjmením.Dlouho jsem si zvykala.
@marcifer třeba je to opravdu jen nějaký výtok a ne špinění,no určitě si zajdi k doktorovi budeš aspoň klidnější.
10. led 2011 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcifer Mám něco podobného. Akorát, že já měla problémy už úplně od začátku těhotenství. Sotva jsem zjistila, že jsem těhotná tak za dva dny na to jsem začala krvácet a to jako fakt dost. Byl zrovna víkend, tak jsem to obrečela, že jsem o to přišla a hned v pondělí utíkala na gyndu. Bylo to celkem dost v počátku, takže se s tím nedalo nic dělat, jen mi dr. dal Utrogestan na udržení a musela jsem čekat co bude dál. Asi po týdnu to přešlo a pak už bylo vše ok. Taky se mě sem tam stane, že zjistím, že mám trošičku jako kdyby ve výtoku krve. Vždy to mám jeden den a pak nic. Taky žádné bolesti. Příčinu nevím, akorát se můžu domnívat, že to mám z námahy. Teď naposledy jsem to měla z jízdy autem a dokonce i busem. Takže asi otřesama.... Poradnu mám až 18.1. takže to tam zmíním. Kdyby se ti to nějak zhoršilo nebo toho bylo víc, tak bych asi jela na pohotovost. Pro jistotu. Držím palečky, aby to zmizelo a měla jsi klid. Hlavně aby se to už neobjevilo, vím co to je chodit se strachem na wc a čekat jestli náhodu zase něco nebude.
10. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 Moc děkuji za tvou zkušenost :wink:
Já jsem přemýšlela o té námaze, a to se vůbec nedá říct, že bych se nějak přemáhala. Měla jsem celý min. týden dovču, takže jsem naopak dost odpočívala. Ještě jsem si vzpoměla, že jsme se s manžílkem v sobotu tulili, ale příjde mi to že kdyby to bylo z toho, tak je to nějak pozdě asi ne? Jinak zatím mám celé těhu bezproblémové, bez jakýchkoliv komplikací. Ten výtok jsem měla dnes odpol poprvé a teď už zase nic, ani žádné bolesti. No, uvidím co zítra. Jestli se znovu objeví, tak povalím na gyn nebo i na pohotovost večer. Snad to bude v poho, ale každopádně se na to taky v poradně poptám. Moc moc děkuji za tvou reakci, a taky přeji ať je vše jen a jen v pořádku :wink: M.
10. led 2011 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
kdepak dnes jste všichni?jestli si dobře vzpomínám hodně z vás má genetiku tak už se těším na samé fajn zprávy.
11. led 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcifer Ahojky, ja jsem spinila asi od 10.tt, tak stridave asi 4 tydny, dr. mi na to vubec nic nedala, ani nenasla pricinu, podle meho sledovani to bylo tehdy nejvice chuzi, delsi nebo namahou, nebo vetsim psych.stresem. Ted se to uplne minimalne vratilo, jen vyjimecne, ale bylo to snad jedine stresem. Je to divne, ale asi i tak to muze byt. :unamused: Tak preju vsem pohodu. :wink:
11. led 2011 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcifer neboj a neves hlavu a zkus zustat v klidu, ac to neni snadny. pokud je to hnede, tak je to stara krev, ta tolik nevadi, horsi je cerstva.
ja spinila v 6tt, v 7tt silne krvaceni, nasledna hospitalizace na 4t. tyden po propusteni zas krvaceni, asi tyden, od te doby spinim (je to asi 6 tydnu), ale posledni tydny jen velmi slabe a obcas.
u me to zpusobovaly hematomy, zizaly se drzi zuby nehty :wink:
dej si klidovy rezim, a pro klid duse klidne skoc k doktorovi.
drzim palce!!!
11. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, moc Vám všem děkuji za podporu a Vaše názory. Dnes se už nic neobjevilo, takže zůstávám v pohodě :slight_smile: Jsem moc ráda, že se mi to nějak nerozjelo ( ťuk, ťuk ). Přeji Vám všem moc hezký podvečer :wink:
11. led 2011 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak včerejší velký UTZ dopadl perfektně a už i víme co čekáme, vypadá to na holčičku, takže Laurince přibude nejspíš sestřička.
11. led 2011 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcifer zaplat pán buh
11. led 2011 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky těhulky, doufám že se k Vám ještě můžu přidat. Jsem v 17 tt a termín porodu máme 19.6. Minulý týden jsem byla na utz, kde nám pan doktor sdělil hned dvě krásné zprávy, že výsledky tripple testu jsou OK a že "myšinta" v bříšku bude chlapeček. :sweat_smile:
Jééé, já vám tak závidím ty pohyby, už aby to bylo :slight_smile:
Hned od počátku si píchám Fraxiprine, kvůli trombóze kterou jsem prodělala před 2 lety.
Chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, zda jsou v práci ze zákona nějaké možné úlevy v těhotenství?
Mějte se krásně.
J.
11. led 2011 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek všem,
tak jsem dneska byla na genetice - takže ozvy máme úplně v pohodě, a velký UTZ jen potvrdil, co paní doktor tvrdila už před vánoci, i když ne zcela určitě, že bude klouček jupí, já mam takovou radost :dizzy_face: tak teďka už jen dohodnout se s manžou na jméně, to bude trochu horší :confounded: :confounded: ale snad ho přesvědčím na Kryštůfka :unamused: a holt, když ne a podřídím se já, tak bude Štěpán. A jinak jsme naprosto v pořádku, dle PM bychom měli být 20+1 a už před vánocema mi bylo řečeno, že je trochu "nařvanej" prostě obřík, ale říkala jsem si - co meřím 180 cm, tak holt bude velkej a plnotučnej po nás :grinning: a podle UTZ to vypadá, že jsme už 21+3, takže nejspíš máme normální velikost, akorát jsme starší :wink: a vše je na svém místě, ale je to prevít rozhod se, že neukáže obličejík - doktorka s ním bojovala, ale prostě se fotit nechtěl a nechtěl, strkal před hlavu obě ručičky a bylo po jeho, takže jsme viděli jen částečně nosní dírky a pohybující se pusinku, víc ani ťuk :angry: celej tatík :grinning:.
A na mou otázku, že přesto, že je větší a já jsem dosud nezaznamenala žádný pohyby, mě doktor uklidnila, že je v pořádku a živoučkej, tak musím čekat....mno jsem se tu vykecala, nechám taky prostor jiným :zipper_mouth:
11. led 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a vážíme 420g +- 63g :grinning:
11. led 2011 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine gratuluji.a to už vám řekli váhu?já jdu příští týden k dr. tak se to snad taky dovíme
11. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Ahoj jojo řekli, ptala jsem se na dýlku, ale to prý podle tohodle UTZ už nejde říct, to musím počkat zas ke svojí doktorce, ale tady mi řekli vyloženě váhu...co pohyby, už neco je? Nebo jsme poslední dvě v tomhle týdnu, co nemaj?
11. led 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine juuuu, my jsme cca o 2 týdny mladší a náš klouček váží 250g a měří 18cm,tak doufám že taky takhle krásně nabereme za dva týdny
11. led 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadudy To jo, ale já už možná začínám 22tt...možná, no a nejsem s manžou žádný drobci, tak halt bude po nás :grinning:
11. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine no já už cosi cítím ale ještě to není úplně vončo,ale jednou už jsem cítila i kopanec do ruky :wink: Ale je to něco úžasnýho to ti dojde že máš vlastně v břiše člověka a to mi příjde úplně nepochopitelný,jak je něco takovýho možný.
12. led 2011 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik To je skvělý, tak jsem poslední :frowning2: no nic asi si to půjdu hodit :confused:
12. led 2011 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj! Tak jsme včera byli na ultrazvuku, vše je v pořádku. Ještě jsem trochu doufala v chlapečka, ale nic mezi nohama nenarostlo, takže je to jasný. Miminko má 346 g.
@germaine mašli si neházej, já jsem při Naty cítila první pohyby až po 23tt. Zpětně jsem si pak uvědomila, že jsem asi něco cítila i dřív, ale nevěděla jsem, že je to ono (prostě jsem si myslela, že jsem něco blbýho snědla a škrundá mi v břiše :grinning: )
Jdu vás dočíst :wink:
12. led 2011 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,dlouho jsem se nestavila,ale teď se musím zastavit s dobrýma zprávama,jsme po sceeningu a vše je jak má a čekáme holčičku,snad to tak opravdu bude :wink:

Jinak k pohybům,u obou těhu jsem cítila v 17tt první pohyby,ale u syna bublinky a teď vůbec bublinky ale přímo šťouchanečky,teď už kope vcelku jasně a častěji...
12. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@julyanne gratuluji :slight_smile: ,nám snad výjde děvčátko dle pana doktora a u syna jsme si kluka přáli,ale ve finále je to jedno hlavně když je to zdravé a roste,že?

12. led 2011 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak naše modelka nám zapozovala :slight_smile:
12. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino Krásná fotečka. Hezky se vám to povedlo :wink:
12. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek