• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@saminomimino to víš že jo,je to zázrak.Tak hlavně at je malá zdravá a vše proběhne vpořádku.
8. bře 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine já si taky myslím,nechci nějak plašit.budu to řešit až kdyby nechtěl papat a vyletěla mu teplota.Ach ty zuby.A to nám zatím vykukuje jen kousíček spodní jedničky.Zbytek je nachystanej.
8. bře 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. bře 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Jo, možná bych koupila pokud nedáváš laktobacílky byly nám doporučeny od Swissu, že obsahujou asi nejvíc kultur :wink:
8. bře 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no nemáš zač.No a ted si uvědomuju, že vlasteně to už bude 3 dítko,ni krásná velká rodina.To mi manžel nikdy nepovolí...a bohužel ani hypotéka :frowning2:
8. bře 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine nedávám nic.On zažívání ma dobrý.Jinaj jsem mu uvařila ráno rýži a ted dostal na sváču rýžovou kaši,tak snad se to srovná
8. bře 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Jo, to by mohlo taky pomoct, já je dávám od doby, kdy měl ATB a průjmama trpěl :wink:
8. bře 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino týý jo, tak velká gratulace...jsi tu dlouho nebyla, tak už chápu :slight_smile:. To bude príma velká rodina
8. bře 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a kam chodite do plavca? Ja uz jsem se taky konecne rozhoupala a od ctvrtka zaciname :slight_smile:...tak sbiram tipy na dobre plavco v Brne (zaplatila jsem radeji jen lekci, kdyby se nam tam nelibilo).
8. bře 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dostyna chjo, chude malej, to je fakt trapeni s tema zubama. Ja neporadim, nam, ac vylezlo 6 zubu behem 3 tydnu, se prujmy nastesti vyhly :grinning:
8. bře 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co davate detem k snidani? Uz mi nejak dochazi inspirace co Vitkovi davat ...chudak to nema moc pestre - na svacu jen jogurty s ovocem a vecer kase a k obedu masozel. prikrmy....se nedivim, ze se mu to zajida :slight_smile:
8. bře 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jj hrozně vás zanedbávám,musím se napravit,a mrknout jak Vám drobečkové rostou,jj budeme velkáá rodinka,už teď je ovšem veselo :grinning:
8. bře 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,rozhodně vás nezvládnu dočíst a tak aspoň o té naší paní,která je pěkný éro :grinning:

od 7 měs a kousek lezem,hned na to stojíme a momentálně už chodíme za chodítkem,je drobek v 8 měsících 7,3kg 72cm,za to je jí všude plno,je chyrá jak lyška zvědavá,no dává mi zabrat :grinning: a to je teprve začátek :grinning:
8. bře 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dostyna jj snad vše bude dobré zatím to šlape jak má :dizzy_face:
8. bře 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka do plavacku, na generala piky na lesne. nebylas tam dneska dopoledne? byla tam pani tobe podobna:grinning: kolem 11
8. bře 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek nene, to jsem nebyla ja. My jsme vybrali Slune na Polni a zaciname ve ctvrtek...tak jsem zvedava. A jsi tam spokojena v tech Plavaccich?
9. bře 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Ahojky, já do Slůněte chodila s první dcerou - bylo to před cca 3,5lety - no chodila, byla jsem tam jen asi dvakrát, pač malá v tom bazéně tak hystericky řvala, že jsem pak už neměla odvahu tam s ní jít. Jinak to nebylo špatný, jediné co mě vadilo, tak že se kočárek musel nechat dole u vchodu, který byl stále otevřený (měla jsem strach, abych o něj nepřišla), a další věc co mě tak trochu vadila (ale za to tam nikdo nemohl) bylo to, že s mojí výškou 164cm jsem musela s malou v bazéně stát a chodit po špičkách - bylo tam na moji výšku moc vody. :slight_smile:
9. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teď s Verunkou můžu na nějaké plavčo zapomenout. :frowning2: Skrz ekzém.... ach jo.
9. bře 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jojo spokojena, je tam krasnej bazen, kocarky nechavas pred recepci a maji to kamerou monitorovany takze uplne ok.
9. bře 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 No tak to nejste samy, nám se o bazénu může taky jenom zdát :angry:
9. bře 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám tip na super přesnídáku...dala jsem jedno mango, dvě jablka a dvě hrušky a nechala rozvařit a super, strašně to chutnalo nejen malýmu, ale i mě...a bylo toho hodně, to jsem zamrazila :wink: možná to některá taky děláte, já to zkusila prvně, ptž mango běžně nekupuju a má to takovej říz :grinning:
9. bře 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine ty brdo,vyzkoušíme.Dík za tip. Já už nevím comu pořád dávat na sváču.
9. bře 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Není zač, jsem zvědavá, zda vám bude šmakovat stejně jako nám :grinning:
9. bře 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine a nevadí mu mango na ten atopák?
9. bře 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
@lolla79 my též raději na bazén nechodíme. V létě ale asi už otestujeme zahradní.
9. bře 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no, taky me napadlo, jestli se vubec uz mango muze davat...prece jen je to exoticke ovoce a to az od roka, ne?
9. bře 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak mate nektera nejaky tip na snidani? Uz davate pecivo? Ja vim, ze Many psala, ze dava chlebik s Lucinou,ale on je Lukysek na zacatku kvetna, takze o mesic starsi nez Vita...
9. bře 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka my jsme dali střídku chleba i prostředek rohlíku jen malinko, na zkoušku. Já dávám obilné kaše pořád
9. bře 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Agáta je v půlce května a chleba už dávám 2 týdny určitě... dávám celý i s kůrkou, nakrájený na kostičky, natřený lučinou, do které někdy přidám avokádo. Nechávám jí to jíst samotnou. Ale teda nedávám ho denně, spíš jak se mi to hodí.
9. bře 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine normálně, když kupuju přesnídávky, tak nejraději od HELLO- dají se zavařit sklenky. a tentokrát jsem narazila na mangovou, což jsem nikdy dřív neviděla ( a kupodivu jí prodávají vietnamci) astrašněchutnala. připomínalo mi to trochu tu broskvovou..... ale jinak fakt dobrota :wink:
9. bře 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek