• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@pupicka taky dáváme chleba prostředek mu nakrájím nakostičky a suchej si ho cpe sám do pusiny. jinak mu sem tam vrazim rohlík do ruky - a musím fakt hlídat, kolikrát mu vyndavám větší kusy z pusy- ale moc toho nesní, spíš to ožužlá a odrobí :grinning:
9. bře 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Kupodivu nevadí, mango a ještě jedno exot. ovoce jo avokádo se smí...ono vlastně potencionálně je možnej alergen cokoliv, třeba i jablko nebo mrkev :frowning2: a já mám tohle zkonzultovaný s holkou z poradny pro atopiky :wink: jinak Hello mango má psaný od 8. uk. měsíce...já abych se přiznala, tak díky eliminační dietě můžeme jíst jablka, hrušky, meruňky a švestky s melounem a tím, že je zima, tak se nám to zůžilo pouze jabko-hruška, což je hrozná nuda :wink:
9. bře 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Si mě normál předběhla, než jsem to tu dosmolila :grinning: jsem musela znova uspat zvířáka :wink:
9. bře 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
zdravíme z nemocnice :frowning2: ty naše časté horečky ze zoubků :frowning2: vylezly nám dvě jedničky na hoře a nedalo mi to a šla jsem k doktorce, okamžitě na krev a ta byla hodně špatná, okamžitě do nemocnice na Jipku, v nemocnici nám udělali rengen a dobrý, na ORL píchli pravý oušku a druhý léčíme, takže zánětek v těle je asi od zouků, moč dobrá a dnes krev opět špatná, do pondělka tu prý budeme určo a možná i dýl :frowning2: na Jipku jsme nakonec nemuseli, máme antibiotika a krev - něco se zlepšilo a něco naopak zhoršilo :frowning2: včera strašili i s trasfůzi,nakonec nebyla, no noťásek je tu povolen tak zítra se tu ukážu snad, pááááááááááááá
9. bře 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ježíš many, zánět? To je hrozný, tak snad ATB zaberou a po víkendu bude líp :wink: držím palce.
9. bře 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to je hrozný...bobeček...tak ať se brzo uzdraví :pensive:
9. bře 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jesmarja, to je hruza! To se mu dostala ta infekce do tela skrze ty zoubky nebo co? A jak jsi poznala, ze mu neco je - diky te horecce? Chudatko maly:(! Tak hlavne at je brzo fit!
9. bře 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

@germaine díky snad brzo zaberou, dnes odběry nejsou, až zítra, ale jsme už od včera bez teplotky, ťuk ťuk
@elana díky
@pupicka vůbec nic jsem nepoznala, malýmu vůbec nic nebylo, byl úplně normální jako vždy, já jen, že jsem si den předtím zase četla na netu na diskuzích horečky při růstu zoubků,.... jak píšou maminy, že někdo má , někdo nemá,..... a někde psali, že třeba se pak vyvinul zánět močových cest,................ no jsem si řekla, tak týden bez teploty a už zase má, ale lezl mu další zub, ale i tak, že prostě půjdu k doktorce a buch.
No kdybych nešla tak by to dopadlo tak, že by asi upadl někdy do bezvědomí :frowning2: no má něco moc vysoký - 5ti násobně, že norma je 20 a on má přes 100 :frowning2: moč byla dobrá, takže močový cesty.. to nebudou, tak asi to ouško :-/ je hodně rozlezlej ten zánět :frowning2:
holky kdo by to řekl .-( já prostě vše přirovnávala k zoubkům a byl normoš,nebyl důvod letět k doktorce, no teď takt poletím s každou blbostí :frowning2: prostě jak ty zoubky rostou a je horečka,tak to tělíčko je oslabený a může vzniknout ten zánět, takže holky kdyby něco, zavčasu, raději letět, jak dopadnout jako my a můžeme být rádi,že jsme neskončili na Jipce :frowning2:
10. bře 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a modlím se, ať je zítra krev lepší :frowning2:
10. bře 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jejda co to čtu, no to je šílené. :frowning2: Moc držím pěstičky, aby už byl malej bez teplotek a krev byla už dobrá. Teda kdo by to byl řekl, že něco takovýho může nastat.... No tak z tvé zkušenosti, asi budu taky letět k dr. s každou pitomostí. Nám totiž ještě nevyrostl ani jeden zoubek, takže až začnou, tak tam budeme myslím pečení vaření, když budou teplotky. :frowning2: Ach jo, chudáčci maličký. Tak se držte a hlavně ať je líp.
10. bře 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many urco to bude dobry! :grinning:
10. bře 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vim, ze pred nedavnem jste tu resili golfky....uz jste poridily? Popr. jake mate favority a proc? Ja mam predbezne vyhlednute Inglesina Zippy, ale jsou doooost drahe. Potrebuju, aby sly do lehu (nebo aspon skoro lehu), aby se tam dite mohlo pohodlne vyspat (zatim stale jeste neumime spat v postylce), aby byly lehke a snadno se daly slozit do auta (i do maleho kufru) a aby se nerozsypaly na nezpevnene ceste (bohuzel tu nemame chodnik). Kdyby byl velky kosik pod kocarem a bouda kdyby se dala stahovat hodne pred dite, tak jedine dobre.
A dotaz ke koleckum....na co je dobry, kdyz jsou ty kola zdvojeny (krome stability - to jediny me napadlo) a neni to pak problem ve snehu, blate. A co rukojet - je lepsi jedna (jako u hlubokyho kocaru) nebo radeji dve rukojeti?
10. bře 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many moooc vam drzim pesti at je to lepsi a muzete jit brzo domu!!!

Holky potrebuju radu - mati mi rikala ze mam zajit s malou k dr kvuli nozicce. na prave si porad krouti prstiky do "pesticky" a nozicku dava kdyz slape dopredu za odstrkovadlem jakoby v kreci obloukem, nekdy je to lepsi nekdy horsi. nemate s tim zkusenost? docela mam strach aby to nebylo neco spatnyho:frowning2:
10. bře 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ahojky golfky obecne nevim ale k rukojeti, praktictejsi je ta s 1 rukojeti, svagrova mela tu s 2 a strasne blbe se mi to drzelo, kdyz uz sem si chtela uvolnit ruce tak nebylo jak a kde...
10. bře 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Tak já jsem vybrala tenhle http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=3694529
já teda mám trošku jiný parametry - chtěla jsem spojenou rukojeť, polohovací záda, polohovací nožky, madlo, lehké a skladné do takového toho deštníku a hlavně dlouho sklápěcí střechu, je mi jasný, že golfky do terénu neseženu,,,budu je mít do města a hlavně na nákupy :wink: no a původně jsem chtěla nějaký hi-tech a pak jsem si řekla, že když budu chtít módní doplněk, koupim si kabelku a kočár chci pro malýho hlavně pohodlnej :slight_smile: a na tyhle jsem slyšela skoro samou chválu, jo a hnědomodrá barva je super :wink: takže za nás tak...
10. bře 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Já si říkám už asi 14 dní, kdy jsem si něčeho podobného všimla, že se musím v pondělí na 10m KO zeptat DR, co to může být...u nás to není křeč, ale má je tak normálně zkroucené na obou nožkách, volně :unamused:
10. bře 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Držím palce, ať se toho rychle zbaví, nemocnice je děs, ale snad vám tam pomůžou.

@pupicka Já nakonec pořídila Jané Sonic Evo, zatím jsem s nima spokojená, sporťák máme super, jen těžký, ale budu ho používat jako hlavní vozítko. Takže jsem chtěla něco lehoučkého a skladného, což splňují. A mám rozdělenou rukojeť, ale dají se ovládat jednou rukou - asi díky tomu, jak jsou lehké.

@hribek Přímo s tím zkušenost nemám, ale na plavču nám pořád vtloukají do hlavy, ať nenecháváme chodit děti vpřed, že nejdřív musí chodit dostatečně dlouho podélně, že tím se jim posílí důležité svaly pro chůzi vpřed. Dělá ti to i při té chůzi stranou? Třeba by stačilo jí na chvilku nenechat ťapkat vpřed... Ale jak říkám, fakt nevím, my chodíme zatím jen podél, vpřed ani nezkusila.
10. bře 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Onehdá jsi tu sháněla šatky na Niky...? Tohle jsem našla, teda asi baret bych nedala, ale ty mě uchvátily...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=53412501&tab=6
10. bře 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky :slight_smile: díky moc, že na nás myslíte,....
už má po odběrech, teďka chrupká v kočárku a já čekám než bude snídaně a kolem 10 výsledky, pokud budou dobré jdeme domů, držte pěstičky
jinak s těma nožičkama nevím, ale asi to dělají zezačátku,nám jí daval jaksi bokem a už dobrý, asi než si zvyknou pěkně ťapkat, jinak díky za radu, že nemají chodit raději dopředu ,ale podélně, protože já už sjím ťakpkám dopředu, tak raději ještě nebudu,
11. bře 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine krásný šatečky
11. bře 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no bokem je to lepsi ale kdyz ji davam boticku na pravou nohu tak ji ma zatatou v pest tak tam radeji skocim at se to kdyztak podchyti od zacatku
11. bře 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine dekuju :slight_smile: moc hezky saticky ale uz mam objednany tak uz nepotrebuju , ale i tak dekuju za pomoc :slight_smile:
11. bře 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ahjky, já vybírala golfky skoro dva měsíce, přes Gesslein S2, Cybex atd jsem nakonec vybrala neobvyklou značku Elodie Details.Koupila jsem si k němu i kabelku, deku, a prostě ať to ladí :slight_smile:
http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Elodie-Details-golfovy-kocarek-Stockholm-Stroller-Novinka-2012
11. bře 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: už píšu z domu na rychlovku, pustili nás a doléčíme se doma, ven zatím nemůžeme, ale v úterý nás čeká poradna a rovnou i kontrola, bereme antibiotika a železo, má velký nedostatek.... no Ladíka si nechám taky doma, aby ze školky něco nedotáhl, když je Lukyš marod............... tak zatím pááá a snad za váma brzo juknu
11. bře 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jojky, to je páka za takový kočárek :frowning2:
11. bře 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to je fajn že jste doma, snad budete moct brzo ven, má se udělat krásně tento týden.
11. bře 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám teda po Ladíkovi a jsem spokojená Zopa Fusion, červeno černý, ale teď jsou už i jiný barva a i vzory jsem viděla a stál 3 200,- ale nejsou to golfky a nejde tak moc složit no, ale ujedu sním ve sněhu,....
11. bře 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana jo,jo už ať je fit bobeš :slight_smile: a je super, že nás pustili domů, jsem měla strach, že ne
11. bře 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many chtěla jsem nějaký do 3 tisíc :grinning:
11. bře 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek