• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@many co prcek, už je to lepší? držim palce at je už krev v pořádku.
11. bře 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine a ostatní holky co máte u dětiček kožní problémy - v čem perete? Já doposud od narození peru v Lovele, ale tak mě napadlo, zda bych neměla vyzkoušet jiný prací prostředek. No napadl mě Persil sensitiv, používáte ho některá?
12. bře 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - gratuluji, že jste už doma. :wink: Tak ať se daří a malej už je úplně v pohodě.
12. bře 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ufff, to je dobre, ze uz jste doma!Tak drzim palce, at jste brzo zdravi a muzete ven! :grinning:
12. bře 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky moc vsem za postrehy ke kocarkum...no uvidime, zatim to asi odlozim az na leto...zatim necham sportak, at se tam vejde v pohode i s fusakem, kdyz je jeste zima
12. bře 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no, ja nevim, ja peru taky v Lovele a zkousela jsem jeste Miocare (melo by to byt specialne pro deti, hypoalergenni)jenze je to prasek a ja uz moc let peru spis v gelech, tak nevim, jestli se mi to zdalo, ale proste ja jsem uplne psikala, kdyz jsem to davala do pracky...tak jsem z toho nemela dobry pocit a vubec to nevonelo (vim, ze je to spis plus, ale prece jenom ...ja pak nemam pocit, ze je to pradlo cisty, kdyz nevoni). Ten persil sensitiv mam, teda jenom avivaz, a ta zase voni hrozne moc, tak bych mela strach v tom vyprat detsky veci...ale prasek muze byt vic v pohode...asi to chce vyzkouset. Navic nam ekzematikum vyhovuje kazdemu neco jineho, takze to tak muze byt i s praskama. Me se rozjel silene ekzem po porodu (teda spis az tak cca 4m po porodu) a ted se toho nemuzu zbavit....
12. bře 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nevite jeste k cemu je dobrych 8 kolecek na tech golfacich (oproti tem 4) ?
12. bře 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jejda tak to jsme na tom stejně, mě se taktéž teď po druhém porodu rozjel ekzém, dřív jsem nikdy nic takového neměla. Jenže jsem ještě neměla čas zajít ke kožařce (jsem to ukazovala jen dětské kožařce, jak jsem byla s Verunkou).... Mám to teda na rukách a taky jeden flek na krku.... Taky si neumím představit, že by to prádlo nevonělo..... Takže vyzkouším ten Persil senstitv a v nejhorším se vrátím k té lovele.

Jinak jsem malé na ten ekzém co má na nožičkách koupila od A-derma Exomega emolienční krém, promazávám každé 2-3hodinky a zdá se mi, že to má hezčí..... Ale nechci to zakřiknout, mažeme teprve od pátku....
12. bře 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka k těm golfkám, neumím poradit v čem je těch 8koleček jiných.... Já kupovala golfky první dceři a mám tam těch 8koleček, ale nikdy jsem nezkoumala, v čem jsou nebo nejsou dobrý. Hnedka jak se oteplí, tak už do něj přejdeme. Jinak jsi myslím měla mezi prioritama, aby šla stříška sklopit co nejníže... tak já mám Peg perego pliko P3 a tam to jde hodně nízko. Ale určitě to jde i u jiných kočárků. Jinak ty Inglesiny Zippy nebo jak se to píše měla známá a přijde mi, že jsou téměř totožné s těma co mám já.
12. bře 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Tak Lovela šla u nás donedávna, pak jak se malej zhoršil jsem slyšela, že Persil sen dobrý ale nakonec jsem skončila u nastrouhanýho mejdla s jelenem, to prej je nejlepší :wink:
12. bře 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine Tak já ten Persil vyzkouším, koupím jen nějaké menší balení a uvidíme. Ach jo, člověk teď musí dávat bacha co kupuje, na vše se dívat, aby bylo 100%bavlna.... Mám po první dceři spoustu oblečení, ale cedulky už jsou nečitelný, takže netuším co je na sto procent bavlněný a co ne.... Jen doufám, že u Jelena neskončíme i my.... dáváš do posledního máchání ocet? Bylo mě to doporučeno od kožařky, ale popravdě jsem to ještě nezkoušela a navíc ani nedávám máchání navíc.... Se budu muset polepšit, teda zatím jen s tím mácháním navíc, do octu zatím nejdu.
12. bře 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Hele, já jedu jenom toho jelena :pensive: ten ocet se nejspíš leje do nádobky na aviváž? Asi bych měla zkusit a dvojitý máchání, jsem nikdy nepraktikovala...to když pračka dopere, tak zapneš další program jenom na máchání?
12. bře 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak to právě netuším... musím mrknout do papíru k pračce, třeba to z toho nějak vyčtu. Používám totiž maximálně 2programy a o zbytku nevím co jde nebo nejde. Říkala kožařka, že do posledního máchání stačí přidat 2lžičky octu... Ale nevím, zda to myslela do chlívečku pro aviváž, to jsem se jaksi zapomněla zeptat, ale půjdeme na kontrolu - teprve musím objednat, myslím že to bude koncem měsíce, takže zjistím a dám info. Ale když se nad tím zamyslím, tak asi jo, máš pravdu - protože kam jinam by se to mělo nalít.....
12. bře 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Tak to jsem lepší, já jich používam asi pět :grinning: :grinning: :grinning: si člověk koupí před lety nejvymakanější model a přitom vůbec takový nároky nemá, co? No nikam jinam mě nenapadá, když tak nad tim přemejšlim...asi to zkusím a to dojitý máchání taky...
12. bře 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine přesně, my kupovali novou pračku před dvěma rokama, když jsme se stěhovali do nového. No ještě by to chtělo najít návod. :slight_smile:
12. bře 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ha mám ho. :slight_smile: Tak dle návodu, pokud potřebuju prádlo po skončení praní více vymáchat stačí stisknout čudlík se symbolem (sprcha) a mělo by to ještě vymáchat, jen mi není jasný, zda to pak i odstředí, nebo to budu muset zadat zase ručně..... No vyzkouším a uvidím. A ještě kdy ten čudl zmáčknout, zda při praní, nebo až to dopere??? TAk to se ale asi nedočtu nikde..... Musím vyzkoušet.
12. bře 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a na co je dobrej ten ocet do pracky?A nebude pak to pradlo smrdet nebo nebude zniceny? Jinak s "pracko-gramotnosti" jsem na tom dost podobne :slight_smile:. Nastesti mam pracku pro blbecky - vsechno je to tam nakresleny:slight_smile:.
12. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka přesně nevím k čemu je ten ocet dobrý, ale asi zřejmě to udělá něco s tím prášekm, aby tolik nedráždil atopickou pokožku.... Já ho zatím nezkoušela, ale prádlu by to nic udělat nemělo. Prý to vyčuchne, takže by to nemělo být cítit.
Zatím vidím zlepšení díky tomu krému co jsem koupila, tak uvidím, pokud to zase zhorší, tak pak už vyzkouším ten ocet a to máchání navíc.
12. bře 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak sem byla dneska s malou u dr kvuli tem nozickam (prstiky v pest a krceni prave nohy). takze mame sledovat jak tapka, nedavat do choditka a nedavat pevny backurky. takze uz kaslu na tchyniny reci ze pevny boticky sou zaklad (moje mati to teda rikala taky..). boze jak sem stara tak sem blba, misto abych si to udelala podle svyho tak sem to udelala podle tchyne. uz na to fakt kaslu.
uz aby sla do prace. nejak me pripravuje o silu:frowning2: dneska sem skakala jak pakin od vareni k zehleni (pry ze vyzehli), tak sem ji musela nosit raminka prazdny odnaset raminka plny vodu prinest atd. kdybych sla zehlit sama tak to mam rychleji. do toho zvonil 3x zvonek a kdyz uz sem si chtela sednout tak zas s malou k doktorce atd. uz sem byla zrala na psychinu. uf sem se vypsala pardon ale uz to nejak nemuzu udrzet v sobe.
12. bře 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Na jak dlouho to tchýně ještě má? Jinak dobré rozhodnutí, dej na sebe a své instinkty, dobře že sis těch nožek všimla takhle brzo a ještě je čas to vyřešit po dobrém.
12. bře 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to já jsem ráda, že chodím do práce na 3 odpoledna, jinak by mě trefilo. Hrozný stereotyp jinak.
@lolla79
@germaine mně říkal dr. dávat do vany při koupání trochu solamylu, prý to na ty vyrážky pomáhá, řikala mi to i známá, že to má vyzkoušený na dceři. Zatím jsem to nezkoušela. Jinak my máme lovelu a přemýšlím taky o změně, díky za typ.
@germaine sakra proč ti stopli to album s těma dortama? Jsem se chtěla po dnešním pracovním dni pokochat a ono je to stoplé. Se asi nudí a stopují alba nebo co. Vždyť tam není nic blbýho ne? Podle mě je jedno jestli tam jsou kočárky pro prcky, oblečky nebo dorty k narozeninám.
12. bře 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ikopretinka Já tam měla jeden valentýnskej a svlj Harlekýn...nyní čekám na odblok. Tady je to jak u gestapa...jsem chtěla vkládat další a nemám už chuť, ale potěšilas mě, ti posílám jeden k sežrání :grinning:
12. bře 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek Tak my byli taky u DR na KO a s prstíkama - zkoukla to a nevidí žádný problém, ale naopak mi řekla, že botky tím, že už prostojí půl dne dávat mám :confounded: tak a teď babo raď, někdo zas tvrdí nechat stát volně jenom v ponožkách...
12. bře 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine me mala taky kazdou chvili stoji a botky jsem maly jeste nekoupila
12. bře 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 No my stojíme už asi měsíc a půl :wink: a chodí kolem nábytku
12. bře 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine díky. Mňam mňam, takle poštou by to poslat nešlo? :grinning: :grinning: :grinning: Bych to shodnotila :grinning: , víš. :grinning:
12. bře 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ikopretinka Nešlo, znáš poštu - Dneska podáte, možná dodáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak me asi pred mesicem, a nabytek uz obchazi taky :slight_smile: ale boticky zatim neplanuju, nebo mam ?
12. bře 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 hele, to je asi věc každý z nás zda dát nebo ne...já tu nechci někomu radit, jsou dva názory dávat - nedávat
Já si říkám, že by měl mít zpevněnej kotník a nevrklal se mu, někdo zas říká, aby se správně vyvinulo chodidlo, tak chodit bosky :unamused: a vyber si...
12. bře 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine hm ja zas byla pro to aby chodili bosy, jsem si rikala ze to je snad nejprirozenejsi, boty vynalezli aby je netlacili kameny a tak a ne aby jim zpevnili kotniky , ale kdyby mi tady nekdo vysvetlil poradne proc maji mit botky, tak bych treba nazor zmenila :grinning:
12. bře 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek