• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
jinak ráno tatin odvezl moč do laboratoře, tak snad bude dobrá, jsem z toho už pěkně nervózní
14. bře 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana jojky, co to čtu, tak držím pěstičky ať vám to cvičení co nejdřív pomůže a malej je úplně fit :slight_smile:
14. bře 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 téééda taky bych si dala k obědu zmrzlinu :grinning:
14. bře 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 jé, tak to Kuba určitě tušil a chtěl jenom, aby to mamince doporučil doktor, že mu máš dát konečně pořádnou dobrotu :slight_smile:
14. bře 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 te neurologie se fakt neboj....to neni nic hroznyho (i kdyz jak psala elana, ty zavesy a neuro zkousky jsou fakt na pohled hruzostrasny:slight_smile: ) a aspon budes vedet co a jak a uklidni te to....ja myslim, ze ti urcite reknou, ze je to v pohode....dite by melo zacit do 1,5 roku chodit a co se deje mezitim a kdy se to deje neni zas az tak dulezite. Ale jak rikam, pro me treba bylo fakt dulezity se poradit a zjistit, ze je to vicemene o.k. A taky jsem rada, ze je pod dozorem a ze treba se nauci pohybovat tak, jak by mel a treba ho pak nebudou v dospelosti tak strasne bolet zada jako me :slight_smile:
14. bře 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky a dětičky! :grinning:
tak dneska už by mělo začít být hezky, takže jsetli mě to moje dítě do hodinky neunaví, tak půjdu uklidit terasu- je tam bordel ještě od stěhování. a pak můžu Kubu nechat proběhnout v chodítku i venku, tam se vyřádí. doma máme vysoký prahy, tak se moc neproběhne, ale teráska je asi 40m2 :grinning: :grinning: :grinning: a o víkendu má být nádherně, takže už nakládám masíčko na grill :grinning: :grinning: :grinning: ježiš já už se tak těším!!
15. bře 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evinka85 jééééééééééééé tak vidím, že máme podobné plány :slight_smile: my teda v sobotu ještě ne, to tatin bude nahrávat cd, ale v neděli si doufám na zahrádce taky něco ugrilujeme :grinning: mám chuť na hermelínek :grinning: už se taky těším až budeme moc ven, ale až dobereme antibiotika, už ať to je a můžeme na zahrádce přivítat jaro :grinning: třeba zrovna v neděli :grinning:
15. bře 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máte už nějaké seznamy dárků k roku? Nemáte některá dárkový fotoblog? Já měla pocit, že na mém seznamu je každá ptákovina, ale tchýně má pocit, že je to málo... :grinning:
15. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra, tady se bude grilovat... závidím, my jedeme na hory :grinning:
15. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
úklid počká!! jde se spát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jak dopadla včera ta moč? :wink: píšeš vesele, tak snad dobrý... :slight_smile:
15. bře 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja vas holky docitam a u nas to bylo nasledovne, ...prvni se zacala koulet, pak se zacala plazit , s plazeni zacala si stoupat asi pred mesicem (ale jelikoz jsem chtela aby se naucila lezt po 4 , tak jsem s ni cvicila, a lakala jsem ji na neco at mi leze pres nohy ..., to si pak vzdy klekla na 4 a z kleku mi na ty nohy vlezla, to jsem se ji snazila naucit jeste nez si zacala stoupat) , a ted uz mi asi 5 dni prevazne leze jen po 4 :slight_smile:
15. bře 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jinak dnes jsme poridili maly boticky :slight_smile: rozmyslela jsem si to kdyz ted zacala uz tapat okolo nabytku :slight_smile: ale krasna prace dnes jen za nikolku jsem dnes dala asi 1500 kc :grinning:
15. bře 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsme dnes poprvy dali natrvalo uz do auta autosedacku, s vajickem se uz rozloucime :slight_smile:
15. bře 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 s botickama doporucuju jeste chvilku pockat me to ted doporucila dr. mala stoji uz 3 tydny, nabytek obchazi asi 2 tak sme dali taky pevny botky a ted nosime nepevny capacky aby se ji spravila nozka.
jinak dneska sme taky jeli do plavca poprve ve velke a ani neusla jak mela napilno.

jee holky taky grilujeme uz se tesim
15. bře 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoolky, nevíte kde bych sehnala takové ty tenké koženém capáčky na šněrování co jsme nosily jako děti?
15. bře 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek taky budem v lete grilovat na chalupe, mnam :slight_smile:
jinak me zas rekla doktorka ze mam, tak si vyber
15. bře 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ja uz fakt nevim jako doprkynka proc nereknou co je pro ty deti nejlepsi a nestoji si za tim vsichni stejne to si ted muzem hazet korunou. ach jo:frowning2:
15. bře 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna myslim ze uz se neprodavaji, nam v zirafce doporucila tyto http://www.dpk.cz/eshop/domaci-obuv/domaci-obuv-23-26/detail-produktu-dpk-k51018-pap-sit-0502-12 jsou pekne pevny
15. bře 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. bře 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, jde mi o to, že malý začal se plazit a potřebuje nějaký ty tenký kožený boičky aby mu ty jeho tlapky neprokluzovaly.mám strach, že když to bude jen nazouvací, že si to sundá. Ty naše co jsme nosili byly super a ideální :frowning2:
16. bře 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jééé tam je krásněěěě!!!!§ hned má člověk lepší náladu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky :slight_smile:

@elana výsledky zatím ještě nejsou, snad budou dobrý, jinak nám došli antibiotika, tak jsem včera volala doktorce, že máme brát až do soboty, tak jsem poslala máti pro další, řekla, ať raději bereme ještě, ať se pořádně vyléčí, ale v neděli už snad vyrazíme ven teda

@dendy88 jééé my už vajíčko nemáme pěkně dlouho :grinning: jestli od půl roku i dřív :grinning: bych kecala, tak máme doma obra :grinning:

@dostyna ty botečky mají normálně v obuvi a stojí kolem 500,- :wink: nebo stáli, já mám pro Lukyša po bráškovi :slight_smile:

jinak sestra, když chodila cvičit vojtovku, tak se mi na to ptala fyzioterapeutky a ta říkala, botečky dávat až pokud je na nožkách dýl jak půl dne téééé doby co stojí, takže já Lukyška nechávám bez boteček zatím, no stojí hodně, ale taky leze a sedí, takže mu botky nedávám nebo aspoň tento týden, máme doma bráchu, takže si sním dost hraje a moc neťápká
16. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jo jo, už aby jsme mohli ven :unamused:
16. bře 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine krásný botečky :slight_smile: v těch se bude capkat :grinning:
16. bře 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek taky krásný :slight_smile:
16. bře 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jinak když se malej plazí, tak mu botečky nedávej, to se nemá, protože je dobře, že si masíruje ten nárt, nevím proč, ale už jsem to slyšela, když jsem čekala Ladíka :slight_smile:
16. bře 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many když je takhle teplo odpoledne, myslíš že by mu půlhodinová procházka venku neprospěla, bobečkovi? tak držím palce na tu krev dál :wink: , snad kdyby to nebylo ok, už by volali.
16. bře 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Nazdár, to je dobře, tak snad už budete zdraví :wink:
Jak píšeš, my máme velkou ohrádku a on prostojí půl dne :grinning: taky u nábytku, furt je nahoře, tak nám DR řekla pevné botky a jsou super :slight_smile:
16. bře 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana na krev teď nečekáme, tu mu budou brát až za dva měsíce prý :unamused: jak dobere antibiotika, tak bude brát železo a teď čekáme na moč, ráno tam výsledky ještě nebyly, tak zavolám později, jinak ven bych hrozně ráda šla, ale doktorka řekla ať nechodíme, až je dobereme :frowning2: takže musíme vydržet do neděle, to už vyrazíme :slight_smile: hurááá
16. bře 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek