• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@elana jinak díky moc :slight_smile:
16. bře 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak jak stojí tak ať machruje v botečkách pěkně :grinning: a dobrý, botečky mu nevadí ? Lukyšovi ze začátku vadily :frowning2: tak jsem mu je nechávala chvíli a sundala a v nemocnici si na ně teda zvykl, jak nemohl po zemi lozit,.... tak jsem mu dala boty a šli jsme ťapkat k hračkám,.... byl tam velký domeček i, tak se mu tam taky líbilo :slight_smile:
16. bře 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u Ladíka problém nebyl, nazula jsem boty a dobrý :grinning:
16. bře 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jo, já myslela samozřejmě moč :stuck_out_tongue_closed_eyes: , se mi to motá :sweat_smile: Aha, tak když máte zákaz, tak se nedá nic dělat...tak snad bude i příští týden hezky, aby si to vynahradil :slight_smile:
16. bře 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many No někdy je problém mu je nandat, a taky si je občas sundavá...já to střídám s takovejma těma ponožkobotama anebo i naboso :wink:
16. bře 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jinak jste pěkný obříci, kam se na vás hrabeme :grinning:
16. bře 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana no doufám, že už se neochladí :unamused: viděla jsem někde v počasí, že má být po neděli zase 12 :unamused: tak nevím, segra ať nestraším, že už pere zimní věci :slight_smile: no já raději počkám, když např, dnes byla teda ráno 0 :angry:
@germaine jo,jo obr to teda je :grinning: no ale už moc nenabral , myslím jen kolem 300g za ty dva měsíce,už je tak stejně jak byl brácha
16. bře 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many já právě nechci botičky,ale jen ty tenký kožený capáčky.Aby mu ti nepodkluzovalo a mohl se zapřít,víš :slight_smile:
16. bře 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine on rostě a mamina pěkně hubne :grinning:
16. bře 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine
@hribek holky díky.Potřebuju úplně takový ty tenký.No asi je neseženu.
16. bře 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna hmm tak slabší botečky jsem neviděla :unamused:
16. bře 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna mám za to, že to jsou prostě ty co jsme nosily my :grinning: jestli byly slabší, to si už nepamatuju
16. bře 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna nebo tenký - tak leda papučky, no aby měly dětičky pevnou nožku pořádně, papučky mám, ale větší číslo, takže to ještě nedávám
16. bře 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no já nevím,mamka říkala že jo.prostě fakt nevím :slight_smile:
16. bře 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna možná už to nedělaj :unamused: no jukni v obuvy :wink:
16. bře 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jsem totiž trochu nervozní z toho jak leze.používá na to přitáhnutí dopředu víceméně jen levou ruku a pravou nechává skrčenou pod bradou :frowning2:
16. bře 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak to nevím, není to třeba jen nějakej zvyk chvilkovej ? Nebo říkala si to doktorce ? Jako máš pocit, že tu pravou nějak málo používá,... ? Snad to bude dobrý
16. bře 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no je to teprve 4tý den co se plazí a k doktorce jdeme do poradny v pondělí.No třeba je to díky tomu, že začíná teprve,ale spíš tam asi bude nějaká chyba.hlavně už chci vědět co a jak.
16. bře 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak to doufám bude z toho , že začíná :slight_smile: držím pěstičky ať to tak je a nemusíte pak cvičit,........, ale chápu tě, to je pak hnedka strach a přemýšlení,..... :frowning2:
16. bře 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no mě to cvičení nevadilo,v 6ti měsících jsme cvičili na to, že se točil na jednu stranu a po týdnu cvičení byl dobrej.Spíš je to nervozita aby to byla jen nějaká maličkost :slight_smile:
16. bře 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jasan :wink:
16. bře 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Neboj, to je nejspíš fakt jen tím, že začíná. Většinou umí děti ze začátku všechno lépe na jednu stranu. Jinak takový "cvik" na to, je jakoby kontrolované plazení. Přikrčíš jednu nožičku do plazu, držíš a čekáš, až udělá ten plazo pohyb druhou ručkou. Pak mu přikrčíš druhou nožku do plazu a zase čekáš na tu ruku. Tak můžeš zkusit.
A ty botky bych nedávala, ani měkké, naopak by to podle mého mohlo být na škodu... ono při plazení se nemají odrážet nohama (chodidlama), ale spíš trochu kolínkama a celou délkou nohy. Spíš by pomohl koberec, pokud máte plovoučku...
16. bře 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aajda super,díky za radu.to zkusím.Rehabka mi tenkrát slibovala, že mi ukáže cvik na správné lezení a nakonec jsme se k tomu nedostaly.No on má puzzle ale je pravda, že ted divočí na plovoučce, tak má víc prostoru.Jinak á mu botičky zatím vů ec nedávám, ale říkaly jsme s mamkou, že když by měl jen tu kůži kolem nohy,tak by se mu lépe lezlo.Vím,že ted na klenbu a celkově je lepší bez bot
16. bře 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no na koberci se jim dobře leze :slight_smile: a i ťapká, že jim to neklouže v ponožečkách
16. bře 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Nooo... nevím, jaké máte doma teplo, ale já to vyřešila tak, že jsme začali topit a přestala jsem dávat tepláčky, ona ta holá noha se prostě odrazí lépe :grinning: A taky máme puzzle a plovoučku, ale s kobercem je to prostě nesrovnatený, plazit i lézt se naučila na koberci na plavání.... ale zase jak na to přijdou, tak už to metají kdekoliv :grinning:
16. bře 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no štve mě že není tepleji.Jinak mu sundám ponožky a tepláky a je to.Ale ta zem ikdyž topím mi přijde studená.ikdyž já jsem starej zimomřivec.Ale začíná nám sem svítit sluníčko,tak ho slíknu a zkusíme to :slight_smile: A kdyby t náhodou nešlo,tak nám holt pomůže rehabka.Ta nic nepokazíá a navíc ta co jsme u ní byli je fakt mistr svého oboru
16. bře 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Jasný, zkusit můžeš. Nám třeba na plavču říkali, že pak na rozlezení po 4 je dobré trochu snížit teplotu, že se pak nebudou chtít tolik válet bříškem na zemi :grinning: Je super, že máte dobrou rehabku... my moc ne... Tak držím palce, ať se Toníček zkoordinuje a rozplazí tak, že nebudeš stíhat valit oči :wink:
16. bře 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všichni, moc vás zdravím a mám úžasnou náladičku, za prvé Verunka se dneska konečně začala plazit, jupííííííííí - asi jak jsem ji tu před dvěma dny pomlouvala, tak si to vzala k srdci a chtěla mě dokázat, že není taková bábovka jak jsem ji tu popsala. :slight_smile: A za druhé to počasí, to je parádička. Včera jsme byli venku a vůbec se nám nechtělo domů. Hnedka je na světě veseleji. Kéž by to už vydrželo. Jen nevím jak Verunku oblíct.... včera jsme přišli domů a byla mokrá jako myš. Teda měla jsem ji oblečenou v zimní kombinézce a ještě byla ve fusaku.... Jak to řešíte v tomto počasí vy?
16. bře 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79t ý vado, jsi ji chtěla uvařit ne? já měla doted fusak, ale včera šla už jen v mikči a vestě a dnes to nechám asi jen na mikině :wink:
16. bře 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no já právě nevěděla jak tam bylo, oblíkla jsem ji, šupla do kočáru a šli jsme, a ona v tu ranu usnula a už jsem se nechtěla vracet domů a budit ji, takže jsem ji tak nechala..... :fearful: Ale dneska ji už tolik nenavleču...
16. bře 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek