• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
tak holky výsledky ještě nedorazily, mám volat v pondělí, tak snad to bude ok :slight_smile:

no taky jsem přemýšlela nad tím oblíkáním, ale když se má zase ochlazovat :-/ no když bude kolem 12 tak bych ho oblíkla jako vždky,akorát ho moc nezakrývala fusakem, ale jinak se bojím, je to zrádný no,
16. bře 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many držím pěstičky, aby výsledky byly OK.
Já si to právě taky říkám, že je to zrádné, navíc se ty dětičky v tom kočárku nehýbají, takže nerada bych to přehnala a za dva dny lítala po doktorech s horečkama......
16. bře 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 děkuju :slight_smile: a právě a gor ve stínu, slunko pere, ve stínu chlad ofoukne
no zítra má být třeba 18 tak my ven nemůžeme, ale až půjdeme tak nevím, když bude 18 vlastně ve stínu, tak bych ho možná nechala stejně navlečenýho a přikryla dekou
a nebo nedát pod bundu třeba svetr :unamused: spíš ta deka bez fusaku
no u nás je teď 11 ve stinu , takže by fusak měl určo
16. bře 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak bude tepleji dýl, tak už se můžou konečně vytáhnout jarní bundičky...... už mám vše vypraný a pověšený ve skříni :slight_smile: jen se oteplit pořádně a šup sním do toho :grinning:
16. bře 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 u nás bylo (je pořád) dneska 20 ve stínu, takže skoro letní teploty. Prcek dostal na tepláky, body a mikinu (tj. co měl oblečeno doma) ještě vyteplený kalhoty, bundu a čepici. Než jsme dojeli do města, musely dolu kalhoty, než jsme objeli náměstí, šla dolů i bunda a nakonec čepice :sweat_smile: Takže se povaloval v tom, v čem byl doma, akorát přikrytý lehkou dečkou (která samozřejmě lítala nahoru dolů, jak kopal). Fusak už nemáme dávno.
16. bře 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak mi taky moc drzime palce, at je Lukysek brzo zdravej a at si brzo muzete uzivat slunicka.
16. bře 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many
@elana tak to ja ji holky dala bodycko s kratkym rukavem, tricko s dlouhym rukavem ,svetr , puncochacky , kalhoty, boticky prikryla ji teplejsi dekou a v lechcim fusaku byla , ale vykukovala ji polovina tela a vypadala spokojene :slight_smile: ale je fakt ze ve stinu trosku neprijemne pofukovalo, ale je mozny ze to pro me bylo neprijemny protoze se mi rozbil zip u bundy a chodila jsem venku s rozepnutou bundou a pod tim jen tricko :angry:
16. bře 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
k tomu oblekani - ja nevim, rano to vypadalo, ze je tam nadherne, ale stejne bylo jen 6 stupnu, tak jsem dala to, co ma doma (puncosy a bodycko s dlouhym rukavem) a na to jen jarni kombinezku (nepodsitou) a tenunkou cepicku, ale fusak ma porad ten stejny zimni z merino vlny a zpoceny nebyl. Musim rict, ze ten fusak byl asi jeden z mala dobrych kupu, co se mi v posledni dobe podaril :slight_smile:
16. bře 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky :slight_smile:
17. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my to dnes riskneme a půjdeme ven, je tam suprové a nevydržím do zítřka :grinning: teda mám v plánu dát a určo dám - body, svetr, jarní bundu, čepku jarní - vrch :grinning: a dole punčochy, rifle, boty a půjde do fusaku a bez nánožníku, míň si nelajznu, je to zrádný
17. bře 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak se chystate na velikonoce ? tenhle rok to bude asi hodne chudy na vajicka
18. bře 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ahojky, no já už mám i velikonoční výzdobu. vajíčka neřeším, na ozdobu mám krásný z Tchiba a pro koledníky neřeším, stejně nebudeme doma.
Jinak ty vajíčka jsou fakt mazec, ale co nadělám, stejně je kupuju.
19. bře 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dnes jsme byli na deseti měsíční kontrole.Máme přesně 10kg a 78 cm.Jinak jsem řešila s doktorkou to, že při plazení zapojuje víc jednu stranu.Říkala,že je ještě brzy,že těd začal a srovná se.Tak počkám ještě dva tři ýdny a pak kdyžtak cinknu rehabce.
19. bře 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Heleď, pamatuju si dobře, že Toník byl hublo a přibejval málo?
19. bře 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Já lim, že jo a u nás to bylo přesně naopak, přibejval hrozně moc :grinning: no a teďka máme "jenom" 9200gr a 76 cm...to mám radost, že nás přerůstáte :wink:
19. bře 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jojo,nechtěl mlíko a nepřibejval.Teď už jí za dva :grinning: Ale je šikovnej,vydá dost energie a tak vypadá dobře a není nžádnej extra tučňák :grinning:
19. bře 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dostyna to mi budem taky pryc, i kdyz ono je to asi jedno, minuli rok jsem si vse nakoupila a pripravila a nakonec nikdo neprisel :pensive:
19. bře 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no jo vy jste ted uz drobci :slight_smile: jsem zvedava na nikolku, s ni jdeme ke konci brezna, a prijde mi ze dost ztezkla :slight_smile:
19. bře 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Jo, já měla hoňku, že je největší a nejtěžší a nakonec budeme brobci proti všem :grinning:
19. bře 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Oni to ty dětičky vyběhaj, až se začnou víc hejbat :wink:
19. bře 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jasná věc.Ale víš co, mám kamarádku a její malá má v 6,5 měsících 9kg :slight_smile:
19. bře 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna No my měli ve 4 měsících 8.040gr :grinning: :grinning: :grinning: pak už to s náma šlo z kopce :wink:
19. bře 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine aha :grinning: a co že se to tak zastavilo?
20. bře 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine neboj, mensi nez my asi nikdo jen tak nebude....na 10ti mes. kontrolu jdeme sice az pristi tyden, ale uz ted vim, ze asi moc nepribral (jestli vubec)...takze my budem mit v tech 10 mes. to, co vy jste meli ve 4 mesicich :slight_smile:!
20. bře 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Nevim, nechápu dlabe pořád stejně, všechno a normální porce myslím si...prostě měl bejt velkej, nebyl tak to dohnal v prních 4 měsících života :grinning: a teď už stagnuje....i když poslední dny nechce přes den moc mlíčko, tak ho nenutím a jí tuhou stravu :slight_smile: a večer a v noci jsem počítala, že bude škrabat určičkou o mlíčko :grinning: a je to tak...asi se sám postupně odstavuje...uvidíme, tak deset měsíců je stejně dost :wink:
20. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Tak já myslela, že budeme poslední my :grinning: no to jste drobci, jsem zvědavá, kolik budete mít a hlavně i na dýlku :wink:
20. bře 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine taky jsem zvedava na to svoje ditko, myslela jsem ze budem mit tak 9kg a 73 cm ale prijde mi nejak tezka tak si myslim ze pribrala vic :slight_smile:
20. bře 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no to ja taky...minule, v 8m, jsme meli 70cm a 8010g a nepocitam, ze by se ty proporce nejak dramaticky zmenily :slight_smile:. A to si myslim, ze taky ji docela normalne...asi by mohl vic, ale fakt nechce a to se snazim to do nej tlacit horem spodem. Ale je fakt, ze my s manzelem nejsme zrovna velci...teda ja si myslim, ze jsem velikostne v norme a on je spis prcek :slight_smile: (ja 168 cm, on 170 cm), ale zase jsme festovni :slight_smile:...tak nevim, po kom je to dite takovej hubenour :slight_smile:. Me to nejak neva, jen diky mym optimistickym predstavam mam doma spoustu zimnich a jarnich veci, ktery mu budou tak v lete :slight_smile:..no snad to unosime aspon na podzim :slight_smile:. Jen doufam, ze to nebude doktorka nejak hrotit, s tim, ze malo pribira.....ale zatim byla v pohode, tak snad to bude v pohode :slight_smile:. On je totiz dost zivej, tak myslim, ze to vsechno spali :slight_smile:. A co Stepikuv ekzem? Uz je to lepsi?
20. bře 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravíčko holky!!!§
je tu jaro!!!!! jupí!!!! já se tak už těšila, až začne bejt pořádně hezky!!!! akorát, že na nás něco leze...Kuba- rýma a kašel a na mě asi angína, tak snad do přeběháme :wink: skoro denně běháme kolem 10ti kiláčků a tak jdou kilečka "ťuk ťuk ťuk" dolů :grinning: :grinning: :grinning: ještě deset a začnu toho mýho přemlouvat, ať nás vezme někam k vodě. doteď jsem lezla do plavek jen v sebeobraně! :grinning:
20. bře 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka tak ja si myslim ze vahu resit nemusite :slight_smile: my jsme na 8 mesicich meli 8500g a doktorka je spokojena ...a jinak jedna moje kamaradka ma holcicku ktera se narodila zacatek kvetna a ma ani ne 7 kg :slight_smile: tomu se rika prcek :grinning: to nikolka mela v 4 mesicich :slight_smile:
20. bře 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek