• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many Chudák malej.To je teda fakt ale na prd :frowning2: No jako tolika antibiotik mi přide taky hodně.No jsou to doktoři tak snad vědí co dělají.Jinak já se přikláním k těm homeopatikům taky. Minimálně na následné srovnání po léčbě.Držím palce at už to máte za sebou a jste fit.
26. bře 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahoj, no to je teda něco. ať je prcek brzy o.k :wink:
26. bře 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many hodne stesti at uz jsou posledni a hlavne at zaberou!
26. bře 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Chjo, to je sila...tak drzim palce, at lecba tentokrat zabere! Vita ma poprve rymu jak tram a kasel a jsem z toho hotova, tak si nedokazu predstavit, kdyby mel neco vic:(
27. bře 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My hlasime z 10m poradny 73 cm a 8830g . A od vcerejska mame ukazovaci manii :slight_smile:...na vsecho ukazuje stylem "E.T. vola domu"...je to docela srandovni. A taky uz se casto stavi....uz to neni nase male miminko:(
27. bře 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pupicka Hezké míry, a ty ses bála, jak nepřibral :wink:

@many Teda, držím palce, ať je brzy fit. Dáváš mu k těm antibiotikům nějaké lactobacily? A má vlastně nějakou diagnózu? Promiň, jestlis to tu už psala, trochu jsem se ztratila...
27. bře 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky , jdu nachvilku :wink:
@elana on má teď druhý a pořád má něco v moči, tak snad už tady ty pomůžou, no doktorka říkala, že se jí nechce mu to psát, ale ať to z té moči zmizne, že aspoň na 5 dní no pak dám zase moč a doufám, že už tam nic nebude :unamused:
27. bře 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dostyna
@evinka85
@hribek
@pupicka
holky díky moc, je jinak v poho, akorát dostal trošku rýmu a sem tam zakucká, takže ještě do něj valím jitrocelový sirup a na rýmenku ten Quixx
27. bře 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka rýmenka - to je hnus, že :frowning2: to odsávání :frowning2: bobíšci
27. bře 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda taky díky moc a laktobacilky dávám furt v kuse, už co jsme z nemocnice doma, 2 kapsle denně a diagnózu - no má furt něco v moči, jinak bere bobeš železo, ten má černý zoubečky chudák :frowning2:
27. bře 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, dočetla jsem vás a musím mizet, zatím pááá a hlavně se vy i vaše dítka držte od nemocí :slight_smile: ať jste všeci zdraví
27. bře 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my byly v poradně dneska v 10ti měsících - máme 8770g a 69,5cm. Byly jsme v poradně po dvou měsících a teď nás objednala zase za měsíc - se jí asi nezdála váha či co..... za ty 2měsíce malá nabrala 870g - je to málo?
27. bře 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many Přeji, aby už měl malej moč v pořádku.
@pupicka vám také brzké uzdravení.
27. bře 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Nazdárek, no nevím my měli od začátku opačproblém, nebíral až moc :grinning: a teďka jsem akorát koukala my měli ve 4m 8.040gr a nyní v 10m 9.200gr, což je rozdíl "jen" 1.160gr za 6m!!! A vzhledem k tomu, že máte pouze o 430gramů míň než my a zase máme o 6,5cm víc na dýlku, tak si myslím, že máte míry dostačující...
27. bře 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ja myslim ze uplne normalni, nevim sice kolik nabrala mala ted, ale posledni asi 4 mesice pribirala co mesic to asi 300-400 g :slight_smile:
27. bře 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Nene, to určitě není málo, je to akorát, a poměr výšky k váze je úplně super, bych se fakt nebála. A roste i do délky? Asi bude holt prcíček...
27. bře 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 bych rekla ze ok, mala mela na 8m 8290g a na 10m 9000g takze 710g prirustek
27. bře 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budu miry vedet dneska, tak jsem zvedava :slight_smile:
28. bře 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ahoj, ja si taky myslim, ze s vahou by nemel byt vubec problem! Ja, protoze mam neustale strach, ze je malej moc hubenej, tak jsem se specialne ptala dr. jestli nas vahovy prirustek je dostacujici....a pry krasa - pribral za mesic cca 400g....a opet me odkazala na ten rustovy graf, co je nekde v te prukazce....ze pry kdyz budu mit pochyby, staci si tam Vitkovu krivku vyznacit :slight_smile: (chudak doktorka je ze me asi na vetvi...jsem holt uzkostliva matka)!
28. bře 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz v poradi treti bezesna noc....jak se Vita dusi tou rymou, tak ani ja nemuzu spat... celou noc chudak skoro nespi a pak pres den je docela v pohode, ikdyz furt kycha a kasle...je to proste statecnej chlap :slight_smile:. Normalne, vcera v noci byl tak hotovej, ze jsem si ho vzala do postele, abych si ohlidala, ze se mi neudusi kaslikem a on si ve spanku klekl a zkousel si postupne lehat na ruzny mista myho tela, kde se bude tou rymou nejmin dusit....chjo, me ho bylo tak lito...a nemohla jsem nic udelat:(. A aby toho nebylo malo, tak jsem ho vcera pri kapani do nosa zranila tema kapkama (on se mi vymrskl a prudce se otocil, takze jsem ho bodla tim kapatkem od Pamyconu do nosiku)..a valila mu krev....no sila. Teda fakt bych neverila, jak dokaze blba ryma a kasel potrapit!
Jinak uz konecne jakz takz sedime (vetsinou v prekazkovym sedu - uz zacina prevazovat nad tim nasim klecenim mezi patickama) a stoupame si, tak jsem zvedava co zvladne driv, jestli sed nebo chuzi :slight_smile:
28. bře 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste otazka k rocnim narozeninam prcku - budete mit dort? Nevite delaji nekde dortiky, ktery by mohlo ochutnat i to rocni ditko?
28. bře 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak snad bude malej vitek v poradku, my to nastesti tak drasticky nemame, ale obcas mi prijde ze sipe ...a ohledne toho dortu, ten maly udelam sama, mam recept tady z MK, a neni tezkej :slight_smile:
28. bře 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many na rýmu ti můžu poradit naprosto luxusní věc.Je to homeopatický sprej do nosa Euphorbium Compositum.Na rýmu není snad nic lepšího, nám pomohl hodně a všem známým kamarádkám kolem taky.Tak třeba když by náhodou nechtěla rýma polevit, tak zkuste
28. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Já budu dělat 2 dorty, jeden jen pro ní, který bude moct papat i rozpatlat a druhý pro rodinu, který papat nebude :grinning:
28. bře 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky chystám na dva...
Dort k prvním narozeninám:
1kg jablek
citronová štáva
cukr
skořice
1 vanilkový puding
dětské piškoty
1 bílý jogurt
Jablka oloupeme, nakrájíme na kostky, podlijeme trochou vody a rozvaříme. Podle chuti mírně přisladíme, přidáme pár kapek citronové štávy a trochu skořice. V hrnečku rozmícháme v malém množství vanilkový pudink, nalijeme ho k jablkům a povaříme 5 minut. Do dortové formy vyložené mikrotenovoufolií, střídavě pokládáme vrstvu dětských piškotů a vrstu jablečné kaše. Hotový dort necháme vychladit v chladničce. Dort můžeme nazdobit rozšlehaným tvarohem či bílým jogurtem.
28. bře 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji vám za postřehy k tomu váhovýmu přírustku. Tak se mi to rozleželo v hlavě, a zřejmě o váhu opravdu nejde, jen si asi chce dr. zkontrolovat a pohlídat, zda už malá poleze a tak. Začali jsme totiž s plazením teprve před 14ti dnama. Takže termín kontroly a vedle toho napsáno vážení - je jen zástěrka. :slight_smile:

A ještě holky dotaz co krmíte Nutrilonem, dáváte už č.3? Je od ukončeného 10měsíce, tak jsem se dr. ptala, zda už na něj můžeme nastoupit a říkala, že by ho začala dávat až v roce..... Vy ho už dávate?
28. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Jejda, tak ať se už vám ty noce zlepší - snad už ano, rýma by už měla ustupovat. Když měla Verča rýmečku, tak taky skoro nespala 3noce a pak už to bylo lepší. Jenže u nás nepomohlo ani vzít si ji do postele, dokázala usnout jen když jsem ji měla v náruči a měla hlavičku výš. V leže zřejmě nemohla vůbec dýchat.
Jsou to bobánci malý, když trpí a my jim nedokážeme pomoct. Tak se držte.
28. bře 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Jé, tak na ten Nutrilon jsem se taky chtěla zeptat... my máme ještě poslední dvojku, kterou zítra načnu a pak teda právě nevím... ale asi už koupím trojku.
28. bře 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda já právě taky trojku už koupila, že na ni najedeme, ale když dr. řekla, že až v roce, tak ještě s tím počkám no.

Holky a kolikrát ještě za den dáváte prckům mlíko? Já zatím pořád 3x, ale právě přemýšlím, že když už máme povolený bílý jogurt, že zřejmě jednu dávku už upustím.... Malá stejně není až takový milovník toho mlíka, pořád se držíme hranice, že vypije 120 - 160ml jednu dávku. Jen asi 3x se stalo za celou dobu, že vypila i 200ml, ale fakt výjimečně.
28. bře 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Já to vidím na trojku tak v 11m. Další dvojku už kupovat nebudu, ani mi doktorka nic neříkala, že až od roka...
Jinak náš jídelníček:
snídaně - jogurt s ovocem
dopo sváča - UM - vypije 150-220ml
oběd - zelenina, příloha, maso nebo žloutek, jeden den v týdnu máme i bez masa
odpo sváča - ovoce, zatím občas dám i chleba s lučinou a kouskem ovoce, ale chleba začnu střídat ke snídani s jogurtem
večeře - kaše, tak 150ml
před spaním - UM - vypije kolem 150ml
28. bře 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek