• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@lolla79 ja davam uz 3 a v pohode nikdo mi na to nic nerekl.
28. bře 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam dotaz, vim ze jste to uz tady resili, ale ja se rozhodla teprv ted ze pujdu do golfu, nejaky tip ? nechci nic vylozene drahyho ale chci novy .
A dnesni kontrola u doktorky 8990g a 72 cm :slight_smile: mensi a lehci nez jsem si myslela a pro ty co resili vahu tak mala za 1 mesic a 8 dni pribrala 260 g
28. bře 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky ja se picnu mala uz mi chodi sama, nejprv dala pred par dny 2 - 3 krucky, dneska prvne po 3 pak 6 a nakonec 8 kroku sama bez opory, do toho zvatla stejne jak synovec neco ve stylu kral. kr rekne pekne a zbytek pak zni jako kral:slight_smile: to za chvilku pude do skoly ne?
28. bře 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hribek ale prosimte, dyt je to hezky :slight_smile: nejak predcasne to neni abys ses musela obavat o zdravy vyvoj maly jako kamaradka ktery maly zacal chodit v 7-8 mesicich, aspon to budes mit prvni od nas tady za sebou to chozeni a ty nervy s tim :grinning:
29. bře 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 TAk jakskosili ste už prát pleny s troškou octu?Spokojenost?
29. bře 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek wow to je skvelé !Já se na to taky už tľším jenom nevím kdy?Necháme se pťekvapit.
29. bře 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek týýý jo, tak super...gratulace! A co to vytaceni nozky, jak jsi to resila?
29. bře 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, taky by me zajimalo,jestli jste vyzkousely to prani s octem? Ty Vitkovy pupinky na rukach jsou pry asi dishidroticky ekzem :( a dostaly jsme na to gylcerinovou mast a nic vic dr. nerikala...tak nevim, jestli mame mit nejaka dalsi opatreni...
29. bře 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek teda to je šikulka šikovná. :slight_smile: Gratuluji. :wink:
29. bře 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja nene, ještě jsem ocet na praní prádla nedávala. Zatím jsem zavedla jen máchání navíc. :slight_smile:
29. bře 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda krásný jídelníček máte, taky bych si ho tak nějak představovala - a vidím, že též máte mlíko jen 2x. Akorát nevím zda ten chlebík u nás projde, malá ještě nemá zuby. Ale už to vypadá, že se snad začnou klubat.
29. bře 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88
@andilekjoja
@pupicka
@lolla79 holky diky no jako je to brzy ale da se to. to vytaceni uz dobry, doktorka rekla chodit v capackach tak sme to vyzkouseli a nervali ji do pevnych bot a zlepsilo se to
29. bře 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem s octem párkrát vyprala, ale nějak mě to moc neoslovilo...co do měkkosti to aviváž nenahradí a je sice fakt, že vyloženě octem to prádlo cítit není, ale takový lehounký nakyslý nádech to (pro můj nos) má, cítila jsem to pořád během schnutí...i když nemůžu říct, že je to nepříjemné, prostě kdybych asi nevěděla, že je to ocet, tak mi to nevadí, ale takhle jsem se zas vrátila jen k vodě (do roka nechci na prcka aviváž dávat).
29. bře 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Agáta má jen 2 spodní, ten chleba krájím na kostičky a ona ho "rozkouše" stejnak dásněma, tak myslím, že chleba klidně zkus :wink:
29. bře 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda vyzkoušíme, už si konečně i zvykla, že má v jídle menší kousky, takže snad i ten chléb zdolá. :wink:
29. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 chleba zkus ja to male zmacknu do placky a zvlada to se 2,5zubama:slight_smile: jinak vcera a v noci 38,5 a dnes kasel a unava snad ji to nesedi na pruduskach. davam mucosolvan.nemate neco lepsiho?
30. bře 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky řešili jste dort pro děti.tady není nic co by nemohli
Jablkový pudinkový dort
Ingredience
750 g strouhaných (nebo na kousky nakrájených) jablek (asi 5 velkých), 2 hrnky (po 2,5 dcl) vody, 100 - 150 g cukru(podle kyselosti jablek), 2 vanilkové pudinkové prášky, citrónová šťáva, 1 vanilkový cukr, piškoty, šlehačka
Postup
Jablka s cukrem a 1 hrnkem vody rozvaříme na kaši. Pudinky rozmícháme ve druhém hrnku vody, vlijeme do jablečné kaše a necháme přejít varem. Ochutíme citrónovou šťávou. Část hmoty nalejeme do studenou vodou vypláchnuté dortové formy. Na ni naskládáme piškoty a zalejeme kaší. Opakujeme dvakrát. V chladničce necháme ztuhnout, nejlépe do druhého dne. Dort vyklopíme dnem nahoru - povrch je krásně lesklý. Můžeme ozdobit ušlehanou šlehačkou.
31. bře 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak my byli nedávno na oslavě 1.narozenin a maminka oslavence dětem nachystala takový poháry:dole bílý jogurt na to nadrobit sušenky od sunarky a na to přesnídávka,můžou se přidat i banány,nachystala to do průhledných skleniček takže to lahodilo i oku a malé to moooc chutnalo.dělám jí to teď dost často na sváču.zvláštní je že samotný jogurt moc nechce a přesnídávku taky ne,kdysi jsem ji to zkoušela zamíchat a taky moc nemlaskala,ale asi jsou tam hlavní ingrediencí ty sušenky,ty tomu totiž dodají výbornou chuť.
31. bře 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
aha tak teď čtu že už tu ten recept je no tak nic no :unamused:
31. bře 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak uz nam to taky zacalo...mame staveci manii...porad si stoupa a uz zvlada i lehke obchazni kolem sedacky (zatim jen 2-3 krucky, ale prece) :(...chjo, a to jsme meli nakazany od Dr. jeste cca 2 mesice plazeni ...tak to teda nedame :grinning:
31. bře 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka sikulky, Izulka i pres nemoc vcera zvladla bez drzeni 2 krucky od gauce ke stolu a zpet a uz to zas trenuje:astonished: chjooo
1. dub 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jejda na vas taky skocil bacil?! Tak at jste brzo fit!!
1. dub 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jj od ctvrtka odpoledne:frowning2: to mela 38,5 v patek 37,5 v sobotu zas 38 a ted uz teplotu nema jen kasle a je takova spava, pokud se to do zitra nezlepsi naklusu s ni k dr.
1. dub 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: jdu za váma zase po delší době, tak jsme v neděli skončili ant, tak ve středu dáme moč a doufám, že už bude ok
jinak já jsem pěkně nachcípaná, dva dny jsem měla i horečky, pěkný zimnice a motáky, fuja, už je líp - rýma kašel a třeští hlava
Lukyš se drží a Ladík už to chytá :frowning2:
2. dub 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jojky, ať je dobře

ááá řešily jste dortíky :slight_smile: tak já udělám ten nepečený tvarohový s piškotama -
lirt mlíka a dva vanilkový pudinky - normálka :slight_smile: uvařím pudink a míchám do vychlazení a smíchám s dvěma kostkama tvarohu - spíš ušlehám :grinning: a pak jen prokládám - piškoty a krém a nahoru nějaký pěkný obrázek :slight_smile: budu muset objednat z netu :slight_smile: u nás prdlajs seženu :grinning: ten jedlý papír myslím :grinning:
2. dub 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem četla jídelníček a my máme doma teda velikýho jedlíka :slight_smile:
ráno kolem 5.00 kojím
kolem 8.00 přesnídávka s piškotama
kolem 10.00 krajíc chleba s lučinou
kolem 12.00 oběd
kolme 15.00 přesnídávka nebo banán....
kolem 18.00 krajíc chleba s paštikou
a kolem 20.00 kojím a přes den taky sem tam nakojím :slight_smile: jinak pije pěkně čajík :grinning: a kousky, ty zvládá suprově, krájím chleba už na větší kousky, ikdyž má zoubky jen 4, jde vidět, že to žužle a nekouše :slight_smile:
2. dub 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky letí to pěkně, zachvíli budou mít ti naši drobečci už rok :grinning:
2. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many diky, vy snad uz s tim taky budete mit konec

mala mi tu spi v naruci, celej den pospava, nastesti to nema na pruduskach rikala dr. at uz je to za nama. kolikrat je mi do breku ze kasle a davi se, nejradsi bych to vzal na sebe...
2. dub 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many teda jste pěkní jedlíci.No u nás jsme ted s chlebikem začali a chleba s máslem Toníkovi chutná :slight_smile:
2. dub 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek