• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@julyanne ona se nám pořád nakrucovala a v této poloze se držela jak před foťákem tak ji paní dr blikla,mám z ní radost :wink:
12. led 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny nově příchozí!
@janadudy gratuluji k dobrým výsledkům a ke kloučkovi!
@vdovec jé už byla i svatba, tak to jste měli ještě na sněhu, ne? To muselo být pěkný.
@miste to je super, že výsledky jsou v pořádku, gratuluji moc!
@germaine to bude správný chlap! Blahopřeju!
12. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Je to šikulka, asi z ní bude modelka :sunglasses:
12. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to jsem ráda, že jsme všechny v pohodě a bez komplikací...
Jinak teda ta fotka je super, takhle zblízka žádnou nemám, asi to bude tim ,že je to kluk nechce se moc ukazovat :grinning:
12. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Samuela na screeningu dr sotva tenkrát prohlídl,otočil se zadkem a bylo,a když se ráčil obátit strčil pupečník mezi nohy a pan doktor mohl jen hádat co to bude :grinning: zato teď se Sam hrozně rád fotí jak model,Jasmínka je úplně jiná na každé fotce UZ je krásně vidět :wink:
12. led 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak chci se zeptat - užíváte některá Calibrum mami nebo Magnosolv? Ten první jsem dostala od Ježíška, ale jelikož mám štítku a užívám hormony jódu musím brát jako vitamíny pouze Elevit a tudíž je mi Cali k ničemu a ten druhej je hořčík od doktorky, kterej jsem ale ani nezačla užívat, tak chci nabídnout, kdyby měla některá z vás zájem...Cali má 60tbl, nerozbalené a expirace je do 2/2012 a Magno je 30 sáčků a expir do 4/2013..když budete chtít, nějak se domluvíme...
12. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Jo tak nějak zdá se mi, že vždycky když má přijít blesk :wink: tak se rozhodne stávkovat :grinning:
12. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Já neužívám žádné vitamíny, akorát kyselinu listovou a teď mi doktorka napsala železo. Ptala jsem se jí, jestli mám brát něco takového, a ona mi říkala, že to není nutné.
12. led 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jé, já rychločtu, tys ty vitamíny nabízela, tak se omlouvám za svojí odpověď mimo mísu ...
12. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jj to dělal i Samík jako by to věděli :dizzy_face:
12. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne Mě právě doktorka předepsala a to ten jedinej Elevit, kterej je bez jódu a ségruška koupila k vánocům to Calibrum mno a protože mámě koupila dvě knížky, který už máma má a moc se jí nelíbilo, že se máma ozvala jsem si netroufla říct, že tohle užívat prostě nemůžu...tak jsem taktně mlčela :unamused: a řekla si, že to zkusím nabídnout dál...
12. led 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Jo já prohlašuju, že už je celej tatík...taky tvrdohlavej a svéráznej už odmala :wink:
12. led 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne To nic...ale tady je tolik těhulí, že jsem si řekla, že to zkusím nabídnout tady....
12. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Samík je stejnej ale nevím po kom to má,je to takovej svéráz až nechápu :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine určitě, třeba se to někomu bude hodit...
12. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino No taky se trochu obávám, že mě tohle čeká :unamused: a to pak na mě budou dva :cry: si k nim budu muset ještě časem pořídit parťačku :grinning:
12. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se zatím mějte, jdu pokračovat v praní potahů z kočárku...
12. led 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak to beru taky 3 chlapy v chalupě na jednu ženskou už by na mě bylo moc :wink: :wink:
12. led 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine třeba tu zkus bazar :slight_smile:. já ho teda ještě nezkoušela.
At se holky přidám taky k dobrým zprávám, tak v pátek jsem byla na ultrazvuku a taky dobrý :slight_smile:. Jen pořád číhám na ty pohyby.. občas to na něco jako i vypadá.. ale spíš si to jen namlouvám... :frowning2:(
12. led 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec Jéé tak nejsem poslední bez pohybů :wink: to mě těší. Teda kvůli sobě, ne kvůli tobě...jinak bazar už jsem zkusila, mám tam 15 inzerátů, ale nějak to tu moc nejede...a vás užř trochu znám, tak jsem to zkusila takto :slight_smile:
Jo a je dobře, že jste na tom taky dobře
12. led 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak zitra jdu na ultrazvuk a uz jsem cela nervozni jak to dopadne.Citim se dobre,malej je divoch,tak snad bude vse OK.Ted me navic chytl kasel a sedl na prudusky,tak me cekaji perne dny.Radeji ani nepujdu do prace:frowning2:
12. led 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: konečně mám čásek juknout :wink: dočítat asi nemá cenu, určo jste toho nakecaly :slight_smile:
doufám, že všichni mají dobrý výsledky z genetiky,...... :wink:
já hlásím ke 24t - 6 kg :slight_smile: hořčíkem se cpu o 106 a snad bude vše ok :slight_smile:
13. led 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, vítám všechny nové a gratuluji k výsledkům.
Dnes mám hned po ránu velikou radost, MSSZ mi poslala první nemocenskou, je nad moje očekávání a hlavně přišla v prvním termínu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juchů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Co s člověkem udělají obyč peníze :sunglasses:
Dnešní noc byla o poznání horší než ráno, stěhovala jsem se z ložnice neb můj drahoušek chrápal o 106 a nepomáhalo ani otočení na bok. Bohužel vstává ve 3 ráno a práce mu nedovoluje být nevyspaný tak jsem ho pak už ani nebudila a šla vedle. Nevíte co na to zabírá? Krom mlaskání, hlazení, otáčení atd? :pensive: :pensive:
13. led 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
@realgs Když nezabere mlaskání, hlazení, otáčení, tak se stěhuji k malé do dětského pokoje a zavřu dvoje dveře :grinning:
@many Jdu se zvážit:slight_smile:. To jsem zvědavá, co na mě vyjukne...
Už jste byli u obvoďáka pro razítko do průkazky? Já to ještě nestihla a už mi skoro vynadali, tak musím do 26., kdy bude další poradna...
13. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne No to jsem taky udělala, sice jsem zavřela jen jedny a slyšela i tak, ale aspoň že jsem se na 2 hodinky vyspala, pak vstal a já se stěhovala zase z5. Asi zakoupím špunty do uší, ale to je řešení jen do května :confounded:
13. led 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se taky vždycky sestra ptá na váhu, ale my ji doma nemáme tak se vážím až v ordinaci, tak jsem zvědavá. Ale od začátku jsem přibrala jen 4kg, tak třeba to nebude o nic víc. Ale včera jsem s údivem hleděla na svá nateklá lýtka, tak nevím stloustla jsem a šlo to do noh nebo jsem jen natelká.............. :unamused:
13. led 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 21 tt a +5 kg. Při minulém těhotenství to v tuhle dobu bylo tak +7 kg a jak tak na to koukám, od 22 tt to byly dost slušné přírůstky, tak doufám, že to tentokrát nebude tolik.
13. led 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs od května to asi bude bojovka, to Ti nezávidím...
13. led 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs týýýjo, tak to ti nezávidím, můj mužíček nechrápe vůbec :slight_smile: jen po pivu nebo když je marod a stačí zamlaskat a je klid, takže fakt jednou za čas :slight_smile: musím zaťukat :slight_smile:
@julyanne u obvoďáka jsem byla minulý týden :wink: jen jsem řekla sestře o razítko a mizela :slight_smile: jinak s tou váhou :slight_smile: je fakt, že jsem to v prvním těhu asi dost přeháněla s jídlem :slight_smile: teď fakt jím normálně, tak jak vždy a když je večer hlad, tak prostě odolám a zaspím :slight_smile: a nejím moc sladký, já u Ladíka pila denně na posezení salko :slight_smile: moc mi chutná :slight_smile: u Lukáška jsem ho měla zatím 2x :slight_smile: a to ze začátku :slight_smile: no už prostě nechci přibrat, tak jak u Ladíka, jde to pak špatně dolů :frowning2: no ale nikdy nevíme že :slight_smile: zase to pak může naskákat raz dva :wink: já taky pak přibírala hodně rychle :slight_smile: ale mám radost, že mám o půlku míň :grinning: :grinning: ťuk ťuk :grinning:
13. led 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek