• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
:grinning: ahoj holky,
všechny vás zdarvím taky po delší době.... nějak s tim mym živouškem už není čas. minulý týden jsem chytla pěknou angínu, že jsem nemohla dva dny ani pít a do toho horečky. zapla´t bůh jsem dítko po pár hodinách denně někomu nastrkala. jinak bych už visela. neměla jsem sílu na sebe- natož na malýho :frowning2: ..... ještě mám atb. asi do středy a pak mi možná ještě naloží. Kubajs to zatím zvládl "ťuk ťuk ťuk " jen s rýmou, tak snad jsem ho nenakazila. to bych nechtěla vidět. psala kámoška, co má malou teď 1.rok, že má malá angínu a horečky, že srazily po 3zábalech, 5čípcích a jdedné injekci na 39,8!!!!!!!!!!! no to nechci v životě zažít.
tak doufám holky, že vás nic podobnýho nepotká a vaše drobky taky ne!! zatim papapa a já se jdu zas věnovat tomu mýmu dítku, kterýmu teď lezou asi tři zuby najednou, takže porřebuje dosti pozornosti :wink:

přeju krásný večer a možná se ještě ukážu
2. dub 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja Tady ti ho vkládám :slight_smile:
2. dub 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evinka85 jestli aspoň trošku kojíš tak v mléku jsou obranné látky proti tomu co právě přežíváš.Hlavně ti přeji brzké uzdravení a hodně síly.
2. dub 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ták jsem tu po delší době.Poslušně hlásím,že už lezeme...nešikovně ale přece.A včera námvyšel 5 zub a 6 má venku špičku.
2. dub 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek Vydržať moja!
2. dub 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik A jaký jogurtíki papá?Já kupuji ve zdravé výživě sójový,rýžový a z kozího mléka a střídám to a jedeme.No je pravda že už jsou ochucené.
2. dub 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snažím sa dočítavať pozadu čo som nečítala,ale už nevládzem.Mám brigošku...roznášám letáky :slight_smile: Naštastie je to v mojom bloku,kde bývame.A ešte blok vedľa.No 3800 na mimi mesačne je málo.Tak si ešte niečo musím zohnať.Všetkým dobrú noc a krásne sníčky naším bábätkám.A krásny a pokojný celý týždeň nám želám :sunglasses: :wink:
2. dub 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsem myslela, že snad ani nedožiju dubna :wink: . Měli jsme daňová přiznání, tak to byl takovej blázinec hroznej, že nebylo absolutně na nic jiného čas. :confounded: Uf, a teď konečně máme padla a z té radosti nás skolila rýma. Ale když to není nic horšího, tak budiž. Dočítat Vás fakt nemám sílu, tak doufám, že jste tu všichni vpořádku , že prckové rostou jak mají a dělají jen samou radost :slight_smile:

Amálka měla v 10-ti měs. 9050g a 74cm. Má 8zubů, všechno jí chutná, leze, sedí, stojí a obchází nábytek a stále jí chutná hlína z květináče :grinning: . Asi jí chybí nějakej vitamín "Z" :grinning:

Jo a zítra jedeme na nastřelení naušnic :slight_smile:
2. dub 2012 ve 21:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
holky tak se probírám autosedačkama- i na nás už došlo :grinning: :grinning: :grinning: a fakt si nevím rady.... mě se líbí toto jenže nejsem schopná se nikde dočíst nic kloudnýho ( ani negativního) tak nevím....... nemáte některá náhodou??
http://www.mujandilek.cz/autosedacky-9-25-kg/1133-autosedacka-caretero-ibiza-2011-blue-9-25-kg-tmmodra.html http://www.mujandilek.cz/autosedacky-9-25-kg/1018-autosedacka-caretero-sport-turbo-blue-modra.html http://www.eandilek.cz/autosedacka-caretero-sport-turbo-9-25-kg/
2. dub 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ráda si nechám poradit a klidně přehodnotím názor...... jen s financema se mi nechce někam až k sedmitisícům :unamused:
2. dub 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 No to jsem taky zvědavá, protože my máme pořád vajíčko a ještě se tam vejde, takže zatím žádnou nemáme. Chceme nějakou s izofixem, budu to muset začít také studovat. :wink:
2. dub 2012 ve 22:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 kdyz jsem se o to zajimala, tak pri poslednim hodnoceni v Dtestu vysly nejlepe sedacky Kiddy a Cybex Pallas (to jsou ty s tim pultikem) a standardni kvalita je taky Romer....takze my pujde asi do toho Cybexu, jen az ten nas lumpik bude sedet sam :(....sice to neni levny, ale vzhledem k tomu, ze v aute travime hodne casu, tak si myslim, ze to bude dobra investice
3. dub 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 já bych vybírala jak píše pupicka mezi Cybexem a Romerem.To je záruka kvality a na ni bych hleděla zejména.Já trávím taky hodně času v autě a často jezdíme, je to investice k nezaplacení.
3. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
@hribek taky už Lukyš začíná víc kuckat :frowning2: nevím jestli zůstat furt u jitrocelovýcho sirupu nebo najet na něco jiného :unamused:
@dostyna jo,jo Lukyšovi chutná :grinning: jinak kupuju lučinu i ochucenou už a tu paštiku - kupuju v tescu , mají dětský od Hamé a pak ještě od jedné firmy, si nevzpomenu :grinning: a teď už nebere antibiotika, tak zase bude dostávat hodně přesnídávku s holandií :grinning: a miluje ty kukuřičný křupky, ten je teda do sebe valí :grinning: aby mu to náhodou někdo nesnědl :grinning: úplně nenažranej :grinning:
3. dub 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jéééééé šikulka veliká :grinning: nááádhera, už uděl pár krůčků sama :grinning: pochvala veliká :grinning: jééééé
Ladík taky od 11 měsíců chodil sám :slight_smile: no uvidíme , kdy nás překvapí Lukyš :slight_smile:
to kočenka roku určo uteče :grinning:
3. dub 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jojky, tak u tebe to taky řádilo :frowning2: je to hnus no, už se cítím líp, ale je to hnus, když ti je zle a máš doma dvě malý děti, na který musíš dávat pozor a nemůžeš usnout,..... :-P no Lukyš to asi ode mě chytý :unamused: i Ladík chrchle, snad budou v poho, ťuk ťuk

jinak holky s tou horečkou - kámoška - zdravotní sestra - mi říkala, že byla s malou jednou na pohotovosti a tam říkala doktorka, že když je horečka a dáva se třeba ten Nurofen sirup , tak nečučet na tu krabičku, kolik dávat, ale vždy podle kil - když má dítě 10 kg tak prostě poloviční dávku - 5 ml a vlastně podle krabičky dáváš jen 2,5 a je fakt, že jsme zažili , že jsme sráželi Lukyškovi teplotu a furt 39,5 no síla,....... ale všimla jsemsi, že jak jsme leželi v nemocnici a dostával sirup na teplotu, že tam bývalo jaksi moc, hned mě to bilo do očí a pak jak mi to kámoška řekla, asi na tom něco je, takže určo jak bude zase vysoká horečka tak to tak udělám a normálně prý po 3 hodinách se může dát jiný sirup, zase jiná značka, pokud se teplota nesráží, nebo pokud dáváte čípky, já mám na čípky smůlu, kluci mi vždy potom hned kadí, tak je strach, že ho vykadili, tak dávám sirup, fuj, tak jsem to rychle naťukala, doufám, že není moc překlepů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja jééé zubaček :grinning: a dobrý ? Nejsou teplůtky ,... ?

áá tady se vybírá autosedačka, taky budeme muset zachvíli kupovat :-/
tak holky jakou ??????????
3. dub 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many diky.jj je to sikulka:slight_smile: sem zvedava kdy zacne mluvit:slight_smile: no my davame podle dr mucosolvan a panadol sirup. pokud to bude mit stejny jako vcera tak v patek jdem k dr znova
3. dub 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme Britax Romer 0-18kg, zatím jezdíme proti směru, ale už budem muset otočit, nevejdou se mu nohy a je vzteklej :slight_smile: můžu doporučit,.
3. dub 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek taky jsem dost zvyklá na mucosolvan :wink:
@germaine já mám taky do 18 kg, ale to je už po pár dětech, stará ludra :grinning: ale nám stačí, jedeme někam jednou za čas, ale spíš bych koukala už po té do těch 36kg , no musím juknout, co jsme kupovali Ladíkovi a kdyžtak mu koupíme tu samou :slight_smile:
3. dub 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jinak my to proti směru už nemáme, sedíme jako my :grinning:
3. dub 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 my mame maxi cosi tobi 2012. v testech je hodnocena velmi dobre a zkouseli sme do ni malou u svagrove a dobry.
3. dub 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. dub 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky Lukyš má zase teplotu :frowning2: mě jebne, doufám, že to chytl ode mě a neee že zase skončíme v nemocnici :frowning2: sakra teď dobral antibiotika :frowning2: mě fakt klepne, počkám do čtvrtka a kdyžtak valím
3. dub 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo do zítra
3. dub 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many sakra,to snad ne.Jaktože ho to zase zlomilo?Dáváš mu něco na horečku a nebbo necháváš tělo poprat se samotný bez léků? To mě moc mrzí.
3. dub 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many achjo :confounded:
3. dub 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna zatím nedávám nic, má se dávat až je 38.1 , někdy když rostly zoubky, tak jsem dala i dříve,že je to i od bolesti, ale teď nevím, takže budu čekat a nic dřív dávat nebudu, abych kdyžtak věděla co říct doktorce , mě fakt jebne :angry: to je na nervy, doufám, že to fakt chytá ode mě a nebude mít nic vysokýho,.....počkám a šla bych ve čtvrtek, zítra by bylo brzo :unamused: nám se to fakt s prominutím sere :frowning2: Ladík ten byl fit do 3 let až pak začala školka a Lukyš ten si vše vybírá a je kojenej......
@elana to je hnus no :confounded:
3. dub 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ani nechodí ven, je semnou a s Ladíkem zavřenej doma :unamused: možná ho fakt dostává moje chřipajzna :unamused: jsem nervózní ještě z té moče, zítra odevzdáme a budeme čekat do příštího týdne na výsledky
3. dub 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ajaj krucipisek! To je sila teda....tak Lukyskovi hodne sily at se s tou chripajznou popere!
3. dub 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek