• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
holky, tak my uz sedime a chodime kolem nabytku....fiiiha, to nabralo nejaky velky obratky! Vitek si udelal z hrazdicky choditko (hrne ji pred sebou a opira se o ni) a zacina pomalu capat i v prostoru :(. Ach jo....tak to asi bude po me :(. Ja jsem pry zacla v 11 mesicich rovnou litat, nikoliv chodit... (bohuzel moje prvni cesta skoncila v topeni a ukousla jsem si kus horniho rtu :slight_smile:...doted tam mam jizvu...tak doufam, ze Vitek bude aspon opatrnejsi
3. dub 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@many to se srovná.Moc dobře ti rozumím,sama bych byla na nervy.Tondovi se prořezávají 4 zuby navrchu.o je totální peklo,dnes měl dvakrát tak hysterickej záchvat od bolesti,hnus.Sama mám žaludek na vodě, fakt jsem nikdy nic takovýho nezažila. Tak hlavně at váš cipísek nestoná a je to jen prkotina.Držte se
3. dub 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak s hrazdičkou to máme podobné :grinning: :grinning: :grinning: chtěla jsem jí už složit a pak mě napadlo, že ještě poslouží :wink:
3. dub 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
řešíte sedačky,my koupili cybex pallas sahnali jsme výprodej loňské kolekce bez isofixu za 3500 a s o 1000víccož si myslím je super cena
http://www.delfinek.mimishop.cz/katalog.php?typ=121&vyrobce=Cybex&kategorie=1841
3. dub 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. dub 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many drzim palecky at je to od zoubku
3. dub 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many moc tu teď nebývám ale pochytila jsem že u vás si nějaký bacil už vybalil kufry a chce snad u vás zůstat tak doufám že si zas co nevidět sbalí a dá vám pokoj
jinak jak řešíte nemoci a nachlazení já teď nedám dopustit na tymiánový krém a eucasol z justu.krém mažu preventivně na nožičky na posílení imunity a na hrudníček pro lepší dýchání,taky na kašel je dobrý a spoustu dalších využití.eucasol je krém který si při rýmě stříknu na tričko nebo polštář hned se líp dýchá a rýma která trvá normálně min.týden je za 3 dny pryč,půjčovala jsem ho i mamce a ségře když byli nachlazený a byli tak nadšený že si ho hned koupili.jinak ho stříknu malé na bundičku když třeba máme jet busem nebo k nám příjde nějaký bacilonosič (to ho stříknu do vzduchu) má to totiž i dezinfekční účinky.a musím říct že od té doby co tyto dva zázraky používám jsme všichni jako rybky.ťuky ťuk.a to jsem tomu ze začátku vůbec nevěřila.
3. dub 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@badik jojo,to je velká paráda.na pár dílů jsem koukala :grinning:
4. dub 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pokusím se vás dočíst, jen jsem zatím zvládla přečíst poslední stránku.
Tak už se to moje zpomalené dítko začíná zlepšovat. Na to, že teprve před třema týdnama se začala teprve plazit, tak teď už 3dny sama sedí a už to vypadá i na lezení sice zatím leze jakoby pozadu - couve, ale to si myslím doladíme. :slight_smile: Dokonce i v postýlce se už začíná pomale stavět. Teda během takové chviličky to bere hopem..... Avšak oproti ostatním co tu už ťapkají tak na ty ještě nemáme. :slight_smile: Ale jsem ráda, že se už tak rozhoupala. :slight_smile:

@badik taktéž do této značky autosedačky půjdeme. Jen mám vybranou tuto: http://www.babymax.cz/autosedacka-cybex-isisfix-2011-936kg-purple-potion-detske-zbozi-9304.html
Starší dceři jsme před vánocama koupili též od cybexu Solution X2-fix a spokojenost veliká.
4. dub 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď koukám na kolekci 2012 a nevím v čem je rozdíl až na tu cenu.. Tak že bychom koupili tuhle?
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=3545172
4. dub 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem marodům přeji brzké uzdravení a hlavně, aby se z toho co nejrychleji vyhrabali....
4. dub 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Teda malej má obrovskej apetit. :slight_smile: Ale je dobře, že mu chutná, horší by bylo, kdyby tomu bylo naopak. Jinak křupky u nás taky bodují. Akorát je po nich celá zapatlaná, a když jí zůstane kousíček nalepený na ruce a já jí to seberu, tak spustí hysterák, co si to dovoluji jí to brát. :slight_smile:
4. dub 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 před nedávnem jsi se ptala na nějaký typ na golfky.... my máme teda po první dceři Peg perego pliko P3, ale ty jsou dražší, ale dívala jsem se, že by snad ani nemuseli být špatné tyto http://www.mall.cz/kocarky-golfky/chicco-golfove-hole-multiway?gclid=CPWMn9vomq8CFcjO3wod_SnNdg
4. dub 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 přesně tu purple máme :slight_smile: a vidím že tys sehnala ještě suprovější cenu 3100 i s isofixem tomu se mi až nechce věřit to bych se ještě pro jistotu ubezpečila že tam je.
aha teď se dívám že je to asi tak levný protože je to jinej tip my máme ten Pallas a to cos poslala ty je isis každopádně barvu máme stejnou :wink: My byli přímo v tom delfínkovi a ptali jsme se jakej je rozdíl mezi tou letošní a loňskou kolekcí a pán říkal že jen v ceně.pak na tu novou jde přidat z boku takový,já bych to nazvala nárazníky,že to ještě víc tlumí boční náraz,ale prý se to stejně musí dokoupit zvlášť a do některých typů aut se to nevejde protože pak nejdou zavřít dveře.a pán říkal že se mu to zdá zbytečný že je to spíš reklamní tah.Každopádně dívala jsem se na crash testy 2011 a tam ten cybex dopadl dost dobře 2012 testy asi ještě nejsou nebo aspoň když jsme to kupovali tak nebyli takže i pro to jsem chtěla dát přednost loňské kolekci.
doufám že jsem to nenapsala moc zmateně :wink:
4. dub 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik napsala jsi to srozumitelně, díky. Takže ještě to pořádně nastuduji a za chvíli už ji objednám. Teda ještě musím počkat, nemáme 9kg. :slight_smile: Ale to už dlouho trvat nebude. :grinning: A jasně, žádné přídavné doplňky k tomu kupovat nehodlám, takže pokud je fakt rozdíl jen v té ceně, tak bohatě postačí ta loňská kolekce. :slight_smile:
4. dub 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak dnes jsem si pro jistotu zašla s malým k doktorce a krev měl dobrou, tak to vypadá, že chytá bacil ode mě a z toho ta teplůtka, uf uf, to byl oddych :wink: moč jsme odevzdali, tak budeme čekat zase do příštího týdne, jdu vás dočíst
4. dub 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka díííky moc :slight_smile:
4. dub 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna co malej a zoubky ? Pomáhá mu ten gel ? A ještě dotázek - potřebuju ten název těch kapek do nosu, co si mi radila - homeopatika :slight_smile: pak se tady u nás po nich poptám :wink: dííííííííííííííky
@evinka85 tak u nás hrazda nehrozí, u Ladíka v poho, ale Lukyš - ten v ní řve jak v postýlce, nehrozí ho tam dát :angry:
@badik jéééééé super věcičky, kde je seženu, jinak si pak počtu o těch paštikách :wink:
4. dub 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no tak mi blbnou bedny, tak si to pak pustím na noťasu, teda asi budu čučet co :unamused:
4. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak jsem ten krém a sprej do nosu hledala na netu a našla, od jedné firmy, ale nejsou tam ceny, ...... nevím jak to tam objednat, myslíš, že to budou mít i v lékárně ?
4. dub 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co resite sedacky, dle Dtestu teda vedou Romery, pak v kategorii 9-36kg Kiddy, v tesnem zavesu Cybex Pallas - rozdil jen nepatrny. Rozhodne se vyhnout sedackam od fy Graco a Casualplay.
4. dub 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no vidis to, jaka je to sikulka...proste pohodarka....chtela si co nejdyl polezet a ted to rozbali:slight_smile:
4. dub 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many uff, teda ne ze by jakykoliv bacil byl vyhra, ale dobre, ze je to asi jen "obycejna angina" a ne ten zakernak, co s nim tak dlouho bojujete v moci!
4. dub 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many ahojky, zoubky trošku lepší,ale vnoci zase řev.
Jinak s těma homeo kapkama.Je to Euphorbium Compositum. Je možný, že je mít nebudou a budou ti je muset objednat.Ale jsou báječný
4. dub 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
cusik holky jak ja bych brala rev kvuli zoubkum nez mit chripku ci co to je za bacila. mala uz je lepsi jen kasle ale ja to vyzrala pekne. je mi zle a ted sem ve fazi ze sem nechala malou dole tchyni a jdu lezet
4. dub 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna super, hned si píšu na papír
4. dub 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jojky držse, já jsem z toho venku, ale byl to hnus, ty horečky a zimnice :frowning2: fuja, tak se drž a ať se toho rychle zbavíš, mně už je dneska odost líp, jinak skoro vůbec nekašlu - brala jsem jitrocelový sirup a furt se dopovala paralenem, už jen ta rýma hnusná :angry: a je super, že máš komu dát dítko, já šílela s dvěma sama a v pátek musel už tatin dorazit v 1 z práce, to mi bylo už hrozně
4. dub 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many co vím tak se to jen tak nikde neprodává,musíš si sehnat někoho kdo to dělá.něco jako avon a tak.je to sice dražší ale fakt jsem moc spokojená.mělo by to být přírodní.já když to kupovala prvně bála jsem se že to budou vyhozený prachy,ale nechala jsem se strhnout tím jak to všichni chválili.a musím říct že toho vůbec nelituji a už plánuju vyzkoušet i další výrobky.pokud bys nikoho nesehnala můžu ti dát kontakt na holčinu co to prodává mě a třeba ti to může poslat nebo její manžel dělá někde v olmiku tak se třeba můžete domluvit na předání.pokud máš fb najdeš její stránky (soukromá skupina)pod milujeme just a nahrin
4. dub 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many měla jsi na mysli ohrádku? :grinning: tak tu taky nemáme :grinning: tam by nevydržel, ale psali jsme, že u hrazdičky ťapkají ty naše dětičky.... jako mimi jí měl na hraní a teď když ho k tomu postavím na parketách, tak přeběhne celý obývák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ( a to ještě nechodí)
4. dub 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 nám u ní malá taky chodí ale musím ji držet protože to rychle ujíždí a z toho pěkně bolí záda :confounded: ,ale už jsem ji odevzdala segře pro neteřinku.
4. dub 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek