• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@evinka85 tak nevím co myslíte za hrazdičku :grinning: asi neznám :grinning:
5. dub 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik nenašla jsem to a můžeš mi napsat ceny :wink:
5. dub 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak už jsem to našla a požádala o členství
5. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ahojky holky :slight_smile: dnes už je mi zase o něco líp, ale malej měl teda furt kole 39 :unamused: snad bude brzo bez teplot
5. dub 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many zavidim ze je ti lip. u nas je to naopak. male je lip ja hur. dneska sem navic mela dvojsichtu-synovec si oblibil ze ja mu budu menit plinu krmit atd. takze ja pomale behala kolem obou deti.nastesti chtel malej jit spat po obede tak sem sla s nim a malou mi hlidala tchyne takze chvilku odpocinek
5. dub 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jé tak na to se musím podívat z blízka já jsemdávala jenom eukaliptový olej
8. dub 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ach jo moc ti přeji ať to už co nejdřív skončí :frowning2:
8. dub 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak co dostala ses na ty stránky justu?nikde tě tam nevidím.nebo už si sehnala prodejce blíže k tobě?
9. dub 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: chvilka času na net, malej usnul a Ladík je konečně ve školce, snad tam vydrží a nic nedotáhne domů :frowning2: teď bylo zase lítání po doktorech , takže už týden máme teploty :frowning2: ale už prý by měl být brzo konec, krev má dobrou a hlavní, že prý už nemá přes 38, byli jsme u doktorky ve středu a v pátek zase, že furt má horečky, protože už mám strach z té nemocnice a v pátek jsme byli na krvi a na moči, samo moč furt špatná :frowning2: takže zítra odevzdám zase další , ach jo :frowning2: krev dobrá a na ušním.... dobrý, prý zuby nejedou,.. a buch včera jsem našla zub a dokonce už venku, takže teplůtky z chřipky a určo i ze zoubku, no holky doufám, že už budeme mít brzo klid :frowning2: je to na nervy :frowning2: takže dnes jsem letěla zase, protože teploty stále, ale tak snad už bude teda brzo klid :confounded: teda bobeš si to pěkně vybírá :frowning2: držím pěsti ať jsou ty vaše dětičky zdravé a žádné problémy,........
@hribek jak je kočko :wink: je už líp ?
@andilekjoja díííky moc, snad už brzo
@badik dostala jsem se tam, ale nebyl čas si to tam počíst,.....
10. dub 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak snad už budete mít klid.ty zouky jsou děsný a nedivila bych se, kdyby dávaly tak malýmu zabrat.U nás je to horor.Dva dny byl ted vpohodě a ted už zase Tonda šílí.Ted se mi tak vztekal u oblíkání,mlátil sebou jak šílenej a ruce v puse.Už má 5 těch zubů navrchu venku,ale myslím si, že ho to asi pořád bolí :slight_smile:Držte se at už to máte za sebou.Nám to asi ještě potrvá
10. dub 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no z nejhorsiho sem venku, antibiotika zabraly takze ted uz jen ryma a kasel. ted sem byla u dr a nalez v krku a ni z krve neni vse mam v poradku. mala dostala synecod na kasel a pokud se to do patku nezlepsi tak na kontrolu. doufam ze vy uz to mate taky za sebou. fakt nejhorsi je mit nemocny dite:frowning2:
10. dub 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jéééé zubáček :grinning: kolik už má zoubků ? My máme 5 :grinning: tak ať vás taky netrápí :frowning2:
@hribek to je fine, že je líp a malá a't je taky brzo zdravá, já poprvé koupila Hedelix a zdá se mi dobrý
10. dub 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many dole dva, jeden tak na půl a navrchu mu vylezlo 5 zubů naráz :confused:
10. dub 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky,
tak jak se všem daří? a jak jste přežily velikonoce? já jsem si o nášup musela říct. :wink:
angínu jsem doléčila antibiotikama a na krvi ještě nějakej nález, tak se mám šetřit... a šup už mě zase bolí v krku, no jak se mám šetřit s megahyperaktivním dítětem už mi nikdo neřekl.... takže dneska radši pošupajdím k doktorce, než se mi vyklube angína další. protože to, co jsem zažívala minulej tejden už fakt nikdy!!! to že jsem se tři dny nemohla ani napít by mi nevadilo, ale starat se o skřítka, to už jsem byla vážně na dně svých sil, takže tomu chci předejít. .......... ( dopisuji odpoledne) - a taky že jo. nechala jsem si napsat atb, tak snad to už nepropukne :slight_smile:
11. dub 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Izulce vše nej :slight_smile:
11. dub 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 diky:slight_smile: opatruj se ikdyz to s prckem moc nejde...
11. dub 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda holky koukam, ze na vas vsechny vlezly bacily:(! Tak preji vsem maminam i detickam brzke uzdraveni! My jsme se jednoho nachlazeni zbavili, ale obavam se, ze uz na nas leze dalsi :(.
11. dub 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no, to Ti teda nezavidim! Nevim teda jak moc je Kubik zivej, ale jestli je to ero jako nas Vitek (coz asi jo), tak to bych teda nedala! Holky nikdy bych neverila ze to reknu, ale fakt se docela bojim toho, az to nase dite zacne chodit...uz ted jsem z neho vecer vycucana.....a to se zatim jenom stavi a udela max. 3 krucky u nabytku :(
11. dub 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka neboj az zacne chodit a nepadat tak to bude trochu lepsi nez ted, to je takovy debilni obdobi nechodi poradne, pada, musis byt furt u nej atd. izulda ted je ve fazi trenovani chuze od sedacky ke stolku (70cm cca) bez drzeni to je taky sila...
11. dub 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak i my se hlásíme mezi marody,Dorinka soplí,kucká,ale už je bez teplot.no a na mě to začíná taky líst :frowning2:
@hribek malé vše nej k svátku.pozorovali jsme s Dori video jak Izulka skládá prádlo a Dorinka si s ní velice vykládala :wink: :grinning:
11. dub 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik diky a Dorinku zdravime, se nekdy stavte na pokec:slight_smile:
12. dub 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna JÉ TAK JSTE TO ALE VZALI HOPEM :grinning: My máme 5 nahoře a 2 dolů,ale vše hezky postupně :wink:
12. dub 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek přeji rychlé uzdravení :slight_smile:
12. dub 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Je to fakt děsný když nevládzeš sama so sebou a k tomu aj mimi choré :frowning2: Tak želám nech ste čím skor z toho vonku. :slight_smile:
12. dub 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak jsem se na to koukla to je šílené!!!!!!A kdo ví jaký sajrajt dávají do dospěláckých ?fuj,hnus a pak se divíme,že jsme náchylní k nemocem
12. dub 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja dik uz je to lepsi:slight_smile:
12. dub 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky malá rekapitulace.1.fotku nemusím komentovat,2.je v den příjezdu z porodnice,3.někdy v půli prosince a 4.začátkem února
12. dub 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moje sestra týden před porodem a Dorinka žokej :grinning:
12. dub 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik kocicka hezka a sikovna :slight_smile:
12. dub 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tá fotka nemá chybu :slight_smile:
12. dub 2012 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek