• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@badik sikulka treba vyhraje pardubickou:slight_smile: segra ma teda malej pupik na to ze je tyden pred porodem:slight_smile:
13. dub 2012 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jj však na ní taky v porodnici čuměli co tam chce a malá měla 2680g a 48cm a segra měla porod pomalu za hodinu za sebou :slight_smile:
13. dub 2012 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
MAMINKY TAKHLE KAKÁME DO NOČNÍČKU. :sunglasses: PROČ BYCH SI NEUSNADNILA PRÁCI?PODLE PSYCHOLOGŮ TRVÁ 3-4 TÝDNY NEŽ SE ČLOVĚKU ZAŽIJE NOVÝ ZVYK.A PAK UŽ SE BUDU MUSET NAUČIT JÁ ROZUMĚT MALÉ KDYŽ MI BUDE HLÁSIT,ŽE CHCE NA ÁÁÁ NEBO PŠŠŠ.TAK MI DRŽTE PALCE.V létě na svadbu bych už chtěla abychom byli bez plenek. :slight_smile:
13. dub 2012 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andilekjoja to jste moc šikovní.Hele,a máš na to nějaký speciální postup?
13. dub 2012 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Zatím dělám jenom to,že hned jak se ráno probudí dám ji sednout a to se mi vyčúrá.Ale chce to abych JÁ nebyla lína a dala jí hned dřív než se úplně probere.A pak vždy po jídle nebo když se vzbudí.Budu se ještě koukat na netu jak to dělají jiné mamky.Tak dofám,že to zvládnu.Hlavně ať rozpoznám až mi začne dávat na jevo,že chce nanočník. :frowning2: Uvidíme za čas.Přemýšlím jak bych to udělala,aby mi to ukazovala.To bude zajímavé :wink: Uvidíme.Pak se pochlubím nebo ne.Kakání je nelehčí to poznám hned když začíná tlačit...to pozná každá ... to je opravdu lehlé.
13. dub 2012 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekjoja no já už se na to právě taky chystám a přiznám bez mučení,že to chce fakt makat celej den a soustředit se na to, což jsme trochu líná.Ale už jsou to velcí šikovníci a je škoda je nenaučit na nočník.jdu studovat,Jen musím najít nějaké odkazy :slight_smile:
13. dub 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekjoja ja to nepoznam , na maly to neni videt...jen nekdy, bracha kdyz byl malej tak na nem to taky bylo poznat, zacal delat u toho takovy pazvuky a zrudl jak tlacil, ale na nikolce vetsinou nic nevidim
13. dub 2012 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 to je přesně ono!Takže máš výhodu.Když malá začne tlačit tak utíkám pro nočník!Ze začátku jsem ji u toho pár krát vyrušila. a pak dokakala do nočníku a teď už to většinou vystihnu.My kakáme každý druhý den.Takže to jsem vždy "v pozoru připravená s nočníčkem" :grinning: :grinning: :grinning: Jěště že nekaká každý den...to bych zhubla :grinning: :grinning: :grinning: I když bych to teda pořádně potřebovala ták 40 kilečko dolů ale to bych potřebovala asi dalších 5 detí k té mojí učit na nočníček :grinning: :grinning: :grinning: Zvládly to jiné maminky tak to zvládneme i my !!!
13. dub 2012 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna http://www.youtube.com/watch?v=NxPUowke1b0tohle mne dostalo !Ale ještě se v tom budu šťourat ať si to pořádně nastuduji. :wink:
13. dub 2012 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekjoja hmmm,s tím kakáním.mě Tonda kakaá někdy i třkrát denně :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2012 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
my už chodíme na nočník víc jak měsíc,ale žádný signály nepozoruju :frowning2: jen se u nás stalo pravidlem že každý ráno když ji posadím tak se vykaká.jinak úspěchy na hrnci máme,ale říct si neumí :frowning2: nebo to nevidím.ale je fakt že plíny jsou pro mě jednodušší a to i při tom že částečně používám látkovky.prostě přebalím a jdeme.takhle vybalím,posadím,čekám,čekám,a zase zabalit :confounded: no těším se na léto bude běhat po dvorku nahá a to se to bude učit :slight_smile: jen aby to léto stálo za to
13. dub 2012 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak jsem zrovna pozorovala na videu Dorčiny první týdny.první koupání,pasení koníků,když začala pozorovat hračky a pak si s nima i hrát a hlavně první úsměvy.Bože to je tak dávno :frowning2: teď už je to malej raubíř a brzo oslaví první rok :frowning2: ale zase musím říct že bych ty první týdny nevrátila.Období kdy jen spala,jedla a řvala,neuměla dát najevo žádné emoce a nebyla s ní žádná legrace.řekla bych že teď má úžasný věk,kéž by to tak chtělo zůstat.
13. dub 2012 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekjoja no teda!! šikulové! já už nočník taky vytáhla, ale malej na něm sedět nechce. Kakání poznám jen po ránu. vím, že jak ho vybalím z pleny po noci a dám do nový, tak do půl hoďky jdeme znova přebalovat. jinak to poznám okamžitě po čuchu :grinning: :grinning: :grinning: a to až 4x denně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nikam to nehodním, ale na to léto to bude tak akorát šikovný :wink:
13. dub 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no a jinak hubnutí už bylo taky zmíněno!! musím se pochlubit... změnila jsem naprosto jídelníček a ještě to neskutečný lítání kolem malýho a za poslední dva měsíce -7kg, takže od porodu -25kilo :sunglasses: (a to jsem 21 přibrala jen v těhu, a dalších 10 ještě před) ....... takže do odvahy vzít si plavky chybí ještě 6. dřív bych teda se 70kily šla do plavek jen v sebeobraně, ale teď mám takovej dobrej pocit, že bych se snad i odvážila :grinning: jinak do maturitních šatů mi chybí stále 20- to už tak oprimisticky zase nezní :sweat_smile:
13. dub 2012 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evinka85 super gratuluju, ja mam od novyho roku -10,8kg a hlavne okolo 7cm po vsech obvodech. zaplatila sem si hubnuti - poradenstvi + cviceni, za mesic koncim a pak uz to bude na me jak to budu zvladat. ale pujde to. uz sem tak nejak nacvicena co muzu a co ne, hlavne pravidelne jist a pit a trochu toho pohybu coz ted jde skoro samo za Izulkou ktera je 90% dne v pohybu:slight_smile: tak hodne zdaru at to jde dal dolu.
A s tema plavkama si me pobavila, to budu taky stastna kdyz v 70 vylezu v plavkach ven no na to mi jeste nejakych 14kg zbyva ale snad do leta to dam
14. dub 2012 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm hubnutí :frowning2: já teda v těhu nabrala 10 a dole mám 14,ale do zmiňovaných 70 mi taky ještě 5 přebývá :frowning2: dost jsem si slibovala od kojení a asi to mělo něco do sebe,ale už se snažím odstavovat takže si začínám dost slibovat že malá začne co nevidět chodit,nebo jestli bude po mně začne rovnou běhat :wink: .jinak u nás ve vsi s 200 obyvateli se začala cvičit zumba.chtěla jsem hned začít chodit,jenže jsem teď nachlazená,tak snad příští týden.
@hribek poradenství jsem si taky kdysi zaplatila (před svatbou) a peněz rozhodně nelituji.šlo to krásně,nehladověla jsem ani se nepřejídala,a za 3 měsíce bylo 12kg dolů.ale udržet se mi to nepodařilo.teda zpátky jsem to neměla,ale věřím že kdybych neotěhotněla už to mám vše zpět.za necelí 3 roky se mi vrátilo 9kg :angry: největší zlom začal v lázních z tama jsem si za ten měsíc dovezla rovnou 3 a to jsem tam volný chvíle trávila na bazeně,v posilce a na procházkách.
14. dub 2012 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
14. dub 2012 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Kolik ste platili za poradenství a co v tom vše bylo? Taky o tom přemýšlím?Mám víc než 100 a necítím se dobře :unamused:
14. dub 2012 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekjoja hele,nejsem moc na diety.Mám ráda jídlo a tak jsem zkusila dietu Petra Havlíčka.Jsem naprosto spokojená, nastartoval mi správné stravovací návyky a cítím se lépe. Nevím kolik jse zhubla,ale oblečení je volnější a volnější. Ta dieta je na 60 dní a jsou tam i volné dny, kdy můžeš sníst cokoliv Přikládám odkaz http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=6540
14. dub 2012 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dnes jsme byli na soutezi batolatek v lezeni v globusu, to bylo super :slight_smile:
14. dub 2012 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dendy88 a vyhrali ste?
@dostyna a na to koukala taky ale me tam zas nevyhovuje treba to ze mam jist cottage syr atd proste veci co nemam rada, ale kazdymu vyhovuje neco jinyho a hlavne ze ty kila jdou dolu
14. dub 2012 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekjoja já platila .měsíc 1000 druhý 900 třetí 800 a čtvrtý byl zdarma.byl v tom celodenní jídelníček a kontroly co 14dní (převážení,přeměření) vzhledem k tomu že jsem chodila na 12ti hodinové směny,kdy jsem měla denní,noční i volné dny tak hlavní problém byla nepravidelná strava,což mi paní poradila jak na to.měla jsem tam přesně psané kolik čeho i recepty.nedala mi tam nic co bych nejedla.no a samozřejmě cvičení.no hlavní motivací pro mě byli jednak prachy,který jsem do toho vložila,jednak jsem sama sobě chtěla něco dokázat a hlavně jsem chtěla vypadat dobře ve svatebních šatech.teď nevím jestli bych se k tomu znovu dokopala.ale kdybych se dostala zas na hroznou váhu tak asi jo.
14. dub 2012 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek no to je jasný.Mě zase tenhle typ stravy vyhovuje...Prostě každýmu sedí něco jinýho
14. dub 2012 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dostyna to vypadá zajímavě,jen je pro mě teď problém že pořád musím vychystávat jídla zedníkům a s malou opravdu nemám moc času na to abych vyvařovala 2 obědy.každopádně až malá usne tak to pořádně prostuduju a alespoň částečně bych to zkusila.
14. dub 2012 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek neee, mala to zvladla asi za 28 sekund a nejlepsi tam bylo miminko za 10 sekund :slight_smile:
14. dub 2012 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
jinak už jsem malé koupila cyklosedačku takže hned jak se napraví počasí vyrážíme za sportem do přírody.no a když se mi podaří chodit na tu zumbu tak bych do plavkové sezony mohla trochu shodit.každopádně mi dost pomáhá to že malá přes den neusne jinak než v kočáře takže pravidelně vyrážím 2x denně na procházku
14. dub 2012 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 to musela být sranda :slight_smile:
@dostyna tak jsem na to víc mrkla-1.dva dny,no to jsou teda porce a taky mi to asi udělá vítr v peněžence
14. dub 2012 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, my tu dietu ala Havlíček též držíme, je super hlavně v tom, že se člověk fakt naučí pravidelně jíst. Já do teď jedla sladkou snídani a pak až véču třeba ve 21h. Kdežto teď jím tak nějak pravidelně, rozumně, máme nakoupeno na celý týden, takže nemusím pátrat v lednici, co bych snědla... A finančně jsme to srovnávali a nevyjde to dráž než naše běžná strava. A sním toho fakt výrazně víc než dřív a mám víc energie.
14. dub 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda me prijde ze kdyz se nakupuje zdrave tak to vyjde financne lip.
14. dub 2012 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek I mně to tak přijde, ono hlavně když má člověk jídelníček, tak ví přesně co koupí a neláduje do košíku ptákoviny :grinning:
14. dub 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek