• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@aajda jj a nejhorsi(nejdrazsi) jsou cukrovinky a bramburky, 1ks ti nestaci a pak se to nascita...
15. dub 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nás by to rozhodně vyšlo dráž než to co jíme teď :frowning2: já vím že na takový věci by se nemělo moc hledět,ale zrovna nejsme v nejlepší fin.situaci :frowning2:
15. dub 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemate nejakou zkusenost s prikrmama babysun ? klady a zapory ?
15. dub 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidim holky,ze mate deticky sikovny s chozenim na nocnik a taky, ze vy jste moc sikovny, kdyz tak pekne hubnete! Tak u nas teda nocnik asi dlouho nehrozi (ikdyby na krasne uz sedel, tak by ztezi vydrzel posedet :slight_smile: ) a moje hubnuti asi taky ne! Ja mam porad jeste cca 2kg navrch oproti zacatku tehu a jeste pred tehu jsem trochu nabrala :(....takze ja letos do plavek asi nepujdu :(
Jinak hlasim, ze nas taky navstivil bacil - dnes od rana byl Vita strasne protivnej, po dopolednim spanku uz bolestive plakal skoro 2 hodiny a nakonec se z toho vyvrbil zanet stredniho ucha....nastetsi mu to samo prasklo doma, takze do nemocnice jsme jeli jen pro ATB a na vycisteni, ma ale zanet v obou ouskach, horecku ...no proste sila. Takze predpokladam, ze tento tyden bude fakt luxusni, protoze nemuzeme ven a Vitek spi jen v kocarku :frowning2: ...no potes koste
15. dub 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek mohla bys mi, prosim, napsat kontakt na tu instituci, se kterou hubnes? Ja bych nekde v Brne taky potrebovala nekoho, kdo by se me a manzovi podival na skladbu jidelnicku a treba i poradil vhodne cviceni:slight_smile:
15. dub 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jj http://www.komplimentinstitut.cz/website/mainmenu/hlavni-stranka/ je to teda poradenstvi i cviceni, je to trosku drazsi ale rikala sem si ze se prestanu zanedbavat, dodrzujem to s pritelem oba, takze to vyjde jakoby na pul. maji sidlo na kravi hore. kdybys pak o to mela zajem tak mi pisni IP kdyz doporucim tak ma ten dotycnej slevu 5% a ja 5 cviceni zdarma:slight_smile:
15. dub 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mrkněte na tohle,prý účinější než vojtovka,no já bych tohle se svým dítětem asi nikoho nenechala dělat a to musím říct že s malou děláme všelijaké kousky
http://www.stream.cz/video/667873-to-je-sila-co-provadi-s-miminkem-sverili-byste-ji-to-svoje
15. dub 2012 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jéj to musela být švanda :slight_smile:
16. dub 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja jj, meli to hezky udelany :slight_smile: meli jsme malyho zavodnika s cislem 5 :slight_smile:
16. dub 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem konečně vybrala autosedačku...doufám, že je to alespoň průměr. zatím toho moc nenacestujem a já řidičák stejně asi nikdy neudělám :grinning: .takže když nás bude vozit tatínek jednou týdně na nákup, tak to bohatě staačí :sunglasses:
17. dub 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik fuj, já se na to nemohla ani dokoukat :rolling_eyes: Myslím že něco podobnýho se před časem řešilo s tím "létáním miminek" i u nás, byl kolem toho dost poprask a ani vlastně nevím, jak to dopadlo, ale ti, co k tomu měli co říct, tak to nekompromisně odsoudili.
17. dub 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no, já si myslím, že to s Vojtovkou nemá pranic společného...já osobně jsem na to ani nemohla koukat....podle mě, to teda pro děti rozhodně prospěšné není....a jestli je to dítě té ženské, tak sociálku na ni :(!
17. dub 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tuto znacku neznam
17. dub 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To pseudo cvíčo je celkem šílený, už jsem o ní nějaký článek četla, paní je dost populární a rodiče jí za tohle hodně dobře platí :grinning: Každopádně chudák to děcko. Holt Rusko no, co byste chtěly...
17. dub 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: hlásím se po delší době :slight_smile: teď pro změnu je zase marod Ladíček :-/ takže mám doma furt veselo , nemůžeme ani nakrok až po 15.00 až příjde domů tatin :frowning2: no nááářez, jsem zvědavá, kdy se z toho už vyhrabeme :-/
17. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda dočítat vás asi nebudu :slight_smile:jen tady čtu, že jste řešily hubnutí a nočníček :grinning: tak já hubnu taky a teda,ale jím vše, nedržím dietu, to asi ty nervy z dětí,..... :grinning: a teda cvičím, abych zpevňovala břicho a taky v něm zhubla nějaký ty centimetry :grinning: a nočníček, tak to jsme šikulíni už od těch 7 měsíců co sedíme :slight_smile: no po bráškovi :slight_smile: prostě ráno vstaneme, sedneme na nočník a kakáme :slight_smile: a pak během dne ho tam posadím a čůrá a nebo když vidím, že tlačí, tak ho rychle vysleču a šup na nočník :slight_smile: ale už u něj musím sedět, protože tam pak třeba nevydrží, něco vidí a zbírám hovina z koberce :-P
17. dub 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nic, mizím , snad se tu ukážu dřív a dočtu, zatím pááá a hlavně ať jste vy i dětičky zdravý
17. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady je muj zavodnik cislo 5 :slight_smile:
17. dub 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dendy88 božííí
18. dub 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 To je tak krásnééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
19. dub 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, omlouvám se za odmlku.... Co nového u vás??
Kolik máte zoubků? Kdo už ťapete? A už tu jsou i první narozeniny že?? :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ahoj, myslela jsem na tebe, že jsem tě dlouho neviděla. jak to dopadlo doma, vím že to bylo nějaký takový na houby.doufám, že vše v pohodě :wink:
19. dub 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
1.narozeniny?? jestli dobře pamatuji, tak jedna z prvních rodila @luckysun :wink: a ta se tu neukazuje..... no a nám už se to taky blíží....
19. dub 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, jojo už to pomalu začíná...já právě včera objednala dárek a o víkendu chci nanečisto zkusit udělat dortík :wink: za tři neděle slavíme :slight_smile:
19. dub 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, občas to tu okouknu, ale spíše visím na facebooku. Kromě malé se věnuji pomoci opuštěným kočkám(jsem členem sdružení, které pomáhá opuštěným a týraným kočičkám), takže se rozhodně nenudím. Helenka bude mít příští týden v pátek 1 rok, sedí, leze, kleká a má 8 zoubků. Je strašně hodná, celou noc spinká(kromě toho, že jí něco je a to není pořád, párkrát nás potkal zánět hrtanu...) Hodím nějaké fotečky do alba, ať máte na co koukat. Ale nezapoměla jsem na vás tady. Ráda vzpomínám jak jsme si psaly, když jsem byla už v porodnici. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ach jo holky proc to vsechno tak strasne rychle utika?
@monny89 ahojda sem myslela ze si na nas zapomnela:slight_smile: my mame 3,5 zubu ten posledni je prorizlej ale neni videt jen citit. no a s chozenim je to tak ze od vcerejska prechazi pokoj bez drzeni obcas se zastavi a chyta balanc:slight_smile:
19. dub 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Jojo, řešili jsme krizi, já už zařizovala rozvod, ale chlapec si to uvědomil.. tak snad se to nebude opakovat :grinning:
@hribek Nene, nezapomněla, jen jsem nějak neměla čas ani chuť...
@luckysun Tak dopředu všechno nejlepší k první ročku :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak z Davídka je celebrita, vybrali si ho na natáčení seriálu Borgia :grinning:
20. dub 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hodím vám sem pár aktuálních fotek :slight_smile:
20. dub 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek