• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@monny89 aha tak to me mrzi snad to bude vse v pohode. oni chlapi se s tim vsim pomaleji srovnavaji dite svatba zodpovednost atd. tak drzim pesti. jinak malej je sikula a fesak:slight_smile:
20. dub 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, už jste dostaly to vyúčtování daní? Mě zajímaj hlavně ty, co byly na rizikáči jako já...
20. dub 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine mě jo posílali mi to z práce a byla jsem dost mile překvapená.čekala jsem nějaký 200 ale přišlo necelých 1800
20. dub 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik No já vím, že vracej to, co jsi zaplatila na zálohách a nechtělo se mi to dohledávat :slight_smile: jinak já byla část roku na nemocenský, část na mateřský a pak na RP a mě to udělalo něco kolem 2200,- ale příští rok by to mělo bejt lepší za letošek...RP by se do toho neměl započítávat a tak by manža na mě měl dostat tuším kolem 2000,- za měsíc...teda so jsem tak koukala :wink:
20. dub 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Holky, v daních celkem plavu,tak jen abych si to ujasnila.když jsem byla od února do dubna na rizikáči a pak na PPM tak bych mělo dostat nějaký kačky z daní?A tvůj manžel dostane tolik peněz za tebe?no totok :slight_smile:
20. dub 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ahoj, jojo, ja byla na rizikaci cely tehu, pak MD a RD a vraceli mi cca 1800,- a pak dost mi vraceli i za dovolenou (jeste z predlonska)! Ale manza nevim - je OSVC, tak tam uz se uplne ztracim!
20. dub 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ahoj, tak to je fajn, ze jste krizi zazehnali a malej je sikula. A co to je za serial a jak se k tomu dostal...tak to moc gratulujem :slight_smile:
20. dub 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holyk je tu nekdo s dobrise
20. dub 2012 ve 14:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
na prochazky s kocarkem
20. dub 2012 ve 14:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka díky, je to historický seriál, dávají to na Barrandově :slight_smile: normálně jsem našla inzerát na netu :grinning:
20. dub 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine @dostyna @pupicka já byla právě taky celý těhu na nemocenské a něco mi propláceli i z dovči.a jelikož jsme se nějak nemohli dohodnout s manželovou účetní v práci (nebyla schopná nám započítat hypotéku :angry: ) tak mu to nakonec počítala kamarádka a taky mi říkala že příští rok už si bude moct odečíst i mě což bude dělat cca 24000.no to budem v balíku :grinning: když připočtu i tu hypotéku abych z takové šílené částky nedostala nějaký šok.to je jako vyhrát ve sportce :grinning:
20. dub 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monny89 a už to jako běží,nebo teprve budou dávat? a kdy tam máme očekávat Davču?určitě se na tu hvězdu musím podívat :slight_smile: a kolik dětí se hlásilo?
20. dub 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik už to beží, ale dáda bude v telce až za rok, točí to dopředu :grinning: Nevím kolik dětí se hlásilo, já jen poslala fotky mailem a druhý den mi volají, že režisérka si ho vybrala :grinning:
20. dub 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodím vám sem pak fotky až je stáhnu z mobilu, co měl na sobě :grinning:
20. dub 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna No něco bys asi dostat měla, jak píšou holky dostaly kolem 1800,- já dostala o 400,- víc...je to podle toho, koli kjsi zaplatila za celý rok zálohy na daň :wink:
20. dub 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Taky gratulujeme :wink:
20. dub 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příští rok bychom měli dostat všichny, kdo jsme vdané...a jak píšu, mělo by to bejt skoro 25000,-
http://www.ucto2000.cz/UCTOINFO/pk1180.htm uplatňovat to bude manžel :wink:
20. dub 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Díky za gratulaci a já gratuluji k malé star!!! :slight_smile:
20. dub 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik myslím,že ten šok zvládneš.Stačí když malá řekne mami dej a ukáže ti co chce :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine a nevis nahodou, jak to je, kdyz je manzel OSVC a ne zamestnanec?
22. dub 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
SKOUŠELA JSTE TO NĚKTERÁ?JÁ MĚLA JINÝ RECEPT ALE TEN JSEM STRATILA

1 kg hladké mouky, 1/2 l mléka, 1 kostka droždí (tedy 42 g), 1 bílý jogurt, 1 KL soli, 1 KL sody, 4 PL oleje
Na potření: 1 hlávka česneku, trochu vody, 1 lžička Vegety, větší špetka soli, trochu chilli, 50 g másla
Olej na smaženíVšechno zpracujeme v klasické kynuté těsto (tedy kvásek z vlažného mléka, špetky cukru, mouky a kvasnic, přidat do prosáté mouky, smíchané se solí a sodou, bílý jogurt, mléko a olej, dobře vypracovat, vložit do mísy, zakrýt fólií a mrsknout s tím do lednice. A teď to přijde; langoše můžete smažit nejdřív po třech čtyřech hodinách odpočinku, který těstu musíte dopřát, ale když s ním budete pracovat až za týden, nic se neděje. Prostě ho necháte zakryté v lednici tak dlouho, až se spotřebuje, jen uždibujete potřebná množství. Neválím je, ale vytahuji v ruce do kulatého tvaru, smažím normálně na pánvi – toho oleje je sice třeba trochu víc, ale rozhodně ne tolik, jako do fritovacího hrnce.
Směs na potření: Utřený česnek povaříme s vodou, vegetou, solí a chilli kořením, přidáme máslo a necháme vysmahnout (tzv. vydusit do tuku).
Lze použít i sladkou variantu, marmeládu, povidla, tvarohovou pomazánku, vlastně cokoliv, co má kdo rád.
22. dub 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ingredience:
a)
0,5 kg hladké mouky
0,25 l kefíru
0,5droždí + 0,5 dl mléka na kvásek
1 lžička soli
1 lžička prášku do pečiva
b)
1 kg hladké mouky
1 kostka droždí
1 bílý jogurt
1 lžička sody
2 vajíčka
4-6 lžic oleje
trochu soli
1 hrnek mléka
a trochu cukru na kvásek
c)
1 kg hladké mouky
1 kostka droždí
0,5 l mléka
1 jogurt bílý dávám ten velký
1 lžička sody
sůl
d)
0,5 kg hladké mouky
250 ml vlažného mléka
0,5 kostky droždí nebo sušené droždí
špetka soli
špetka cukru
150 ml oleje
e)
800 g hladké mouky
2 vejce
malá lžička soli
0,25 litru) - kysaná smetana (asi
a stejně tolik mléka
f) slovenské langoše od ivisek
500 g hladké mouky
1 vejce
100 ml kyselé smetany
200 ml mléka
25 g droždí
sůl
22. dub 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja ja jedu podle tohodle obcas
22. dub 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme první zub - dvojka vlevo nahoře :grinning:
22. dub 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 gratulace, za chvilku vyleze dalsi neboj. nam se asi neco klube pac posledni tri dny mame tyrana a ne Isabellku

tak posilam video jak ta nase prdola prechazi pokoj:slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=90q6umlU5Hg&feature=g-upl&context=G2db7978AUAAAAAAAAAA
22. dub 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek týý jo, trochu mi zatrnulo, jak Izulka balancovala před tím schodkem :slight_smile:...ale je fakt šikulka!
Ještě jsem se Tě chtěla vyptat na ten hubnouci program. Jak to probiha, kolik to stoji, co všechno tam s tebou provádějí atd. Já bych chtěla nějaké individuální výživové poradenství - představuju si to tak, že by manžela proměřili, pokecali s ním, jaké má návyky a zkusili mu ušít něco na míru. Tož tak...koukala jsem na ty jejich webovky, ale z toho jsem se moc nedozvěděla:(
23. dub 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek díky, a vám ať to už taky vyleze.. A koukám že je Izzie šikulka :wink:

Jinak co se týče váhy, holky, já pokořila sedmdesátku! Už mám jenom 69kg.. 10kg dole za 2,5měsíce (stresem) :grinning:
23. dub 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 sikula! ale radeji uz to stresem nehubni:slight_smile: to az budu mit budu stastna a hubena:slight_smile:
23. dub 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka poslala sem ti IP, jj ono to vypada jakoze pada na schodek ale byl dal takze sem ani nebezela, ona totiz dojde ke schodku a klekne si k nemu a placa si do nej. me ten schod stve pac kdyz sem v obyvaku nebo kuchyni (mame to spojeny) tak kolikrat pelasi tak rychle ze ja ji nestihnu ale zatim vse ok musime tam neco vymyslet
23. dub 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no tak mě do sedmdesátky ještě něco málo (asi šest chybí) , ale jestli to jde i stresem, tak třeba ještě něco spadnu. začínám mít depky z toho, že s námi přítel skoro vůbec není..... je už přes rok pryč-teda občas jezdí na víkendy, ale poslední dobou je to horší a horší- musí makat a třeba se včera dostal domů po 7mi dnech ve 22.00 a odjížděl v 5.00 a vrátí se zas asi v neděli..... je to děsný, ale jiní mají zas něco jinýho :frowning2: , že? je pravda, že něco vydělá a pak mi řekne: chceš adidasovou teplákovku? tak si jí kup!! a žádný boty od větví...(začala jsem chápat, že se snaží vydělávat kvůli nám a spíš ho levnejma botama urazím, než potěším)( a taky vím, že si tu teplákovku stejně neobjednám :wink: ) protože já na to nikdy zvyklá nebyla a kolikrát si říkám, že ani nic takovýho nechci!! teď to zní asi divně, vím, že peníze jsou třeba, ale kolikrát mám vztek a řeknu, že se na prachy můžu vysr.....
po čtyřech letech s ním mi ráno bylo do breku-teda brečela jsem, že jede zas pryč....samotnou mě to překvapilo.....a zas mám depku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. dub 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek