• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@evinka85 Jejda, tak u nás to bylo něco podobného.. měsíc nebyl doma.. :frowning2: a navíc byl s jinou :frowning2:
24. dub 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jeje, no tak takhle dalece nechci domejšlet!!!! i když!!!! párkrát už jsem domejšlela a jen jsem si tím ubližovala, takže radši nemyslet a držet krok :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 To mě mrzí, žes řešila tohleto ! A už přišel k rozumu...?
24. dub 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Tak v dnešní době je hrozný, jak se chlapi musí snažit uživit rodinu, ten náš má naštěstí práci, že malého i večer vidí...sice ne moc, ale jde to..nedovedu si představit, že bych na toho našeho divocha byla sama :unamused: a kam odjíždí? Má práci někde daleko, že jezdí na delší dobu pryč? Určitě v tom nemusí být nic...
24. dub 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jezdí asi 150km od nás, ale musejí tam spát....... já si to taky nechci připouštět, ale když je mi ouvej, tak vidím všechny možný scénáře...přece jen tam jsou už přes rok a domů jezdí vlastně jak na chalupu jen o víkendu. a teď jak začne bejt hezky, tak musí makat skoro pořád. a ten můj muž je takovej dost družnej- rád vtipkuje s cizíma panima :grinning: přece jen vím, jak poznal mě a za jakých okolností jsme spolu začínali- měl tříměsíční miminko, o čemž jsem neměla ani páru nějakou dobu..... takže .....takže možná není třeba to komentovat :wink: ale důvěřovat mu taky musím, že ? :slight_smile:
24. dub 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 No tak to chápu...jenže kdybys měla podezřívat dopředu, tak by ses musela zbláznit...co má přijít přijde, tś tím nic nenaděláš...ale možná se jenom snaží fakt vás dobře živit...mmch jsi mě pobavila s Adidaskou :grinning: já o ní přemejšlím už jakou dobu ale je mi líto vyhodit 2000,- za teplákovku :wink:
24. dub 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no a já na ní včera narazila za 950,- no nekup to!!!!!!! a stejně jsem jí nekoupila, hlavně že jsem strávila půl večera u netu kvůli tomu :grinning: :grinning: :grinning: http://aukro.cz/adidas-teplakova-souprava-damska-l-i2284779303.html?source=oo tak dlouho jsem přemýšlela, jestli Mko nebo eLko..... až jsem se na to vyprdla.... taková drahá věc- mám koupit aby mi byla teď a nebo eMko, když plánuju ještě něco shodit? - no a tak nemám nic. stejně jsem si včera koupila legínky za 39,- a jsem spokojená :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 Teda Evi, tak musim rict, ze mas muj neskonaly obdiv....ja byt na chlapika Kubikova formatu sama, tak uz jsem asi u Chocholouska :slight_smile:! A fakt nepremyslej o tom, co by mohlo byt...jak pasal germaine...co se ma stat, se proste stane.
Jinak s Adidaskou jste me pobavily :slight_smile:...tak to teda fakt neresim, tady na to chozeni po lese pruhy nepotrebuju :grinning:
24. dub 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 Tak cena je to dobrá, já bych do ní za tu cenu asi šla, ale mě by byla krátká, měřim 180cm :unamused: a jak píšeš, jsem teď taky blázen a radši koupím něco malýmu a na sebe prdím :confounded: a to je špatně, pak ty chlapy nemaj lovit v jinejch vodách :frowning2: mmch já bych potřebovala shodit min. 10kg, pak bych byla spokojená a to se mi nejpíš hned tak nepodaří :cry:
24. dub 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Tak jak Vítek? Pořád hyper? Já mám doma magůrka :grinning: jak není minimálně pětkrát denně nekde ve vejšce, tak je nesvůj :grinning:
24. dub 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka i chocholouška bych ukecala!!!!! a to jsem teprve v první třetině mateřský :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jééé zátiší v myčce!! to už známe :slight_smile:
24. dub 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Taky? Mě jenom zajímalo, kolik maj ty dvířka nosnost...
24. dub 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no tak to mě se teď daří!! nevim, jestli je to lítáním kolem malýho, ale už mám asi 8dole... jen aby to šlo dál....dneska jsem vytáhla kufr s věcma, co jsem nosila před dvěma lety... a spousta věcí je ještě použitelná..... kdy já se budu cítit úplně dobře nevim. před pár lety jsem měla taky 55kilo a rodila jsem se 101kg - dost rozdíl.... ale teď se cejtím docela fajn. už je to spíš takový dopilovávání. s každym kilčem mi je líp :slight_smile:
24. dub 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine no ale u nás to bylo první kam vylezl do vejšky..pořádně neuměl ani lézt, ale do myčky se vyšplhal... někde mám foto....
24. dub 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. dub 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 Já před pěty lety měla 65kg to bylo po dost ošklivém rozchodu, jsem za dva měsíce měla 13kg dole, po porodu jsem zůstala asi na 83 kg a ty mi nyní zůstaly...bohužel já mám dysfunkci štítné žlázy a moje tělo jede v jakémsi zpomaleném režimu a shodit je pro mě celkem problém :unamused: no a teď jsem držela dva měsíce kvůli malýmu eliminační dietu kvůli atopáku a shodila jsem pouze 3kg :angry: takže si začínám po třicítce zvykat, že asi zůstanu plnotučná :grinning:
24. dub 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Jo, tak to je taky borec :grinning:
24. dub 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no já do od porodu do srpna shodila taky na 83-85 a pak se to ne a ne hnout..... ale jak začalo být lepší počasí, tak mě začalo bavit zobat zeleninu a taky toho dost nacouráme. chodím denně alespoň 5- 10 km a ještě to lítání kolem malýho....tak teď jsem někde kolem 75 a ještě alwspoň -5bych snesla--- ale u tebe je to horší, znám to od ségry a ta je jednou tak a jednou tak :frowning2:
24. dub 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Tak já jsem vlastně pořád tak :grinning: to shození před šesti lety byl jedinej světlej okamžik, kdy si moje tělo řeklo, že zrychlí a zhubne :confounded: asi by si měl manžel někoho najít...pak bych možná zas 10-15kg dolů dala :grinning: teda teď se rouham, už bych to zažít nechtěla...
24. dub 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Tak díky tomu, že jsem vysoká tak nevypadam jako míša kulička...ale stejně mě jen tak nikdo nepřehlédne :grinning:
24. dub 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine :grinning: :grinning: moje sestřenka měří a váží jako ty +- jendo dvě kilča a moc jí to sluší...vypadá líp než já se 165cm a75 kg :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Jo? Ono asi zaleží, jak se cejtí a když ty kila umí nosit :slight_smile: já teda bych se cejtila asi líp kdybych měla míň, ale zatím to nehrotím...uvidíme, jak to bude až nebudu kojit. A manžel vypadá podobně, takže ani nic neříká...
24. dub 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine taky když spočítám ten laickej příklad, kolik má člověk vážit výška-110 = ideální váha.... tak jsem na tom ještě o 7kilo hůř než ty :astonished:
24. dub 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Takhle to neber :grinning:
24. dub 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ty ještě kojíš?? brrr ani náhodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no hele, tak u nás to bylo dost komický..... přítele jsem potkala, měl asi 120kilo a já 65-70 ....... za tři roky jsem šla rodit a oba jsme meli stejně já 101 on 103...... a dneska.... já 75 a on zase 120 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Jo kojíme stále...sice už většinou jenom ráno a večer nebo v noci, ale jo.
Má stodvacet? A kolik měří?..mě nedávno manžel tvrdil, že má přes 100kg, já mu nevěřila a když vlez na váhu, tak jsem nevěřila vlastním očím, měl asi 102kg...no včera začal držet svojí každoroční dietu(skoro hladovku) tři, čtyři neděle je o ovoci a zelenině, shodí cca 10kg a pak se na léto opět vrací ke svým klobáskám a buřtíkům :grinning:
24. dub 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine ty bláho, tak to nevím kolik měří, ale i kdyby 190, což přeháním, tak je to moc.... má možná tak 185....
ale to je zase ta samá pohádka.... bydlí na ubytovně-co mu dám s sebou to večeří dva dny( taky mi ulehčil práci a řekl, že mu nic s sebou dávat nebudu, protože k večeři guláš s knedlema je moc na tlošťku), takže nemusím nic vařit na cestu :grinning: jinak si dají oběd v restauraci a večeří až skončí v práci kolem 21.00hod. když byl u Písku a jezdil domů každý den na jídlo, tak právě shodil na asi 98... jojo,nejhorší je, že si člověk (většinou říká, jak ten druhej je tlustej či hubenej, ale nikdo nezváží okolnosti) někdo je nemocnej a ajinej k tomu nemá příležitost.....

ale mě se můj muž stále líbí!!!! :wink: :grinning: i když by těch mínus deset mu slušelo víc, ale zas by mi ho snadněji nějaká ulovila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: proto říkám, hlavně si chlapa nevyfešákovat a tak...... pak zdrhne za jinou a řekneš si: no tak já ho naučila jíst příborem a teď bude brát nějakou cuchtu do restaurace?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 Naprosto souhlasím s tím, cos napsala, že nikdo nevidí, že je člověk nemocnej atd protože jsme povrchní a dáme na vizualní kontakt...já například vypadám zdravě a to, že jsem nemocná a denně se dopuju hormonama ví o mě málokdo, tažke nejspíš moře lidí si řekne, ta je po tom porodu tlustá jako bečka :grinning: a vědí prd.
Ale co, jak píšu už si pomalu zvykam...na to svoje tělo. Ale potřebovala bych zpevnit min, břicho, pořád ho mám jaksi povolený a velký...
24. dub 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 A můj muž má něco kolem 185 cm a taky se mi líbí, a pobavilas mě s příborem a vlastně máš pravdu, svého prvního ex jsem osm let učila "jíst" :grinning: a on pak zdrhnul za barbínkou a předváděl, co se naučil jinde :grinning:
24. dub 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek