• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
No nic, sem hotová a jdu ho hajan, tak brou noc :frowning2: :wink:
24. dub 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine já si dřív tyhle věci neuvědomovala a přistihla jsem se u toho, jak si říkám, že ty mámy po porodu zůstaly takový a makový..... a pak mě samotný to nešlo dolů a začala jsem to omlouvat vším možným.... teď to jde, ale spíš mi to přijde jako zázrak :wink:
a kde ty máš muže, že tak dlouho bdíš??
24. dub 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ááá tak dobrou :grinning: :grinning:
24. dub 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka a jak spinkáte???? my už o něco líp... "ťuk ťuk ťuk" .... probudí se tak 5x-10x ale to je pohodička...... dopo jsem ho dávala do lehátka a to teď začal odmítat, tak jsem ho dala "za trest" do postýlky a týden už ho tam položím, on si něco brouká a chrní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... jinak je živej až dost, i když už se celkově začal sklidňovat... i si chvilku vyhraje sám, takže mám čas třeba umýt nádobí- ale v myčce neexistuje, jak cvakne myčka tak je uvnitř :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 :grinning: no ono to není jen tak dostat kila pod kontrolu :grinning:
U nás je to každej večer rodinná idylka - oba sedíme u netu :grinning: ...já koukám po blbostech a koníkovi a manža nám hledá druhý auto :wink:
25. dub 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine týýý jóó, tak ty fotky jsou fakt drsný! To je Štěpík je dobrej horolezec! Vítek sice neleze do výšek, ale hyper nám už asi zůstane. Teď se začal šíleně vztekat a mlátit se vším do všeho (včetně nás)...včera se řítil s tyčkou od majáku z Ikey na telku, stihla jsem zasáhnout jen tak tak. Jinak tady řádí jak černá ruka :grinning: . Naštěstí ještě nechodí, takže si ještě užívám relativního klidu. Jinak myčkománii máme taky, jen jsem to nezvládla nafotit, protože, jak Vítek vidí foťák, tak jde po něm:slight_smile:. Štěpí se tak vytáhl nebo tím horolezčením zhubnul?
25. dub 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine @evinka85 holky, tak vidim, ze v tom nejsem sama...kila resim taky, ale bohuzel jen v teoreticke rovine:slight_smile: U nas mame s manzou nasledujici idylu: on u telky s vinem a syrem, olivama, oriskama, klobaskama apod. a ja u netu s tim samym, ale vina si dam jen trosicku. A pak si oba postezujeme, jak jsme tlusti a reknem si, ze od zitra (nebo od pondeli) zacnem hubnout:slight_smile:. Ja mam 165 cm a 65 kg a manza 170 cm a 88 kg :slight_smile:....
@evinka85..nechci ro zakriknout,ale my uz spime o moc lip (teda jen v noci), pres den jsem to spani v postylce stale nezlomila! Ted mel malej zanet stredniho ucha,tudiz jsme nemohli ven s kocarem... to byl Sajgon! Vecer ale chodi Vita do postele kolem osme a spi tak nejak do peti, sesti...ale parkrat se treba probudi v noci, ale ja k nemu nejdu, pokud nejeci...az v tech pet nebo sest dam kojo a pak se obcas podari, ze zabere jeste do tech sesti.
25. dub 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vím že tohle řeší snad každá z nás,ale nemáte typ na nějaký přivýdělek???Počítám že na podzim bych šla někam na brigádu,ale teď na to ještě nejsou podmínky co se týče malé :frowning2: Takže jsem přemýšlela že bych začala něco prodávat,ale nevím co avon a oriflame dělá každý,ještě mě napadá dedra,ale ta už taky začíná být dost profláklá,nevíte o něčem podobným?každá kačka dobrá
25. dub 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahoj, kamoska dela Missivu, ale nevim, jestli se tim da dobre privydelat...ona je ekologicky smyslejici, tak to dela hlavne z toho duvodu - oni delaji eko drogerii. Anebo Amway jestli chces MLM-...aha ted mi doslo, ze AVON a ORIFLAME nejsou MLM.
25. dub 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Missivu neznám,amway určitě ne to už je moc složitý a co znamená MLM???
25. dub 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak koukám na missivu a příjde mi to docela drahý,to aby dokázal člověk prodat musí to líp znát a být asi fakt zapálenej do té ekologie.to asi nejde do toho tak skočit :frowning2:
25. dub 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Gratulujeme :wink:
25. dub 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Bože můj! :frowning2: To si já ani nedovedu představit.Já jsem ze začátku měla strašné problémy s usínáním a se spánkem když šel na táta na noční.A když přišel minulý týden s tím,že pojede v pátek na melouch a přijede až v sobotu večer tak jsem spustila takovou scénu. :angry: Že chlap má být v noci se svojí ženou.Nakonec nikam nejel.Naštěstí.Možná i proto,že jsme šli v pátek večer do divadla na MY Fair Lady.No nalejme si čistého vína:"ŽENA +MATKA=DENNO-DENNÍ OBĚTOVÁNÍ SE" :slight_smile: HRANICE SI MUSÍME,ALE URČIT KAŽDÁ.A NAJÍT SI TAKÉ ČAS NA SEBE A ODDYCH=DOBITÍ VLASTNÍ BATERKY.Tak ti držím palce ať se ti to zlepší.A víš co je první lék na špatnou náladu a vyčerpanost? :wink: Více spánku!!!Tak hajde do postýlky dnes dříve než obvykle,ok? :slight_smile:
25. dub 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine NO,no,no :frowning2: ... mimochodem mne to nepomáha naopak více jjím sladkého a kilča jdou nahoru...takže žádný stres :frowning2:
25. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Právě naopak Avon i Oriflame jsou MLM
25. dub 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka 165cm a 65 kg!A načo chceš schudnúť?Veď to je už skoro ideálny pomer.To si znás na tom asi najlepšie.Ja až budem mať 65kg tak budem skákať radosťou 2 metre do výšky. :slight_smile: :wink:
25. dub 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já jsem nejdřív zkoušela roznos letáků.Ale abych pravdu řekla mají nehorázné požadavky t :unamused: ak jsem si raději našla zatím úklid kanceláří.Měla bych tam nastoupit od 01.05. tak myslím,že to bude lepší .Je to hned blízko takže tam dojedu kolem a budu se o hodně víc hejbat. Abych řekla pravdu tak si od toho hodně slibuji.Od porodu mě pobolívají kríže aj kyčle(nečudo 104 kg) :frowning2: Tak si myslím,že to zaručeně půjde dolů.Jo a MLM není celkem k zahození chce to sice dát tomu čas a vytvořit si síť samospotřebitelů a stálých zákazníků a pak už je to ůplně o něčem jiném.Vím jak moje moje kámoška začínala tak na to byli né býdně ale katastrofálně.A teď se mají fakt výborně.Dlouho jsme se neviděli a jenom jsem koukala :confused: jak se jim vše zlepšilo.
25. dub 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ták som sa tu vykecala idem sa rýchlo juknuť či mala ešte spinká a dať si obed.Všetkým želám pekný deň :wink:
25. dub 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja pořád netuším co znamená MLM
25. dub 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 úplně chápu jak se cítíš ale ber to takhle,kdyby mu na vás nezáleželo a měl by jinou nepotáhne se 150km aby dojel v noci a brzo ráno zase vstával a frčel no ne.ale asi bych to taky nedávala.nejspíš bych to řešila tak že bych obětovala teplákovku a čas od času bych si třeba na týden sehnala nějaký ubytování v jeho blízkosti a po práci můžete být společně :wink:
25. dub 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Multi level marketing jsem si dala do překládače a vyšlo mi:"Multi =viac level=úrovní,stupňou marketing=predávanie.To je teda jednoduché.Doma na Slovensku som skúšala Oriflame a neskor Akunu.Takže je to presne to, že človek aktívne oslovuje ľudí s cieľom ponúknúť im produkt.Ja si ho kúpim za 70%-75% cenu a predám ho za 100%.Takže z toho mám zisk pre seba okamžite.A čím viac času strávím tým lepšie poznám produkty a tým ľahšie sa mi to predáva.S tým problém nie je pretože firmy sa starajú o svojích ľudí a o obraty a podporujú ich.Na to aby človek mal také peniaze aby nemusel chodiť už viac do práce potrebuje sa tomu svojmu MLM venovať dlhšie a vytvárať viac úrovní.A práve tu som mala problémy.Človek si musí dobre rozmyslieť nie len to aký produkt bude predávať!Lebo je doležité aby bol osobne presvedčený o kvalite a prínose výrobku,ktorý prináša!Ale potom sú tu ešte ďalšie otázky napr.Aký človek je moj sponzor?Ako sa mi venuje a ako mi pomáha? A tu som mala problémy. :frowning2: A firmy sa tomu veľmi nevenovali takže som doma nebola úspešná tak ako by som potrebova!A manžel nebol ochotný čakať!Aj preto,že so mmala doma obrovské problémy s bývalým manželom(pil) a psychcicky som to nezvládala a nikto ma nepodporil.A sú aj iné aspekty,ktr.by mal človek brať v úvahu.A to že už Oriflame ,alebo Avon už niekto pozná to podľa mňa nevadí.Veď to je práve cieľ!Aby každý v mojom okolí vedel čo robím a časom mi sám zavolal,že niečo potrebuje,však? :wink: takže keď sa časom budem obzerať po nejakom MLM určite by som zvážila za 1.Produkta a ich podpora predaja firmou 2.podpora spolupráce na vytváraní sietí a to je časom najdoležitejšie a hlavne už by som nešla do toho ponúkať iba 1 vec napr. iba kozmetiku alebo iba výživové doplnky,pretože to je vždy iba o určitom kruhu zákazníkov.Asi by som sa popozerala či neexistuje niečo tzv.pre všetkých.Ale to je hudba budúcnosti.Ešte chcem byť trošku z malou.No nejak sa to vyrieši.Uvidíme. :sunglasses:
25. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik mlm=multi level marketing
25. dub 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja no ale ja se takhle necitim....jsem byla zvykla na 55kg (to by byl asi ideal), ale to bylo kdyz mi bylo 18 :slight_smile: a to uz je bohuzel dlouho. Pak jsem se dlouho branila, abych neprekrocila bajnou 60 :(,ale bohuzel a pak sedave zamestnani, nejaky ty hormony a sup tehu jsem zacinala na 63kg a to uz jsem si rikala, ze je moc. Jsem byla vzdy zvykla sportovat a byt pevna, ted kdyz se rozpohybuju, tak mi vsechno vsude planda a poskakuje a to se mi nelibi :slight_smile:...ale je mi jasne, ze si na to zase budu muset zvyknout :slight_smile: Me se totiz nikdy v zivote jeste nepodarilo shodit kilca (vyjma stresu ve zkouskovem), od narozeni neustale pribiram :slight_smile:
25. dub 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ták dnešek je luxusní!Právě jsem přebalovala 5x postolici.Lade rostou dolní zuby a je už 4 den uvřískaná. :unamused:
25. dub 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja tak jsem mrkla na nějaké info o té akuně,no to jsou teda slušný pálky,a člověk musí udělat sakra obrat aby měl alespoň nějakou slevu,nepříjde mi to moc seriozní.a co se týče přírodní kosmetiky já fandím justu,ve srovnání s tímhle je to zadarmo a s výrobkama jsem fakt spokojená.ale to už dělá kámoška :frowning2: a ta je do toho fakt zapálená hodně výrobků už zkusila takže se jí to prodává samo když ví o čem mluví.ta akuna my příjde něco jako amway a tento typ obchodování se mi moc nelíbí :frowning2:
25. dub 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akuna je drahá?No jak se to vezme.Já jsem Alveo brala s přestávkami 1,5 roku.A to jsem přestal mít chuť na čokoládu a sladké což je můj největší problém.Pak jsem měla menstruaci bez bolesti a tak pravidelnou že jsem tomu nemohla sama věřit až když jsem se na to zeptala gynekologa jestli můžou mít vitamíny tak příznivý vlyv tak mi to potvrdil,že je to možné!Já jsem totiž měla nejenom přesně na 28 den ale dokonce přesně odpoledne mezi 15.00-18.00.Což mi samozřejme nikdo z Vás nebude věřit :wink:Já jsem také nevěřila.Já prostě na Alveo nedám dopustit.Teď mám jiné potravinové doplnky.Ale nikdo mne už nikdy nepřesvědčí,že to nefunguje.A že je to drahé?I kdyby stála 1 flaška 10.000,- tak by si ji koupila kdybych nic jiného neznala.Já si totiž nemůžu dovolit takový luxus jako je mít epileptické záchvaty když mám teď dítě!Už fakt jenom dát dole ty zbytečná kila a budu v :sunglasses:
25. dub 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik joo tak to už mě taky napadlo.... jenže s mužem se v pondělí do auta nevejdu a nějak si neumím představit cestu vlakem s kočárem, postýlkou a všema těma krámama, co malej potřebuje někam do úplně cizího města a sama od rána do vrčera :grinning: :grinning: :grinning: to je právě to, kdyby jsem měli vlastní auto a já řidičák, tak je všechno snažší.... a hlavně na to nemusí ten můj vydělávat, že :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem si teplákovku nekoupila :sunglasses: takže jsem ušetřila 950,-kč :wink: takže se na výkend nechám od někoho odvézt na chalupu na Šumavu a aspoň přidju na jiný myšlenky :wink:
25. dub 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine Ty Bláho, to čumím.... Mazec! To snad není ani pravda. Nemám slov.
26. dub 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no tohle :confused: nj. internet...
26. dub 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek