• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Čau holky, tak tu po čase nakouknu a :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: jukám jako blázen :confused: :confused: :confused: :confused: Jestli jim to za to stojí :confounded: :confounded: :confounded:
26. dub 2012 v 17:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak je jinak ? Konečně začalo pěkný počasíčko, tak jsme vyvalený venku. Akorát tedy manža spadnul z kola a zlomil si ruku v ramenním kloubu, samozřejmě pravou, takže mám doma totálně neschopnýho, invalidního chlapa :angry: :angry: . Lítám teď kolem 4-ech dětí :grinning: . Nadává, že zrovna teď když má ortézu a nic nemůže, tak musí být takový vedra . Má za sebou 1 týden ze 7 - to budu asi zralá na Chocholouška :fearful: :fearful:
26. dub 2012 v 17:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tý vado, to je síla :confused:
26. dub 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Jo leze pořád a všude :grinning: jinak jak píšeš se vztekem, tak tohle máme už přes měsíc vzteká se , hodí sebou dozadu, je mu jedno zda dopadne na podlahu či dlažbu, pak se bouchne řve ještě víc. A když třeba dělám tytyty, tak přileze a do toho prstu mě kousne :grinning: potvora jedna.
Jinak asi fakt vytáhnul, je teď docela hubenej, když srovnávám s ostatníma dětma třeba na cvíču...asi ho málo krmím :grinning:
26. dub 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Jo přesně, co chceš shazovat? :grinning:
26. dub 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja Tak jsem nepochopila, na cos reagovala s tím nonono :grinning: nediv se, mám mlíko na mozku.
26. dub 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 No to máš teda dobrý krom tří dětí ještě manžela a vy jste přitom docela akční, nemýlím se?
26. dub 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine No jo, akční jsme, pokud si zrovna někdo něco neláme :grinning: . Teď budu na dlouho nejspíš akční jenom já. :unamused: No jo, co člověk nadělá :wink: Večer si pak sednu a cpu se čokoládou, abych nabrala energii :slight_smile: Taky ještě kojím a při tom kvaltu doma jsem jak vysavač :grinning: , akorát s tím rozdílem, že já nemám problémy s kilama. Myslím, že jsi psala, že máš problémy se štítnou, tedy jestli jsi to byla ty. Já jí pro změnu nemám vůbec, mám jí už 4roky vyoperovanou , takže se cpu hormonama pořád , ale já bych klidně nějaký kilčo brala :wink: Mám 170cm a 49kg. Ale to mám odjakživa, akorát teĎ v mých letech už si připadám jak přestárlá holčička :slight_smile:
26. dub 2012 ve 21:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak jinak když vezmu v úvahu, že můj muž už toho v práci má plný zuby, tak jsem mu řekla, že když si seženu odvoz na šumavu, tak bych spíš mohla dojet za ním.... na to jsem dostala odpověď: mě je to jedno, já jsem stejně každej den do osmi v práci!! ..... no takže ho nechávám být a ať se stane, co se stane.budu rozumná a budu to všechno přikládat únavě z práce... sama vím, co znamená dělat 14-16hodin a on už to táhne dva týdny v kuse a ještě k tomu má za všechny a za všechno velkou zodpovědnost i finanční.
26. dub 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dneska si dám vínkooo!!!! dostala jsem svolení od muže, tak bez výčitek mohu :grinning:
dneska jsem umyla terásku, tak ještě zítra doběhnu do OBI zakoupit nějakej rákos na plot a vyvrhnu tam dítě, ať si leze jak chce :wink:
jak je takhle krásný počasí, tak má hned člověk lepší náladu, že?? teda pokud nenarazí na nějakýho blba :grinning: :grinning: :grinning: a těch se tu potuluje dost :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Jo tak to bys fakt potřebovala přibrat :grinning: zvlášť při třech dětech.
Jo já mám problém se štítkou od malička, měla jsem jí zvětšenou a brala hormony...pak mě v 19 letech vyřadily od dětské endokrinoložky s tím, že jsem zdravá, tak jsem to tak brala :confounded: a před cca 7-8 lety jsem měla zdravotní problémy a zjistilo se, že se mi zvětšená štítka přestransformovala do snížené funkce štítky :angry: takže jsem opět na hormonech a nejspíš doživotně...moje tělo nevytváří dostatek jódu, takže ho musím dodávat ve formě tablet...to že jsem otěhotněla s tímhle je nejspíš zázrak a krom toho, že nemůžu zhubnout a jsem bývám dost unavená, jsem naprosto zdravá :wink:
26. dub 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Naco narážíš? :grinning:
26. dub 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jéééééééééééé!!! teď jsem pochopila svůj hloupej vtip!!! :grinning: myslela jsem samozřejme tady, jako tady po tom světě!!!!
26. dub 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine No to já kromě toho, že nemám štítku, tak jsem taky vlastně zdravá. Já nikdy problémy žádné neměla, pak před 5-ti lety jsem si nahmatala na krku bouličku a zjistilo se, že mám uzel na štítce. Punkce vyšla špatně, podezření na zhoubný nádor, tak jsem šla na operaci, kde mi jí vzali celou a pak se zjistilo, že naštěstí uzel zhoubný nebyl. Takže beru hormony a jsem vlastně zdravá. Strašili mě, že hodně přiberu, ale ono se žádné kilčo navíc nekonalo. No nic, volá mě druhá polovička :wink: , tak musím. :grinning: :grinning: Papa
26. dub 2012 ve 21:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak tomu rozumiem
:wink:
27. dub 2012 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine No hezké.Proto většinou nakupuji v Praze a vše růčky do růčky :slight_smile:
27. dub 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no drsny.procitam tu diskuzi na miminu a nestacim se divit:astonished:
27. dub 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine wow...a to je jako "nase" Monny?
27. dub 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tyy jo, tak my mame doma asi psychicky dvojcata :slight_smile:....to je fakt jak pres kopirak.....kouse, mlati me, hazi s sebou o zem...no sila! A pak ze pry obdobi vzdoru zacina az v 1,5 roce nejdrive :slight_smile:! Ha, treba to ty nase deti zase driv prejde, kdyz jim to zacalo tak brzo, ze :slight_smile:?!
27. dub 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 juuu, to jsou miry:slight_smile:! A opet, uz ponekolikate pred tebou smekam! Ja jsem mela na krku synka a manzu jen pres vikend (bo manzel mel nejakou strevni chripajznu) a radeji jsem utekla s malym ven :slight_smile:
27. dub 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek @pupicka
Já to nechci nijak komentovat, ale když jsem to viděla, nemohla jsem si to nechat pro sebe!
27. dub 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Jo opět jsou si nejspíš podobní :grinning: a já co jsem zas slyšela, tak opravdu někdy přichází i kolem devátého měsíce..no každopádně se těším, až začne chodit a budeme venku a on tam sebou mrskne o zem :angry:
27. dub 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takže jak jsem sháněla něco na ten přivýdělek,natrefila jsem na přírodní kosmetiku TianDe.Kosmetika se vyrábí již 5let,ale u nás se to teprve rozjíždí (začalo se zhruba před měsícem).Což vidím jako velkou příležitost.Registrace je zdarma takže když to nevyjde nemusím se bát že je to nějaký letadlo co ze mě bude tahat prachy.pokud by jste chtěli vědět více mrkněte semhle http://tiande-prerov.webnode.cz/ nebo mi písněte.
27. dub 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine hmm, tak asi budem muset tem nasim vzteklounkum koupit helmicku:slight_smile:
27. dub 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jj nema smysl to nejak rozebirat pokud do toho clovek nevidi....
27. dub 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ty jo taky dobře čumím nad těma odkazama cos tu hodila,jak říkáš nemá smysl komentovat a myslím že monny má právo se hájit,ale upřímně něco mi nesedělo od začátku :frowning2: a to absolutně nemám odhad na lidi a už vůbec ne přes internet.
27. dub 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Já na něj prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes: párkrát sebou švihne, bouchne se a pak už si to rozmyslí :grinning:
28. dub 2012 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@badik Nee, komentovat nebudu, jen jsem chtěla upozornit, že člověk si v dnešní době netu a všech možných sítí musí trochu dávat pozor s kým má tu čest :sweat_smile:
28. dub 2012 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem simpročetla co se tu všechno děje.No s tou Monny je to mazec, ale to je internet, tam musí být člověk obezřetnej :slight_smile:
Jinak z mého hodného To níčka je pěkná potvora.Umí se neskutečně vztekat, čert jeden, Ale začal se víc mazlit.
Holky, jak jste na tom s chozením na nočník?
28. dub 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna mala se taky zacina vztekat (ma byt po kom:slight_smile:) na nocnik az v lete ted sem lina rikam si ze v lete to pude treba samo kdyz bude behat na zahrade nahata
28. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek