• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
28. dub 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 chtela sem mrknout ale nemohla sem, bych se tim budila v noci :frowning2:
28. dub 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jj, je to sila :frowning2:
28. dub 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Taky mě stačil přečíst jen titulek a ten text... a musela jsem to zavřít.
29. dub 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ja to psala ze je to hnusny...ale to posledni video je hezky
1. kvě 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co holky jak se mate? pomalu nam ubiha cas do prvnich narozek co? moje mamka se do toho vlozila nejak akcne a ze vse nachystaji:astonished: takze ja mam na starost jen dort a uklid a vyzdobu a ona s tatkem maso na grilovani. se svagrovou nachystame zeleninovy salaty. no bojim se aby to nepojala jako nejakou horentni oslavu:frowning2:
1. kvě 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky! Neprodáváte náhodou některá z Brna a okolí kočárek - trojkombinaci?
Díky, Petra
1. kvě 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paklicek Prodáváme:slight_smile: Nejsme z Brna, ale z Olomouce, ale to zase není po dálnici až tak daleko. Nebráním se i závozu až na místo.-) http://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/nx6y/trojkombinace-patron-falco-tour-f4-v-zaruce/
1. kvě 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no tak to je super, ne? To by se mi taky libilo :slight_smile:. Jsem zvedava jak to dopadne u nas :slight_smile:
2. kvě 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, měla bych na vás dotaz, jak to je s těma autosedačkama? Je lepší koupit 9-18kg nebo rovnou těch 9-36kg? Případně jaký je v tom rozdíl? :confused:

Jinak narozeninky se blíží a já zoufale přemýšlím, co koupit. Budeme slavit obou holek dohromady, pro starší už dárek mám, ale co Verunce, fakt netuším. Chtělo by to něco, s čím si ještě nějakou dobu vyhraje...... Ale co to mám být nemám tuchu. :frowning2:
2. kvě 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 opakovaně jsem slyšela, že lepší je 9-18kg, jsou prostě bezpečnější, vychází líp v testech. A je to i logický, jakýkoli "kompromis"-který v tomhle případě je nutný udělat, 9kg dítě je úúúplně jiný člověk než 36kg, je tady na škodu.
2. kvě 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek První narozky taky řešíme,ale takovéhle oslavy to bych asi nepřežila. U nás se žije tak trochu jinak, ve větším kvaltu, úklid, výzdobu neřešíme. Většinu dne nejsme doma, o víkendech už vůbec ne. Slavíme většinou tím, že se udělá dort a nějaká lepší večeře,rozdají se dárky a pak v rámci našich výletů ještě zajdeme na poháry atp. Tchánovic mi nepomůžou s ničím akorát tak s rozdáváním patřičných rad :angry: , do dortu jen klofnou s tím, že drží dietu, dají dětem dárek za "pětikačku" s tím, že stejně mají všeho haldy a tím to zvadne. Naši bydlejí daleko, takže my si vystačíme takhle. Jinak pro inspiraci třeba někomu pořizujeme k narozkám toto : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49350777&tab=1, pak jsem koupila v ikei tuto kostku http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54188491&tab=1 a na zahradu chystáme koupit dětský domeček se skluzavkou a zavírací pískoviště. Takže tak :slight_smile: Tak ať se Vám oslava vydaří :wink: :wink:
2. kvě 2012 v 09:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak naší malý rostou spodní stoličky. Hrůza, v noci pořád ječí a přes den to samý. Ničím se nezabaví, pořád sedí na mě a pobrekává. :frowning2: Jakoby nestačilo, že má 8zubů, teď ještě stoličky. Uf, už aby vyrostly.
2. kvě 2012 v 09:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A posílám pár fotek našeho atletického mlíčňáka :wink: Je to fajn, že je konečně pěkný počasí a můžu malou vypustit na stadion. Trávíme tam většinu volného času, tak nasadíme starý tepláky a šup na zem :grinning: A už teď se hrozím, co z ní vyroste. Je to stejný šídlo jako byl Adam a je k nezastavení. Přes den toho taky moc nenaspí, takže se ani nedivím, že nemůžu přibrat :grinning:. Člověk je furt v poklusu. Vaření, praní, úklid, věci do práce, pak honem s Adamem úkoly, šup na kroužky, s malou na stadion, cestou nakoupit, večer domů,pohrát s dětma, vykoupat, najíst a šup do postele a já k PC honem do práce a spát a tak pořád dokola. No je to mazec, ale nějak si to už klidnějš ani nedovedu představit.
2. kvě 2012 v 10:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lolla79 rozhodně 9-18...když si projdeš testy a poptáš se, tak ti to každý potvrdí
2. kvě 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974
@pupicka no ja sem zvykla posedet na terase nebo zahrade, dat si vinko a neco ugrilovat. no grilovani si bere na starost tatka pac ho to bavi. dort sem objednavat nechtela a chci ho upict no a jinak nazdobime terasu nebo zahradu detem at se jim to libi. jenze mati ta ze jeste upece trubicky a venecky jako nevim kdo to bude jist??!! tchyne zas do toho kafra ze to bude megalomanska akce no jako fakt se toho i desim:frowning2:
2. kvě 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budem mit 2 oslavy, jednu z rodinou u nas doma a jednu na chalupe u pritelovych prarodicu, na obe oslavy koupim dort, ja oslavy normalne nedelam, tak at si to mala uzije
2. kvě 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já o víkendu dělala zkušební narozeninový dortík pro Agi k rozpatlání - celkem zdravá varianta.

Vyšlo to na klasickou otevírací dortovou formu:
Dno jsem vyskládala piškotama. Na to jsem nastrouhala jedno větší jablko a jednu hrušku - promíchala a i se šťávou našťouchala na ty piškoty. A pak jsem vyšlehala skoro celou smetanu ke šlehání, ani ne půlku tvarohu a skoro celý kelímek Holandie a dala navrch. Na noc do ledničky, do rána to hezky zatuhlo, ale pořád měkké k patlání ručkama. A navíc je to fakt dobrý :grinning: I bez přidaného cukru.
Až ho budu dělat na ostro, tak ještě po obvodu vyskládám nějaké ovoce a doproštřed vysypu z granka jedničku.
2. kvě 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ale jo, to budete mít pěkný. :slight_smile: My takhle taky před 15-ti lety slavily Veroniky první narozky,ale pak jsme zjistili, že to pro nás není, ona si to taky neuživala, takže si to děláme po svém a je nám fajn. Já jsem spíš přes zdravější výživu, tchýně by nás furt jen ládovala grilovaným masem (oni grilujou snad každý víken :confounded: ) a cpou to mým dětem, přestože ví, že si to nepřeju. Taky grilujeme,ale na elek.grilu a většinou zeleninu, ryby apod a moc nám to chutná. Ona má představu, že zobeme jen zrní a že dětem nedávám najíst, že jsou furt hubený. No hrůza. Ale už jsem si zvykla, jsem splachovací, ikdyž občas fakt vybuchnu :grinning: a to s náma pak babča půl roku nemluví a je klid :wink:
2. kvě 2012 ve 12:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no to bude ňamka. Já udělám podobný, akorát ty vrstvy krému budu prokládat rozšťouchaným banánem a jahodama. Už jsem je Amálce dávala a oblizovala se až za uchem. Když se dají s tím bílým jogurtem,tak se eliminuje hodně alergenů, takže jsou vpohodě.
2. kvě 2012 ve 12:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 No už jsme ho sežrali :grinning: Já plánuju právě ty jahody vyskládat po obvodu nahoru, ať taky nějak vypadá, Agi už má jahody odzkoušené a v pohodě. Ale toho banánu jsem se bála, aby mi nezhnědl a nepustil šťávu, máš to ozkoušené? Taky jsem ho tam původně chtěla dát...
2. kvě 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no tak trochu zhnědne,to jo,ale nic hrozného. Já ho dávám běžně, když dělám takovou právě tu nepečenou buchtu a tam ho dávám nakrájený a vypadá dobře. On hnědne nejvíc když je na volně na vzduchu, takže když ho dáš do toho krému hned, tak bude vpoho. Nechce ho štouchat nebo krájet moc dlouho dopředu :wink:
2. kvě 2012 ve 12:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Tak že bych udělala ještě jeden zkušební? :grinning: Já právě jednou nechala rozmačkaný banán v zakysané smetaně přes noc v lednici a ráno tobylo nepoživatelné.
2. kvě 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak zkus vyzkoušet, já ho dávám normálně a nám to nevadí. :wink: Ale jahody jsou v tom luxusní :slight_smile: Já je dávám rozmačkané se sirupem z agáve do domácí zmrzliny a to se můžeme ulízat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. kvě 2012 ve 13:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svozilka Dobrý den, díky za nabídku, kočárek je moc pěkný, ale hledám spíš něco do modra nebo oranžova, aby se hodil pro kluka.
2. kvě 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paklicek Budu kočárek prodávat, napsala jsem vám do IP, tak můžete mrknout.
2. kvě 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no, nevim, me ta od Kiddy nebo od Cybexu (Pallas) prijde napriklad bezpecnejsi nez sedacka 9-18kg od Romeru, protoze tam ma ten pultik. Je jasny, ze clovicek s 9kg a detatko s 36kg jsou uplne nekde jinde, ale ta sedacka pak uz taky vypada uplne jinak (trochu se prestavi). A Kiddy i Cybex Pallas se v D testu umistily dobre!
2. kvě 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 drsny:slight_smile:! Bodejt by Amalka nebyla sidlo, kdyz uz od mala dre na ovalu :slight_smile:! Hlavne preju, at vam brzo ty zatrapeny zuby vylezou a je klid!
2. kvě 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda juj, to vypada dobre....asi se taky necham inspirovat :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my budeme mit oslavu asi vsichni spolecne - Vitek, ja i manza, asi taky budem venku (protoze dovnitr bychom se asi vsichni nevesli, bo mame maly dum). Kupovat budu pro malyho asi tatrovku a odrazdelo (obycejne) a doufam, ze se nam podari dodelat zahradu, aby mel Vita kde radit - chteli bychom tam domecek, kryte piskoviste a skluzavku...ale do jeho narozek to urcite nestihnem, tak snad aspon do konce leta:(
2. kvě 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek