• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
jdu žehlit :wink: pak zase juknu :wink:
13. led 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many mňam salko, tak to si teď taky nedám :grinning:
13. led 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ještě u obvoďačky nebyla,změnila jsem doktorku a ona mě nechce s mou pijišťovnou,že prý s ní nemá smlouvu.Jenže ja si pak sečetla pro a proti a nechci od pojišťovny odejít tak budu muset hledat novou doktorku.Ale najít dobrou doktorku je umění.
Jinak já zatím přibrala 1,5 kg
13. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a můj chlap chrápe šíleně a k tomu ještě křičí ze spaní.Jenže já nemám kam utýct máme zatím jen 1+1.Navíc hrozně rád usíná u televize což mě samozřejmě vždycky v noci vzbudí.To bych pak vraždila :angry: zvlášť když pak nemůžu zabrat :frowning2:
13. led 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tak to tě lituji, to já měla problém až dnes, jinak jsem ho otočila a byl klid. U televize usíná bohužel taky, ale tu už jsem se naučila ignorovat a když nemůžu usnout tak se chvíli dívám a pak to přijde samo.
Já to říkám pořád že tyhle ty smíšený manželství nedělají dobrotu :sunglasses:
13. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to usínání u televize se snažím ho odnaučit už kvůli malé.Jak už jsem psala máme jen 1+1 takže se bojím že tak jak to budí mě bude to budit i mimčo.Já vím že sice oni když spí tak spí,ale myslím si že i tak ji to bude rušit a pak bude přes den nevrlá.Tak snad se to odnaučí.
13. led 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik No známí měli taky 1+1 a malá usnula a oni dál koukali na telku a nic ji nevzbudilo, děti se prý nemají učit na absolutní klid, ale zase nám říkají, že to u dětí může vyvolat nějaké neurologické potíže a je pravda že ta malá má teď velké problémy se záchvaty. Netvrdím, že je to proto, ale je možný že tomu mohli klidně pomoct. Prý na ně působí špatně to blikání té telky.
13. led 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, když jsou dědi malá mimča, tak jim nevadí ani vysávání,...... ale jak trošku povyrostou , tak už je probudí i vrznutí dveří někdy :-/ to se asi nedá navyknout, Ladíkovi taky nic nevadilo a jak byl větší, tak se začal bát, třeba vysávat jsem mohla až byl Laďa doma, jinak hrozně brečel, bál se ho :unamused:
13. led 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak usínání u telky taky u tatina neznám :slight_smile: on se na telku skoro vůbec nečučí :slight_smile: jak má chvilku čas a hlavně večer po 20.00 jak jde Ladík spát, tak musí furt cvičit na kytárku a to spíš deptá mě no :unamused: brnká sice na sucho na elektrickou, ale prd slyším telku a víc nahlas jí taky nemůžu dát, protože bych budila vedle Ladíka :confounded: takže proto i já chodím spát většinou po té 20.00 :grinning:
13. led 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou chuť, pokud právě obědváte :wink:
13. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky mně by bodl noťásek :grinning: mohla bych si ho vzít třeba do postele a večer tu sváma kecat :slight_smile:
13. led 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo nikde, tak mizím, zatím pááááááááá a nechte si dařit
13. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zatim 5kg navrch, ale desim se toho jak cert krize :(. S vahou mam problem i normalne, Jak chvili nesportuju a nehlidam se, tak to leze pomalu nahoru :(. Je to hloupost se par mesicu cpat a pak se litovat. No ale co nadelam, ze? :slight_smile:)
13. led 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám 3 kg pod svou váhu,mudr říkal že se nic neděje když mimi roste jak má,ale raději bych se trápila nadváhou
13. led 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no já tada neplánuju že bych tv vypínala jak dám malou spát ale když to bude hrát celou noc tak si myslím že to na spaní bude mít vliv jak ji pak naučit, zvláš v začátcích, že v noci se má spát a ne si vykládat.i kdybych chtěla pro mimčo klid tady to fungovat nebude a nic se nemá přehánět.No snad se nějak sehrajem.Je ještě brzo to řešit.
13. led 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jasně až to přijde tak se nějak přizpůsobíme potřebě. Jen jsem psala co jsem slyšela o tom vlivu na malé.
13. led 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky dnes jsem byla v KIKU a měli tam hrůzu nádherných věciček na malou ještě že ještě nepřišli penízky to bych jich tam moc nechala.
13. led 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
KIKA to je ten obchod s levnějším zbožím? Červený nápis??????? už o tom slyším po několikáté a pořád nevím co to je
13. led 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jj je to ono jen mám pocit že je to KIK ne KIKA ale to je jedno.já o tom taky hodně slýchala ale nikdy se mi tam až tak moc nic nelíbilo,ale teď když víme pohlaví bych tam brala všechno :wink:
13. led 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, tady dneska mrtvo :confused:
Tak já jdu tvořit pozvánku, příští víkend Naty slaví 4 roky. Včera slíbila, že bude tlačit kočárek, který jsme vyprali. Jinak miminko od včerejška kope dost fest, asi už tam začíná být málo místa...
14. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
V rámci tvořivosti kuk: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/julyanne/album/kveten-cerven-2011/
Reklamace a doplnění pište do IP :wink:
14. led 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuky kuky :wink: zdravím a mizím :wink:

@julyanne šikulka velikáááááááááá :slight_smile: krááása, veliká pochvala :slight_smile: jéé a chystá se oslavička :slight_smile:
14. led 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne super fakt úžasný za všechny děkuju,jinak my už víme že to bude holčička
14. led 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste všechny tady je tenhle týden mrtvo to už se chystáte na porod :frowning2:
14. led 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau...všichni jsou na nákupech :grinning:
14. led 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to vše vysvětluje :grinning:
14. led 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jak jsi psala o tom lístku na peníze, tak já jsem ho normálně poslala a včera mi přišla na účet nemocenská rovnou ve výplatě :frowning2: jsem doma od 8.12. takže jsem pracovala asi 5 dní a teda hrůza, sice vim, že první tři dny se nic neproplácí, ale dostala jsem tak málo, že mi to vyrazilo dech :confounded: no nic, budeme si muset zvykat, až budu brát rodičák. Takže jsem na tom podobně jako ty...
14. led 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine neděs se mě první nemocenská přišla na dvakrát první byla výplata za odpracovaný dny plus těch 14 dní co ti má platit zaměstnavatel a asi za dva dny mi přišel doplatek za zbývající dny tuším že to platí sociálka,či kdo.
14. led 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale hold výplata to není no :frowning2:
14. led 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jo počkej, mě nenapadlo, že loni to bylo jenom těch 14 dní , letos to totiž platí zaměstnavatel první tři neděle....tak je nejspíš možný, že mi ještě něco přijde od sociálky.....budu doufat.
14. led 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek