• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@pupicka Vy máte všichni narozky společně? Jako ale ne v jeden den, ne? A na naší oslavu to zatím vypadá na hrozné počasí, tak my asi budeme muset být v bytě... a nejezdí u nás výtah, takže si účastníci pěkně vyšlápnou.
2. kvě 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 tak to my grilujem jednou az dvakrat do mesice a spis kureci a zeleninu, nejsme na nejaky prorostly tucny maso. mala dostane klasicky vareny obed a na svacu patlaci dort:slight_smile:
ted me docela dorazila rodinka na prehrade, cca 1,5rocni dvojcata a maminka s tatinkem jim koupili a ladovali je smazenyma langosema se syrem a kecupem a na piti dostali tocenou kofolu. sem myslela ze me klepne... nerikam ze delam vse s krmenim male dobre ale jako smazeny na prepalenym tuku to fakt ne
2. kvě 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za rady ohledně sedačky. :slight_smile: Určitě pořídíme tu 9-18kg - jste mě přesvědčili. :slight_smile:

@pupicka od Cybexu budeme kupovat stoprocentně, máme od téže značky i pro Lucku, tak ať mají holky alespoň značku stejnou. :wink:
3. kvě 2012 v 01:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Ne, v jeden den ne:slight_smile:. Ja uz jsem mela koncem dubna, manza ma v patek a Vitek bude mit koncem vetna :slight_smile:. Pocasi jsem jeste nezjistovala, ale moc jinou volbu nemame, doama mame jen 4 zidle a ne moc velky stul a rodinna oslava, to je min. 10lidi :slight_smile:
3. kvě 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 a Cybex ma i sedacku v kategorii 9-18kg? My mame na Vitu taky vajo od Cybexu, tak az z nej definitivne vyroste, tak pujde asi do Cybex Pallas (9-36kg). Ac nejsem priznivcem multifunkcnich a univerzalnich vyrobku (coz asi sedacka s rozpetim 9-36kg je), tak me ta Cybexka Pallas prijde bezpecnejsi nez sedacky z kat. 9-18kg..asi kvuli tomu pultiku:slight_smile: Uvidim, mame jeste od kamosky pujcenou Romerku 9-18kg, protoze mame dve auta, tak to zkusim porovnat, ale mam pocit, ze v tom Cybexu je diky tomu pultiku ditko vic chraneny a i to polstrovani z boku mi prijde teda lepsi, bezpecnejsi u te Cybexky. No uvidime.
3. kvě 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka No, nám asi nic jiného nezbyde, než to slavit doma, protože na ten víkend má být hnusně. Čekám 11 lidí včetně nás a ještě jednu malou holčičku. A už vidím svého 90iletého dědu, jak jde pěšky do 7. patra. Ach jo, snad se to počasí umoudří. Já mám narozky 2 dny po Agi, takže taky budem slavit spolu.
3. kvě 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka já našla v kategorii 9-18kg od cybexu tuhle http://www.babystyle.cz/autosedacky-cybex/autosedacky-cybex-9-18kg/
Ale taky právě váhám mezi touto a tou Pallas..... Proto jsem se vás ptala, která je lepší zda 9-18kg nebo 9-36kg.
3. kvě 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak to tak procházím a asi zřejmě půjdeme do té cybex juno 9-18kg. A až z ní Verča vyroste (což bude ještě hodně dlouho trvat), tak koupíme tu co má Lucka Cybex Solution X2 fix - ta je prý nejbezpečnější... I když v té době už budou zase jiné a lepší. :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem našla to co jsem hledala - a to sice to, že autosedačka cybex juno uspěla v testu bezpečnosti. :grinning:

http://www.rodicum.cz/clanek/nova-autosedacka-juno-fix-od-cybexu-uspela-v-testech-bezpecnosti/993/

Takže už bez váhání můžu začít kupovat. :wink:
3. kvě 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jo, ta vypada taky dobre....jen my asi pujdem do te Pallas, protoze pak by se nam asi doma hromadily sedacky :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: furt jaksi není čásek za váma jukat :-/
dneska máme rok a ve čtvrtek jdeme do poradny, tak vám pak napíšu míry :slight_smile: jinak zatím teda sám nechodí, ještě se nechce pustit, nevadí, ale už jsou tu určo šikulky co chodí, že jo ????
Tak se pochlubte :slight_smile:
a jinak přejeme vše nej nej nej...................... všem co už oslavili roček a i těm co je to v těchto dnech čeká :slight_smile:
6. kvě 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@many Přejeme malýmu všechno nejlepší - hlavně zdravíčko. :wink: Pěknou oslavu.
6. kvě 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lolla79 díky :slight_smile: oslavu chceme dělat 18.5 protože bráška Ladík má 26.5 4 ročky, tak společně :slight_smile: snad bude počásko na zahrádku a budeme všeci zdraví :unamused: protože to je pak zákon schválnosti :unamused:
6. kvě 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many gratulace! nas to ceka za 3 tydny:slight_smile: no Izulka je jedna z tech sikuli co uz drandi po byte sama. nejak ji nechavame chodit kde chce jen delame zatarasy a svagrova je z toho mimo pac vsude vidi potencionalni nebezpeci....
6. kvě 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jééé, vy už máte rok?! Tak moc gratulujeme!
6. kvě 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahojda holky, jak se všichni máte? Už nám to pomalu začíná, oslava střídá oslavu a ti naši drobci už zas takový drobci nejsou, co?
6. kvě 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Many, Lukymu moc gratulujeme k prvnímu roku života :wink:
6. kvě 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, zda jste všechny zaregistrovaly včerejší úplněk...takhle byl vidět u nás kolem jedné ráno :slight_smile:
6. kvě 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine clovece proc tou dobou nespis? to mam pulnoc tou dobou:grinning: ale krasnej:slight_smile:
7. kvě 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Ptž to se nejvíc udělá :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata kdyby jste si chtěli zasoutěžit o Výživný hydratační krém na ruce s ovčím mlékem máte možnost zde http://tiande-prerov.webnode.cz/soutez/ stačí odpovědět na 3jednoduché a jednu tipovací otázku.na stránkách najdete i nápovědu a bližší informace o výrobku.Já sama ho vyzkoušela a je super.
7. kvě 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás se místo chytání bronzu zase stoná :(. Ach jo, my se z toho snad nikdy nevybabráme. Vítek se před 14 dny uzdravil ze zánětu středouší a včera jsme byli zase píchat uší (tentokrát obě), ale asi to nebylo jen to, protože má pořád 38,6 a nějak se toho nemůžeme zbavit! Já se z toho fakt picnu! Nemáte některá z vás tip jak na to, aby se to nevracelo?
8. kvě 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky otázka trošku mimo mísu,ale je tady spoustu z vás kreativních možná by jste mi mohli poradit.Potřebovala bych trochu více zviditelnit ty své stránky na kosmetiku co jsem začala dělat.(jak jsem tu nedávno řešila že hledám něco na přivýdělek a na druhý den našla toto) rozhodila jsem sítě po fb ale nic víc mě nenapadá.tady když si to dám do fotoblogu do minuty mi to admin smaže (už si mě hlídá :frowning2: ),dokonce jsem uspořádala tu soutěž aby se lidi více zajímali.Nemáte nějaký typ kam odkaz na stránky hodit?
jinak musím říct že jsem pár "svých" výrobků už vyzkoušela a jsem nadšená.na to že jsem hledala jen přivýdělek a zkusila to,nečekala jsem že to bude něco kvalitního,ale opravdu je.zatím jsme testovali jen s mamkou a ségrou a obě si hned objednali.takže počítám s tím že jak se kosmetika u nás víc rozjede (je na trhu měsíc) bude se zboží prodávat samo,jen potřebuju aby se to víc rozkřiklo a taky zvíšit návštěvnost na stánkách :frowning2:
8. kvě 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahoj, primo na fb je stranka modry konik , nove zalozeny od 3.kvetna ...jmenuje se Mamky Koníkovky, tam by jsi to treba mohla dat ....a pak je plno skupin na fb kam muzes odkaz dat
9. kvě 2012 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 děkuji za typ,na fb jsem to rozhodila po různých bazárcích,koníkovky zkusím taky :slight_smile:
9. kvě 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek šikovná holčička :slight_smile: už se těším,až se taky pustí :slight_smile:
@pupicka děkujeme :slight_smile:
@germaine děkujeme :slight_smile:
@pupicka ach jo :frowning2: u vás to taky tak řádí :frowning2: u nás teď marodí s ouškama Ladíček, už po druhý :frowning2: levý bubínek praskl a pravý bledý, tak taky antibiotika a zítra jdeme na kontrolu, to je na nervy :frowning2: u nás furt dokola, když néé jeden , tak druhej :-/ musíme sedět doma na zadku a čekat, až někdo příjde, abych mohla s LUkyšem na prochajdu, ten snad už bude nějakou dobu zdravej :frowning2:
dnes nás čeká odpoledne poradna a očkování, tak snad nebude velká reakce :-/ jinak někomu se ouška vrací prostě a nic se stím nedá dělat :frowning2:
@badik jakou děláš kosmetiku? Já začala dělat Dedru , ale spíš pro sebe :grinning: neumím nabízet :-/
10. kvě 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, příští týden nás čeká poradna, nevíte zda v roce je nějaké očkování?
10. kvě 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Jo, nám DR říkala, že příště nějaký je, ale co přesně to je nevím...ale já asi budu za nezodpovědnou matku, ale pokud do příštího týdne nebude náš ekzem na nějaké udržitelné hodnotě, tak ho očkovat prostě nenechám!
10. kvě 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna myslím že v roce je poslední hexa :confused:, případně pokud jsi dávala Prevenar, tak ještě 4. dávka toho.
10. kvě 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ano je to hexa.
Prevenar jsme dávali, ale mluvila dr. jen o té hexavakcíně. Takže Prevenar ten bude asi až jindy.
10. kvě 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek