• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@germaine Pořád má malej ten ekzém hodně? My ho teď máme krásný, zřejmě i díky počasí. Ale je fakt, že po očkování to bude zase horší. Já mažu několikrát denně od A-derma krémem exomega a musím říct, že je fakt skvělej. Nám vyhovuje a jak říkám, máme to krásný.
10. kvě 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Tak hodně říct nemůžu, ale ložiska ...momentálně na nohou a jedno na obličeji. Exomegu mám doma taky koupeno, zatím používáme Atop od Biodermy, teďka jsem kupovala opalovák..530,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Má takový jakoby zaschlý strupy na místech, kde ekzem byl...byly jsme u léčitelky, nyní bereme homeokapičky, čínský bylinky a mažu zinkpastou se stříbrem. Ale pořád se toho ne a ne zbavit..no uvidíme, zda se vůbec dostaneme k vodě.. :confounded:
10. kvě 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine vím že sestřenice si na atop hrozně chválila nějaký krém od justu a modrou indulonu,ale já nemůžu posoudit.(naštěstí)
10. kvě 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no tak s těma langošema ti řeknu perličku,byli jsme u tchýně a ta zrovna dělala na večeři langoše a ptá se mě pro Dorinku ti mám donýst marmeládu nebo jí to dáš holý?jsem myslela že mě odvezou,zůstala jsem hledět a nevěděla jestli mě jen zkouší.No co se týče jídla taky nejsem taky úplnej punťa,ale ona mi tohle dělá pořád.Cpala by ju zmrzlinovýma pohárama atd.A pak mě dorazí švagr (mají o půl roku staršího kluka)když jsem jí odmítla dát klobásu,tak od té doby pořád chodí a všude říká že ji nedáme najíst a krmíme ji blafama (tím má na mysli domácí stravu a to že ji stále vyvařuju zvlášť a nejí s náma) :angry:
10. kvě 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Lukáškovi vše nejlepší
tak už nám to začíná,loni jsi mi posílala sms že už je na světě my ostatní dělali vše pro vypuzení a už jsou to takový raubíři letí to letí :frowning2:
10. kvě 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik jj ja taky nejsem zadnej punta, mala ji s nama spolecne jen zaklad a nam to pak dosolim. ze zacatku sem vic davala prikrmy ted uz je davam jen kdyz nemam navareni max 1xtydne
10. kvě 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79
@elana sakra,my po poradně jedem druhý den na týden k babičce,tak snad to zvládneme.Už z toho mám hrůzu, poslední dvě návštěvy u Dr ječel :grinning:
10. kvě 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak se nam z toho zanetu stredniho ucha nakonec vyklubala sesta nemoc - fuj...4 dny horecky (kolem 39) a nemohli jsme je srazit a ted uz druhej den ma straslivou vyrazku, ale snad to aspon nesvedi :frowning2: . A je ted strasne protivnej, tak jsem prozkoumala pusinu a vypada to, ze se Vitovi klube dalsi zub - vypada to na ctverku vlevo nahore :(. Chudak malej
10. kvě 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Teda vy si užíváte, tak snad to budete mít brzo za sebou :wink:
10. kvě 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vkládám pár fotek z dnešní oslavy našeho velkého kluka :slight_smile:
12. kvě 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@germaine jééé to jsou kráásný fotečky...a jakej je frajer s tou šlajfkou! A ten dort byl piškotovo jogurtovej? Jak jste tady davaly ty recepty?
13. kvě 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Díky, jo kravata mu vyloženě sluší :grinning:
Dort byl jablečnopudinkovopiškotovej :wink: já dělala bez jogurtu.
13. kvě 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jé, krásné fotky, a ta kravata super :grinning:
13. kvě 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já zatím jen foto dortu (jogurtový, psala jen ten recept), zbytek dám pak do alba...

A šílený, jak ten čas letí... nedávno se tu rodilo a teď se slaví první ročky...
13. kvě 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aajda Kdy přesně má Agi narozeniny? V pasu máš 11m 4 týdny...dort je pěknej.
Díky,, kravatu měl prvně a napřed si jí furt tahal, než si zvyknul :grinning:
13. kvě 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Agáta si zase pořád sundavala sukni :grinning: No a asi po 10i minutách jí totál prosr... i s ročním bodýčkem, takže narozeninový outfit se na ní moc neohřál. Teda naopak, ohřála ho až moc :grinning:
Jinak rok má zítra.
13. kvě 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@aajda všechno nejlepší :dizzy_face: a opožděně i @many Lukáškovi a @germaine Štěpánovi
14. kvě 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
vse nejlepsi vsem miminkam co tady uz meli narozeniny :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeji všem čerstvým ročňátkům vše nejlepší . Strašně to všechno letí. My máme až za 14dní, takže máme ještě chvilku čas. :wink:

Jinak hlásím, že jsme utekli roku :slight_smile:. Dneska udělala Amálka sama asi 10kroků a měla z toho takovou radost, že tomu fakt přišla na chuť :grinning: No jo, kdepak jsou ty naše malý miminka, co jsme uvazovaly do zavinovaček :confused:
14. kvě 2012 v 19:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Štěpánek je fakt frajer :sunglasses: :sunglasses: .
14. kvě 2012 v 19:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Agátka super. Naše Amča když má šatičky, tak si je pořád vyhrnuje až nad hlavu :wink: . Snad z ní nebude striptérka :grinning:
14. kvě 2012 v 19:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@aajda Jsi mě pobavila :grinning: to mi připomíná, když jsme byli asi v půl roce na Vítání občánků, tak dostal černé body s kravatou :slight_smile: pět minut po příchodu si ho poblil a sním i jejich slavnostní sametovou židli :grinning: :grinning: :grinning: co budu povídat, jak na tý černý ta bílá svítila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aajda Jinak Agátce gratulujeme a posíláme pusu :slight_smile:
14. kvě 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana
@dendy88 Holky, děkujeme :wink:
14. kvě 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Bože, tak ať už jste fit. Kde prosím Tě sehnal šestou nemoc? A ouška - no nezávidím :frowning2:
Amálce se klubou čtyřky pro změnu dole,ale už dlouho a pořád nic. Jen to občas prokňourá , tak si říkám, že už vylezou a mrchy nic. Tak jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat.
14. kvě 2012 v 19:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Děkujeme za chválu :grinning: jinak kdybyste sháněli ženicha pro Amču, tak Tachov od nás není daleko :grinning:
14. kvě 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine :grinning: :grinning: :grinning: Je to blíž než si myslíš :grinning: :grinning: Jsme ze Stříbra :wink: :wink: . Ale nevím, jestli bys jí jako budoucí tchýně rozdýchala - má v horoskopu, co nám dělala švagrová už při narození, že bude strašně na prachy :grinning: :grinning: . No doufám, že se mýlí :wink: , ikdyž pro Verunku nám dělala taky při narození a vychází skoro na 100% :wink:
14. kvě 2012 v 19:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana974 Tak to je ještě blíž...jsme ze Stoda :grinning: určitě jsi slyšela třeba o porodnici :grinning:
No tak to asi neklapne, my jsme totiž desně chudí :grinning:
14. kvě 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Ještě se zeptám, jak mu to jde na té motorce? Přemýšlíme o odstrkovadle,ale myslela jsem až tak na podzim.
14. kvě 2012 v 19:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 MMch dostal stoleček, co jsme viděli u vás...akorát u nás je na něco trošku jiného :grinning:
14. kvě 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek