• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@germaine Jasně, sice jsem tam nerodila ,ale kdysi jsem tam jezdila na ultrazvuky, ještě za doby krále klacka :grinning:
14. kvě 2012 v 19:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana974 No my budem odstrkovadlo pořizovat časem, motorku jsem chtěla na doma...dostal jí v pátek a v neděli už pomalinku jel sám :grinning: a to sám ještě nechodí, jenom občas za ruce...takže dobrý.
14. kvě 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine No tak to je šikula. Asi jí vyzkoušíme v krámu a uvidíme. :wink: Amča začla chodit dneska sama a už lítá po bytě jako blázen. JInak ten stolečkem - to byla u nás fakt dobrá koupě. Dostala ho v půlroce a doteď je u něj pečená vařená. Nejradši si pouští písničky a tancuje u nich a něco jakože zpívá - docela zábava. Poslední dva týdny ho čapla a jezdila s ním po plovoučce -měla ho jako chodítko. Ale že jde použít jako schůdky, to ještě nezjistila :grinning:
14. kvě 2012 v 19:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Ano u nás je nejlepší jako schůdky a pak ho baví mlátit s otevíracím notebookem :grinning: nejspíš ten kryt dlouho nevydrží.
14. kvě 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Určitě jí zkuste, tu si pamatuju doma i já a jak jsme drandili :grinning: to je klasika.
14. kvě 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jo jo, znám od Adama, ten na ní jezdil jako blázen od malička, těch bot co padlo na milost. Jak si vychutnával ten odraz a pak brždění špičkama venku o asfalt - z každých bot měl hned sandále. To ještě nebyly takový vymoženosti jako jsou teď - kryty na boty :grinning: . No jezdil na ní se zájmem ještě v pěti letech a to už přitom jezdil od dvou let na kole, ale motorka byla motorka :sunglasses:
14. kvě 2012 v 19:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Nevíš prosímTě kde je ve Stodu nějaká firma, která vyrábí dřevěné konstrukce třeba na houpačku nebo klouzačku na zahradu? Popřípadě jak se ta firma jmenuje ? Chceme něco pořídit na zahradu a známí říkali, že to dělají ve Stodu, tak jsem hledala na internetu a nic jsem nenašla.
14. kvě 2012 v 19:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Kryty na boty? To jsem neslyšela...zrovna jsem kupovala letní sandály a ptž furt venku leze po zemi, tak jsem zároveň objednala na MMB starší použitý ale kožený za 20,- ptž sandále za 700,- hned zničený mít nechci :slight_smile:
14. kvě 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Hele o tom jsem neslyšela...tady je akorát firma Niehoff, co vyrábí nábytek, ale ty stejně už vyprodávaj nejspíš zavíraj výrobu...a nemůže to být jenom nějakej soukromník, co to dělá na zakázku? Nic jsem o tom tady neslyšela...
14. kvě 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. kvě 2012 ve 20:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine No já právě nevím, budu muset známé pořádně vyzpovídat.
14. kvě 2012 ve 20:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jéé,tak to je Agi šikulka:slight_smile:. Taky přejeme vše nej k 1. narozeninám! A dortik chutnal :grinning: ?
14. kvě 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine :grinning: ...poblitého malého občánka jsme měli taky :slight_smile:! Mamka mě uprosila, abych mu aspoň na tu ceremonii sundala blincák, ať má chudák i nějako fotku bez blincáku, tak jsem se nechala ukecat....tak měl sice fotky bez blincáku, ale zato s poblitým bodýčkem :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka :grinning: Že jsou si ti dva tak podobní, viď? Jak válčíte? Pořád se v noci budí a chce krmit?
14. kvě 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 hm, to by mě taky zajímalo, kde splašil šestou nemoc :slight_smile:?! No, tak snad teď budeme pro změnu zdraví :slight_smile:....i když rýma se nás drží asi už natrvalo...nic neodsajeme, ale pořád mluví jakoby přes nos.
14. kvě 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak koukám holky, že tady už se domlouvají sňatky :grinning: ! Není to u nás nezákonné :slight_smile:! ...Jen tak pro pobavení...Víťa přidal do svého slovníčku nové slůvko "jebe" :grinning: Zaboha nevím, kde k němu přišel, ale je to celkem sranda....dost ho to baví a vydrží to opakovat třeba 5 minut v kuse :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine noční krmení jsem už zrušila...takže se většinou vzbudí, chvíli si poječí a pak zase usne! Přičemž počet buzení je závislý na bůhvíčem a vůbec Vítkovo spaní je pro mě jedna velká záhada. A to ani nemluvím o tom, že ze spaní mluví a různě s sebou mlátí...no divočina! A jak jste na tom vy? A jak dlouho Štěpík už stojí nebo obchází nábytek? Vítek už obstojně obchází kolem nábytku asi týden, tak jsem zvědavá, jestli do toho roku zkusí aspň nějaký ten samostatný krůček :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Nedomlouvají, já Štěpího jenom nabízela :grinning: :grinning: :grinning:
Teda tak v tom jste napřed, my zatím žádný sprostý slovo neříkáme!
14. kvě 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Tak my jsme se začli budit zhruba tak jednou za noc, někdy se vzbudí až ráno, ale pořád s náma spí a cestuje, takže onspí uprostřed naštorc a já s manželem oba úplně nakraji :grinning:
Tak stát stojí s držením aspoň za jednu ruku už dlouho, obcházení kolem nábytku už trvá víc jak dva měsíce a chodit zatím nechce...minulej týden se začal chytat za ruku a chce se nechat vést, což já moc nekvituju a v pátek dostal chodítko, tak ho tlačí před sebou a celkem chodí rychle...myslím, že už to nebude dlouho trvat a začne :wink:
14. kvě 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no, tak to buď ráda...ono je to někdy docela trapný :slight_smile:. Tak to je teda Štěpík šikovnej, že už se někdy ani nevzbudí! Doufám,že se toho taky někdy dočkáme :slight_smile: A jak to máte s kojením? Já jsem původně chtěla kojit jen do roka a zatím jsme furt na cca 4 kojeních denně a občas se po mi po prsou Vítek docela nevybíravě sápe, tak zvažuju nějaký postupný odstav, ale znám se, jsem měkkouš a asi to nedám :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine a ještě se chci zeptat..ta motorka, to je klasický enduro? My ho totiž chceme taky koupit, pak máme houpacího psa a ještě chceme tatrovku (ikdyž na tu bude asi ještě malej), ale právě u té motorky mám trochu strach, že to ještě nezvládne. A ten hrací panel, to je ten aktivní stolek od Chicca?
14. kvě 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Tak Štěpí dá se říct vyžaduje kojení už skoro jenom večer, i když někdy, ho nakrmím třeba i když ho potřebuju uspat :grinning: jinak už ho můžu šupnout skoro na celej den pryč, vydrží o pevný stravě. Tak nějak se přes den odstavuje sám...jinak já budu kojit jak dlouho to půjde.
14. kvě 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Jojo, je to to menší Enduro. Tatru koupíme nejspíš k Vánocům a stoleček jsem koupila od Fischer Price...tý malý motorky bych se nebála. Zatím jí budeme mít na doma, až bude větší pak i na ven.
14. kvě 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já taky kojím a chci kojit taky dlouho. Adama jsem kojila rok a půl , tak Amču minimálně také tak dlouho. Nakojím před spaním, pak ráno v 7,30h a pak přes den před spaním. V noci spí taky celou dobu, jen někdy začne kvičet, tak jí dám dudlíka a spí dál. :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 21:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Nám se totiž oboum kluci hodně budili a ještě nedávno vyžadovali kojo i v noci :confounded:
14. kvě 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jo jo, myslím, že jste to tu řešili. Mě začala amča spát celou noc někdy v 8-mi měsících a pohoda. Jsem z toho byla tak paf, že jsem se budila furt já :grinning:
14. kvě 2012 ve 21:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že každé dítko umí slušné kousky... Jinak Agi teda neříká jebe, ale Kó...kot. :grinning: A máte šikovné dětičky, Agi roku neutekla, snad uteče dvoum :grinning:
Já už bych chtěla, aby ťapala, abych jí mohla dát to odrážedlo... když jsme dali zkusmo, tak odážela jak profík.
14. kvě 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana974 My zas od 2m do skoro 6m měli klid a spal 10,11h bez koja, pak vyrost první zub a všechno šlo do háje :confounded: začal se i třikrát, čtyřikrát za noc budit a chtěl najíst, voda ani nic jinýho nezabíralo...pak jsem začla s kašema a stejně na prd..až poslední měsíc už je to lepší a vzbudí se tak jednou, někdy ani to nee...naštěstí.
14. kvě 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda A co máte za odrážedlo?
14. kvě 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Puky Wutsch jetého z aukra.
14. kvě 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek